Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

+6
rumianek :)
aminka
aniaffff
rossi82
bywalec1
mama33
10 posters

Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by mama33 Wto 30 Cze 2009, 13:23

Na co najpierw zwracacie uwagę patrząc na faceta, kobietę?I oczywiście nie chodzi mi tu o intelekt tylko o wygląd!
Ja u mężczyzny zwracam uwagę najpierw na oczy a potem na uśmiech i na ręce! Mój mąż jest brunetem o niebieskich oczach a jego spojrzenie mnie zawsze powala!
U kobiety lubię patrzeć na zgrabne nogi bo sama niestety takich nie mam Skandal!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by bywalec1 Wto 30 Cze 2009, 13:30

U kobiety - nogi, zwłaszcza stopy. Potem biodra i reszta. Walentynka 2

U faceta - twarz, co wyraża. Męska uroda mnie nie interesuje. Jak jest równy gość to morze być nawet brzydki jak Lucyfer. Fajka pokoju
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by rossi82 Wto 30 Cze 2009, 13:45

U facetów zwracam w pierwszej kolejności uwagę na wzrost.... takie zboczenie pewnie dlatego że jestem wysoka. Potem oczy, dłonie i tyłek LOL

U kobiet najpierw rzuca mi się w oczy talia, zawsze miałam na tym punkcie hopla LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by aniaffff Wto 30 Cze 2009, 14:04

U faceta :dłonie, Włosy, wzrost

U kobiety - nogi, dłonie
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by aminka Wto 30 Cze 2009, 16:46

U faceta patrze na uzebienie i usmiech (jak u konia, hehe) a potem na dlonie.

U kobiety patrze na... wlosy i dlonie jak sa ladne= zadbane to moze byc brzydka i gruba, ale wtady nie rzuca mi sie to w oczy, ale jak jest zgrabnai piekna, a na glowie odrost na pol metra i obgryzione pazury to mnie odrzuca!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by rumianek :) Wto 30 Cze 2009, 21:23

Uwielbiam długowłosych facetów! Poza tym sylwetka jako całość: wyprostowany, ale swobodny. Nie znoszę, kiedy gość się garbi Nie!
No i tyłeczek!!! Bezczelnie gapię się na męskie pośladki: nieduże, ale okrąglutkie ...hmmmm od razu wbiłabym pazury Zły śmiech

U kobiet zachwyca mnie naturalność. Zazdroszczę takim, które mają wyrazistą urodę bez potrzeby korekty makijażem.
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by Marzena i Maja Wto 30 Cze 2009, 22:08

Hmmmm...
U mezczyzn i kobiet: oczy, usta, postawa, rece, mimika,
tyleczki raczej tylko meskie mnie przyciagaja.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by sylwia Sro 01 Lip 2009, 00:01

u mezczyzn - oczy, usta, uśmiech, tyłeczek
u kobiet- oczy, usta,sylwetka i sposób chodzenia
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by Mama i corcia Sro 01 Lip 2009, 01:08

Tak wiec u facetow to jakos tak zwracam uwage na dlonie i oczywiscie na tyleczek.
A u kobiet to podobnie jak u Aminki no i ladnych cyckow jedrnych i takich w sam raz to zawsze zazdroszcze i jak widze taka z takimi cycami to potrafie tak sie zapatrzec ze kiedys dawno temu to malo wpierdziel od jednej nie dostalam bo myslala ze ja zarywam chyba a ona uczulona na lesbijki byla,jednak nic mnie to nie nauczylo i dalej sie gapie LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by Kasieńka Sro 01 Lip 2009, 09:01

A ja zwracam uwagę na wzrost, potem twarz i dłonie - u mężczyzny.
Natomiast u kobiety na stopy i twarz.
Kasieńka
Kasieńka
 
 

Wiek : 46
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 491


Powrót do góry Go down

Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę? Empty Re: Co przykówa waszą uwagę patrząc na faceta a co patrząc na kobietę?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach