Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Ciekawy sen kiedyś miałem.....

4 posters

Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Ciekawy sen kiedyś miałem.....

Pisanie by bywalec1 Pon 06 Lip 2009, 15:10

.... więc go wziąłem i spisałem O nie mogę!
WSTĘP
Zdarzyło mi się kiedyś ,że podczas moich wirtualnych wędrówek trafiłem na pewnym forum do elitarnego klubu składającego się z prawdziwych internetowych maniaków. Wraz z kolegą i kilkoma koleżankami dawaliśmy tam popis inwencji twórczej i wyobraźni. Gadaliśmy tam czasem na poważnie, czasem się wygłupialiśmy a nawet świntuszyliśmy ale tylko w konwencji wygłupu bo w realu wszyscy mieliśmy swoje połówki. Niestety…. Wszystko co piękne kiedyś się kończy…..
Wrzucę Wam dziś kawałek swojej twórczości z tamtego czasu licząc na wyrozumiałość nie-złych-mam dla grafomańskich wypocin podstarzałego (nie boję się tego słowa) erotomana.
Miłej lektury! O tak!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Ciekawy sen kiedyś miałem...

Pisanie by bywalec1 Pon 06 Lip 2009, 15:12

Taki sen miałem kiedyś….
Jadę samochodem, już prawie zmrok. Nagle samochód z przeciwka zjeżdża na moja połowę jezdni. Uciekam na drugą ale tam też jadą z przeciwka. By uniknąć czołówki zjeżdżam z drogi, staczam się z nasypu w końcu czuje silne uderzenie i tracę przytomność. Nie budę się jednak tylko śnię dalej.
Teraz idę potłuczony przez jakąś koszmarną okolicę. Dokoła ruiny, zgliszcza, jakieś wraki i mnóstwo śmieci pomiędzy którymi biegają dorodne szczury. Wszędzie brudno i szaro. Ale przede mną widzę ścianę w soczystej zieleni. Podchodzę bliżej i widzę mur porośnięty zielonym bluszczem i dużą bramę. Zaciekawiony podchodzę, pukam. Cisza... Naciskam dłonią i potężne wrota otwierają się jakby były lekkie jak piórko. Wchodzę a tam zupełnie inny krajobraz. Piękny park czy raczej ogród pełny kolorowych drzew, roślin, zwierząt i ptaków. Z daleka widzę grupki nagich ludzi spacerujących lub leżących na zielonej trawie... Nie do wiary.... Czyżbym był w niebie???
W moją stronę idzie piękna wysoka szatynka. Gdy jest na tyle blisko że widzę rysy twarzy – poznaję!!! Ależ tak! To Leaa – prezeska naszego klubu! Dziwne, nie słyszałem żeby też opuściła ziemski padół..... Leaa jest ubrana stosownie do miejsca w którym się znajdujemy. To znaczy – w ogóle nie jest ubrana! Patrzy na mnie z miłym uśmiechem a ja mogę podziwiać jej wspaniałe ciało. Piękna, łagodna twarz, gładkie ramiona, pięknie zarysowana linia obojczyków. Niżej dwie cudowne, prawie-dziewczęce piersi z jasnymi słabo wykształconymi brodawkami. Miękko zarysowane żebra, minimalnie zaokrąglony brzuszek i cudowne łono. Zarost z boków starannie podgolony ale na środku figlarny irokezik. Nie tak jak u brazylijskich modelek krotko przystrzyżony ale z kędzierzawą grzywką. Ciekawe – czyżby tu też obowiązywała depilacja pod bikini?? Przecież tu nikt nie nosi bikini. Dalej smukłe uda i łydki. No i wspaniałe stopy z pięknie zarysowana linią palców. Patrzę jak urzeczony....
c.d.n.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Ciekawy sen kiedyś miałem....

Pisanie by bywalec1 Pon 06 Lip 2009, 15:14

Leaa coś do mnie mówi, ja odpowiadam ale z wrażenia nie kontroluje przebiegu rozmowy. Podchodzi do nas również naga dziewczyna z koszem pełnym rożnych owoców. Zatrzymuje się przy Leii, która odwraca się do mnie tyłem i rozmawia z dziewczyną. Teraz mogę podziwiać jej przepiękne kształty z drugiej strony, zwłaszcza cudownie krągłą pupę. Mój wzrok zjeżdża jednak niżej gdyż Leaa staje na jednej nodze drugą zginając w kolanie i zakładając stopę za łydkę. Jej cudownie jasna podeszwa jest czysta choć Leaa chodzi boso. Chyba maja świetny serwis sprzątający albo po prostu nie ma tu brudu.... W pewnej chwili z kosza wysypuje się kilka owoców i Leaa schyla się aby je pozbierać. Teraz znów podziwiam jej wspaniale wypiętą w moją stronę pupę. W przerwie miedzy udami cudowny klejnocik z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem, który nasza wspólna nazwała kiedyś „śliwką jadalną”. Wyżej, z pomiędzy rozchylonych nieco pośladków patrzy na mnie cudownej urody maleńkie oczko barwy mlecznej czekolady. Mmmm...... Teraz nie mam już żadnych wątpliwości – naprawdę jestem w raju....
Leaa wybiera z kosza duży kawałek czerwonego arbuza. Ja upatrzyłem sobie dużą żółciutką gruszkę, lecz dziewczyna patrzy na mnie nieufnie, odwraca się i odchodzi kręcąc zabawnie tyłeczkiem. Dlaczego mnie nie poczęstowała?
Dopiero teraz spostrzegam, ze nadal mam na sobie brudne i podarte wskutek wypadku ubranie. Chcę je zdjąć ale uroda Leii tak mnie olśniewa, że nie mogę zrobić żadnego ruchu.
Sok z arbuza kapie na piersi Leii i po nich się rozlewa. Wąska strużka spływa powoli po brzuchu do pępka i tam się gromadzi. Za chwilę pępek się wypełni i sok popłynie jeszcze niżej....
Chcę podejść aby go zlizać ale w tym momencie czuje na sobie czyjeś surowe spojrzenie. Odwracam głowę i widzę starszego mężczyznę wbrew tutejszym zwyczajom ubranego w białą tunikę. Poznaję.... To świety Piotr. Widziałem go nieraz na obrazach.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Ciekawy sen kiedyś mialem...

Pisanie by bywalec1 Pon 06 Lip 2009, 15:16

- A ciebie bracie kto tutaj wpuścił? – pyta marszcząc krzaczaste brwi
- Nikt... sam wszedłem.... było otwarte.... – odpowiadam speszony
- Hmmm... dziwne... A zaświadczenie z czyśćca o odbytej pokucie masz?
- Nie mam...
- W takim razie musisz opuścić to miejsce. Wrócisz do nas gdy odpokutujesz za swoje doczesne bezeceństwa. Uprzedzam że nie nastąpi to szybko bo lista twoich wszeteczności jest baaaardzo dłuuuuga.
- Mea.... culpa..... mea... maxima culpa... – bredzę bez sensu chcąc pochwalić się resztkami ministratury, której uczyłem się w dzieciństwie jeszcze po łacinie.
Ale na apostole nie robi to żadnego wrażenia. Zdecydowanym gestem pokazuje mi bramę.
Cóż począć... Z żalem zmierzam do wyjścia. Jeszcze ostatnie spojrzenie w stronę Leiii która żegna mnie machając obiema rękoma i pokazując przy tym gładziutkie paszki.
Przekraczam bramę i znów znajduję się w tamtej syfiastej rzeczywistości...
.............
Budzę się wyraźnie pobudzony. Za oknem świta. Wyciągam rękę w stronę żony ale jej miejsce jest puste. Pewnie już w kuchni robi mi kanapki do pracy. Kurczę.... trzeba wstawać do roboty.... Nie wstaję jednak jeszcze tylko myślę o swoim zakończonym przed chwilą śnie. Co z niego zostało? W pamięci obraz przepięknej Leiii.
I ..... wzwód – o tej porze dnia kompletnie nieprzydatny.....

KONIEC

Copywright by bywalec1 . October 2007. All right reserved.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Re: Ciekawy sen kiedyś miałem.....

Pisanie by aminka Pon 06 Lip 2009, 19:17

To terat schodzimy na ziemie LOL Mnie sie przed kilkoma dniami cos strasznego snilo... Musialam uciekac z moja coreczka, bo chyba wojna byla... o tyle to dziwne, bo IRA nas zaatakowala i do nas strzelali... Wszedzie ruiny, gruz, dym... ehhh obudzilam sie przerazona, a moj malz tylko sie popukal w czolo jak mu opowiedzialam LOL Bez komentarza!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Re: Ciekawy sen kiedyś miałem.....

Pisanie by Triss Pon 06 Lip 2009, 21:05

ja w snie ukrywalam kota przed niemcami

czasem snia mi sie takie pirdoly z az strach
a czasem sie budze zlana potem i ciesze sie ze maz spi obok ... jak spi

a snoe erotycznych nie miewam... nie wiem dlaczego
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Re: Ciekawy sen kiedyś miałem.....

Pisanie by Mama i corcia Wto 07 Lip 2009, 00:27

Ja mam sny ktore wszystkich zadziwiaja i mnie sama takze,sa tez zabawne i oczywiscie erotyczne a od kad trafilam na to forum to te erotyczne tylko z Panem Mieciem oczywiscie. LOL

Kiedys myslalam zeby je wszystkie spisywac bo sa naprawde niesamowite ale jakos mi sie nie chce.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Re: Ciekawy sen kiedyś miałem.....

Pisanie by Mama i corcia Wto 07 Lip 2009, 00:28

A proroczych mialam mnustwo az sie wtedy sama siebie zaczelam bac!!!!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ciekawy sen kiedyś miałem..... Empty Re: Ciekawy sen kiedyś miałem.....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach