Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Sroda i wkoncu z Wami)))))

+2
mama33
Mama i corcia
6 posters

Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by Mama i corcia Sro 22 Lip 2009, 12:05

Witam Wszystkich.
Dotarlam wreszcie do Polski.
Mialam taki sajgon ze nawet nie mialam sekundy zeby do Was zawitac.
Tutaj tez juz sie zaczelo istne szalenstwo,nie mam nawet chwili na forum ale tak za Wami tesknie ze postaram sie byc chociaz raz dziennie co jest dla mnie wielka katastrofa ale ciesze sie ze wogole. LOL
zaraz wlasnie wybieram sie do tesciowej Hah ktora to pewnie bedzie mnie meczyc az do wieczora LOL LOL LOL
Bede wieczorem to napisze jak bylo i jeszcze ten szajsowaty internet,normalnie zdazyla bym sie wyspac za nim cos sie otworzy Nie działa! nic tylko Anty ale bede grzeczna bo wtedy juz wogole bym nie mogla do Was moje Kochane zajzec.
Tak wiec zycze Wszystkim milego dnia Ale bajeer! LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by mama33 Sro 22 Lip 2009, 12:22

A ja się właśnie zastanawiałam co u Ciebie? Dobrze że szczęśliwie dotarłaś do Polski!
Widzę Kochana że jesteś rozchwytywana ale cóż każdy się chce teraz Wami nacieszyć na zapas!No i oczywiście jak znajdziesz chwilę to pisz co u Ciebie!!!!
A u nas już po wczorajszym trochę opadły emocje i nerwy choć jeszcze nie widziałam samochodu po tych wczorajszych zabiegach! Mam nadzieję że nie będzie tych rys bo osobiście przejdę się do tej baby i ją uduszę! Pewnie niektóre z Was nie wiedzą o czym piszę opisałam to w innym wątku we wtorku!
Miłego i słonecznego dnia wszystkim życzę Kwiat Kwiat Kwiat
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by aminka Sro 22 Lip 2009, 12:42

W nocy u nas szalaly burze, ale od rana piekne sloneczko. Wieje tylko strasznie, juz mi 2 x pranie na tarasie wywalilo do gory nogami LOL

Teraz siedze i pisze, bo goscie jak zawsze o tej porze po prostu jeszcze spia LOL sniadanie pewnie zjemy o 13 (tez jak zwykle) i dopiero rozpocznie sie dzien...
W planach mamy wycieczke do Holandii, tzn moj malz ich zabierze, a ja zostaje z moim aniolkiem w domu LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by aniaffff Sro 22 Lip 2009, 12:51

Aminko to sobie od nich trochę odpoczniesz. Chyba dobrze?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by aminka Sro 22 Lip 2009, 13:01

Oh pewnie, ze dobrze, poza tym zyje mysla o sobocie, bo lece z amirka do PL!!!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by Marzena i Maja Sro 22 Lip 2009, 20:40

MiC dobrze ze sie odezwalas i ze juz wiem gdzie jestes i ze wszystko w porzadku u Ciebie, juz sie zaczelam martwic.
Ucaluj Jessi od nas i czekkamy na dalsze wiesci.
Mama33 jeszcze nie wiem co tam sie dzialo z waszym autem, ale mam nadzieje ze wzystko sie ulozy po waszej mysli.
My dzis bylismy na wieeeelkich zakupach, powinno nam na okolo 2 tygodnie wystarczec, ale jestem zmeczona tymi zakupami, ech no i ciotka zawitala do mnie, kolejna rata...
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by Nieznajoma Sro 22 Lip 2009, 22:28

a ja dzis pojechałam z mala i siostrzenica janusza do tarnowa pojechalam kupic buty i co nie kupiłam nigdzie nie bylo takich jakie bym chciała normalnie poplakac sie mozna:((( za to roksana ma 2 pary bótów i na szmateksie ciuchów ze hej mlodej tez kupiłam kilka i wydałam ponad 50zł na same ciuchy ale wrocilam z dwoma siatami :)a tak po za tym to moze jutro jeszcze zdaze cos kupic :)roksana padnieta byla strasznie w busie spała mi w obie strony a jak wrócilismy zjadła ładnie obiad i do basenu posiedziała prawie 2 godziny oczywiscie na raty bo jej sie broda trzepala ale wyjsc nie chciala:)a teraz juz padnieta spi i chrapie:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by aminka Sro 22 Lip 2009, 23:17

Nieznajoma wiem cos o kupowaniu butow. Ostatio caly pobyt w PL przebiegalam po sklepach i w ostatni dzien poszlam z kolezanka. Ona mi chyba szczescie przyniosla, bo kupilam w pierwszym sklepie LOL Teraz od razu ja wezme w pierwszy dzien, bo torebke potrzebuje, a w DE szukam juz od zimy Hah

U nas dzien spokojnie, bo malz wywiozl gosci do holandii LOL Z mala mialysmy ubaw jak nigdy, bawilysmy sie w ogrodzie LOL wlazla mi caluska do miski, w kotrej relaksowalam moje stopy, hehe wiec ja rozebralam i latala na golasa. Potem polozylam ja spac, a ja: skosilam caly ogrod, wypucowalam chatke wlacznie z myciem podlog, zrobilam ciacho i 2 prania LOL, wyprasowalam gore ubran. Tak wec dzisiejszy dzien nalezal do bardzo pracowitych LOL Nowy przepis Latam z mopem Zamiotę Odkurzam Prasuję Wieszam pranie

A teraz siedze z Wami, popijam cynamonowa herbatke i slucham grzmotow za oknem, bo burza straszliwa, ze az sie Amirka obudzila Smutek
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by Marzena i Maja Sro 22 Lip 2009, 23:27

Fajnie Aminka ze mialas dzien przerwy od gosci.
I podziwiam cie za ta pracowitosc, ja bym chyba polowe tego nie dala rady robic w jeden dzien. A to dla Ciebie Kwiat
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by aminka Sro 22 Lip 2009, 23:36

Dziekuje!!! Zapomnialam jeszcze dodac, ze jak mala nie spala to udalo mi sie wywoskowac od stop do glowy i zrobic pedicure... LOL Wlasnie jak go robilam to mi Amirka weszla do miski LOL

Ahhh i mialam napisac, ze bidna Amirka przytrzasnela sobie paluszki drzwiami wejsciowymi Smutek
W domu we wszystkich drzwiam mamy zabezpieczenia, ale to byly wejsiowe i byl przeciag Smutek Tak plakala kochana moja. Myslalam, ze ma zlamany paluszek, ale tata doktor obejrzal i jest OK LOL Potem jeszcze kilka razy pokazywala, ze ja raczka boli, ale do wieczora bylo juz calkiem dobrze. Radość
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by Nieznajoma Sro 22 Lip 2009, 23:46

ojoj wyobrazam sobie jak musiała płakac kuzynka mojego męza wczoraj napisala mi smsa ze jej maly 2.5 roczku poparzył rączke ciotki palily w piecu na soki a on szybko podleciał i złapał dzis rano widziałam tą rączke okropny bąbel mały chodzi i ma pianka zapryskiwane cały czas ale podobno jest dzielny boze jak to trzeba uważac bardzo :*
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Sroda i wkoncu z Wami))))) Empty Re: Sroda i wkoncu z Wami)))))

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach