Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

+4
Nieznajoma
Aurelia
aniaffff
motylek.2
8 posters

Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Sob 20 Lut 2010, 17:26

Czy któraś z was zrobiła zakup na allegro i zapłaciła i nie dostała przesyłki ???
Gdzie trzeba skierować to na allegro ? Zeby poruszyli ten temat i zwrócili kase ? Czekam juz tydzien i jak narazie nie mam przesyłki za która zapłaciłam ze sprzedajaćym nie ma kontaktu napisał tylko jednego maila aby akceptowac projekt i cisza!

wiec prosze o pomoc bo jestem pierwszy raz w takiej sytuacji
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by aniaffff Sob 20 Lut 2010, 17:43

Szukaj opcji ''Spory transakcyjne'' i tam jest możliwośc wysłania maila do allegro. Więcej na pewno napiszę MiC bo miała taki przypadek.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Sob 20 Lut 2010, 17:53

ok własnie juz nie kojarzyłam kto tak miał ale za choc to dziekuje i czekam na MiC
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Aurelia Sob 20 Lut 2010, 20:25

motylek.2 czekasz dopiero tydzień to jeszcze nie powód do zmartwienia,nie wiem co zamawiałas i jakie opcje przesyłki wybrałas,poczta polska jes powolna napisz cos wieceej lub daj linka co i u koga zamawiaąłs to Ci pomoge,jak płaciłąs za przesyłke??? ja płace przez poczte wiec to trwa nieraz czekam na towar ok.. półtora tygodnia ..
Aurelia
Aurelia
 
 

Wiek : 45
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : 2

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 79


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Nieznajoma Sob 20 Lut 2010, 20:49

ja ostatnio na telefon czekałam 2 tygodnie tydzien zadnej wiadomosci nawet nie mialam nr koonta zeby włacic kasy a pozniej to juz sprawa poszła szybciej nnie denerwuj sie tylko cierpliwie poczekaj jeszcze do poniedziałku
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Sob 20 Lut 2010, 22:10

zamawiałam podziekowanie dla rodziców na allegro wpłate zrobiłam 12 lutego dzien po zalicytowaniu wybrałam wpłate na konto i czekam ....

martwi mnie ze facet nie daje znaku czy juz wysłał ta rzecz choc go o to prosiłam
poczekam do wtroku i zadryndam do niego i zobaczymy. A wracajac do tej najgorrszej sytuacji ze nie dojdzie to gdzie trzeba sie zgłosić aby allrgro pomogło w tej sprawie.
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Lut 2010, 23:51

Motylku powinnas przeczytac na stronie "o mnie" tego faceta jaki daje czas na dojscie przesylki o ile ma taka strone i cos tam pisze o tym.
Zadzwonic mozesz zawsze,nie czekaj do wtorku tylko dzwon jutro czy w poniedzialek rano bo przynajmniej odrazu przyspieszysz sprawe.

Jesli jednak sie nie dodzwonisz i mimo maili nie dostaniesz zadnej wiadomosci ani przesylki to musisz zglosic to na Allegro.

Na stronie Allegro w gornym pasku jest okienko POMOC,gdy klikniesz w nie wybierz opcje BEZPIECZENSTWO tam pod spodem wyswietli Ci sie Gdzie znajdę informacje o bezpieczeństwie transakcji? kliknij na to a nastepnie na samym dole okienka bedzie opcja NAPISZ DO NAS tam w pierwszym okienku wybierz BEZPIECZENSTWO a potem to juz bedziesz wiedziec. Piątka!

Zycze jednak szybkiej dostawy. LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Sob 20 Lut 2010, 23:53

dziekuje ci mamusiu za odp mam cicha nadzieje ze bezie ok ale jak nie to sie wku**** i interwencja allegro !
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Izula85 Sob 20 Lut 2010, 23:58

Motylku i ja miałam podbną sytuację i pisałam do gościa i pisałam ,az w końcu chyba p[o dwóch tygodniach napisał,ze w ogóle nie widział że wpłaciłam pieniązki na konto tak dawno temu i przeprosił i wysłał przesyłke prędko a tydzien czekania to faktycznie nie duzo ,ma 7 dni na wysłanie wiec jak wylse siódmego dnia to wiesz jeszcze ze 3dni moze byc spokojnie
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Nie 21 Lut 2010, 00:04

dziewczynki moje kochane mam nadzieje ze w poniedziałek napisze co i jak LOL
juz tłumacze sobie ze pewnie w pracy tylko moze odp na maile od pon-pt choc to mnie pociesza:) i mam nadzieje ze nie bede musiała informowac allegro o tym Smutek
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Nie 21 Lut 2010, 00:05

MiC Zapraszam na ciacho! dla ciebie
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Mama i corcia Nie 21 Lut 2010, 00:18

Dzięki
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Armelia1 Nie 21 Lut 2010, 17:03

mój brat kiedyś przez konto swojego kolegi zamawiał jakąs tam maszynkę tatuowania wybulił przeszło 700zł !!!!! i tyle ani kasy ani maszynki do dnia dzisiejszego nie otrzymał a było to już dość dawno temu sprzedawca u którego mój brat zamawiał owy sprzęt po prostu zniknął Bez komentarza! i nawet allegro nic nie pomogło Mam to gdzieś!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Nie 21 Lut 2010, 19:31

A dzis facet od przesyłki z pretensjami napisał ze pisze po raz kolejny ze przesyłka jest w drodze !
wiec napisałam mu pieknie ze niestety ale owej wiadomosci nie dostałam i podziekowałam za napisanie jeszcze raz .... teraz czekam na przesyłke ehh ta poczta Smutek
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Nie 21 Lut 2010, 19:34

ah dziewuszki moje kochane co mozna jesszcze dokupic dla rodziców w podziekowaniu na ślub zamówiłam własnie

i zastanawiam sie czy cos jeszcze dokupic do tego

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! 5vbd3b940cpj
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Nie 21 Lut 2010, 19:35

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Bd3b940cp
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Lenka12_12 Nie 21 Lut 2010, 20:40

dokupić mozesz to tylko kwiaty i beda szczesliwi!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Armelia1 Pon 22 Lut 2010, 00:17

motylku kapitalne to jest!! a czy ten koleś rabi też takie coś albo podobne na inne okazje??możesz podać mi jego stronkę Proszę!
my podarowaliśmy takie księgi i kwiaty w koszyku LOL
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Mama i corcia Pon 22 Lut 2010, 00:23

Ja jak zamowilam wlasnie ksiegi,ktore przyszly do domu to wtedy wlasnie znalazlam te podziekowania i troche zalowalam ale tamte tez byly piekne.
Motylku mysle tak jak Lenka ze kwiaty do tego i bedzie super LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by motylek.2 Pon 22 Lut 2010, 20:34

moje drogie sparaw sie wyjasniła facet nie wysłał mojego zamówienia a nakrzyczał na mnie ! ale powiedział ze wysle dzis i bedzie ok nawet przeprosił eh ci allegrowicze LOL


kobitki podaje linka do róznych aukcji tego kolesia LOL


[Only admins are allowed to see this link]
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Mama i corcia Pon 22 Lut 2010, 21:21

No widzisz Motylku i wszystko sie wyjasnilo LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!! Empty Re: Potrzebuje pomocy odnośnie allegro!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach