Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

znów o zdradzie@@

5 posters

Go down

znów o zdradzie@@ Empty znów o zdradzie@@

Pisanie by Nieznajoma Sro 02 Wrz 2009, 00:01

dziewczyny ja nie wiem co sie dzieje nastepna znajoma mi pisze ze jej sie małzenstwo sypie ze jej maz ma kochanke co gorsza sam sie przyznał kiedys jak sie pokłucili znikł na kilka dni i podobno u niej siedzial dziewczyna jest zalamana siedzie i placze na dodatek maz jej grozi ze zabierze jej synka i odejdzie ze jest z nia tylko dla dziecka och normalnie ci mężczyzni to juz calkiem ocipieli czy jak??? naprawde slysze teraz co chwile o takich przypadkach az strach pomyslec....
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by maxine-fee Sro 02 Wrz 2009, 00:12

och kochana ja wam cos powiem moze nie powinnam ale co tam ,2 razy to przezywac musialam bo mu odbijalo ,bylo to kupe lat temu ale jak pomysle to boli .Wybaczylam ale sobie przyzeklam ze jesli raz jeszcze to juz mnie nigdy na oczy nie zobaczy .Na poczatku chcialam sie odgrysc ale sie nigdy nie odwazylam chyba by mnie sumienie zjadlo ,taka miekka dupa ze mnie .

Od tamtego czasu a bedzie to z ponad 10 lat jest ok i mam nadzieje ze juz tak zostanie.Duzo gadalismy i pytalam dlaczego ,sam nie wie chyba do dzisiaj dlaczego ,moze ze za wczesnie jeszcze jako dzieci ja 13 on 17 sie zwiazalismy i od razu w dorosle zycie ,chlopak sie nie wyszalam i potem mu odbilo .
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by Majka Sro 02 Wrz 2009, 00:17

hmmm moze masz racje jak sie ktos nie wyszaleje a z drugiej strony wydaje mi sie ze cos mija w zwiazku i jezeli było to tylko zauroczenie to peka wszystko jak banka mydlana :(
wiecei co ja po cichutku powiem ze moj chłop to jestem go pewna na 100% i tu sie raczej nei sprawdza ze ktos sie wyszaleje za mlodu bo ja to jego pierwsza dziewczyna (on mial 24 lat hmmm) ale ja sobie bym 100% nie dała choc szalałm ....ale mysle ze wytrzymam bo zalezy mi na tym wszystkim
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by Nieznajoma Sro 02 Wrz 2009, 00:17

niektorzy mówia ze z ciekawosci jak to jest z inna innym ale oni juzbyli w kilku zwiazkach i 2 razy do siebie wracali poprostu nie chce sie mieszac powiedzialam ze wyslucham i pociesze ale sama musi znalesc rozwiazanie z całej tej sytulacji napisala tez ze dzis sie tak poklucili ze podobno o maly wlos do rekoczynów nie doszlo ...ech

maxine a ciebie podziwiam za to ze to tak dzielnie zniosłas :* masz ciacho ode mnie ze twarda z ciebie sztuka
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by Majka Sro 02 Wrz 2009, 00:21

ciekawosc tez dobra albo chwilka zuroczenia tylko jezeli byli w innych zwiazkach ...dziwne moze jednak to nie była miłosc?
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by Nieznajoma Sro 02 Wrz 2009, 00:23

no własnie juz sama nie wiem niby tacy szczesliwi i wogole pozniej dziecko raczej wpadka i oboje nie byli na to gotowi a teraz no cóż czarna rzeczywistosc ...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by elwira151 Sro 02 Wrz 2009, 00:50

zycie weryfikuje czasem nasze marzenia,oczekiwania i sypie piaskiem w oczy...czasem rozstanie czasem proba na nowo...nigdy nie wiadomo co wyjdzie na lepsze dopoki nie skonfrontujesz tego sama...ostatnio zauwazylysmy z psiapsiolami na babskich plotach ze slowo rozwod zaczyna robic sie wrecz popularne...najlatwiej narozrabiac,spakowac sie i wyjsc...a osoba pokrzywdzona ponosi odpowiedzialnosc najbardziej...czyli przewaznie dziecko...zarowno przy rozejsciu sie jak i i probie na nowo dzieci powinny jak najdelikatniej byc stawiane wtym swiecie...eh zycie...a gdyby tak okreslic definicje slowa milosc...nie uwazacie ,ze nawet wg nas samych zmianilaby sie ?mam na mysli ze onaczej pojmuje sie milosc majac 20 lat inaczej 30...oczywiscie nie rozmianiamy sie na drobne ale faktem jest to ze ludzie nawet kochajacy sie popelniaja bledy...
elwira151
elwira151
 
 

Potrafię : obrabiac fotki,gotowac,pic kawe :)
Wiek : 46
Jestem z: : białystok
Dzieci : Kubus

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 18


http://swiatkubusia.glt.pl/

Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by aniaffff Sro 02 Wrz 2009, 00:53

Czasem czegoś brakuje nam w związku i szukamy tego w kimś innym. W kimś kto akurat jest blisko i wydaje nam sie że nas rozumie. Brakuje nam miłości, spontanicznosci, zrozumienia, szaleństwa, spokoju...TYlko w ten sposób mogę sobie wytłumaczyc dlaczego ludzie sie zdradzają.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by maxine-fee Sro 02 Wrz 2009, 00:54

Dlatego tez trzeba niekiedy wybaczyc i zaryzykowac .
Ja cierpialam bardzo bolalo ale dalismy rade i 11 stycznia bedziemy obchodzic 17 lecie ;)
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by elwira151 Sro 02 Wrz 2009, 01:18

mozemy brac pod uwage powody zdrady ale nic tego nie tlumaczy...okolicznosci czasem czynia zlodzieja jak mawiala moja babcia...rutyna,zmeczenie,montonia,wypieraja szalenstwo,zauroczenie,motylki w brzuchu...latwo stracic instynkt samozachowawczy przy dzisiejszych czasach ale wiadomo ze do wszystkiego trzeba dwojga...tak samo do zdrady jak i tak samo powody tez poniekad wyplywaja w obu stron...dopiero po dlugim czasie mozna spojrzec z dystansu na takie sprawy jesli mialy miejsce w zwiazku...ale tez jestem zdania ze jesli malzonkowie maja silna psychike i widza bledy i chca je naprawic to powinni zaryzykowac...oczywiscie nikomu nie zycze takich sytuacji ale zycie niestety czesto zaskakuje nie tylko nas w postaci problemow u znajomych ale i u nas samych...

nieznajoma moge powiedziec jedno...badz obok z nich ale zachowaj dystans do obu stron...oni cokolwiek postanowia odbije sie na nich samych a ty mozesz udzielac wsparcia...kazda sytuacja jest inna i nigdy nie wiadomo gdzie jest 100%prawdy i racji...nawet jesli maja klopoty to musza je rozwiazac sami...przykro mi przynac ale tez spotykam sie z tym coraz czesciej wokolo...szok...smutne...czasem ludzie szybko podejmuja decyzje w takich chwilach,czasem dlugo im zajmuje ich podjecie ale jestem zdania ze emocje sa zlym doradca w w pierwszej chwili...moim zdaniem kazdy inaczej przezywa taka sytuacje i dopero keidy ochlonie z szoku jest w stanie przeciwstawic plusy i minusy i podjac decyzje najlepsza dla zwiazku i dzieci jesli sa...chwila zapomnienia przekresla duzo a odbudowanie choc czesci zajmuje dlugi czas...to sie tyczy nie tylko zdrady ale wogole klamstw,zaniedban itp w zwiazkach nie tylko malzenskich...
elwira151
elwira151
 
 

Potrafię : obrabiac fotki,gotowac,pic kawe :)
Wiek : 46
Jestem z: : białystok
Dzieci : Kubus

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 18


http://swiatkubusia.glt.pl/

Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by elwira151 Sro 02 Wrz 2009, 01:20

poza tym jeszcze jedna kwestia ktora jest faktycznie prawda...faceci zdradzaja ...a kobiety sercem...
elwira151
elwira151
 
 

Potrafię : obrabiac fotki,gotowac,pic kawe :)
Wiek : 46
Jestem z: : białystok
Dzieci : Kubus

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 18


http://swiatkubusia.glt.pl/

Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by elwira151 Sro 02 Wrz 2009, 01:21

ale sie namadrzylam spadm zanim same mnie wyrzucicie Dzięki
elwira151
elwira151
 
 

Potrafię : obrabiac fotki,gotowac,pic kawe :)
Wiek : 46
Jestem z: : białystok
Dzieci : Kubus

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 18


http://swiatkubusia.glt.pl/

Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by Nieznajoma Sro 02 Wrz 2009, 15:28

elwira mądrze napisalas to w sumie cala prawda:") na dzien dzisiejszy narazie nic nie wiem bo w sumie do niej nie dzowniłam caly dzien mialam zagoniony ale mysle ze wieczorem do niej sie odezwe zapytam jak sie czuje itp co to sie teraz dzieje na tym swiecie to ludzkie pojęcie przechodzi ;/
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

znów o zdradzie@@ Empty Re: znów o zdradzie@@

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach