Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

+13
ewa2
aniaffff
gonialbn
anulka anulka
dagolis
Izula85
Mama i corcia
rossi82
aminka
MamaM
Armelia1
anulaaa33
Nitka
17 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by Lenka12_12 Sob 12 Gru 2009, 02:47

mama33 napisał: Nie myślcie że jestem bogata bo takie prezenty kupuję! Wzięliśmy na raty ale warto było bo moja mama zasługuje na wszystko jest dla mnie najlepszą osobą pod słońcem Uściski
dziekuje ze tak napisałas! myslałam juz ze teraz to takie prezenty robi sie rodzica na codzień i z kieszonkowego! Ale bajeer!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by mama33 Sob 12 Gru 2009, 02:49

Lenka12_12 napisał:ja tez chce taki prezent!ja tez ja chce! prosze byłam i bede grzeczna!
Lenka chętnie bym Ci taki prezent zrobiła tylko krucho u nas z kasą! My z mężem tak długo nad tą pralką myśleliśmy czy brać czy sobie poradzimy z tymi ratami ale jak sobie pomyśleliśmy ile nam mama moja pomaga choć samej jej ciężko to się zdecydowaliśmy i już!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by Lenka12_12 Sob 12 Gru 2009, 02:52

moja mama tez nam pomogła i to bardzo duzo ostatnio miała kryzys wiec to my porzyczalismy jej pieniazki a ona teraz odwdziecza sie nam co rusz!rodziców trzeba szanowac i im pomagac bo oni zawsze nam pomoga nawet gdy maja gorzej niz my sami
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by Lenka12_12 Nie 13 Gru 2009, 18:03

wróciłam z zakupów swiatecznych i wiecie jak sie czuje?mało mnie szlak nie trafił w tym całym carrefurze i gallerii taki tłok o mały włos i by mnie przewócili jak przechodziłam obok mandarynek które były w promocji i je rozpakowywali !nie kupiłam połowy rzeczy bo mnie nerwy wzieły i chciałam juz wracac na dodatek pojechałam z moim pieknym zeby nosił siatki i pomógł mi a co sie okazało on urzedował w sklepie z rtv a ja pakowałam zakupy do samochodu!jutro jade sama bo i tak mi nic nie ułatwił!nie ma nawet na kogo liczyć!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by aniaffff Nie 13 Gru 2009, 19:23

Dlatego ja nigdy nie robie zakupów światecznych w niedziele.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by mama33 Nie 13 Gru 2009, 19:24

Ludzie jak jest jakaś promocja to potrafią zachowywać się jak zwierzęta nie zwracają wtedy uwagi na nikogo tylko aby jak najwięcej się nachapać! Śmieszy mnie to i wtedy omijam takie szaleństwo z daleka !
Dobrze Lenka że Cię tam nie stratowali Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by anulaaa33 Nie 13 Gru 2009, 21:02

Lenka12_12 napisał:wróciłam z zakupów swiatecznych i wiecie jak sie czuje?mało mnie szlak nie trafił w tym całym carrefurze i gallerii taki tłok o mały włos i by mnie przewócili jak przechodziłam obok mandarynek które były w promocji i je rozpakowywali !nie kupiłam połowy rzeczy bo mnie nerwy wzieły i chciałam juz wracac na dodatek pojechałam z moim pieknym zeby nosił siatki i pomógł mi a co sie okazało on urzedował w sklepie z rtv a ja pakowałam zakupy do samochodu!jutro jade sama bo i tak mi nic nie ułatwił!nie ma nawet na kogo liczyć!

U nas było to samo w auchanie mandarynki w promocji i nie szło do nich podejść Bez komentarza! przyjada z buszu jakby niczego nie widzieli i zachować się nie potrafią tak już jest z nami Polakami O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by Lenka12_12 Nie 13 Gru 2009, 22:28

mozecie sobie tylko wyobrazic moja mine jak patrzyłam na tych ludzi wrecz z pogarda, a juz prawie siedziałam w chłodni z margarynami a co do niedzieli to masz racje aniafff szkoda czasu i nerwów bo nawet zaparkowac nie było gdzie
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by mama33 Pon 14 Gru 2009, 03:38

Ja to pewnie jeszcze coś bym tym ludziskom wrednym do słuchu powiedziała ! Zresztą już nieraz tak było Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by Lenka12_12 Pon 14 Gru 2009, 13:58

a myslisz mamo33 ze ja co zostawiłam to bez komentarza-darłam morde ze zachowuja sie jak ludzie za czasów komuny ze stratowaliby nawet ciezarna za cene mandarynek po promocji!i jeszcze takie inne wulgaryzmy ale nie bede przytaczac
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by dagolis Wto 15 Gru 2009, 11:41

z tymi mandarynkami to też widziałam. byliśmy w Auchuan i ludzie dosłownie skacząc po sobie zabierali całe takie małe skrzyneczki z mandarynkami, stawiali na środku alejki i ładowali mandarynki do reklamówek. Koszmar jakiś!!!
a co do zakupów to już mam wszystko oprócz takich rzeczy kupowanych na ostatnie chwile: typu : owoce i pieczywo.
prezenty wszystkie już są tylko popakowac mi je jeszcze zostało...
A już za trochę ponad tydzień Swięta!!!

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by Izula85 Wto 15 Gru 2009, 13:11

Lenka12_12to tak jak zmojim mezem dopiero musze krzyknac to sie obudzi i wychodzi z takich sklepów bo nie widzi wczeasniej jak siadam na wszystkich niskich przedmiotach bo tak bola mnie nozie.A co do mandaynek to ladna sieka musiała byc kiedys poprosiłam tate zeby kupił mi łozko do w austrii i poszedł ładnie na otwarcie sklepu i mowi jak otworzyli to ludzi tak wlecieli i wzieli łozka ze uklekł i zaczal sie smiac jak za czawów komuny i to austraiki były wiec co sie dziwic polakom.dobrze ze nic Ci sie niestało Hah
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by sylwia Wto 15 Gru 2009, 14:50

Co ludzie zrobią dla mandarynek O nie mogę!
Ja jeszcze jakieś małe zakupy i już wszystko taka mam nadzieje
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Kto zaczął już zakupy swiąteczne...? - Page 3 Empty Re: Kto zaczął już zakupy swiąteczne...?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach