Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

+9
motylek.2
sylwia
MamaM
aniaffff
dagolis
rossi82
Armelia1
Nieznajoma
Mama i corcia
13 posters

Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Mama i corcia Sro 04 Lis 2009, 14:39

Poniewaz w innym watku byla fajna pogawetka na temat wzorow na naszych pizamkach to postanowilam otworzyc specjalny LOL LOL LOL

Wiec jak w temacie. Piątka!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Nieznajoma Sro 04 Lis 2009, 14:48

hmmm w sumie ja spie teraz w pizamce ktora wygrałam na nie-zlych-mamach:] a ogólnie to szorty i top na szelkach lub podkoszulek:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Armelia1 Sro 04 Lis 2009, 15:12

w zależności od temp.panującej w domku ciepło koszula nocna jak zimno to piżama i raczej wszystko mam ze śmiesznymi albo bajkowymi aplikacjami LOL
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by rossi82 Sro 04 Lis 2009, 15:24

Nadal w karmniku typowym do nocnego karmienia. Ostatnio sprawiłam sobie taki z krowami Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by dagolis Sro 04 Lis 2009, 15:37

najczęściej w takiej jakby satynkowej koszulce na ramiączka lub kompleciku trochę koronkowym(bluzeczka i majtki) jednak czasami zdarza sie że wyciągam zwykłą bawełnianą koszulkę i też jest wygodnie LOL
mam też w szafie i zwykłe piżamy( z Kłapouchym Zakręcony ) ale jakoś rzadko z nich korzystam...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Mama i corcia Sro 04 Lis 2009, 15:42

No no Dagolisku trzeba brac z Ciebie przyklad,bo ja od kad robi sie chlodno wyciagam swoja najukochansza flanelowa pizame w pingwiny i nie ma mowy o czyms sexowniejszym Hah
Wlasnie zamowilam sobie druga tylko w misie bo jak ta idzie do prania a nie zdazy wyschnac do nocy to strasznie ubolewam Smutek
Czasami w niedziele to potrafie caly dzien przechodzic w pizamie Zakręcony
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Nieznajoma Sro 04 Lis 2009, 15:48

u mnie chodzenie w pizami by nie przeszło tesciowa by mnie chyba ukrzyzowala samym wzrokiem O nie mogę! O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by dagolis Sro 04 Lis 2009, 15:59

M&C czasami jak mi jest zimą chłodniej to potrafię do tej seksownej piżamki założyć bawełniane skarpetki hihi wtedy ciepła mi wystarcza Żartowniś ale seksownie to już na pewno niewyglądam
O nie mogę!

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by aniaffff Sro 04 Lis 2009, 16:05

No, no Dagolis to Ty jestes taki wampik w łózku.

Ja śpie w piżamce w owieczki, różowo, szarej. Jak karmiłam to nie mogłam sie doczekać jak założę taka piżamkę.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by dagolis Sro 04 Lis 2009, 16:12

aniaffff napisał:No, no Dagolis to Ty jestes taki wampik w łózku..

pozory mylą hihi.. wampikiem niestety nie jestem :( choć mężuś na pewno by chciał O nie mogę!

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by MamaM Sro 04 Lis 2009, 19:16

zimą podobnie jak M&C, latem mam dwie koszule w owce, jedna z psem, jedną z żabą
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by sylwia Sro 04 Lis 2009, 19:55

pizamke rozowa w paski niebieska w kotki a jak jest ciepło to satynowa w kwiatki na ramiaczka
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by motylek.2 Sro 04 Lis 2009, 22:56

a ja spie w podkoszulce i majtusiach LOLLOLLOL i mąz mnie grzeje Ogólna radość
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by aminka Sro 04 Lis 2009, 23:39

M&C to tak jak ja - nie ma to jak ciepla milusia flanelowa albo flauszowa pizamka, hihi
A jakby co to pizama i tak idzie na bok. Jakbym tylko w takich sexi spala, to bym sie w zyciu nie wyspala... Tylko dla dorosłych la la la

Latem to jakis komplecik -gacie z koszulka zawsze mam
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Izula85 Czw 05 Lis 2009, 00:07

ja jestem raczej zmarzluchem i czy ciepło czy zimno na dworze ja mam pizame z długim rekawem i spodnie .lubuje sie w kracie wiec mam jedna biała rózową czerwona a druga mniej barbi LOL fiolet czarny szary i oczywiscie z flanelki w sumie w tym roku jak były te upały spałam w samych spodenkaach od pizamy a tak mąż sie troszke musi nameczyćLOL
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Marzena Czw 05 Lis 2009, 00:16

ja to mam prawie wszystkie cieplutkie flanelowe czasami wyglądam jak stara babcia ale co tam ważne żeby ciepło było LOL
za to latem to hmmm w zasadzie bez koszulki LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Mama i corcia Czw 05 Lis 2009, 01:08

Ja na lato mam spodenki i koszulke na ramiaczkach,potem na polmetku spodnie3/4 i gore z rekawem ale juz potem na dlugo dlugo tylko moje ukochane flanelki i to jeszcze najlepiej jak sa za duze,ocha jak ja sie swietnie w nich czuje. Zakręcony
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by rumianek :) Czw 05 Lis 2009, 15:10

Zanim urodziła się Miśka, to zawsze spaliśmy na golasa Kłania się Mam kilka seksownych fatałaszków, ale jak je zakładałam to i tak tylko na chwilę O nie mogę!
Kilka piżam i koszulek z nadrukami mam na okazje, kiedy sama śpię , bo chłop w pracy, albo jak nocujemy poza domem ...nie będę przecież u teściów czy u koleżanki z gołym tyłkiem albo w koronkach paradować Radość
W zimie obowiązkowym elementem są skarpetki LOL
A teraz śpię w szortach albo majtkach i koszulce na ramiączkach lub biustonoszu typu top, bo czymś muszę podtrzymywać wkładki laktacyjne Cycki!
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

W czym spicie i jakie macie pizamki:))))) Empty Re: W czym spicie i jakie macie pizamki:)))))

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach