Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

+5
Mama i corcia
gonialbn
aniaffff
MamaM
aminka
9 posters

Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by aminka Pią 06 Lis 2009, 23:39

Jak zachowuja sie Wasze dzieci w samochodzie? Mysle bardziej o juz mobilnych dzieciach, co im nie w glowie siedzenie na miejscu dluzej jak 5 minut... U mnie zalamka. Skandal!!
Szczegolnie jak jade z nia sama. Myslalam, ze to moze wina tego, ze jezdzi jeszcze w nosidelku i po prostu nic nie widzi, ale mamy tez wieksze i wcale lepiej nie jest. Bez komentarza! Przejechanie 5 km bez marudzenia, pisku, wrzasku i rzucania wszystkim co dostanie do reki to wrecz cud.

Jeszcze jak jade z nia z tylu i malz prowadzi to pol biedy, ale w dluzszej trasie tez nie za dobrze. Juz mam cykora, bo w grudniu wyjezdzamy i w kazda strone mamy po 800 km.
Macie jakies metody na utrzymanie wiercipiety na miejscu bez zbednego marudzenia i beku? Proszę!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by MamaM Sob 07 Lis 2009, 00:17

najlepiej coby spała, ale w ciągu 800 km to pewnie cały czas się nie da. Martyna rysuje (powiedzy), czyta, układa puzzle, oglda to co za oknem...do 100 km jest spokojnie, później już jest raczej pod górkę. Acha, jeszcze śpiewamy!
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by aniaffff Sob 07 Lis 2009, 00:40

Myślę że jazda noca w waszym przypadku będzie najlepszym wyjściem, może nie idealnym ale jak zostanie ''pare'' kilometrów z mała wiercipiętką to lepsze niz kilkaset.
Mój na szczęście jest cudowny w samochodzie , patrzy co jest za oknem, często śpi. Nawet jak chcemy go zagadać to każe nam sie nie odzywać do niego , nie patrzec bo mu przeszkadzamy podziwiać widoki.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by gonialbn Sob 07 Lis 2009, 00:48

moja mała nie znosi siedzieć w foteliku a teraz jest gorzej bo zimno i więcej ubrań ogranicza ruchy,jak jadę sama to wrzucam na luz i staram się nie wpadać w panikę albo wybieram pory kiedy jest wypoczęta i bawi się albo jest zmęczona i zasypia,jak jedziemy we trójkę to śpiewamy,robimy minki,mamy dużo zabawek w reklamówce ale czasem i to nie pomaga
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by Mama i corcia Sob 07 Lis 2009, 01:47

aniaffff napisał:
Mój na szczęście jest cudowny w samochodzie , patrzy co jest za oknem, często śpi. Nawet jak chcemy go zagadać to każe nam sie nie odzywać do niego , nie patrzec bo mu przeszkadzamy podziwiać widoki.


Moge dokladnie to samo powiedziec o Jessi.
Czasami jak jade z nia sama i cos odemnie nagle chce to tlumacze jej ze mamusia teraz nie moze bo kieruje autkiem i musi trzymac kierownice i w tym samym momencie Jessi znow podziwia widoki.
Zawsze byla tak grzeczna ze juz dawno przestalam jezdzic z nia z tylu.
Acha i tez czesto spiewamy ale to po top zeby bylo fajnie.
Dluzsze trasy takie jak np.do Polski zawsze wybieramy na noc i mala wtedy spi calusia droge.

Aminka 800km to faktycznie kawal drogi ale moze faktycznie na noc jechac bylo by najlepiej a potem jak bedzie wyspana to bedzie inaczej.
Moze wez jej tez kilka nowych zabawek albo wogole czegos nowego czego jeszcze nie widziala to moze zainteresuje sie dluzej.Dobrze sie tez sprawdza ta nakladka na siedzenie z mnustwem kieszonek w ktorych jest cos dla niej fajnego tylko ze w przypadku nosidelka ta opcja odpada.

Znalazlam taki artykul,przeczytaj a moze podlapiesz jakies fajne pomysly.


http://babyonline.pl/magazyn_przedszkolak_psychologia_artykul,6196.html
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by Armelia1 Sob 07 Lis 2009, 17:24

Nadia zawsze siedziała cichutko podziwiała świat, czymś się zajadała,bawiła albo spała LOL teraz jak jest taka poubierana to nie jechaliśmy nigdzie w dłuższą trasę więc nie wiem jak się będzie zachowywała Nie rozumiem
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by aminka Sob 07 Lis 2009, 22:58

M&C masz ode mnie siedemdziesiate ciacho za pomysly LOL Zapraszam na ciacho!
U nas problem polega na tym, ze Amirka jeszcze nie bardzo kuma, ze mama teraz nie moze, bo cos tam LOL hihi
Na te podroz wezmiemy oczywiscie duzy fotelik, bo nosidelko odpada. M zawsze prowadzimy na zmiane i jak siedze z nia z tylu to jakos idzie, ale malz nie moze jezdzic z tylu i wtedy ona musi siedziec z tylu.
No nic, jeszcze miesiac do wyjazdu, moze podrosnie i cos sie zmieni Dziecko
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by Mama i corcia Nie 08 Lis 2009, 14:53

Aminka Dzięki za ciacho Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by Nieznajoma Sro 11 Lis 2009, 19:57

u mnie jest w miare dawniej jezdzilismy w trojke to ja zagadywalam albo sie przesiadalam do tylu teraz jak jezdze z nia sama czesto opowiadamy bajeczki spiewamy roksana kaze mi powtarzac rozne slowa po niej i sie smiejemy gdy jest zmeczona to juz gorzej ale sprawdzaja sie u nas paluszki i chrupki oraz soczek na drugim miejscu plyty cd uwielbia je wyciagac i wtedy to jest ostatecznosc ale po za tym czesto zasypia jak jedziemy gdzies dalej teraz myslalam zeby ja zaczac układac z przodu na foteliku raz jechala i byla zachwycona bo miala duuuuzą widocznosc:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by Joliczka Czw 12 Lis 2009, 23:42

Gabryś super u tak było od początku uwielbiał i uwielbia jeździć Jadę! A z Marcelem to koszmar a nie jazda samochodem wrzeszczy jak opętany nic nie pomaga ani zabawki , ani jedzenie a ni picie nic normalnie nic....
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by sylwia Pią 13 Lis 2009, 14:58

Narazie siedzi ładnie ale strasznie sie boje bo w styczniu jedziemy samochodem do Polski i az nie chce myślec co to bedzie
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/ Empty Re: Niecierpliwe dziecko w samochodzie :/

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach