Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

+7
dagolis
Joliczka
Nieznajoma
aminka
aniaffff
Mo24nis
mama33
11 posters

Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by mama33 Czw 28 Maj 2009, 11:52

Czy chętnie dają się badać czy bronią się wszelkimi sposobami np. krzykiem?
Mój urwis do roku nie miał nic przeciwko nawet nie płakał jak mu się pobierało krew! Ale jak skończył magiczne 2 latka do teraz to przed każdą wizytą i w trakcie badań to jest krzyk i nic nie pomaga żadne tłumaczenie ,przekupstwo itd...! Ale za to jak już badanie się kończy to mój syn jak zaczarowany w płaczka zmienia się w uśmiechniętego po uszy malca i nawet prowadzi dyskusję z lekarzem i potrafi powiedzieć że było nawet fajnie! I tak za każdym razem!
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem żeby zrobić mu usg brzuszka ale po prostu wiem, że przez jego niechęć do badań jest to niewykonalne przynajmniej na razie Nie!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by Mo24nis Czw 28 Maj 2009, 13:13

Moj maly tez tak do roku niebal sie lekarzy mogli mu zrobic wszystko to tylko sie patrzyl zaciekawiony a ostatnio juz jak bylismy u lekarza mati plakal i niedal sie zbadac jak tylko pani doktor skonczyla go badac zszedl z kolan i do lekarki papapapa i biegiem do wyjscia tak ze nawet nie zdarzylam z nia pogadac ale u nas moze to byc to ze zmienilismy lekarza
Mo24nis
Mo24nis
 
 

Potrafię : Spac caly dzien :D
Wiek : 40
Jestem z: : Czestochowa
Dzieci : Mateuszek :* i drugie w brzuszku :*

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 733


http://www.bobasy.pl/mo24nis,814818,fotka.html

Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by aniaffff Czw 28 Maj 2009, 13:19

U nas jest płacz jak tylko wejdziemy do poczekalni i dopiero przestaje płakać jak sie zamkną drzwi do gabinetu, oczywiście za nami jak juz wychodzimy.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by aminka Czw 28 Maj 2009, 13:26

U nas roznie. O dziwo nasz lekarz pediatra jest pozytywnie odbierany, pomimo kilkukrotnych szczepien (pewnie dlatego, ze zawsze trafil w to magiczne miejsce, gdzie wklucie nie boli, hehe). Ostatnio mala siedziala spokojnie pozwolila sie osluchac, zajrzec w uszy, nosek, gardlo. Ogolnie spokojna byla.
Niestety mamy tez za soba kilka wizyt u laryngologa i tam juz nie bylo tak wesolo. W poczekalni super (maja super zabawki i ksiazki, hihi), ale jak go tylko zobaczyla byl juz placz.
Teraz idziemy w czerwcu na kolejne szczepienia to sie zobaczy...
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by Nieznajoma Czw 28 Maj 2009, 13:40

roksana bardzo rzadko chodzi do lekarza wiec przypuszczam ze nawet pani doktor nie pamieta ale wracajac do pytania jest bardzo grzeczniutka pani doktor rozmawia z nia a raczej do niej LOL płakala tylko przy szczepieniach chociaz na ostatnim nawet nie pisneła zobaczymy jak bedzie w pazdzierniku na bilansie 2latka
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by Joliczka Czw 28 Maj 2009, 14:04

U nas Gabi do drugiego roku życia uwielbiał lekarzy leżał zawsze spokojnie można było mu wszystko zrobić pamiętam jak miał USG serca to lekarz mi powiedział że w swojej prawie 30stoletniej karierze lekarskiej nie miał jeszcze tak spokojnego pacjenta!
A teraz drze się w niebo głosy jak widzi lekarza!

Marcel na razie akceptuje wizyty lekarskie!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by dagolis Czw 28 Maj 2009, 19:14

Natalia jak do tej pory nie boi sie idaje się zbadać. Na ostatnim szczepieniu nawet nie pisnęła i dała się badać, mierzyc itp. ciekawe jak bedzie dalej bo na razie ma roczek a teraz zaczyna juz coraz wiecej rozumieć Nie rozumiem

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by agnese Czw 28 Maj 2009, 22:14

na widok pediatry płacze wniebogłosy z trudem udaje ją sie zbadać choć wcześniej nie pisnęła nawet podczas szczepienia
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by Mama i corcia Czw 28 Maj 2009, 22:52

Jessi czasami grymasi,czasami placze w nieboglosy a czasami gada sobie z panem doktorem po swojemu i jak on chce ja osluchac to mu zabiera badaczke i sie chichra.Wiec to chyba zalezy od jej dnia ale za to zawsze jest krzyk jak pan doktor chce jej zajzec do gardelka i najlepsze jest to ze placze okropnie,lzy jak grochy a ja do niej mowie Kochanie zrob AA no i ona w tym placzu robi A i to jeszcze z dzwiekiem wiec pan doktor ma ubaw jak nie wiem.I zawsze od niego wychodzi z jakas maskotka.A na pozegnanie daje mu ladnie reke i mowi tak slodko pa pa.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by Marzena i Maja Czw 28 Maj 2009, 22:56

Maja dawno nie byla u lekarza, ale zawsze byla spokojna, a nawet jak sie czegos wystraszyla to kilka sekund i dala sie uspokoic.
zobaczymy jak bedzie na bilansie dwulatka.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by aniaffff Czw 28 Maj 2009, 23:56

U nas na ostatnim bilansie nawet nie dał sie Filip zważyć i zmierzyć bo wręcz przykleił sie do mojej szyi i za nic nie mogłyśmy Go oderwać.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by mama33 Pią 29 Maj 2009, 00:05

aniaffff napisał:U nas na ostatnim bilansie nawet nie dał sie Filip zważyć i zmierzyć bo wręcz przykleił sie do mojej szyi i za nic nie mogłyśmy Go oderwać.
To tak jak u nas!Dzieci to mają w sytuacjach stresowych nadludzką siłę!!!!!
Najlepsze było ważenie żeby to zrobić musieliśmy z pielęgniarką kombinować! Najpierw ja się zważyłam a potem wzięłam synka na ręce i zważyliśmy się razem! I takim sposobem poznaliśmy w przybliżeniu jego wagę Ale bajeer!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by Triss Pią 29 Maj 2009, 14:14

moja 4 miesieczka Ala bardzo lubi pania doktor usmiecha sie do niej i jest zadowolona........ ale musi byc u mnie na rekach jak ja klade zeby rozebrac do badania to placze i nie moze byc obok nas paniu pielegniarki mysle ze to nie mozliwe ale zle reaguje na pania co ja szczepi nie moze pamietac ale niue lubi ja ewidentnie
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy? Empty Re: Jak Wasze pociechy reagują na lekarzy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach