Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Szkolne wspomnienia.

+5
Lenka12_12
dagolis
rossi82
anulaaa33
aniaffff
9 posters

Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Szkolne wspomnienia.

Pisanie by aniaffff Sob 24 Paź 2009, 14:27

Jakie przedmioty w szkole były Waszą mocna strona a z jakich najchętniej robiłyście sobie wagary.

Ja lubiłam bardzo matematyke i polski za to znienawidzone przeze mnie to chemia i fizyka. W praktyce najgorsza jestem z geografii. Zresztą z matmy pisałam maturę.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by anulaaa33 Sob 24 Paź 2009, 15:14

Moim ulubionym przedmiotem był w-f O nie mogę!
A reszta nie należała szczególnie do jakiejś mocnej strony O nie mogę!
Szczególnie matma,chemia i fizyka....
Kiedyś miałam koszmar że pisałam klasówke i nic nie umiałam i nie chcieli mnie do następnej klasy przepuścić Co?

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by rossi82 Sob 24 Paź 2009, 15:14

Lubiałam historię, polski i mikrobiologię. Zresztą lubiałam to za dużo powiedziane, raczej względnie znosiłam siedzenie na tych lekcjach Hah
Ogólnie poza szkołą było ciekawiej, byłam zawziętą wagarowiczką i miałam mnóstwo durnych pomysłów. Przeważnie miałam jeden zeszyt do wszystkiego. Na szczęście mam dobrą pamięć i szybko się uczę więc ciężko nie było. Jednak oceny pozostawiały wiele do życzenia. No i udręka mojej mamy..... ocena za zachowanie zawsze była niska.
W każdym bądź razie bardzo dobrze wspominam czasy szkolne, było wesoło, wiele się działo i szalało się szalało..... Fajka pokoju
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by dagolis Sob 24 Paź 2009, 16:39

bardzo ale to bardzo mocno nie lubiłam historii !!! może dlatego że w liceum przez 3 lata mieliśmy koszmarną babkę od tego przedmiotu ale jak w 4 klasie zmienił nam sie nauczyciel na młodego, przystojnego mężczyznę wszyscy polubili ten przedmiot i nawet klasówki nie były nam straszne LOL
a ulubiony przedmiot to oczywiscie w-f
Kibic
a najprzyjemniejsze co będę wspominała z czasów szkoły to wagary u mojego już teraz mężusia a wtedy chłopka LOL

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by Lenka12_12 Sob 24 Paź 2009, 17:05

bardzo ale to bardzo miło wspominam czasy szkolne przedmioty były mi obojetne w zależnosci jaki temat raz bardziej lubiałam a raz nie!szkole wspominam czesto tym bardziej jak po mniej wiecej 5 latach ostatnio otrzymałam sms-a z informacja ze bardzo za mna tesknia (moja polonistka i wychowawca klasy oraz jej mąż historyk)i przesyłaja na nk zdjecia które mam poogladac i powspominac sare dobre czasy!oczywiscie jestem na tych zdjeciach i sa bardzo miłe opisy!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by sylwia Sob 24 Paź 2009, 17:51

Ja nie lubiłam histori,rosyjskiego, rachunkowosci i paru innych a lubilam w-f, matematyke geografie i religie bo zawsze sie lekcje spisywało na religi. Ogólnie to zazwyczaj ocena z mojego zachowania miala wiele do zyczenia ale coz to przecierz okres buntu wiec nie przejmowalam sie za bardzo tym A co do nauczycieli to jakos nikt mi nie przypadł do gustu i ja chyba im tez nie
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by Armelia1 Sob 24 Paź 2009, 20:12

w podstawówce kiepsko było z matmą,angielskim,historią i fizyką Hah dobra byłam z polskiego a bardzo dobra z wychowania fizycznego LOL
zachowanie od wzorowego-dobrego i nie byłam ani razu na wagarach!! Tak
pierwszy raz jak poszłam na wagary to było chyba w II klasie szkoły średniej i trwały z 15min.w tym przerwa 5min. Co? po czym wróciłam na lekcje,bo miałam wyrzuty sumienia O nie mogę! ale za to w III kl.już więcej razy się urywałam i to tak na serio!!Na studium to z kolei rzadko bywałam na lekcjach głównie na wagarach Bez komentarza! I wszystkie lata szkoły wspominam bardzo fajnie,z pewnym sentymentem
Ile ja bym dała,żeby mieć teraz takie problemy jak wtedy... Łapię motylka
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by aniaffff Sob 24 Paź 2009, 22:44

Zapomniałam o angielskim którego nie znosiłam. Był naszą pierwszą lekcją w poniedziałaki to zazwyczaj z Justyną82 przychodziłyśmy na drugą lekcje. Odbijało sie to oczywiście na ocenach ale tak bardzo tego ne znosiłam że nie mogłam się przemóc.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by MamaM Nie 25 Paź 2009, 00:15

W II klasie szkoły średniej pierwszą miałam religię, którą prowadził ksiądz, który prywatnie był bratem koleżanki mojej mamy. Prezynosił nam z plebani kanapki a za sklepiku colę. Siedziałyśmy z M. w pierwszej łąwce, wcinły kanapki i czytały ksiązki (nie lektury!!!!) albo gazety...reszta klasy wdawała się w dysputy uczone z naszym "klachą"...to były czasy!!!!
Nie lubiłam żadnego przedmiotu. Wogóle szkoły nie lubiłam. Kazali mi się uczyć tego, czego ja zupełnie uczyć się nie chciałam. Chciałam czytać i to nie koniecznie to, co zadawała polonistka czy historyk.
W efekcie zdałam na polonistykę...czytałam, ale nie zawsze to, co chciałam:)
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by Mama i corcia Nie 25 Paź 2009, 01:06

Ja oczywiscie nie znosilam matematyki to byla zgroza dla mnie.Mimo ze staralam sie cos zakumac to mi naprawde nie wychodzilo,pani od matmy oczywiscie czesto brala mnie do tablicy a ja przy caleuj klasie palilam cegle i stalam wpatrujac sie w tablice i zadanie na niej napisane jak szpak w pi...robiac z siebie kompletnego debila ale zupelnie i nigdy nie mialam pojecia jak sie za zadanie zabrac,az wkoncu slychac bylo upragniony dzwonek no i slowa nauczycielki" siadaj-niedostateczny!!Jedyne co to to ze klasa uwielbiala jak mnie brano do tablicy bo wiedzieli ze oni maja spokoj do konca lekcji.
I wogole nie rozumie siebie do dzisiaj ze poszlam po podstawowce do zawodowki jako sprzedawca a potem do technikum handlowego gdzie przeciez matematyka byla obowiazkowa a oprocz niej mase podobnych przedmiotow Co?
Dlatego najbardziej kochalam moja kolejna szkole czyli studium turystyczne bo tam nie bylo mowy o cyferkach a kazdy przedmiot byl cudowny. LOL
W podstawowce uwielbialam chemie i biologie.
No i historia tez zbytnio mnie nigdy nie pociagala Hah
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Szkolne wspomnienia. Empty Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach