Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

+17
dagolis
aminka
karolutka
rumianek :)
Joliczka
aniaffff
Marzena i Maja
MAjax
Kfiateczek82
kika4333
agnese
Mama i corcia
Marzena
Mama usunęła swój profil
rossi82
Sandy38
Nitka
21 posters

Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Nitka Czw 14 Maj 2009, 16:56

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?
ja przyznam, że nigdy przenigdy nie farbowałam włosów, lubię ten mój kasztanowy, ale ostatnio "chodzi mi po głowie" blond.....
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Sandy38 Czw 14 Maj 2009, 17:05

Ja kiedyś po ciężkiej nocce w szpitalu postanowiłam zrobić sobie kolorek Rubiną .No i przysnęłam z nią na głowie.Spałam przeszło 3 godziny -po zmyciu resztek szok-czerwona czupryna ,uszy.Na drugi dzień wszyscy wieli minę ,że hej,nie mówiąc o tym jak oglądali się ludzie w autobusie ,na ulicy.Moja szefowa [p. ordynator] powiedziała,że nikt by się tego nie spodziewał po cichej,spokojne pigule....
Sandy38
Sandy38
 
 

Potrafię : Służyć medyczną wiedzą,uwielbiam piec ciasta
Wiek : 52
Jestem z: : Ty..../Śląsk
Dzieci : Maja 5 l. i Alicja 3 l.

Zaproszeń na ciacho : 21
Postów : 347


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by rossi82 Czw 14 Maj 2009, 17:07

Łi Hah
Mój orginalny kolor to kasztan.
Farbowałam się już na wszystkie odcienie czerwieni, jednak najlepiej czuję się ruda LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Mama usunęła swój profil Czw 14 Maj 2009, 17:15

ja mam swoje ciemne włosy .teraz nakładam czerń by zakryć siwe włosy bo ich ostatnio pełno,,,,,

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Marzena Czw 14 Maj 2009, 18:03

a ja mimo że z ciemnych włosów zrobiłam się na blondi to jeszcze z długich - za pas obciełam się na krótko LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Mama i corcia Czw 14 Maj 2009, 18:53

Ja zawsze blond ale kiedys mi odbilo i ufarbowalam na czarno i mnie sie podobalo ale wszyscy inni twierdzili inaczej niestety i tak marudzili ze chyba po pol roku powoli zaczelam wracac do blond a powiem Wam ze znowu mnie kusi Pomysły ale moj malz stwierdzil ze jak sie przefarbowalam na czarno to ze niby moj charakter tez sie czarny zrobil wtedy LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by agnese Czw 14 Maj 2009, 19:01

ja to juz wszystko mialam na glowie Zakręcony czerwień, czerń, blond a nawet fiolet i róż Na różowo teraz juz sie uspokoiłam i mam pasemka blond na moich naturalnych (ciemny blond)
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by kika4333 Czw 14 Maj 2009, 19:49

Ja już miałam brązy - chyba wszytkie odcienie, a także czerwień. Baba rządzi!
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Kfiateczek82 Czw 14 Maj 2009, 21:58

A ja jestem szatynką naturalną ale już miałam taki ciemny blond i bardzo dobrze się czułam w tym kolorze potem byłam rudawa potem pasemka blnd na tych moich naturalnych a teraz zaczełam farbować się na bardzo ciemny brąz wyglądam trochę poważniej ale super się czuję w tym kolorze choć teraz kiedy zrobiło się ciepło znów myślę o pasemkach blondu...hm...sama już nie wiem ale cóż kobieta zmienną jest a szczególnie kobieta po porodzie gdzie jeszcze mi buzują hormony:)
Kfiateczek82
Kfiateczek82
 
 

Potrafię : wiele rzeczy
Wiek : 41
Jestem z: : Krakowa
Dzieci : Juleczka***

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 30


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by MAjax Czw 14 Maj 2009, 22:02

ja mam ciemny brąz i czasem robiłam szamponem koloryzującym na kasztan-rudy, ale niewiele było widać, bo mam za ciemne włosy, farbuję raczej żeby siwulce zakryć. I jakieś pół roku po ostatnim farbowaniu poszłam do fryzjerki zrobić pasemka rude to mi się zrobiły rude na dole, na górze blond (ten g...y szampon okazało się nie zmywa się do końca tylko przestaje być po prostu widoczny i tam gdzie był już mój naturalny zrobił się blond-wyglądałam koszmarnie, nie wspominając już o tym że włosy miałam przesuszone doszczętnie- a na dole, gdzie był jeszcze szmpon był ledwo rudy). Wyglądałam jak kaszalot
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Marzena i Maja Czw 14 Maj 2009, 22:45

Nigdy nie zmienialam radykalnie koloru, tylko henna albo takim szamponem koloryzujacym na ciemna czerwien.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by aniaffff Pią 15 Maj 2009, 00:37

Swoje mam ciemny blond ale taki jakis nie ładny, latem wpadający w rudy brrr...Miałam już jasny blond, rudy, mahoń ,brąz czekoladę i wiele innych. Raz tylko tak radykalnie farbowałam z jasnych pasemek na ciemny blond. Teraz myślałam ostatnio o rudym.
Raz obcięłam z długich na króciutkie.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Marzena i Maja Pią 15 Maj 2009, 00:48

ja tez raz obcielam z dlugich(prawie do kolan) na krotkie(za ramiona kilka cm)
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Joliczka Pią 15 Maj 2009, 08:15

naturalne ciemny blond ,raz zafarbowałam na jasny blond (i to był błąd) a tak poza tym to tylko jasne pasemka
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by rumianek :) Pią 15 Maj 2009, 09:34

Mam naturalnie ciemne włosy. Zanim zaczęłam farbować w liceum, to były ciemnobrązowe, w lecie same robiły mi się kasztanowe pasemka. Odkąd farbuję, naturalne jakby trochę zjaśniały.
Zawsze maluję na brązy, albo mieszam brąz z łagodnymi czerwieniami lub fioletami. Nigdy przenigdy nie zmieniłabym koloru na blond!!! Nie!
Przed maturą radykalnie skróciłam włosy za namową ...męża (jeszcze wtedy chłopaka). Potem obcięłam całkiem na krótko, przez pewien czas strzygłam się niemal na zapałkę. od tamtej pory tylko raz zapuściłam do ramion. Obcięłam jakieś 12 lat temu i odtąd cały czas krótkie fryzurki.
Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by karolutka Pią 15 Maj 2009, 11:19

temat dla mnie! w zeszlym tygodniu bylam czarna a teraz jestem blondyna!
decyzja spontaniczna- malzonek tak sobie powiedzial : a co by to bylo?" a ja do fryzjera i buch!
sprawa nie byla prosta bo czarne tez byly farbowane i trzeba bylo wytrawiac kolor 2 razy ale sie udalo- w palnie jeszcze jasniejszy blond bo poki co odcien jest zbyt cieply jak dla mnie- wole sie w zimniejszej fryzurze!
kilka lat temu bylam ruda i przefarbowalam sie na czarno~! naleze do odwznych w tej dziedzinie poza tym uwazam ze najlepiej wygladam w zdecydowanych kolorach dlatego w gre wchodze tylko radykalne zmiany albo...rutyna....
odwagi!
karolutka
karolutka
 
 

Potrafię : wszystko po troszkę :)
Wiek : 41
Jestem z: : Wrocław
Dzieci : Olga :) 30.01.08

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 193


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by aminka Pią 15 Maj 2009, 13:04

Ja mam naturalny kolor ciemny blond. Zazwyczaj robie tylko jasne pasemka, ale ostatnio ze wzgledu na brak czasu i mozliwosci pojscia do fryzjera farbuje calosc na blond. Raz mialam kasztanowe, ale wszyscy muwili, ze smutno jakos, wiec wrocilam do blondow LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by dagolis Pią 15 Maj 2009, 16:22

ja jestem ciemna szatynka naturalna. kiedys robiłam delikatny kolorek tylko szmponami. jak pierwszy raz poszłam do fryzjerki zrobić kolor farbą to chciałam mieć jaśniejsze. ta mi tak rozjaśniła włosy i pomalowała że mialam coś bardzo jasnego na głowie i nie wiem jaki to był kolor LOL bardzo szybko umówiłam się na zmianę na troszkę ciemniejszy z pasmkami.
potem przez dłuższy czas miałam podstawę brąz i pasemka w odcieniach brązu a teraz znowu zaczynam mieć jaśniejsze. ale do typowego blądu nie wrócę raczej...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Mo24nis Pią 15 Maj 2009, 20:46

moj naturalny kolor to blond ale farbuje sie na ciemny braz chociaz teraz mam na glowie blond pasemka z szkarlatna roza i ciemnym brazem O nie mogę!
Mo24nis
Mo24nis
 
 

Potrafię : Spac caly dzien :D
Wiek : 40
Jestem z: : Czestochowa
Dzieci : Mateuszek :* i drugie w brzuszku :*

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 733


http://www.bobasy.pl/mo24nis,814818,fotka.html

Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by mama33 Czw 23 Lip 2009, 23:39

Nitka napisał:Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?
ja przyznam, że nigdy przenigdy nie farbowałam włosów, lubię ten mój kasztanowy, ale ostatnio "chodzi mi po głowie" blond.....
Ja do tej pory dwa razy robiłam sobie pasemka i to by było na tyle co do zmiany koloru! Moje włosy z roku na rok same zmieniają kolor bez farb nie wiem im częściej je obcinam tym są coraz ciemniejsze! Na początku byłam jasną blondyną a teraz mam chyba brązowe czy jakoś tak Nie rozumiem
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Ewa Tomczyk Pią 24 Lip 2009, 00:31

ja tez jestem szatynka, zazwyczaj mialam długie włosy do polowy pleckow...ale 4 lata temu moja kumpelka namowila mnie na zmiane umowila wizyte u swojej zaprzyjaznionej fryzjerki i przekonały mnie na balejaz na krotszych wlosach.
Wszystko bylo okej poki nie zaczela zakladac mi tych "blach" na glowe. jaki ja horror przezyłam wewnetrznie patrzac w lustro i nie wiedzac do konca co z tego wyjdzie Hah a potem pomyslałam: raz kozie smierc, co bedzie to bedzie! Potem kiedy po obcieciu i wymodelowaniu spojrzałam w lustro, spodobało mi sie i od tej pory srednio 2-3 razy do roku robie sobie balejaz lub dwukolorowe pasemka w cieplej tonacji. nie chce czesciej bo wiem ze farbowanie niszczy wlosy.
Ewa Tomczyk
Ewa Tomczyk
 
 

Potrafię : wciąż nieodkryte możliwości:)
Wiek : 34
Jestem z: : Radomia
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 3
Postów : 84


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Nieznajoma Pią 24 Lip 2009, 00:38

ja w sumie wszelkie odcienie czerwieni:) pózniej takie cos pod fiolet pózniej brąż a teraz czarna jestem jak mnie nazwal mój instruktor LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów? Empty Re: Czy zmieniłyście kiedyś radykalnie kolor włosów?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach