Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

+5
Triss
rossi82
Marzena
Nieznajoma
mama33
9 posters

Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by mama33 Wto 02 Cze 2009, 12:27

Czy macie do nich zaufanie?
Ja szczerze to już kilka razy zdarzało mi się zmieniać lekarzy! Raz nawet chciałam pójść do dyrekcji ze skargą ale się wycofałam i teraz żałuję bo tacy pediatrzy nie powinni leczyć!
Synek miał wtedy ok 4 m-cy coś mu dolegało i to ja wyszłam z inicjatywą by mu zrobić szczegółowe badania! Z wynikami poszliśmy do pediatry powiedziała że wyniki krwi są dobre choć bardzo odchylały od normy tylko coś z tym moczem nie tak! Wystraszyłam się i jak poprosiłam ją żeby mi to wyjaśniła to pani pediatra powiedziała żebym sobie sprawdziła i poczytała w internecie! Byłam w szoku Hah
Jeśli miałyście nie miłe i miłe zdarzenia z udziałem lekarzy to piszcie ......
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by Nieznajoma Wto 02 Cze 2009, 12:36

hmm wiec tak na samym poczatku zapisała małą do tego co i ja jestem zapisana nie okdad mieszkam u męża nigdy u niej nie byłam ale lekarza trzeba miec wiec dopiero na 1 szczepienie pojechalam tutaj do osrodka i powiem szczerze ze babka niezbyt mila no i poczekalnia razem z chorymi dorosłymi itp 2 razy tylko szczepilam tutaj pózniej przepisalam mała gdzies indziej i od tej pory w sumie jestem zadowola lekarka bardzo sympatyczna ma dobre podejscie do dzieci co wazne poczekalnia wieksza przyjmuja doroslych ale akurat troszke jest oddzielone wiec juz lepiej zrbiona pod potrzebe dzieci sa zabawki malowanki klocki itp roksana nie boi sie tam siedziec a co wazniejsze jej sie nie nudzi bo czas schodzi na zabawie ...ale tu nie o tym co do pani doktor to musze jeszcze dodac ze to jest ciocia naszego przyszlego szwagra wiec to tez sie liczy LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by Marzena Wto 02 Cze 2009, 13:09

A ja już chodzę prywatnie albo do limu-za to też po części płacę. Państwowo szczerze mówiąc nie znalazłam lekarki która zna się na leczeniu dzieci... Przykre to ale niestety tak jest więc stwierdziłam że wolę zapłacic pani doktor jest naprawdę super i ma suuuperancie podejście do dzieci i co najważniejsze Mati też ją lubi
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by Nieznajoma Wto 02 Cze 2009, 13:26

dodam ze ostatnio sie dowiedzialam ze wlasnie poprzednia lekarka leczy wszytskie dzieci masa antybiotyków zeby było ciekawiej kazde dziecko dostej podobno te same antybiotyki na rozne choroby Co? Skandal!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by rossi82 Wto 02 Cze 2009, 13:37

W Polsce miała pełne zaufanie do naszej pediatry. Teraz jeszcze nie ufam nikomu LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by Triss Wto 02 Cze 2009, 13:39

ja przezz to ze lekarz zapisywal mi ciagle antybiotyki w 7 klasie mialam zapalenie stawow mama mnie ubierala tak mnie bolaly
teraz mam problemy ze zdrowiem dlatego bardzo uwazam co ala bedzie dostawac
poki co nie choruuje mi ale staram sie jaj chartowac
a pani doktor bardzo mila
ala ja lubi usmiecha sie do niej a boi sie teraz ludzi bardzo

z tym ze chgodze do ortopedy prywatnie i wydaje mi sie ze mnie naciaga bo wiecznie cos tam ala ma i musze robic cwiczenia ale tylko na jedna strone
ale ja konsultuje wszytko z przyjaciolka ona jest lekarzem wlasnie od spraw ruchowych
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by dagolis Wto 02 Cze 2009, 13:53

gdy miała się urodzić natalia przepisałam się do przechodni niedaleko nas i tam też zapisana jest Natalia. Ogólnie rzecz biorąc lekarki są tam bardzo miłe, sympatyczne ale nie jestem w 100% przekonana czy aby dobrze się znają na prawidłowym leczeniu. wiec do przechodni chodzę tylko na szczepienia i np. przy jakimś katarku ale jak Natalia była mała i miała bakterie w moczu i podwyższony poziom bliurubiny i do tego jeszcze gronkowca a w przechodni nie dostała od tego zupełnie nic!! to poszłam z nią do lekarza prywatnie. i jestem zadowolona bo kobieta zna się na rzeczy!!! dzięki niej unikneliśmy też szpitala.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by mama33 Wto 02 Cze 2009, 14:20

Ja teraz mam dwóch pediatrów do których chodzę z synkiem! Do jednego chodzę tylko po skierowania lub z jakiegoś błahego powodu bo na leczeniu dzieci to niestety się nie zna mam wrażenie że ja wiem więcej od niego! A gdy z synkiem coś się dzieje to jeździmy prywatnie do lekarki która się zna na tym co robi i jestem naprawdę z niej zadowolona!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by aminka Wto 02 Cze 2009, 17:06

Amirka po porodzie byla dwie doby na oddziale dzieciecym (w szpitalu gdzie rodzilam) i lekarze wszyscy byli tam super. Przy wyjsciu zdecydowalismy sie, ze bedziemy przyjezdzac z nia na wizyty do ordynatora tego oddzialu. Koles zna sie na rzeczy, nigdy nie lekcewazy niczego jak przyjedziemy, mozemy sie tam zjawic o kazdej porze dnia i nocy. Amisia go lubi i ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by aniaffff Wto 02 Cze 2009, 23:42

Ja podobnie jak dziewczyny. Na szczepienia chodze do ośrodka ale jak zaczyna sie cos dziać to prywatnie do lekarza. Facet jest według mnie ok. Jak narazie jestem zadowolona.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by sylwia Wto 02 Cze 2009, 23:54

tutaj w Szkocji jestem zadowolona z opieki lekarskiej w Polsce jak poszlismy do pani doktor do pszychodni i zaczełam ja pytac o rozne sprawy to powiedziała ze ma mało czasu na jednego pacjenta i nie jest w stanie odpowiedziec na wszystkie pytania wiec musielismy zadzwonic do prywatnego lekarza i umowic sie na wizyte domowa on ne nazekal a na wszystkie pytania odpowiedział bardzo szczegołowo i byl bardzo mily w przeciwienstwie do pani doktor moze ona tez by byla mila gdybysmy zamowili u niej wizyte prywatna bylam wkurzona na maksa
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów? Empty Re: Czy jesteście zadowolone z lekarzy Swoich maluchów?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach