Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Wózek spacerowy

+6
aminka
mama33
gonialbn
aniaffff
anulaaa33
MAjax
10 posters

Go down

Wózek spacerowy Empty Wózek spacerowy

Pisanie by MAjax Nie 10 Sty 2010, 12:59

Hej Dziewczyny
Nie wiem czy taki wątek już się nie pojawił, ale nie chce mi się szukać Radość więc: szukam wózka spacerowego. Chciałabym żeby był lekki, miał duże pompowane koła (żeby się lekko prowadził, bo ten co mam głeboki ... Bez komentarza! ). Mój mąż chce też żeby się składał w parasolkę, ale tak się chyba składają te z dziwnymi kółkami przednimi, a ja chcę taki normalny. I żeby był na dość duże dziecko (Piotruś waży już 9 kg - ma pół roku Hah ) i był dosyć zabudowany, żeby chronił przed wiatrem czy deszczem.
Mogłybyście coś polecić?
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by anulaaa33 Nie 10 Sty 2010, 13:22


anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by aniaffff Nie 10 Sty 2010, 13:30

W wózkach Ci nie pomoge ale chciałam napisac że masz fajna fryzurkę ładnie wygladasz.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by MAjax Nie 10 Sty 2010, 14:45

Dziękuję Baba rządzi!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by gonialbn Nie 10 Sty 2010, 19:43

gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by mama33 Nie 10 Sty 2010, 21:18

Nie polecam spacerówek z małymi plastikowymi lub piankowymi kółkami! Sama taki posiadam i do dziś pukam się w głowę że coś takiego kupiłam! Ciężko się je prowadzi a po nierównościach to po prostu koszmar !
Co?
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by aminka Nie 10 Sty 2010, 23:58

mama33 napisał:Nie polecam spacerówek z małymi plastikowymi lub piankowymi kółkami! Sama taki posiadam i do dziś pukam się w głowę że coś takiego kupiłam! Ciężko się je prowadzi a po nierównościach to po prostu koszmar !
Co?

Niekoniecznie, ale trzeba uwazac.
Nasz ma bardzo male kolka, ale duzo szersze jak w standardowej "parasolce" i sa gumowe. Jezdzilismy nim w sniegu i piasku i nie bylo problemu (oczywiscie na duzych kolach jeszcze latwiej, ale bylo naprawde OK).
Ogolnie wozek super stabilny, wytrzymaly, bardzo cieply i wygodny - jedyny minus - raczej dla drobnych dzieci, lub calkiem malutkich. Wieksze dziecko latem - OK, ale juz zapakowane w zimowe rzeczy czy spiworek - nie bardzo (przez to wlasnie, ze jest taki zabudowany).

http://www.baby-markt.de/TEUTOeNIA_Buggy_SOelanOe_Dessin_3265_rOet,91263156985-19526,e,1263157019-20486,babyartikel.kinderwagen.buggy,20083265,,,,a_lshop.htm

Ja osobiscie polecam duze wozki, na duzych kolach, ktore sa niestety ciezkie. Chyba cos za cos...
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by Izula85 Pon 11 Sty 2010, 00:40

ja sie nie znam ale podoba mi sie ten co gonialbn przesłała ale to cudenko strasznie drogie ja zamierzam kupic teraz wózek dla dzidzi i cena jeszcze nie zdecydowałam który ale od 600 do 700 i jest odrazu ze wszystkim czyli nosidełko i krzesełko do i mysle ze skoro ma opcje spaerówki to i powoze mała gdzies do dwóch latek w tym a pozniej moze jakas spaceróke ale to strasznie drogie a ja myslałam ze dzidzia najdrozsza na samym poczatku o jaka ja głupia kózka:)
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by mama33 Pon 11 Sty 2010, 02:04

aminka napisał:
mama33 napisał:Nie polecam spacerówek z małymi plastikowymi lub piankowymi kółkami! Sama taki posiadam i do dziś pukam się w głowę że coś takiego kupiłam! Ciężko się je prowadzi a po nierównościach to po prostu koszmar !
Co?

Niekoniecznie, ale trzeba uwazac.
Nasz ma bardzo male kolka, ale duzo szersze jak w standardowej "parasolce" i sa gumowe. Jezdzilismy nim w sniegu i piasku i nie bylo problemu (oczywiscie na duzych kolach jeszcze latwiej, ale bylo naprawde OK).
Ogolnie wozek super stabilny, wytrzymaly, bardzo cieply i wygodny - jedyny minus - raczej dla drobnych dzieci, lub calkiem malutkich. Wieksze dziecko latem - OK, ale juz zapakowane w zimowe rzeczy czy spiworek - nie bardzo (przez to wlasnie, ze jest taki zabudowany).

http://www.baby-markt.de/TEUTOeNIA_Buggy_SOelanOe_Dessin_3265_rOet,91263156985-19526,e,1263157019-20486,babyartikel.kinderwagen.buggy,20083265,,,,a_lshop.htm

Ja osobiscie polecam duze wozki, na duzych kolach, ktore sa niestety ciezkie. Chyba cos za cos...
aminko ale mi głównie chodziło o kółka PIANKOWE i PLASTIKOWE że nie polecam a wiadomo , że gumowe są o niebo lepsze bo lżej się prowadzi niż te o których ja wspomniałam!!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by aminka Pon 11 Sty 2010, 14:14

Ja mysle, ze to juz nawet nie od tworzywa zalezy, tylko wlasnie np. od szerokosci. Wiadomo, ze im szersze tym latwiej i stabilniej bedzie sie wozek prowadzilo.
I nie krzycz juz na mnie ;)
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by mama33 Pon 11 Sty 2010, 18:19

aminko ja Na Ciebie nie krzyczę! Tylko mam takie doświadczenie z wózkiem a tworzywo jest bardzo ważne bo jeśli jest gumowe to wózek zupełnie inaczej się prowadzi (lżej i bez trudu) za to te nieszczęsne piankowe które ja mam to uwierz mi nawet gdy byłyby kółka szersze nic by nie pomogło Nie! ! Przy jeżdżeniu po chodnikach czasem trafia się na takie nierówności że na tych piankowych kółkach robią się wgniecenia i w ogóle prowadzi się ciężko! Znam to z własnego osobistego przykładu
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by aminka Pon 11 Sty 2010, 18:26

Wiem, mamy tez taki jeden, uzywany malo, a kola wygladaja jakby po gruzowisku jezdzily Hah
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by mama33 Pon 11 Sty 2010, 18:31

aminka napisał:Wiem, mamy tez taki jeden, uzywany malo, a kola wygladaja jakby po gruzowisku jezdzily Hah
no właśnie o to mi chodziło Ale bajeer!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by MAjax Pon 11 Sty 2010, 20:34

Podoba mi się ten co Gonia napisała, szkoda tylko, że taki mały wybór kolorów... Ale do takiego wózka to chyba na wiosnę (tak planujemy kupić-no chyba że Młody przestanie się mieścić w głębokim wcześniej a już mu niewiele brakuje) to chyba trzeba coś na nóżki dokupić? Śpiworek czy co?
Ten wózek Aminki będzie już za mały Piotruś jest dość dużym dzieciątkiem Dziecko
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by anulaaa33 Pon 11 Sty 2010, 20:50

MAjax napisał:Podoba mi się ten co Gonia napisała, szkoda tylko, że taki mały wybór kolorów... Ale do takiego wózka to chyba na wiosnę (tak planujemy kupić-no chyba że Młody przestanie się mieścić w głębokim wcześniej a już mu niewiele brakuje) to chyba trzeba coś na nóżki dokupić? Śpiworek czy co?
Ten wózek Aminki będzie już za mały Piotruś jest dość dużym dzieciątkiem Dziecko
Majax tego typu spacerówek jest teraz w sklepach najwiecej to chyba jeden z popularniejszych "fasonów"

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by Armelia1 Pon 11 Sty 2010, 21:10

ten się wydaje być zaje...ale niestety cenę też ma zajeb... Co? www.allegro.pl/item869229383_wozek_quinny_buzz_4_2009_gratisy_od_bubumarket.html
ten też wydaje się być fajny www.allegro.pl/item869961596_at_wozek_x_lander_x_run_2009_xrun_promocja_5_kol.html
ja mam ten model i jestem zadowolona LOL
śmigałam nim już po wielkich śniegach(w zeszłym i tym roku),po plaży,górach i pagórkach i generalnie bez zarzutu (najtrudniej było na piasku :/ )
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by Marzena Pon 11 Sty 2010, 21:40

mama33 napisał:Nie polecam spacerówek z małymi plastikowymi lub piankowymi kółkami! Sama taki posiadam i do dziś pukam się w głowę że coś takiego kupiłam! Ciężko się je prowadzi a po nierównościach to po prostu koszmar !
Co?
Podpisuję się pod tym w 100% - kupiłam taką spacerówkę parasolkę żeby do autka się mieściła i powiem szczerze że jak mam malego wsadzić tam i prowadzić ten wózek to szlag mnie trafia..
Ja uwielbiam drugą spacerówkę tą po głębokim wózku jest właśnie na dużych gumowych (pompowanych) kółkach - jedyny minus to to że się nie składa i nie można jej spakować do samochodu :(

P.S ostatnio widziałam w świecie dziecka fajne spacerówki - typu trójkołowiec sprzedawca pokazywał zainteresowanym rodzicom i powiem wam że suuper był miał wszystko co potrzeba i kosztował coś ok 500zł.
Mi najbardziej się spodobało to że był mały po złożeniu i miał rączkę za którą można było łatwo wziąść i przenieść wózek.
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by MAjax Pon 11 Sty 2010, 22:41

To chyba ten wózek odpada, bo ma piankowe kółka?
a trójkołowe mi się nie podobają Nie!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by gonialbn Nie 17 Sty 2010, 20:57

gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by Mama i corcia Pon 18 Sty 2010, 01:46

Ja polecam takowy bo sama taki posiadam a raczej moje dziecie i jestem bardzo z niego zadowolona.
Przede wszystkim fantastycznie i lekko sie prowadzi.
http://www.allegro.pl/item881887641_wozek_parasolka_espiro_jet_baby_design_wys_0_wwa.html
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Wózek spacerowy Empty Re: Wózek spacerowy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach