Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Basen

3 posters

Go down

Basen Empty Basen

Pisanie by sylwia Nie 07 Lut 2010, 15:58

a wiec wczoraj byliśmy z niunia na basenie ale odrazu powiem ze to nie była długa wizyta jak weszła z tata i wujkiem do wody bo ja sie nie kompalam to odrazu tak zaczeła płakać ze nie dało rady jej uspokoić nawet jak weszłam do sirodka to jak mnie zobaczyła to juz zupełnie musiałam ja wziaść i ubrać bo strasznie sie bała nawet jak ja ubieralam i chciałam na chwilke dać do taty na rączki to nie dało rady płacz był od nowa, ogolnie Wiki uwielbia wode jak sie kąpie to jest płacz ale dopiero wtedy jak ja wyjmuje a wczoraj sama nie wiem co sie stało może dlatego ze mnie z nia nie bylo
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Basen Empty Re: Basen

Pisanie by aniaffff Nie 07 Lut 2010, 16:10

Może i tak ale może też za mało oswoiłas ja z ''wielką wodą''. A może po prostu miała zły dzień, warto spróbowac jeszcze raz.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Basen Empty Re: Basen

Pisanie by Armelia1 Nie 07 Lut 2010, 16:11

Sylwia ja miałam to samo z moją Nadulą Hah parę pierwszych razy wizyt na basenie kończyło się płaczem ale wydaje mi się ,że tu raczej chodziło o:
po 1:dużo ludzi
po 2 :duża powierzchnia
po 3 : krople wody które spadały na Nadię nie wiadomo skąd(było dużo dzieciaków i raczej nie przejmowali się tym ,że wchodziłyśmy do wody Hah )
wszystkie te czynniki wg mnie miały wpływ na moją niunię i mogły wywołać niepokój i strach przed nieznanym
ale jeszcze tego samego dnia(byliśmy na otwartym basenie) Nadia oswoiła się z sytuacją i pózniej nie chciała wyjść z basenu LOL
więc głowa do góry wydaje mi się ,że to kwestia przyzwyczajenia
spróbuj następnym razem być z Wiki-pewnie będzie jej łatwiej poznawać świat basenowy z mamusią przy której niewątpliwie czuje się najbezpieczniej!!!
POWODZENIA!!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Basen Empty Re: Basen

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach