Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

5 posters

Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by mama33 Sro 08 Lip 2009, 15:27

Kiedyś przydarzyło mi się coś takiego! Wracałam na weekend do domu pociągiem ale jak wsiadłam do niego to nie było w nim jeszcze żadnego pasażera! Mogłam sobie przynajmniej usiąść w fajnym przedziale! No i jak tak czekałam do odjazdu w drzwiach stanął jakiś facet spojrzałam na niego a on stał z wywalonym fiutem i coś zaczął do mnie mamrotać żebym go wzięła do ręki będzie fajnie już nie pamiętam co tam jeszcze gadał !Byłam w szoku nie miałam jak uciec w drzwiach on stał a okno zacięte czułam się jakbym była w klatce!Zaczęłam na niego wrzeszczeć przeklinać i wyzywać co mi w danej chwili ślina na język przyniosła!Chyba się przestraszył choć w pewnym sensie to ja byłam potencjalną ofiarą i po chwili zwiał a ja jeszcze długo trzęsłam się jak galareta!
Dostałam nauczkę od życia i już nigdy nie wsiadłam do pustego przedziału Nie! Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Re: Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by kika4333 Sro 08 Lip 2009, 15:34

O matko to i tak nie źle ja bym chyba zapomniała języka. Ale z tego co słyszę to coraz więcej jest tego typu przypadków, moja sąsiadka opowiadała mi nie dawo że jej córka wracała do domu i w biały dzień (o 15.00) facet też odstawił taki cyrk. Ja to bym spierdzielała, aż by się za mną chodnik zwijał. Pomocy!
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Re: Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by Mama i corcia Sro 08 Lip 2009, 18:09

Ja mialam podobnie i to dwa razy,az czasami sie zastanawiam czy ja przyciagam tych zbokow czy co Pomysły
Pierwszy raz jechalam w autobusie od kuzynki,to byl ostatni autobus pozno w nocy,usiadlam na samym tyle a przede mna i zarazem przodem do mnie siedzial sobie facet calkiem zwykly.Co chwile tylko jakos tak dziwnie sie usmiechal i patrzyl na mnie ale stwierdzilam no dobra pewnie chce mnie zarwac ale ze zupelnie nie w moim typie wiec nastepowala pelna ignoracja z mojej strony ale wkoncu wiecie jak to jest niby sie nie patrzy ale i tak widzi i ja zobaczylam ze on czyms "macha" no i jak spojrzalam czym on tak "macha" to wbilo mnie w siedzenie i zamarlam nie wiedzac co zrobic a on wtedy tak promiennie sie usmiechal do mnie i "machal" coraz bardziej wiec ja po glebszym wdechu poprostu ucieklam na sam poczatek autobusu a potem reszte drogi tylko modlilam sie zeby on wysiadl wczesniej a nie bron boze na moim przystanku.
A druga sytuacja tez w autobusie ale zupelnie rano.Ach jaka ja bylam tego ranka wkurwiona.Nie dosc ze zaspalam do pracy to jeszcze wskakuje do auta chce odpalic a tu ani zipnie nic normalnie nic,wiec biegiem na autobus no i oczywiscie nie bylo zadnego co szybko jedzie tylko jak ja to na nie mowilam "krajoznawczy" bo zamiast 20minut jak normalne ten jechal 45 ale jakos do roboty musialam sie dostac.Jakiez bylo moje szczescie jak udalo mi sie usiasc.Jakos nawet nie zwrocilam uwagi ze taki tlum ludzi a jedno miejsce kolo okna wolne,na pierwszym siedzeniu siedzial bardzo dystyngowany Pan wiec ladnie zapytalam go czy przy oknie wolne on stwierdzil ze tak,wstal zeby mnie przeposcic i ja usiadlam.I tak sobie jade a ze zla bylam jak cholera to zaczelam czytac ksiazke ktora zawsze mialam ze soba bo w pracy lubialo sie nic nie dziac.Nagle czuje reke tego goscia na moim udzie wiec z impetem odwracam sie w jego strone a tu ten zbok trzepie sobie h... lo rany jakbyscie mnie wtedy widzialy,to juz dla mnie bylo za duzo jak na jeden poranek jak ja zaczelam trzaskac tego goscia ta moja ksiazka po tym jego watlym przyrodzeniu a jak ja wtedy (na ten caly zapelniony autobus) go wyzywalam,normalnie w taka furie jak wtedy to nigdy nie wpadlam.Zbok uciekl doslownie przez zamkniete drzwi.Wysiadlam na swoim przystanku i pierwsze co to wyrzucilam ksiazke do kosza,nastepnie zaszlam do pracy i poprosilam szefa o wolne bo juz nie bylam w stanie pracowac,a ten ze czlowiek do rany przyluz oczywiscie natychmiast sie zgodzil i nawet zawiozl mnie do domu.

A jeszcze z takich drastycznych przezyc to mialam jak bylam mala (mialam wtedy 11) lat i idac w bialy dzien od kolezanki na srodku drogi zaatakowal mnie syn sasiada(cala radzina to totalny margines) przylozyl mi wtedy noz do gardla i sie smial ze mnie zaraz zabije,na szczescie dla mnie z domu wyszla inna sasiadka i on jak ja zobaczyl to poszedl sobie bo nawet nie uciekl bo oni nikogo sie nie bali.Ze dwa lata po tym gdzies sie wszyscy wyprowadzili.Ja jakos z czasem doszlam do siebie a najsmiesniejsze albo i nie w tym jest to ze calkiem niedawno wyslal mi zaproszenie na nasza klase. Bez komentarza!

Wiem ze sie rozpisalam jak szalona ale 5 lat temu mialam jeszcze jedno takie tragiczne zdarzenie i mam nadzieje ze juz limit wyczerpalam i nic wiecej mi sie nie przytrafi.
13 go maja piec lat temu w piatek powiesila sie moja babcia z ktora mieszkalam i oczywiscie jak wszystko na to wskazuje ja ja znalazlam a powiesila sie w szafie.
Mam nadzieje i wierze w to ze juz nigdy nic w tym temacie nie bede musiala tu dopisywac.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Re: Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by mama33 Sro 08 Lip 2009, 18:21

Mama i Córcia Uściski no normalnie zamurowały mnie Twoje przeżycia
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Re: Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by zojka Sro 08 Lip 2009, 18:28

My kiedyś siostrą jak bylyśmy nastolatkami bylyśmy na wczasach z rodzicami i poszłyśmy pod prysznic - był wspólne.
A potem kolezanka powiedziała nam, że jak się kapałyśmy jakiś zbok stał rzy oknie i przez jakaś szparę nas podglądał i też trzepał. Strasznie to przezyłam i potem juz zawsze którś z rodziców z nami chodziło i pilnowało by się to nie powtórzyło.

zojka

Potrafię : patrzeć prosto w oczy
Wiek : 39
Jestem z: : Mazowsze
Dzieci : sie staram

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 5


Powrót do góry Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Re: Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by Mama i corcia Sro 08 Lip 2009, 18:43

mama33 napisał:Mama i Córcia Uściski no normalnie zamurowały mnie Twoje przeżycia


Mama33 podobno jestem twarda tak wszyscy mowia.A ja wychodze z zalozenia ze co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Re: Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by agnese Sro 08 Lip 2009, 19:01

ja miałam dokładnie identyczna sytuacje co mama i córcia
Mama i corcia napisał:Ja mialam podobnie i to dwa razy,az czasami sie zastanawiam czy ja przyciagam tych zbokow czy co Pomysły
Pierwszy raz jechalam w autobusie od kuzynki,to byl ostatni autobus pozno w nocy,usiadlam na samym tyle a przede mna i zarazem przodem do mnie siedzial sobie facet calkiem zwykly.Co chwile tylko jakos tak dziwnie sie usmiechal i patrzyl na mnie ale stwierdzilam no dobra pewnie chce mnie zarwac ale ze zupelnie nie w moim typie wiec nastepowala pelna ignoracja z mojej strony ale wkoncu wiecie jak to jest niby sie nie patrzy ale i tak widzi i ja zobaczylam ze on czyms "macha" no i jak spojrzalam czym on tak "macha" to wbilo mnie w siedzenie i zamarlam nie wiedzac co zrobic a on wtedy tak promiennie sie usmiechal do mnie i "machal" coraz bardziej wiec ja po glebszym wdechu poprostu ucieklam na sam poczatek autobusu a potem reszte drogi tylko modlilam sie zeby on wysiadl wczesniej a nie bron boze na moim przystanku.
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Czy  spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego? Empty Re: Czy spotkało Was kiedyś coś nieprzyjemnego,strasznego?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach