Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Piątek 22 maja

+8
Marzena i Maja
aminka
agnese
mama33
MAjax
rossi82
Mama i corcia
Sandy38
12 posters

Go down

Piątek 22 maja Empty Piątek 22 maja

Pisanie by Sandy38 Pią 22 Maj 2009, 08:53

Witajcie ,ale jestem zła, ...Dopiero rano ,a już mam wszystkiego mam już dosyć.Ten wstrętny remont mnie dobija...Tylko wiecznie coś trzeba załatwiać ,kupować..,i do tego wszędzie muszę zabierać moje laski.Trzymajcie kciuki ,jadę do stolarza uprosić go o termin na czerwca[ma terminy na listopad].Do tego mój zielony mnie zdenerwował Płaczę
Sandy38
Sandy38
 
 

Potrafię : Służyć medyczną wiedzą,uwielbiam piec ciasta
Wiek : 52
Jestem z: : Ty..../Śląsk
Dzieci : Maja 5 l. i Alicja 3 l.

Zaproszeń na ciacho : 21
Postów : 347


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by Mama i corcia Pią 22 Maj 2009, 10:04

Witajcie dziewczyny.
Wczoraj pogoda do opalania a dzisiaj zas leje Bez komentarza!
Nusia pije mleczko a ja zasiadlam z kawusia przed kompem a ziewa mi sie okrutnie.

Sandy38 nie ma nic gorszego jak zlosc od rana bo raczej ciezko przechodzi ale trzymam kciuki za stolarza zeby wszystko poszlo po Twojej mysli to wtedy nastroj napewno Ci sie poprawi. Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by rossi82 Pią 22 Maj 2009, 11:04

U mnie kolejny dzień pięknej pogody. Przez tą pogodą mam kompletny bajzel w domu bo całe dnie wędrujemy po okolicy.
Dzisiaj odpuszczam sobie spacer i biorę się za porządki Latam z mopem
Chłopa jak wróci z roboty wykopię z małym na podwórko LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by MAjax Pią 22 Maj 2009, 11:07

A ja mam dzisiaj ostatnie USG Żartowniś (tzn ostatnie planowane, teraz jeżeli będą to już chyba przedporodowe) Żartowniś Żartowniś Żartowniś
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by mama33 Pią 22 Maj 2009, 11:16

A ja od rana walczę z moim urwisem bo wszystko chce wymusić krzykiem! Ale najlepszy jest mój mężuś! Wczoraj jak był z małym na spacerze to skręcił sobie kostkę( nie wiem co oni wyprawiali na tym spacerku?)! A teraz biedactwo użala się nad sobą jak go nóżka boli fakt spuchła mu !A morał taki, że teraz mam pod opieką dwójkę dzieci synusia i mężusia! Tak
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by agnese Pią 22 Maj 2009, 11:57

u nas całą noc szalała burza Pada deszcz i teraz brzydko jest a my wybieramy sie na zakupy,małż ma dziś wolne ale pojechał cos załatwiać do banku a ja jeszcze w piżamie...
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by aminka Pią 22 Maj 2009, 12:26

U nas piekne sloneczko i niecale 20 stopni.
Mala od rana wyrzadzila tyle szkod co grupa przedszkolakow, do tego najadla sie proszku do pieczenia (plus jest tego taki, ze moze urosnie), probowala sie uczesac szczotka do szorowania kibelka... zgroza normalnie Bez komentarza!
Zaraz ja posle do lozka, bo sie marudna robi, a sama zasiade z kawka Poranna kawka bo cos mi sie oczy kleja.
Na dzisiejszy dzien mamy zaplanowane jak narazie tylko zakupy i zabawe w ogrodzie - jak sie pogoda utrzyma, bo burze zapowiadali Pada deszcz
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by Marzena i Maja Pią 22 Maj 2009, 12:57

U nas dzis tez szaro.
Noc o niebo lepsza niz wczorajsza bo wczoraj to spalam 4godziny, dzisiejsza tez nie do konca tak jakbym chciala ale powiedzmy ze sie wyspalam.
Jutro przyjezdza moja siostra, ciekawe co to bedzie.
nie utrzymujemy zbytnio kontaktu i roznie sie dogadujemy no ale zobaczymy.
Musimy koniecznie na zakupy jechac wieksza do miasta 20pare km od nas bo Pusta lodówka a Jeść! sie chce.
O sloneczko wyszlo z pomiedzy chmur Radość
A koparki juz stoja bod plotem takze lada chwile pewnie skoncza u sasiada i wjada do nas.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by dagolis Pią 22 Maj 2009, 13:09

Ja od rana mam dzisiaj sajgon w domu - zresztą to trwa już od wczoraj bo po poludniu mamy miec gości ( z dziećmi razem wynosi 22 sztuk ludzików). no więc łażę się dzisiaj po kuchni od rana. darek w pracy wróci dopiero ok 15 a moja Natalia taka marudna że jakiś koszmar. chyba na złość mi to robi żebym nie zdążyła nic przygotować.
A na złość dostałam jeszcze OKRES!!! wszystko jakoś się przeciwko mnie obraca....KOSZMARNY DZIEŃ!!!!!
Mam nadzieję że potem będzie już lepiej i spędzimy miło nasze przyjęcie LOL

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by rumianek :) Pią 22 Maj 2009, 14:01

aminka napisał:Mala od rana wyrzadzila tyle szkod co grupa przedszkolakow, do tego najadla sie proszku do pieczenia (plus jest tego taki, ze moze urosnie), probowala sie uczesac szczotka do szorowania kibelka... zgroza normalnie Bez komentarza!

Dobre z tą szczotką LOL A tego proszku to dużo zjadła? Pamiętam jak moi znajomi z LO chcieli załatwić sobie zwolnienie z lekcji, to zjedli opakowanie proszku każdy i dostali gorączki(ale nie była zbyt wysoka), która po kilku godzinach minęła bezpowrotnie, a oni mieli zwolnienie od lekarza na 3 dni. Mam nadzieję, że Cię tym nie wystraszyłam Hah

Mnie za to z równowagi dziś wyprowadził mój chłop. Nie mógł pojechać motocyklem do pracy, bo pogoda w kratkę, więc zawiozłam Go samochodem (on nie ma prawka). Wszyscy Go po drodze wkurzali, rzeczywiście same cwaniaki, albo jakieś lebiegi jechały. Nic nie pomogły moje kojące słowa. W końcu mnie się zaczął czepiać, warczeć na mnie, aż tak mnie wkurzył, że spod dystrybutora na stacji zaczęłam w tych nerwach ruszać na ręcznym. No to już Go naprawdę rozjuszyło. Jak za chwilę z impetem zahamowałam, to aż mi samochód zgasł. Więc stojąc, zaczęłam się na Niego drzeć, że nigdy więcej nie będę Go wozić, jak się tak będzie zachowywał. Uspokoiłam się dopiero jak wróciłam do domu i zasiadłam na forum Baba rządzi! Dobrze, że jesteście baby Zbiorowe wtulenie Dzięki
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by aniaffff Pią 22 Maj 2009, 14:13

MAjax napisał:A ja mam dzisiaj ostatnie USG Żartowniś (tzn ostatnie planowane, teraz jeżeli będą to już chyba przedporodowe) Żartowniś Żartowniś Żartowniś

Napisz koniecznie jak wyniki.


A my pojechaliśmy dzisja kupić kosiarkę, dostaliśmy od teściów kasę. Po południu będziemy testować. Ciekawe jak mój Mały, czy nie będzie się bał.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by Nieznajoma Pią 22 Maj 2009, 20:02

nie wspominaj mi o kosiarce dzis tesciowa do poldnia napier....ze nie ma siły ze wszystko ja boli itp a popoldniu za kosiare sie wziela powiedzialam jej zeby to zostawiła to to skosze ale nie dzis bo mnie glow zla boli i sie zle czuje ale ona nie i tak od połdnia sie unikamy...potem powie ze ona MUSIAŁA... wkurza mnie ten babsztyl wkoncu niekt jej nie zmuszał wiec mam to gdzies
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by MAjax Pią 22 Maj 2009, 20:51

aniaffff napisał:
MAjax napisał:A ja mam dzisiaj ostatnie USG Żartowniś (tzn ostatnie planowane, teraz jeżeli będą to już chyba przedporodowe) Żartowniś Żartowniś Żartowniś

Napisz koniecznie jak wyniki.

Wszystko w porządku, ale lekarz powiedział, że wg Młodego to dopiero 34 tc a nie jak myślałam 36, więc poród przesunął mi się do przełomu czerwca i lipca. A myślałam, że jestem już prawie na wylocie, mam wrażenie, że moja ciąża trwa już tyle ile u słonia indyjskiego Co?
I powiedział jeszcze, że Piotruś ma duży "wypasiony" brzuch, na co małż, że ma to po tatusiu O nie mogę!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by mama33 Pią 22 Maj 2009, 20:54

Najważniejsze że wszystko w porządku! Ale bajeer!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by aniaffff Pią 22 Maj 2009, 23:28

Majax i tak juz nie długo Ci zostało, może urodzisz wcześniej? Najważniejsze że wszystko w porządku.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by Marzena i Maja Pią 22 Maj 2009, 23:50

Majax dobrze ze wszystko wporzadku!
Siostra byla juz dzis, tylko na chwile i pojechalo dalej. Ale spotkanie w porzadku-nie klucilismy sie.
Mama33 nie pozwalaj mezowi za bardzo na uzalanie sie nad soba, widomo kostka skrecona boli ale bez przesady.
Aminka z ta szczota to nie zle wymyslila panienka LOL
Rumianek mam nadzieje ze twoj chlop zrozumial co zle zrobil i cie przeprosi.

Ja dzis padam juz chodz nic takiego meczacego nie robilam no moze oprucz plakania i bycia poduszki.
Mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien bo ta przewaga zlych mnie przygnebia co raz bardziej.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Piątek 22 maja Empty Re: Piątek 22 maja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach