Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Majax

+17
MAjax
Marzena
agnese
Sandy38
Spinacz
Zwierzak2008
gonialbn
sylwia
rumianek :)
Joliczka
Mama i corcia
Marzena i Maja
Nieznajoma
rossi82
dagolis
mama33
aniaffff
21 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Sob 11 Lip 2009, 23:16

Jestem WYKOŃCZONA. Wyniki wyszły ok, ale się okazało że Mały ma żółtaczkę pokarmu kobiecego i do wtorku nie mogę go karmić piersią. Leci na sztucznym, bo ja laktatorem ściągam za jednym zamachem 20-30 ml. a powinien zjeść 100 a nawet 120 (okazało się w piątek, że od wyjścia ze szpitala nic na wadze nie przybrał). A Piotruś za jednym posiedzeniem zjada najwyżej 50 ml. więc tak go karmimy sondą na zawołanie, raz małż, raz ja. Śpimy po 5-6 h na dobę, po godzince, dwie. Odliczam godziny do wtorku, mam nadzieję, że już będę mogła karmić, pokarm nie zaniknie a Młody nie oduczy się ssać cyca na tej sondzie. Obłęd Pomocy!
A jakby tego było mało, w prawym cycu zrobił mi się zastój, boli jak skur... i żadne gorące prysznice, masaże ani zimne okłady nie pomagają. Zaraz się kładę i męża zatrudniam do masowania.
W domu mam chlew, nie mam nawet siły posprzątać a jutro zwala nam się rodzina męża na głowę (może posprzątają Zamiotę ).
Nie sądziłam, że posiadanie dziecka jest tak stresujące i wykańczające Dziecko
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by dagolis Sob 11 Lip 2009, 23:28

Majax początki przeważnie są trudne. bądź dzielna-zwłaszcza do wtorku. wszystko się ułoży i będzie dobrze. A Piotruś ssie smoczka?
trzymam za Was kciuki. A co do tego zastoju to najlepsza by była( wiem że nie każdy się na to decyduje) pomoc męża w sciągnięciu-tak tylko trochę do odczucia ulgi! troche kontrowersyjny sposób ale działający.
a rodzinkę jutro koniecznie zatrudnij do sprzątania. Niech chociaż trochę pomogą.
trzymaj się kochana.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Nitka Sob 11 Lip 2009, 23:38

MAJAX
JAK ZASTOJ TO SCIAGAJ POLARM I MASUJ PODCZAS SCIAGANIA!!!
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Nitka Sob 11 Lip 2009, 23:45

jak pojawi sie gorączka i po 3 dniach będzie to samo to do lekarza


karmienie cyckiem to nie zawsze bajka
wiem coś o tym
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Mama i corcia Nie 12 Lip 2009, 00:06

Majax Kochana babo tak jak napisala Dagolis poczatki przewaznie sa trudne.Ja to wylam co chwile jak mops bo sobie z niczym nie moglam poradzic.Duzo bardzo mi wtedy pomogla M&M internetowo.Zawsze moglam na nia liczyc.A Ty masz nas tyle nie zlych mam:)))Moze nie ogarniemy Ci chaty ale zawsze bedziemy z Toba!!!
Wszystko bedzie dobrze zobaczysz i we wtorek napewno juz przystawisz malenstwo do cyca.
Ten najgorszy poczatkowy czas szybciutko minie a potem zobaczysz ze juz nie bedzie tak wykanczajaco tylko cudownie.
Przytulam Cie mocno.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Nie 12 Lip 2009, 00:15

właśnie przytulam się do laktatora, małż w tym czasie masował zastój, trochę lepiej ale jeszcze ie do końca. Jak pomyślę, że narzekałam bo Piotruś potrafił mi na cycu kilka godzin wisieć (rekord - 6 h. jak wlazł o 5 tak zszedł o 11, zasypiał, ale jak tylko go odkładałam to zaczynał koncert) to stwierdzam, że naprawdę powinnam czasem pomyśleć zanim coś powiem Kto tam?
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Mama i corcia Nie 12 Lip 2009, 00:22

Tak to bywa,ale rekord cycowy to naprawde mial nie zly Co?

Zagon chlopa do sciagania mleka,niech wroci do niemowlaka i possie troche to jest naprawde super sprawa jak napisala Dagolis.
Mojego troche namawialam jak Jessi zaczela przesypiac 12 godzin i za duzo mi sie zbieralo i robily sie kamienie ale jak sie wkoncu przekonal to ulga byla natychmiastowa.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Nie 12 Lip 2009, 00:26

ale jak to chłopa do ściągania? a co za różnica kto laktator trzyma?
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by mama33 Nie 12 Lip 2009, 00:39

MAjax napisał:ale jak to chłopa do ściągania? a co za różnica kto laktator trzyma?
Majax dziewczynom chodziło o to by mężuś Twój pomógł Ci ściągać pokarm w taki sposób jak robi to dziecko!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by aniaffff Nie 12 Lip 2009, 00:43

MAjax napisał:ale jak to chłopa do ściągania? a co za różnica kto laktator trzyma?

Dziewczyna miały chyba na mysli że chłop ZAMIAST laktatora!!!

Początki zawsze bywają trudne, wiem że może w to nie uwierzysz ale już niedługo bedzie lepiej. Zbiorowe wtulenie
Trzymaj sie dzielnie i nie łam się . Jeśli jutro rodzina Ci nie posprząta to wpadniemy i zrobimy Ci chate na bóstwo.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Mama i corcia Nie 12 Lip 2009, 00:56

MAjax napisał:ale jak to chłopa do ściągania? a co za różnica kto laktator trzyma?


Majax tak jak Ci juz dziewczyny napisaly,usta chlopa zamias laktator,nic lepszego nie ma mowie Ci.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by mama33 Nie 12 Lip 2009, 01:03

Szczerze dziewczyny to ja dopiero od Was wiem że można w ten sposób pozbyć się nadmiaru pokarmu a jednocześnie sobie ulżyć! Tyle już na tym świecie jestem a dopiero forum mnie oświeciło w tej kwestii aż wstyd się przyznać Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Mama i corcia Nie 12 Lip 2009, 01:08

mama33 napisał:Szczerze dziewczyny to ja dopiero od Was wiem że można w ten sposób pozbyć się nadmiaru pokarmu a jednocześnie sobie ulżyć! Tyle już na tym świecie jestem a dopiero forum mnie oświeciło w tej kwestii aż wstyd się przyznać Hah

Mama33 jaki wstyd,zaden wstyd.
Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Nie 12 Lip 2009, 10:56

A ja Wam muszę powiedzieć że mnie również się zrobił zastój i niestety nie dało się z tym nic zrobić i mój gin mnie musiał pozbawić pokarmu.Pierwszą córe karmiłam tzn odciągałam przez rok i dawałam z butelki bo cyca jej się nie chciało leniwa była.W dodatku córa od 2miesiąca nie wstawała w nocy a ja wstałam 2razy żeby odciągać pokarm na zapasy już się ze mnie śmiali że mam manie ściągania,izamiast spać to ja męcze cyce :DTeraz też myślałam że będe karmic ale wyszło inaczej na początku strasznie to przeżyłam ale wkońcu mama z moim mi zaczęli tłuc do główki że nigdzie bym sie z domu nie mogła ruszyć jakbym chciała je cycem karmić a dla jednej musiałabym odciągać jeszcze bo z cyca nie może,a teraz zrobie butle i spokój mam w nocy bo wstają tylko raz LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Nie 12 Lip 2009, 10:58

Ale wiem co to znaczy zastój cyce kamienie boli jak cholera pamiętam jak przewyłam całą noc z bólu i nikt nie mógł mi pomóc Nie!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Nie 12 Lip 2009, 12:13

anulaaa33 napisał:A ja Wam muszę powiedzieć że mnie również się zrobił zastój i niestety nie dało się z tym nic zrobić i mój gin mnie musiał pozbawić pokarmu.Pierwszą córe karmiłam tzn odciągałam przez rok i dawałam z butelki bo cyca jej się nie chciało leniwa była.W dodatku córa od 2miesiąca nie wstawała w nocy a ja wstałam 2razy żeby odciągać pokarm na zapasy już się ze mnie śmiali że mam manie ściągania,izamiast spać to ja męcze cyce :DTeraz też myślałam że będe karmic ale wyszło inaczej na początku strasznie to przeżyłam ale wkońcu mama z moim mi zaczęli tłuc do główki że nigdzie bym sie z domu nie mogła ruszyć jakbym chciała je cycem karmić a dla jednej musiałabym odciągać jeszcze bo z cyca nie może,a teraz zrobie butle i spokój mam w nocy bo wstają tylko raz LOL

to starczyło tego co ściągałaś dla dziecka? ja jak już pisałam ściągam po ok. 20 ml. co ile ściągałaś w dzień? systemem 7-7-5-5-3-3?
Aastój mi chyba na szczęście przeszedł, teraz bolą mnie już całe cyce i brodawki od laktatora. mam nadzieję, ż przyciskając ten ustnik laktatora do cyca nie zniszczę sobie kanalików mlecznych, bo jak przyciskam za słabo to mi mleko się dołem wylewa
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Nie 12 Lip 2009, 12:17

Tak ściągałam równiutki rok na roczek powiedziałam koniec pijemy sztuczne :] I od roku wyciągałam zapasy z zamrażalki bo jeszcze oprócz tego że ściągałam to mroziłam zapasy,ściągałam co trzy godz w nocy niestety też.I nie chorowała jeszcze ani razu a ma prawie 3 latka oby tak dalej bo teraz pojechała do teściowej do dzieci i z katarem przyjechała :/

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Nie 12 Lip 2009, 12:18

A ściąga się coraz więcej im więcej ściągasz tym więcej się produkuje a dziecko to jeszcze pobudza,potem to pamiętam że już po 200ml ściągałam LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Nitka Nie 12 Lip 2009, 18:13

MAjax, małego na poduchę fasolkę, cyca daj, a ty swoje przy kompie rób... jak ja Hah kiedyś...
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Nie 12 Lip 2009, 23:54

no właśnie nie mogę przez tą żółtaczkę pokarmu kobiecego. Będę mogła go przystawić najwcześniej jutro po 18 (miną ustawowe 72 godziny) a lekarka powiedziała, że jak do wtorku wytrzymam to jeszcze lepiej będzie, ale nie wiem, czy wytrzymam Płaczę
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Mama i corcia Nie 12 Lip 2009, 23:55

Majax wytrzymasz napewno.Wiem ze ciezko ale to jeszcze tylko dwa dni.
Dasz rade Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Nie 12 Lip 2009, 23:56

MAjax Uściski za "Lepszy cellulit w garści niż silikon w telewizorze" dobre O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Nie 12 Lip 2009, 23:56

anulaaa33 napisał:A ściąga się coraz więcej im więcej ściągasz tym więcej się produkuje a dziecko to jeszcze pobudza,potem to pamiętam że już po 200ml ściągałam LOL

ale jak ściągałaś? przy jednym cycu do oporu, potem laktator na drugi czy tak jak w szpitalu każą 7-7,5-5,3-3? czy może ręcznie? Moja szwagierka mówi, że ręcznie dużo więcej ściągnęła jak laktatorem, ale mnie coś nie wychodzi Nie!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Nie 12 Lip 2009, 23:59

ŚCIĄgałam ręcznie bo szybciej i naprawde więcej schodziło a z laktatorem to godzine trzeba było siedziec.Jednego męczyłam do upadłego potem drugiego i jak ściągnełam z drugiego to potem pierwszego bo przy pobudzaniu drugiego pobudza się w tym odciągniętym także wymeczyłam do konca a potem z tego pierwszego jeszcze z 20-30 odciągłam ALE OBJAŚNIŁAM O nie mogę! W każdym bądz razie męczyć do upadłego dwa razy O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Pon 13 Lip 2009, 00:01

Bo ręcznie to tak naprawde trzeba znaleźć taką "żyłke" i wtedy dopiero leci jak z kranu Żartowniś trzeba próbować miejsca tak zwany masaż cycolinka O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by mama33 Pon 13 Lip 2009, 00:04

anulaaa33 napisał:Bo ręcznie to tak naprawde trzeba znaleźć taką "żyłke" i wtedy dopiero leci jak z kranu Żartowniś trzeba próbować miejsca tak zwany masaż cycolinka O nie mogę!
Ja też w ten sposób ściągałam pokarm bo laktator dla mnie się nie sprawdził ręcznie było szybciej i więcej tylko ręce potem bolały
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Pon 13 Lip 2009, 00:07

Przy pierwszej corze miałam ręczny laktator i w miare szło nim tylko że długo a teraz przy dziewczynach miałam elektryczny KOSZMAR to przez ten laktator zrobił mi się zastój ciągnął jak najęty cyca by urwał Skandal!!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Pon 13 Lip 2009, 00:13

a ja właśnie elektrycznym ściągam to może od tego zrobił mi się zastój? Ale ręcznie mi zupełnie nie idzie. Spróbuję jeszcze laktatorem ręcznym
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Pon 13 Lip 2009, 00:15

Ja miałam ręczny z baby ono i nie narzekałam a od elektrycznych się trzymam z daleka no ponoć mechaniczne są lepsiejsze LOL ale też drozsze sporo

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by aniaffff Pon 13 Lip 2009, 00:16

Majax napisz jak goście, wysprzatali Ci troche w domciu?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Pon 13 Lip 2009, 00:18

Ale ja byłabym za ręcznym odciąganiem pokazałabym Ci w których miejscach ale nie ma jak Bravissomo!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by mama33 Pon 13 Lip 2009, 00:33

anulaaa33 napisał:Ale ja byłabym za ręcznym odciąganiem pokazałabym Ci w których miejscach ale nie ma jak Bravissomo!
Ja popieram odciąganie ręczne myślę że jakbyś popróbowała na każdy możliwy sposób to byś znalazła swoje źródełko Żartowniś
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by rossi82 Pon 13 Lip 2009, 00:38

mama33 napisał:
Ja popieram odciąganie ręczne myślę że jakbyś popróbowała na każdy możliwy sposób to byś znalazła swoje źródełko Żartowniś

Też tak myślę Hah
Zresztą ja do tej pory doję się ręcznie pomimo iż byłam posiadaczką różnych laktatorów. Jak na mój gust to te mechaniczne można sobie wsadzić w buty a ręczne są jak cię mogę. Nie ma to jak własna łapka LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by sylwia Pon 13 Lip 2009, 00:40

Ja tez jestem za recznym odciaganiem pokarmu kupiłam sobie jeszcze w ciazy laktator reczny ale nie zdał on egzaminu prawie wcale nic nie leciało a recznie szybko i sprawnie odciagnełam sobie pokarm
choc na poczatku piersi mnie bolały podczas odciągania ale naprawde według mnie to najlepszy sposób
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Pon 13 Lip 2009, 00:44

Małż ogarnął wcześniej, ale teściowa została to pomoże, jak małż pójdzie do pracy. Czekam z utęsknieniem wtorku.
Co do laktatora - mam medeli ręczny i wypożyczony do niego silnik elektryczny i też mam wrażenie że mi cycka urwie. z masażem męża przez ponad godzinę udało się ściągnąć 50 ml.
co robić jak dziecko nie chce się obudzić w nocy na karmienie?
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Pon 13 Lip 2009, 00:47

Ja żarłoka nie budze bo już ma taki brzuszek że szkoda mówć nic tylko by jadła a niejadka budzę bo przytyć musi także niejadka karmie musowo a żarłoka czasem oszczędzam Żartowniś

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by sylwia Pon 13 Lip 2009, 00:47

moja sama sie budziła co trzy godziny ale raz jak mi spała ponad 4 to ja obudziłam bo sie bałam ze coś jest nie tak ale teraz wiem że jak jest głodna to sama sie obudzi nie masz sie czym martwic
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by rossi82 Pon 13 Lip 2009, 00:48

Ja karmiłam w nocy na śpiocha Hah
Było mi o tyle łatwo że kiedy Piernik był mały to sam się ustawił na dwa nocne karmienia i były one dość punktualne więc czasem to wykorzystywałam i karmiłam zanim się wybudzi i tak potrafił czasem przespać ciurkiem całą noc LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by anulaaa33 Pon 13 Lip 2009, 00:49

Żarłok po prawej niejadek po lewej Ogólna radość

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Mama i corcia Pon 13 Lip 2009, 00:55

Jessi pierwsza noc w domu przespala chyba 6 czy 7 godzin bez pobodki i tez nie wiedzialam co robic ale byla wtedy moja mama i powiedziala zebym jej nie budzila bo jak zglodnieje to sama wstanie.
Potem Jak miala1,5 miesiaca to zaczela przesypiac cale noce i bez cyca i tez jej nie budzilam.Jak dziecko smacznie spżi to znaczy ze nic mu nie trzeba.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by dagolis Pon 13 Lip 2009, 10:01

ja też nie przestrzegałam książkowego karmienia. Gdy chciała jeść to dawała o tym znać. a jak spała kilka godzin to jej specjalnie na jedzenie nie wybudzałam.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by rumianek :) Pon 13 Lip 2009, 13:11

MAjax Uściski
Zaczynam się trochę bać, a jednocześnie i tak nie mogę się doczekać, kiedy dam mojemu dziecięciu Cycki!
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Joliczka Pon 13 Lip 2009, 13:50

MAjax napisał:
co robić jak dziecko nie chce się obudzić w nocy na karmienie?
Najlepiej dziecko rozebrać i przebrać pieluszkę to powinno mu pomóc w rozbudzić się!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by aniaffff Pon 13 Lip 2009, 13:56

MAjax napisał:
co robić jak dziecko nie chce się obudzić w nocy na karmienie?

Ja bym nie budziła, jak śpi to znaczy że nie jest głodne, jak mu sie zaczce mleczka to sam da znać. Po co przyzwyczajać do jedzenia w nocy?Jak Go będziesz wybudzać to potem sam będzie sie budził z przyzwyczajenia a nie z głodu. Kwiat
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Joliczka Pon 13 Lip 2009, 14:07

Ale jak mało przybiera na wadze to raczej musi go karmić w nocy!
Czy jak to jest?!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by MAjax Pon 13 Lip 2009, 15:34

no właśnie nie tylko mało przybrał, ale również jest chory - pediatra mówiła, że im więcej dziecko zje, im więcej kalorii mu dostarczymy tym lepiej będzie walczyć z żółtaczką a on taki niejadek
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by sylwia Pon 13 Lip 2009, 18:19

moja najlepej je odrazu po obudzeniu a i tak wygina sie tak podczas jedzenia ze niezle byscie sie usmiały
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by gonialbn Pon 13 Lip 2009, 21:31

Ja swojej 3 razy w nocy cyca daję,bo inaczej bym eksplodowała,moje dziecię rzadko kiedy da się karmić co 3 godz,musi być częściej, a poza tym nie chce mi się odciągać pokarmu bo i tak z butelki nie idzie,ale mam zamrożone coś na czarna godzinę.
Na żądanie(dziecka ale i mamy) jest wg mnie najlepiej.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Majax - Page 2 Empty Re: Majax

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach