Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?!

4 posters

Go down

Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?! Empty Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?!

Pisanie by Nieznajoma Wto 28 Lip 2009, 11:54

No właśnie, dlaczego?! Kobieta potrzebuje mężczyzny, bo potrzebuje miłości. Bo życie bez miłości jest nieustanną tęsknotą i pogonią za nią. Poza tym kobieta potrzebuje przyjaciela, mechanika, adoratora...itd. Nawet z pozoru nieistotne rzeczy robione razem zaczynają nabierać sensu. Nawet nuda we dwoje przestaje być nuda:) Kobieta jedynie przy mężczyźnie, którego kocha całym sercem czuje się bezpieczna, tylko z nim jest w stanie podzielić się wszystkim, co dla niej najcenniejsze. Kobieta nie traktuje miłości jak czegoś normalnego, ona pragnie by to uczucie miedzy dwojgiem ludzi było wyjątkowe. Chodzi o to, ze ona zdaje sobie sprawę, iż miliony ludzi na całym świecie kocha się, ale ona ma nadzieje, że jej miłość jest inna niż wszystkie...niesamowita i niepowtarzalna! Ona sama musi czuć się wyjątkową jak ta miłość. Mężczyzna powinien traktować swoją wybrankę jak największy skarb swojego życia, jak księżniczkę, powinien być zawsze przy niej (w dobrych i złych chwilach), wspierać ja, umieć ja rozbawić, gdy jest smutna, być jej najlepszym przyjacielem, pomagać w różnych czynnościach, gdy ona go o to poprosi, mieć do niej ogromny szacunek i ufać jej bezgranicznie. Prawdziwy mężczyzna powinien zapewnić swojej kobiecie poczucie ciepła i bezpieczeństwa, ponieważ ona wyfruwa spod skrzydeł matki po to by on otoczył ja swoją opieka. Czy to tak wiele? Moim zdaniem to nie jest tak wiele, ale sama jestem kobietą i dlatego jest mi łatwo to wszystko powiedzieć. Niektórzy mężczyźni mogą mieć na ten temat zupełnie inne poglądy. Mało tego...są również kobiety, które nie podzielają mojego zdania, bo wola jak facet jest tylko pustym twardzielem. Ja uważam, ze to tez są kobiety, ale moim odpowiednikiem kobiety jest delikatna, bezbronna istota, która tylko czasem potrafi pokazać pazurki...lecz tylko wtedy, gdy naprawdę nie ma innego wyjścia. Kobieta chce być kochana i tym samym się odpłaca:) Jest jak Perła...a to przesłanie dla mężczyzny dotyczące właśnie perły: "Pamiętaj, gdy odnajdziesz perłę, nie martw się, ze inni na nią patrzą. To Ty ją znalazłeś, a perły bardzo rzadko zmieniają wybór. Dbaj o nią, a ona odwdzięczy Ci się swoim blaskiem. Innych zaś podziw dla niej, niech będzie dla Ciebie powodem do dumy, której nie zapomnij okazać. Perła, która wie, że jesteś z niej dumny będzie swym blaskiem przyćmiewała brylanty...". To wszystko, co mężczyźni powinni wiedzieć na temat kobiet...reszta jest niezrozumiała...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?! Empty Re: Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?!

Pisanie by anulaaa33 Wto 28 Lip 2009, 12:21

-bo musi mieć kogoś kto ją przytuli
-bo kobieta stworzona jest do kochania
-bo sama często nie potrafi naprawić telewizora
-bo miło jest dostawać od niego kwiaty
-bo tylko przy nim czujemy się bezpiecznie
-bo miło usłyszeć dobranoc przed snem
-bo miło mieć do kogoś napisać całuśnego smsa
-bo miło jest mieć dla kogo założyć nową bieliznę
-bo cudownie jest zasypiać w męskich ramionach
-bo przyjemnie jest być okrywaną jego kurtką
-bo cudowne jest życie kiedy się naprawde kocha

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?! Empty Re: Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?!

Pisanie by bywalec1 Wto 28 Lip 2009, 13:16

Pięknie napisalyście i bardzo obszernie. A i tak z pewnością nie wyczerpałyscie tematu.
My, mężczyźni jesteśmy w tej kwestii znacznie mniej skomplikowani.
Jeśli odwrócic pytanie to można powiedzieć że mężczyna potrzebuje kobiety bo bez niej łatwo się degeneruje i przeżywa swoje życie trochę bez sensu. A w miłosci do żony i dzieci może sie spełnić jako mężczyzna i jako człowiek.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?! Empty Re: Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?!

Pisanie by anulaaa33 Wto 28 Lip 2009, 13:26

Fragmenty ankiety przeprowadzonej wśród kobiet w USA:

Jaki powinien być mężczyzna, którego pragnę?
(odpowiedzi kobiet w wieku 25 lat)

1. Powinien być przystojny.
2. Powinien być pełen charyzmy.
3. Powinien być niezależny finansowo.
4. Powinien umieć słuchać.
5. Powinien mieć poczucie humoru.
6. Powinien być sprawny fizycznie.
7. Powinien być dobrze ubrany.
8. Powinien mieć dobre maniery i umieć docenić piękne rzeczy.
9. Powinien robić miłe niespodzianki.
10. Powinien być romantyczny i pomysłowy jako kochanek.

=====================================================

Jaki powinien być mężczyzna, którego pragnę?
(odpowiedzi kobiet w wieku 55 lat)

1. Nie powinien być zbyt brzydki (może być łysy).
2. Nie powinien ruszać, dopóki nie wsiądę do samochodu.
3. Powinien mieć stałą pracę, która pozwoli mu raz na jakiś czas wykosztować się na obiad w restauracji.
4. Powinien potakiwać gdy z nim rozmawiam.
5. Powinien od czasu do czasu pamiętać puenty dowcipów.
6. Powinien mieć wystarczająco dobrą kondycję, aby grać w karty.
7. Powinien nosić koszulkę, która zakrywa mu brzuch.
8. Powinien kupować coś więcej niż chipsy, gdy wybieramy się na romantyczną randkę.
9. Powinien pamiętać o opuszczaniu klapy sedesu w toalecie.
10. Powinien golić się w większość weekendów.
Brawo! dobre O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?! Empty Re: Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?!

Pisanie by Pathrry Wto 28 Lip 2009, 13:55

anula prawdę napisałaś!
Pathrry
Pathrry

Potrafię : piec ciastka
Wiek : 43
Jestem z: : Warszawy
Dzieci : 1 mały brzdąc

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 4


Powrót do góry Go down

Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?! Empty Re: Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzny?!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach