Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

dzisiejszy koszmar

+4
Marzena i Maja
Nieznajoma
aniaffff
dagolis
8 posters

Go down

dzisiejszy koszmar Empty dzisiejszy koszmar

Pisanie by dagolis Wto 19 Maj 2009, 23:17

kochane jestem złą matką. tyle ostatnio pisałyśmy żeby pilnować swoje dzieciątka i co... JA DZISIAJ NIE DOPILNOWAŁAM!!! Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę
mało zawału nie dostałam i a serce miałam w gardle. byłam tak przerażona że trzęsłam się jak galareta.
poszłam na chwilę do kuchni. zajeło mi to dosłownie 5 minut. Natalia bawiła sie lalkami. wychodzę z kuchni a moje dziecko w drugim pokoju siedzi przy szafie z narzędziami mojego męża. patrzę a ona ma coś w buzi!!!! wyjełam jej z buźki gwoździka takiego ok 2 cm. mówię Wam byłam przerażona i zastanawiałm się czy nie połknęła ale na szczęście zdążyłam w ostatniej chyba chwili..
nawet nie wiedziałam że są tam takie rzeczy w taj szafce!!! zawołałam sąsiadkę bo nie byłam w stanie przez jakiś czas normalnie funkcjonować !!!
przeciez jakby jej sie coś stało to nie darowałabym sobie tego do końca życia!!!
Dziękuję Bogu że tylko tak to się skończyło!!!
jak ochłonełam trochę to zadzwoniłam do męza i tak go opier..... że aż zaniemówił. a potem poszłam do sklepu i kupiłam zabezpieczenie na szafkę!!!
do końca dnia nie spuszczałam z niej oka.
nie życzę najgorszemu wrogowi takiego przeżycia!!!
a sobie to tylko w dupę mogę wtrzepać!!!

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by aniaffff Wto 19 Maj 2009, 23:24

Dobrze że tak to sie skończyło. Nie przejmuj sie już! Zbiorowe wtulenie
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Nieznajoma Wto 19 Maj 2009, 23:29

oj współczuje ja tez któregos dnia jeszcze przed wyjazdem do siostry niedopilnowałam małej poszla miedzy szafki i odkreciła wode z grzejnika -tam gdzie sie odpowietrza normalnie tak sie wystraszyła i zaczela plakac jakby naprawde cos sobie zrobiła na szczescie nawet na nia nie siknela ta woda i w centralnym bylo niepalone i woda była zimna ale rany boskie czasami te grzejniki sa takie gorace ze az nie chce myslec tez sie wtedy poplakalam ona sie tak bardzo wystraszyła ze naprawde byłam przerazona wiec uwierz mi wiem co czulas koszmar doslownie teraz sa wszystkie podokrecane az za mocno ale jak pomysle to uffff kochanie trzymaj sie
a z drugiej strony szukałam zabezpieczen juz wczesniej na te grzejniki ale nic nie znalazłam:(((((
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Marzena i Maja Wto 19 Maj 2009, 23:32

Uściski
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by mama33 Sro 20 Maj 2009, 00:06

Najważniejsze jest to, że wszystko dobrze się skończyło! Wiem co czujesz sama też przeżyłam nieraz chwilę grozy! Najgorsze jest to, że nie jesteśmy w stanie non stop pilnować tych naszych ciekawskich dzieciątek! Maluchy są takie, że zawsze upatrzą sobie to co jest dla nich zabronione lub zupełnie nowe!
Mam nadzieję, że już się trochę uspokoiłaś!!! Trzymaj się cieplutko Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Mama i corcia Sro 20 Maj 2009, 00:17

Dagolis Kochana nie jestes zla matka,sama piszesz ze nie mialas pojecia ze tam sa takie rzeczy.
Najwazniejsze ze nic zlego sie nie stalo.
Doskonale wiem jak sie czujesz i ze najgorsze to jest to jak sie mysli a co by bylo gdybym nie zdazyla ale to naprawde nic nie da a tylko a tylko niepotrzebnie bedziesz sie dolowala.
Przed nami mamami pewnie jeszcze nie jeden straszny wyczyn naszych pociech mimo ze przeciez robimy wszystko by nic zlego nie mialo miejsc( chociaz nie zycze tego zadnej z Was),jednak czasami takie wyczyny potrafia nam zwrocic uwage na cos o czym wczesniej bysmy nie pomyslaly nawet.
Kochanie juz nic sie nie martw i nie zadreczaj bo jestes cudowna mamusia.

Ja dzisiaj tez mialam przejscie z Jessi,przeciela sobie paluszka ale to tak gleboko ze nie moglam jej zatamowac krwawienia.
Dalam jej skarbonke do zabawy bo chciala wiec ja kochana mamusia pomyslalam dlaczego nie,pieniadze nie wypadna to niech sie bawi tylko nie pomyslalam ze ona bedzie wpychac paluszki w ta cieniutka szparke do wrzucania krora jest ostra jak noz no i pobawila sie skarbonka moze dwie minuty.No jak ja zobaczylam ja z tym okapijacym krwia paluszkiem to myslalam ze sie zastrzele,ze ja nie pomyslalam o tym a Nusia musiala tak cierbiec bo napewno ja bolalo bo tak bardzo plakala a ja razem z nia. Płaczę
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Mama i corcia Sro 20 Maj 2009, 00:21

Ja wiem ze to nie gwuzdz w buzi ale daje mi do myslenia ze wlasnie czasami nie mysle i sama narazam swoje dziecko Lanie na gołą dupę
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by dagolis Sro 20 Maj 2009, 00:31

Mama i corcia napisał:
Ja dzisiaj tez mialam przejscie z Jessi,przeciela sobie paluszka ale to tak gleboko ze nie moglam jej zatamowac krwawienia.
a jak z paluszkiem Jessi mocno plakała? bardzo ją boli jeszcze? bardzo mi przykro.
M&c nie ważne czy to gwożdzie czy to klocki czy to jeszcze co innego.... ale najgorsze jest to że nie jesteśmy tak jak juz wcześniej bylo pisane że nie jesteśmy w stanie uchronić naszych maluchów przed ich szataństkim pomysłami i potem mamy wyrzuty sumienia i zastanawiamy się co robimy źle. to smutne ale niestety to zycie jest okrutne. a każde ich cierpeinie sprawia nam też ból. Zbiorowe wtulenie

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Marzena i Maja Sro 20 Maj 2009, 00:49

Dagolis mam nadzieje ze juz strach minal i zostala radosc ze dobrze sie wszystko skonczylo.
Maja ostatnio sama wyszla na dwor, otworzyla sobie drzwi wejsciowe i wyszla na mostek ktory prowadzi od naszych drzwi na podworko.
zlapalam ja poltora metra od drzwi. Co?
Od tego czasu zawsze zamykamy te drzwi na klucz Tak jest!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Mama i corcia Sro 20 Maj 2009, 00:56

Oj i to potworny bol i tak sobie mysle ze to uczucie jest juz na dobre wpisane w role mamy,bo czy to krzywda fizyczna czy cierpienie psychiczne w doroslym zyciu naszych dzieci zawsze bedzie nas bolalo.

Jessi paluszka musialam zawinac bandarzem z cala raczka bo strasznie ta krew leciala a plastry nic nie dawaly bo zaraz przesiakaly,ale przed spaniem jej odwinelam i paluszek juz nie krwawil i dopiero wtedy zobaczylam ze naprawde porzadnie sie uciela,zobacze rano jak to wyglada ale mam nadzieje ze sam sie ladnie zarosnie.
Plakala dlugo zwlaszcza ze ja maltretowalam,bo musialam odkazic potem przyklejalam te cholerne plastry jeden po drugim ktore nic nie dawaly az wkoncu zawiazalam bandarzem.A ona jak zobaczyla ze ja tez placze to sie uspokoila i wycierala mi lezki. Dziecko
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Joliczka Sro 20 Maj 2009, 08:57

Zbiorowe wtulenie
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by rumianek :) Sro 20 Maj 2009, 11:56

Mam ochotę się sklonować w co najmniej pięciu egzemplarzach jeszcze przed urodzeniem Miśki. Przerażają mnie takie historie Co?
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by dagolis Sro 20 Maj 2009, 16:16

Mama i corcia napisał:A ona jak zobaczyla ze ja tez placze to sie uspokoila i wycierala mi lezki. Dziecko

Dziecko kochana córeczka.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Mama i corcia Czw 21 Maj 2009, 00:54

Tak moj najukochanszy Skarbek Dziecko Zakochany
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

dzisiejszy koszmar Empty Re: dzisiejszy koszmar

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach