Czerwiec 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

ustąp miejsce..

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: ustąp miejsce..

Pisanie by Izula85 on Czw 04 Lut 2010, 21:27

aha no widzisz nie wiedziałam to juz spokojniejsza jestem bo jakos tyle sie mowi tylko nie zpomnij miec podbitej ksiazeczki non stop ze mi sie po nocy cholerka sniła:)))
Izula85

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48

Powrót do góry Go down

Pisanie by Triss on Wto 09 Lut 2010, 23:11

moja ksiegowa mowi ze teraz nie sa wazne ksiazeczki tylko trzeba miec specjalny druk z zakladu pracy
ale odemnie w szpiotalu i tak ksiazeczki zadali
Triss

Potrafię : różnie
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16

Powrót do góry Go down

Pisanie by anulaaa33 on Wto 09 Lut 2010, 23:23

u nas w ogóle nie ma książeczek

anulaaa33

Potrafię : śmiać się :D
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133

Powrót do góry Go down

Pisanie by artanula on Sro 10 Lut 2010, 01:29

W pracy u siebie się dowiedziałam,że od stycznia chyba nie trzeba mieć książeczki tylko aktualne RMUA, czyli świstek z pracy który dostaję się co miesiąc, i dlatego też na RMułkach nie ma już kwoty zarobku tylko same skadki na ubezp..
artanula

Potrafię : śmiać się z siebie
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : Maciek, Maja i Maksiu w drodze :)

Zaproszeń na ciacho : 19

Powrót do góry Go down

Pisanie by MAjax on Sob 13 Lut 2010, 22:35

W Centrum Zdrowia Dziecka jeszcze niedawno również żądali legitymacji ubezpieczeniowej na dziecko, babka była wręcz zdziwiona jak jej zapytałam czy RUM nie może być
MAjax

Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23

Powrót do góry Go down

Pisanie by serce000 on Pon 15 Lut 2010, 01:20

aniaffff napisał:Sama staram sie często by miła dla ludzi, ustępuje miejsca i przepuszczam w kolejce jak widzę że ktoś ma kilka rzeczy. Licze że kiedys taka osoba tez tak zrobi i może cos się zmieni w tej naszej ogólnej znieczulicy.
tez uważam, że najpierw samemu nalezy dac dobry przykład a potem wymagać od innych...też staram się ustępować miejsca starszym od siebie osobom ( niekoniecznie są to staruszkowie) . Najbardziej rozbawia mnie widok jak matka ustępuje miejsca swojemu dziecku a sama stoi. Miałam taki przypadek w poczekalni w ośrodku...było dużo ludzi i jedna mumusia zmiast wziąść swoje dzieko na kolana, sama wstała a córeczka ok. 8 lat rozwalała sie na krzesełku. Według mnie nie jest to raczej zbyt wychowawcze:(

serce000

Potrafię : opiekowac sie dziecmi
Jestem z: : Podkarpacia
Dzieci : 3 fajnych chłopaków i maż:)

Zaproszeń na ciacho : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by Madzioreczek on Wto 16 Lut 2010, 13:50

anulaaa33 napisał:Wiecie co ja w ubiegłym roku jechałam di koleżanko do Rudy właśnie autobusem i ustąpiłam miejsca pani po 30-tce bo jak stanęła nade mną z puszczą i jeszcze się oparła ręką o okno a ta pacha pode mną Co? i ten aromat który sie tam unosił od razu postawił mnie na nogi .....dlatego uwielbiam komunikacje miejską Ale bajeer!

Wooow, ale się uśmiałam, ale wiem, to w cale nie jest śmieszne, można nos wbić w ziemię Boję sie!

Ja mieszkam w Rzeszowie i sytuacja jest podobna z tymi autobusami i uprzejmością ludu :/
Mieszkałam kilka lat w Krakowie, "babcie" - moherowe berety, dały mi nie raz popalić.
Jeszcze dobrze nie wsiadła taka jedna z drugą do autobusu czy tramwaju a już na przystanku upatrywała sobie miejsce do siedzenia, niczym zwierz swoją przyszłą zdobycz. Laseczka przy nodze dla niepoznaki, a tu jak tylko drzwi się otwierają to wskakuje niczym 18-tka do autobusu i leeeeci (czyt. rozpycha się łokciami) żeby tylko swój szanowny zadek usadowić. A prawda jest taka, że nie jedna młoda kobieta, matka jest bardziej zmęczona po całym dniu pracy, niż taka właśnie babcia, co nic innego nie robi w domu tylko planuje o której rano musi wstać żeby zdążyć do lekarza i móc sobie poplotkować w poczekalni..... moja mama pracuje w przychodni, więc wiem coś o tym ;)
Pomocy!

Kobiet w ciąży też nikt nie oszczędza. Jak ja byłam w ciąży to często jeździłam z mężem na zakupy, a najdłuższa kolejka była przy "kasie pierwszeństwa" dla kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych. Zgadnijcie ile tam stało takich osób ? ani jedna. Ja chciałam się dostać ale zwątpiłam, bo jak podchodziłam to każdy udawał, że jestem niewidzialna, a wierzcie mi, moje brzucha nie dało się nie zauważyć i mnie, a przytyłam w ciąży sporo ;) O tak!
Raz zwróciliśmy uwagę jednemu Panu, co opierał się o taśmę do wykładania zakupów i czytał gazetkę, żeby się chociaż odsunął i spojrzał na tablice, że to jest kasa pierwszeństwa. Na to usłyszeliśmy, że pan też jest upoważniony do tej kasy (dodam, że nie wyglądał na chorego ani na kobietę w ciąży ;)) i powiedział, że możemy się z nim przejść na parking i zobaczyli, że zaparkował na miejscu dla inwalidów.....jeśli to jest dowód no to rzeczywiście.......
Bez komentarza!
Po chwili przybiegła do niego jego córka, z wózkiem z zakupami, tatuś trzymał kolejeczkę.
Nie chcieliśmy się z Wielmożnym Panem spierać, kto tu bardziej ma pierwszeństwo i stanęliśmy grzecznie w kolejce. Ale szlak mnie trafia jak sobie o tym pomyśle, bo ludzie są ślepi, głusi i bezczelni.
Madzioreczek

Potrafię : Gotować ;) i śmiać się z samej siebie ;)
Jestem z: : Rzeszowa
Dzieci : 1 - Aleksandra

Zaproszeń na ciacho : 4

Powrót do góry Go down

Pisanie by anulaaa33 on Wto 16 Lut 2010, 14:47

madzioreczek niestety takie czasy że trzeba się upominać o swoje O tak! inaczej nie da rady

anulaaa33

Potrafię : śmiać się :D
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry