Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jaka jest każda kobieta?

+5
becia
bywalec1
sylwia
anulaaa33
Nieznajoma
9 posters

Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by Nieznajoma Wto 28 Lip 2009, 11:55

Jaka jest kobieta? Przede wszystkim piękna. Każda kobieta jest uosobieniem piękna niezależnie od tego jak wygląda. Niektórym podobają się rubensowskie kształty, innym zaś kobiety na kształt wieszaków. Są tacy, którzy preferują blondynki i tacy, których przyciągają rudości. Każda kobieta jest inna, ale wszystkie są piękne.



Zawsze się zastanawiałam, czy mężczyzna zostawi kobietę, która mocno przytyła, a jak się poznali była szczupła. Zapytałam o zdanie kilka kobiet (szczupłych i nie) i każda z nich powiedziała to samo: „Jeśli mężczyzna zostawił kobietę tylko dlatego, że się ona uwypukliła to znaczy, że tak naprawdę nigdy jej nie kochał.” I wyobraźcie sobie, że mężczyźni, których zapytałam o zdanie na ten temat powiedzieli mi dokładnie to samo:) Dodali jeszcze, że kobiety „wieszaki” są fajne by na nie popatrzeć, ale do kochania lepsza jest kobieta, której nie wystają kości.

Przecież nie każda kobieta może być szczupła. Bardzo wiele zależy od budowy kości. Ja na przykład należę do kobiet, które mają rozbudowaną miednicę i w związku z tym mam szerokie biodra. I nic na to nie poradzę. Kiedy jednak zapytałam mężczyzn co sądzą o takich „dużych biodrach” to powiedzieli, że są seksi. Owszem zdarzały się wyjątki, bo przecież każdy ma inny gust, ale nie należy się tym przejmować, bo przecież mężczyzna, który nas pokocha będzie kochał każdą cząstkę naszej kobiecości. Jeśli nie to znaczy, że nie jest nas wart.

Wiele zależy też od genetyki. Każdy człowiek ma inną przemianę materii. Są ludzie, którzy w mgnieniu oka spalają kalorie i dlatego mogą jeść ile i co chcą. Ale są również ludzie, którzy cokolwiek jedzą, od razu tyją. To już jest uwarunkowane genetycznie i nic za bardzo się z tym nie da zrobić. Niektórzy starają się za wszelką cenę odchudzać. Niestety wpływa to bardzo źle na naszą naturalną gospodarkę ciała i owszem chudniemy, ale kiedy tylko zdarzy nam się zapomnieć o diecie przybywa nam dwa razy więcej kilogramów. Podejrzewam, iż każda kobieta, która próbowała jakiejkolwiek diety zauważyła ten efekt. Każde odchudzanie jest szkodliwe – zwłaszcza zupełna głodówka. Jak się głodzimy to zaczynają nam się łamać paznokcie, psuć zęby, włosy matowieją, łamią się i wypadają. Czy tego właśnie chcą mężczyźni? Wraka? Czy lepsza jest trochę przy kości, ale piękna i szczęśliwa we własnym ciele kobieta? Sami sobie odpowiedzcie – panie i panowie.

Jakie wnioski powinna wyciągnąć kobieta? Otóż nie powinna się przejmować swoim ciałem i akceptować siebie taką jaką jest. Jeśli sama siebie pokocha, inni też ją pokochają. Najważniejsze jest otwarte serce i uśmiech na twarzy, a reszta wtedy nie ma znaczenia:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by anulaaa33 Wto 28 Lip 2009, 12:07

Zgodnie ze stereotypem, kobiety powinny się charakteryzować następującymi cechami: empatią, opiekuńczością, ciepłem, cierpliwością, wrażliwością (choć nieprzesadną), wytrzymałością, intuicją, altruizmem, czułością oraz zdolnością do wybaczania i budzenia zaufania-słowem, winny mieć osobowość Chrystusa.
Jeśli się rozgniewamy, ryzykujemy, że zostaniemy określone jako „suki", a przynajmniej jako osoby nieprzyjemne i antypatyczne. Powstrzymuje się nas od „robienia scen", ucisza, nawet wtedy, gdy jesteśmy traktowane bez szacunku, a jednocześnie wymaga się od nas, abyśmy stawały w obronie innych (dzieci, rodziny, przyjaciół, a także obcych nam osób, które nie są w stanie same sobie poradzić) i wspierały ich w zaspokajaniu własnych potrzeb.

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by anulaaa33 Wto 28 Lip 2009, 12:23

A według mnie każda kobieta jest NIEPRZEWIDYWALNA Kłania się

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by sylwia Wto 28 Lip 2009, 13:08

kobiety sa tajemnicze nieprzewidywalne i kazda z nas jest jedyna w swoim rodzaju
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by bywalec1 Wto 28 Lip 2009, 13:28

Podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisała Nieznajoma!
Dzięki
Pisałem juz kiedyś że kobiety znaczniej bardziej krytyczne patrzą na swoje ciało,jego urodę niż ich panowie co jest źrodlem wielu niepotrzebnych kompleksów i rozterek. Niemała w tym rola mediow, ktore siedząć w kieszeni reklamodawców lansują wzorzec przesadnie zadbanej wręcz sztucznej modelki.
My, prawdziwi mężczyźni, kochamy Was takimi jakimi jesteście - naszymi kobietami z krwi i kości; ze wszystkimi Waszymi rzeczywistymi i wyimaginowanymi niedoskonałościami! Kwiat
Owszem, zdarzają się wsłród nas zblazowani kolesie wychowani na modelkach playboya ("kroliczki Playboya" to dla mnie szczyt kiczu) ale są oni w zdecydowanej mniejszości!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by anulaaa33 Wto 28 Lip 2009, 13:53

Mój małż np całe życie myślał że silikon to taka pianka O nie mogę! a cellulit to....hehe dopiero uświadomiłam go gdzie faktycznie jest i jak wygląda Zakręcony

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by becia Wto 28 Lip 2009, 14:09

anulaaa33 napisał:Mój małż np całe życie myślał że silikon to taka pianka O nie mogę! a cellulit to....hehe dopiero uświadomiłam go gdzie faktycznie jest i jak wygląda Zakręcony
Brawo! Brawo! Brawo!
becia
becia
 
 

Potrafię : ciągle uczę się czegoś nowego
Wiek : 45
Jestem z: : Wyszkowa
Dzieci : Patrycja i Maja

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 229


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by Nieznajoma Wto 28 Lip 2009, 14:13

anulaaa33 napisał:Mój małż np całe życie myślał że silikon to taka pianka O nie mogę! a cellulit to....hehe dopiero uświadomiłam go gdzie faktycznie jest i jak wygląda Zakręcony


oslabiłas mnie kochana mężczyzni faktycznie duzo nie wiedza na temat ciala kobiety:) no teraz moze juz wiecej sie o tym mowi:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by anulaaa33 Wto 28 Lip 2009, 14:15

Ale stwierdził że "strasznie go pociąga ten cellulit" Ale bajeer! Żartowniś

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by bywalec1 Wto 28 Lip 2009, 17:00

anulaaa33 napisał:Ale stwierdził że "strasznie go pociąga ten cellulit" Ale bajeer! Żartowniś

Mam tak samo! LOL
To spece od rekalmy wmwiaja kobietom, że troche tłuszczyku pod skórą jest beee...
Robia to po po to by rrózne kremy i mąsci na szczury lepiej się sprzedawały.
A Wy się tym niepotrzebnie stressujecie!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by Joliczka Wto 28 Lip 2009, 17:12

anulaaa33 napisał:Ale stwierdził że "strasznie go pociąga ten cellulit" Ale bajeer! Żartowniś
Jak to któraś napisała w podpisie
'lepszy cellulitis w garści niż silikon w telewizorze" czy jakoś tak!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by Kasieńka Sro 29 Lip 2009, 15:12

Każda kobieta moim zdaniem jest piękna dla swojego faceta, bez względu na wszystko.
Kasieńka
Kasieńka
 
 

Wiek : 46
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 491


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by kika4333 Sro 29 Lip 2009, 15:21

Kasieńka napisał:Każda kobieta moim zdaniem jest piękna dla swojego faceta, bez względu na wszystko.


Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by Triss Nie 02 Sie 2009, 22:14

no piekne slowa ale i tak na grube baby wszyscy patrza z obrzydzeniem
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Jaka jest każda kobieta

Pisanie by anulaaa33 Nie 02 Sie 2009, 22:18

Triss napisał:no piekne slowa ale i tak na grube baby wszyscy patrza z obrzydzeniem


To słowo obrzydzenie chyba nie najlepiej pasuje Pomysły nie ujęła bym tak tego jedni lubią bardziej puszyste drudzy mniej a z obrzydzeniem to ja mogę patrzeć jak widzę zboczeńca jakiegoś a nie kobiete która ma się czym pochwalić LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jaka jest każda kobieta? Empty Re: Jaka jest każda kobieta?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach