Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

zle mi dzisiaj :(

5 posters

Go down

zle mi dzisiaj :( Empty zle mi dzisiaj :(

Pisanie by maxine-fee Sob 05 Wrz 2009, 19:14

Wczoraj juz mialam jakis taki nijaki dzien ,rano bylam w pracy potem spalam i jadlam i spalam i tak w kolko ,na wieczor pobolewal mnie brzusio i nawet komp mi na nerwy dzialal :( zagladnelam na chwile i wylaczylam sie :(
Dzisiaj rano w pracy potem zakupy ,obiad i wlasnie dokanczam 2 pranie bo jakos tak przez caly tydzien nie bylo czasu a czyste by sie codziennie nosic chcialo ,M poszedl do pracy takze do 1-2 w nocy jestem sama i dlatego chyba mam taki podly humor ,przez ostatnie 3 tg mial urlop i chyba za bardzo sie przyzwyczailam ze bylo fajnie a teraz znowu praca ,jak jest to mi na nerwy dziala dzisiaj szczegolnie mnie wkurzal ,teraz powinnam byc zadowolona bo mam spokoj a ja dalej marudze ,echhhhhhhh juz sama nie wiem co chce
Nagotowalam znowu caly gar ogorkowej i objadam sie co chwila ,bylam dzisiaj w polskim sklepie i kupilam sobie ptasie mleczko na poprawe humorku ale jakos nie pomaga ,nic nie pomaga chyba pojde lulu moze potem bedzie lepiej .
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

zle mi dzisiaj :( Empty Re: zle mi dzisiaj :(

Pisanie by dagolis Sob 05 Wrz 2009, 19:37

każda z nas miewa czasami gorsze dni a gdy jesteśmy w ciąży to jest to bardzo częste zjawisko. Niestety hormony tak nam buzują że jest to nieuniknione raczej. często wszystko nas drażni, ciężko nam dogodzić we wszystkim. Jednak trzeba być silnym i nie dać się zdołować. wiemy przecież że za jakiś czas pojawi sie maleństwo i to pozytywne myślenie musi dodawać nam sił do przezwyciężania tych gorszych momentów.
trzymaj się kochana. jutro będzie lepszy dzień i nastrój. Uściski

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

zle mi dzisiaj :( Empty Re: zle mi dzisiaj :(

Pisanie by maxine-fee Sob 05 Wrz 2009, 20:33

chcialam spac ale nie chce mi sie spac w tv tez nic ciekawego jejku ale nudy ,mam nadzieje ze to chormony i mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

zle mi dzisiaj :( Empty Re: zle mi dzisiaj :(

Pisanie by Marzena Sob 05 Wrz 2009, 21:16

maxine ty lepiej się wysypiaj LOL bo za 6 m-cy będziesz chciała a maleństwo powie o nie nie mamusiu jeszcze troszkę popłaczę żeby płucka poćwiczyć LOL
P.S mam nadzieję że już dzisiaj się lepiej miewasz LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

zle mi dzisiaj :( Empty Re: zle mi dzisiaj :(

Pisanie by sylwia Sob 05 Wrz 2009, 22:15

Czasami mamy takie dni ze nic nam sie nie chce nic nas nie cieszy wszystko denerwuje i ogolnie lapiemy jakiegos dola ale mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie ten nastruj i jutro bedziesz szczesliwa i radosna a z tym wysypianiem to Marzena ma racje Ja jak mogłam sobie w ciazy pospac to mi sie nie chcialo a teraz chetnie bym sie cofnela takze kozystaj kochana ile mozesz
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

zle mi dzisiaj :( Empty Re: zle mi dzisiaj :(

Pisanie by aniaffff Sob 05 Wrz 2009, 22:54

Maxine jak juz pisały dziewczyny czasem każda z nas łapie taki nastrój. W ciąży moze to być jeszcze silniejsze. Jak nie jutro to za dwa dni sie poprawi. Świat jest piękny a szczególnie jak nosisz swoją Fasolke pod serduchem.
Głowa do góry!!!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

zle mi dzisiaj :( Empty Re: zle mi dzisiaj :(

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach