Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Pierwszy wiosenny piąteczek :)

+4
artanula
mama33
aniaffff
anulaaa33
8 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by aniaffff Sob 20 Mar 2010, 01:02

Więc czekamy Bocian a teściowa oswoiła sie juz z Maxem jako imieniem?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Mar 2010, 01:09

aniaffff napisał:MiC zazdroszcze porządku i lśniącego mieszkania. Moje na taki stan musi jeszcze poczekac do końca remontu lub Świąt, zobaczymy co pierwsze.

Co do Twojej nieobecnosci jak zwykle tradycyjnie wszystko wina faceta. O nie mogę!



Zawsze jest wina faceta i tego bede sie trzymac chocby mnie torturowano O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by aniaffff Sob 20 Mar 2010, 01:10

MiC zbytnio kłamac nie bedziesz na tych torturach O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Mar 2010, 01:11

aniaffff napisał:MiC zbytnio kłamac nie bedziesz na tych torturach O nie mogę!


No wlasnie masz racje O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by mama33 Sob 20 Mar 2010, 02:50

Mama i corcia napisał:Kochane moje jestem wreszcie i bardzo mi milusio ze pamietacie o mnie i tesknicie.

Dzisiaj mialam zwariowany dzionek bo wstalam o 11.40 Co? i ledwo co wypilam kawe a chlop juz mnie ciagna na zakupy bo dzisiaj mial wolne wiec o 13 pojechalismy na sklepy a moj to gorszy niz baba,lazili my po tych sklepach chyba ze 3 godziny,jedyne z czego sie ciesze to kupilam Nusi adidaski zajefajne LOL

Przyjechalismy do domu i jeszcze dobrze nie weszli jak juz moj "Pan" wkorwil mnie do granic mozliwosci wiec zabralam sie za sprzatanie i skonczylam pol godziny temu Co? i jestem bardzo zadowolona,bo zrobilam generalne porzadki we wszystkich 6 pomieszczeniach.Jutro tylko machne szybko okna bo dzis juz bylo za pozno i wezme sie za balkon,cza by co posadzic co by za lyso nie bylo LOL
Uściski Całus urodzinowy!
MiC ale Ci zazdroszczę tej energii ja to dziś tylko leżałam a tyle mam do roboty Co?
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by mama33 Sob 20 Mar 2010, 02:54

Idę już spać bo pewnie nikt już o tej porze nie odwiedzi forum.
Kurcze mam strasznego stresa patrzę na swój suwaczek odmierzający dni do porodu i aż mi serce mocniej dudni.
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Mar 2010, 02:58

mama33 napisał:Idę już spać bo pewnie nikt już o tej porze nie odwiedzi forum.
Kurcze mam strasznego stresa patrzę na swój suwaczek odmierzający dni do porodu i aż mi serce mocniej dudni.


A ja przyszlam do Ciebie ale chyba sie spoznilam Smutek
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Mar 2010, 03:01

mama33 napisał:
Mama i corcia napisał:Kochane moje jestem wreszcie i bardzo mi milusio ze pamietacie o mnie i tesknicie.

Dzisiaj mialam zwariowany dzionek bo wstalam o 11.40 Co? i ledwo co wypilam kawe a chlop juz mnie ciagna na zakupy bo dzisiaj mial wolne wiec o 13 pojechalismy na sklepy a moj to gorszy niz baba,lazili my po tych sklepach chyba ze 3 godziny,jedyne z czego sie ciesze to kupilam Nusi adidaski zajefajne LOL

Przyjechalismy do domu i jeszcze dobrze nie weszli jak juz moj "Pan" wkorwil mnie do granic mozliwosci wiec zabralam sie za sprzatanie i skonczylam pol godziny temu Co? i jestem bardzo zadowolona,bo zrobilam generalne porzadki we wszystkich 6 pomieszczeniach.Jutro tylko machne szybko okna bo dzis juz bylo za pozno i wezme sie za balkon,cza by co posadzic co by za lyso nie bylo LOL
Uściski Całus urodzinowy!
MiC ale Ci zazdroszczę tej energii ja to dziś tylko leżałam a tyle mam do roboty Co?

No wlasnie powiem Ci ze nie mialam energii wcale,bo tak potfornie bolala mnie glowa ze bedac na zakupach myslalam tylko kiedy wrocimy do domu i sie poloze ale po powrocie chlop mnie wkorwil wiec na rozladowanie wzielam sie za robote,tabletka zelzyla bol glowy i jakos poszlo,za to teraz znow zaczyna mnie napierniczac Płaczę
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Mar 2010, 03:01

Cholerka spoznilam sie 4 minuty Smutek
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Mar 2010, 03:03

W kazdym razie spij slodko i niczym sie nie martw.Porod bedzie lagodny i szybki i nawet nie bedziesz wiedziala kiedy to minelo i bedziesz tulic w ramionach swojego skarba Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by mama33 Sob 20 Mar 2010, 12:33

MiC Słoneczko Uściski Uściski Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Pierwszy wiosenny piąteczek :) - Page 2 Empty Re: Pierwszy wiosenny piąteczek :)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach