Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Mam randkę....

+6
Mama i corcia
MamaM
Lenka12_12
aniaffff
anulaaa33
rossi82
10 posters

Go down

Mam randkę.... Empty Mam randkę....

Pisanie by rossi82 Pią 29 Sty 2010, 22:50

Idę na randkę. Zaprosił mnie mój chłop. Niby powinnam skakać z radości bo od wieków nie wychodziliśmy razem, ale.... Zaprosił mnie do Laserzone, to takie cuś gdzie się do siebie strzela nie piłkami z farbą a laserami po ćmoku. I gdzieś w tym miejscu mój dobry nastrój wyszedł, trzasnął drzwiami i zostawił mnie samą. Chłop radosny jak spuszczony ze smyczy szczeniak już nie może się doczekać. Za to ja....... ech
Mnie się marzy prawdziwa randka, taka wiecie.... czułe słówka, patrzenie sobie w oczy znad dobrego winka, trzymanie się za rączki, świeczki, kwiatki....
Niebawem będziemy pięć lat po ślubie, czy to już ten etap związku kiedy zamiast romantycznych wypadów mamy do siebie strzelać? Co do jasnej choinki będzie za kolejnych pięć lat. Romantyczne będzie już tylko wspólne oglądanie filmów z browarem i michą chipsów???
Mój chłop nigdy nie był specjalnie romantyczny, chociaż nie powiem czasem się starał i nawet mu wychodziło. Za to od jakiegoś czasu mimo moich starań i rozmowy coś nam gdzieś uciekło. Wiem że ten mój durny Łonacator chciałby dla mnie jak najlepiej ale mu nie wychodzi.
Czuję się jakbym przechodziła jakąś przymusową uczuciową abstynencję. Źle mi z tym. A on o tym wie i zabiera mnie postrzelać...... Chyba strzelę sobie w łeb tym laserem. Chłopy to jednak są z Marsa Płaczę
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by anulaaa33 Pią 29 Sty 2010, 22:56

Rossi niestety faceci to wieczne dzieci.....

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by aniaffff Pią 29 Sty 2010, 23:03

Rossi u mnie jest dośc podobnie co do roamantycznych chwil to moge je policzyc na palcach od czasu porodu. Troche mi ich brakuje ale przyznam że sama nie za specjalnie sie staram. Sił mi brak, tych fizycznych i psychicznych na mojego. Szkoda mi juz czasu na tłumaczenie tego czego nie rozumie. Rossi a może Ty zaplanuj wieczór we dwoje, bedziesz mog ła wybrac miejsce i jak go spedzicie?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Lenka12_12 Pią 29 Sty 2010, 23:33

proponuje tak jak aniaf randke z prawdziwego zdarzenia w twojej aranzacji!moze wtedy zrozumie czego oczekujesz!????
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by MamaM Pią 29 Sty 2010, 23:55

a mnie się pomysł męża Rossi podoba...ale bym się wyżyła!!!!
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Mama i corcia Sob 30 Sty 2010, 01:38

No wlasnie Rossi moze bedzie super i bedzie Ci sie bardzo podobalo Nie rozumiem
Idz,zobacz a jesli bedzie naprawde zle to wtedy tak jak dziewczyny pisza Ty zorganizuj randke marzen i delikatnie daj chlopu do zrozumienia ze wolisz takie ale tez nie rezygnuj calkiem z realizowania wspolnie pomyslow meza bo niestety chlopy maja inne potrzeby i marzenia co do randek i najwazniejsze ze chca realizowac je z nami Uściski
Trzymam kciuki zeby Ci sie jednak mimo wszystko podobalo LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Nieznajoma Sob 30 Sty 2010, 11:34

rossi mysle ze to najwet fajne ja bym sie ucieszyla bo ja lubie takie sporty ekstrymalne troche O nie mogę! O nie mogę! tak jak mialam z gokardami O nie mogę! a jesli chodzi o randke z prawdziwego zdarzenia ja sama musialam sie zawsze o to starac najpierw kino pozniej kolacja w fajnym miejscu w tym roku na 3 rocznice slubu mam zamiar własnie cos wybrac ale własnie chciałabym ominac kino a na nic innego nie mam pomysłu bo teraz wszelkie sporty odpadaja ze wzgeldu na dzidzie ;) Zbiorowe wtulenie
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Armelia1 Sob 30 Sty 2010, 22:18

mi się też podoba ten pomysł-może być naprawdę zabawnie Zakręcony
zresztą ja to bym się cieszyła jakbym z chłopem razem przeszła się po Tesco Hah
a tak na poważnie to kiedyś bywały u nas randki takie z prawdziwego zdarzenia ale brakowało mi właśnie czegoś bardziej szalonego,zaskakującego
więc Rossi tak jak dziewczyny piszą najpierw randka wg męża pomysłu a pózniej wg Twojego w końcu trzeba se życie urozmaicać O tak! Kibic
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by motylek.2 Sob 30 Sty 2010, 22:52

rossi82 napisał:Idę na randkę. Zaprosił mnie mój chłop. Niby powinnam skakać z radości bo od wieków nie wychodziliśmy razem, ale.... Zaprosił mnie do Laserzone, to takie cuś gdzie się do siebie strzela nie piłkami z farbą a laserami po ćmoku. I gdzieś w tym miejscu mój dobry nastrój wyszedł, trzasnął drzwiami i zostawił mnie samą. Chłop radosny jak spuszczony ze smyczy szczeniak już nie może się doczekać. Za to ja....... ech
Mnie się marzy prawdziwa randka, taka wiecie.... czułe słówka, patrzenie sobie w oczy znad dobrego winka, trzymanie się za rączki, świeczki, kwiatki....
Niebawem będziemy pięć lat po ślubie, czy to już ten etap związku kiedy zamiast romantycznych wypadów mamy do siebie strzelać? Co do jasnej choinki będzie za kolejnych pięć lat. Romantyczne będzie już tylko wspólne oglądanie filmów z browarem i michą chipsów???
Mój chłop nigdy nie był specjalnie romantyczny, chociaż nie powiem czasem się starał i nawet mu wychodziło. Za to od jakiegoś czasu mimo moich starań i rozmowy coś nam gdzieś uciekło. Wiem że ten mój durny Łonacator chciałby dla mnie jak najlepiej ale mu nie wychodzi.
Czuję się jakbym przechodziła jakąś przymusową uczuciową abstynencję. Źle mi z tym. A on o tym wie i zabiera mnie postrzelać...... Chyba strzelę sobie w łeb tym laserem. Chłopy to jednak są z Marsa Płaczę


Może dla odmany TY badz romantyczka i zaproś go i pokaż jak taka kolacja ma wygladać ?LOL
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Izula85 Sob 30 Sty 2010, 23:18

moj maz tez nie nalezy do romantycznych ale co zrobic tacy juz sa ja mowie mu ze chciałabym to czy tamto bo juiz dorosłam do tego i wiem ze on sam nie wpadnie ale na poczatku płakałm prosiłam obrazałam sie teraz wiem ze musze mu powiedziec co oczekuje to wtedy wszystko jest oczywiscie ze zdrarzaja sie mezczyzni tacy bardziej elastyczni którzy robia romantycz. rzeczy ale to sa jednostki tak wiec rosii Uściski rozluznij sie moze bedzie fajnie a pozniej jak pisza dziewczyny sama zaprosc na romantyczna kolacje
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by rossi82 Nie 31 Sty 2010, 17:43

Już po krzyku.... było nawet nieźle.
Idąc za Waszą radą następną randkę zaplanuję sama. Okazja niedługo będzie idealna, Walentynki zbliżają się wielkimi krokami LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Nieznajoma Nie 31 Sty 2010, 17:47

widzisz nie takie diabeł straszny jak go maluja:E teraz twoja kolej LOL ja tez sie zastanawiam co z walentynkami zrobic Pomysły
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Armelia1 Nie 31 Sty 2010, 19:07

ja na walentynki kupię nam torcik serducho i będziemy się objadały z Nadulą LOL
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Izula85 Nie 31 Sty 2010, 21:31

bardzo fajny pomysł amrelia ja mam 4 lata 19 lutego wiec w sumie to walentynki trwaja u nas 5dni pewnie bedzie kolacyjka w knajpce moze jakies lody czekoladowe jak najdzie sie miejsce i moze skusze sie na małe grzane winko jak co roku przy tej okazji nam towrzyszyło albo poprostu sok z wyciskanych grejpfrutów Przy świecach
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Armelia1 Nie 31 Sty 2010, 23:10

kochana Izulko to ja Ci doradzam soczek-nie koniecznie z cytrusów bo dzieciątka to tak średnio za nimi przepadają Nie rozumiem
z winka bym zrezygnowała tym bardziej jak w zeszłym tyg.nasłuchałam się w DDTVN ile to konsekwencji dla niuni może być nawet po najmniejszej dawce alkoholu Co?
więc polecam np.porzeczkowy będzie wyglądał jak winko LOL
swoją drogą 5 dni walentynek hmm...pewnie się dzieje Tylko dla dorosłych co??
a co do knajpki to radzę zrobić rezerwację kiedyś mi prawie całe walentynki zleciały na poszukiwaniu miejscówki więc jeśli chcecie iść na soczek to proponuję już jutro zrobić rezerwację O tak!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Izula85 Nie 31 Sty 2010, 23:49

Armelia spoko spoko bedzie miejsce dla nas zawsze tam jest i bez rezerwacji a co sie moze dziac przez 5dni w tym roku?? hihihi raczej nie wiele pewnie bedziemy sie przytulac i ogladac filmy i pic sok z marchewki i cieszyc sie soba bo to ostatnie nasze chwile we dwoje to ...wsumnie to nie tak mało Zakochany
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Mama i corcia Pon 01 Lut 2010, 01:30

rossi82 napisał:Już po krzyku.... było nawet nieźle.
Idąc za Waszą radą następną randkę zaplanuję sama. Okazja niedługo będzie idealna, Walentynki zbliżają się wielkimi krokami LOL


No i bardzo sie ciesze ze randka nie byla dla Ciebie jedna wielka meczarnia Uściski
Teraz Twoja kolej i napewno bedzie bardzo romantycznie wiec nie ma nic lepszego jak urozmajcenia w zwiazku,bo gdyby wiecznie bylo tak samo to tez nie za dobrze Zbiorowe wtulenie
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by anulaaa33 Pon 01 Lut 2010, 04:12

Ale z babami tak to już jest że najpierw muszą pozrzędzić że zły pomysł że to nie tak a jak przyjdzie co do czego to i tak jest superrr O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
co za nasienie O nie mogę! O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by rossi82 Pon 01 Lut 2010, 23:29

anulaaa33 napisał:Ale z babami tak to już jest że najpierw muszą pozrzędzić że zły pomysł że to nie tak a jak przyjdzie co do czego to i tak jest superrr O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
co za nasienie O nie mogę! O nie mogę!

Święta racja hihihi LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Mam randkę.... Empty Re: Mam randkę....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach