Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

ustąp miejsce..

+13
dagolis
Triss
Lenka12_12
mama33
MamaM
aniaffff
sylwia
Armelia1
Aurelia
Mama i corcia
MAjax
anulaaa33
artanula
17 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by Izula85 Czw 04 Lut 2010, 21:27

aha no widzisz nie wiedziałam to juz spokojniejsza jestem bo jakos tyle sie mowi tylko nie zpomnij miec podbitej ksiazeczki non stop ze mi sie po nocy cholerka sniła:)))
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by Triss Wto 09 Lut 2010, 23:11

moja ksiegowa mowi ze teraz nie sa wazne ksiazeczki tylko trzeba miec specjalny druk z zakladu pracy
ale odemnie w szpiotalu i tak ksiazeczki zadali
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by anulaaa33 Wto 09 Lut 2010, 23:23

u nas w ogóle nie ma książeczek

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by artanula Sro 10 Lut 2010, 01:29

W pracy u siebie się dowiedziałam,że od stycznia chyba nie trzeba mieć książeczki tylko aktualne RMUA, czyli świstek z pracy który dostaję się co miesiąc, i dlatego też na RMułkach nie ma już kwoty zarobku tylko same skadki na ubezp..
artanula
artanula
 
 

Potrafię : śmiać się z siebie
Wiek : 53
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : Maciek, Maja i Maksiu w drodze :)

Zaproszeń na ciacho : 19
Postów : 352


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by MAjax Sob 13 Lut 2010, 22:35

W Centrum Zdrowia Dziecka jeszcze niedawno również żądali legitymacji ubezpieczeniowej na dziecko, babka była wręcz zdziwiona jak jej zapytałam czy RUM nie może być
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by serce000 Pon 15 Lut 2010, 01:20

aniaffff napisał:Sama staram sie często by miła dla ludzi, ustępuje miejsca i przepuszczam w kolejce jak widzę że ktoś ma kilka rzeczy. Licze że kiedys taka osoba tez tak zrobi i może cos się zmieni w tej naszej ogólnej znieczulicy.
tez uważam, że najpierw samemu nalezy dac dobry przykład a potem wymagać od innych...też staram się ustępować miejsca starszym od siebie osobom ( niekoniecznie są to staruszkowie) . Najbardziej rozbawia mnie widok jak matka ustępuje miejsca swojemu dziecku a sama stoi. Miałam taki przypadek w poczekalni w ośrodku...było dużo ludzi i jedna mumusia zmiast wziąść swoje dzieko na kolana, sama wstała a córeczka ok. 8 lat rozwalała sie na krzesełku. Według mnie nie jest to raczej zbyt wychowawcze:(

serce000
 
 

Potrafię : opiekowac sie dziecmi
Wiek : 44
Jestem z: : Podkarpacia
Dzieci : 3 fajnych chłopaków i maż:)

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 13


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by Madzioreczek Wto 16 Lut 2010, 13:50

anulaaa33 napisał:Wiecie co ja w ubiegłym roku jechałam di koleżanko do Rudy właśnie autobusem i ustąpiłam miejsca pani po 30-tce bo jak stanęła nade mną z puszczą i jeszcze się oparła ręką o okno a ta pacha pode mną Co? i ten aromat który sie tam unosił od razu postawił mnie na nogi .....dlatego uwielbiam komunikacje miejską Ale bajeer!



Wooow, ale się uśmiałam, ale wiem, to w cale nie jest śmieszne, można nos wbić w ziemię Boję sie!

Ja mieszkam w Rzeszowie i sytuacja jest podobna z tymi autobusami i uprzejmością ludu :/
Mieszkałam kilka lat w Krakowie, "babcie" - moherowe berety, dały mi nie raz popalić.
Jeszcze dobrze nie wsiadła taka jedna z drugą do autobusu czy tramwaju a już na przystanku upatrywała sobie miejsce do siedzenia, niczym zwierz swoją przyszłą zdobycz. Laseczka przy nodze dla niepoznaki, a tu jak tylko drzwi się otwierają to wskakuje niczym 18-tka do autobusu i leeeeci (czyt. rozpycha się łokciami) żeby tylko swój szanowny zadek usadowić. A prawda jest taka, że nie jedna młoda kobieta, matka jest bardziej zmęczona po całym dniu pracy, niż taka właśnie babcia, co nic innego nie robi w domu tylko planuje o której rano musi wstać żeby zdążyć do lekarza i móc sobie poplotkować w poczekalni..... moja mama pracuje w przychodni, więc wiem coś o tym ;)
Pomocy!

Kobiet w ciąży też nikt nie oszczędza. Jak ja byłam w ciąży to często jeździłam z mężem na zakupy, a najdłuższa kolejka była przy "kasie pierwszeństwa" dla kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych. Zgadnijcie ile tam stało takich osób ? ani jedna. Ja chciałam się dostać ale zwątpiłam, bo jak podchodziłam to każdy udawał, że jestem niewidzialna, a wierzcie mi, moje brzucha nie dało się nie zauważyć i mnie, a przytyłam w ciąży sporo ;) O tak!
Raz zwróciliśmy uwagę jednemu Panu, co opierał się o taśmę do wykładania zakupów i czytał gazetkę, żeby się chociaż odsunął i spojrzał na tablice, że to jest kasa pierwszeństwa. Na to usłyszeliśmy, że pan też jest upoważniony do tej kasy (dodam, że nie wyglądał na chorego ani na kobietę w ciąży ;)) i powiedział, że możemy się z nim przejść na parking i zobaczyli, że zaparkował na miejscu dla inwalidów.....jeśli to jest dowód no to rzeczywiście.......
Bez komentarza!
Po chwili przybiegła do niego jego córka, z wózkiem z zakupami, tatuś trzymał kolejeczkę.
Nie chcieliśmy się z Wielmożnym Panem spierać, kto tu bardziej ma pierwszeństwo i stanęliśmy grzecznie w kolejce. Ale szlak mnie trafia jak sobie o tym pomyśle, bo ludzie są ślepi, głusi i bezczelni.
Madzioreczek
Madzioreczek
 
 

Potrafię : Gotować ;) i śmiać się z samej siebie ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Rzeszowa
Dzieci : 1 - Aleksandra

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 41


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by anulaaa33 Wto 16 Lut 2010, 14:47

madzioreczek niestety takie czasy że trzeba się upominać o swoje O tak! inaczej nie da rady

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

ustąp miejsce.. - Page 2 Empty Re: ustąp miejsce..

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach