Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Ale mi jest ciężko na sercu!

+9
anulaaa33
gonialbn
Mama usunęła swój profil
sylwia
Marzena
Nieznajoma
rumianek :)
aniaffff
mama33
13 posters

Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 15:39

W sobotę zrobiłam test wyszły dwie kreski jedna blada ale mam nadzieję że to ciąża! Wczoraj powtórzyła wyszło to samo! Powinnam się cieszyć ale to moje szczęście przysłoniła wczorajsza wizyta teściów a raczej nie wizyta bo nie zaszli do nas bo byli przejazdem odwozili swoją córcię (przez którą są same nieporozumienia) i jej męża na dworzec do naszej miejscowości! No i mąż mój miał kupić im bilety a jak im je zaniósł to się wszystko zaczęło! Najeżdżali na mnie jak tylko mogli choć Grzesiek nie chciał tego słuchać chciał żeby mi to w oczy powiedzieli a nie za moimi plecami! Nie chcieli tchórze!Kochany jest bronił mnie jak tylko mógł to mu powiedzieli że nim rządzę!
Grzesiek potem mi wszystko opowiedział choć mu zakazali! Jak to usłyszałam po prostu oniemiałam jak można przez 4 lata udawać ! Zagłębiali się w takie szczegóły i sytuacje wyjęte z kontekstu( zupełnie niewinne i nie dotyczące ich osoby)! Boże dziewczyny przez tych podłych ludzi którzy nie potrafili mi tego wszystkiego powiedzieć patrząc mi w oczy mogę stracić dziecko! Jestem tym wszystkim tak załamana i roztrzęsiona że to nie pomaga mi jeśli jestem w ciąży ( bo to jeszcze nie pewne)!
Potem do nich zadzwoniłam i podziękowałam za tą ich obłudę i fałsz i ostrzegłam że nie minie ich konfrontacja ze mną! Teraz moja kolej by im wszystko powiedzieć! Tylko ja to powiem im w oczy a nie jak oni się zachowali jakbym nie istniała i nie miała prawa głosu i prawa do obrony!
Zastanawiałam się czy Wam to napisać ale się na to zdecydowałam i już mi troszkę lżej że mogłam się tu w jakiś sposób wyżalić!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by aniaffff Pon 17 Sie 2009, 15:46

Tchórze. Dorośli ludzie z zachowali sie jak dzieci.
Nie przejmuj sie tak bardzo, obłudy i fałszu w ludziach nie zmienisz a możesz sobie ( ciąży ) tylko zaszkodzić.
Dobrze że masz męża po swojej stronie bo róznie to bywa. Szkoda Pawełka że ma takich dziadków. Mam nadzieję że już go do nich nie zawieziesz?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 16:05

aniaffff napisał:
Dobrze że masz męża po swojej stronie bo róznie to bywa. Szkoda Pawełka że ma takich dziadków. Mam nadzieję że już go do nich nie zawieziesz?
Gdybym sama decydowała pewnie przez długi czas Pawełka by nie zobaczyli!Ale z drugiej strony to byłoby odebrane jako zemsta a ja po prostu już mam dość ! Zobaczymy jacy będą odważni w gębie jak będą patrzeć mi w oczy i mówić te wszystkie oszczerstwa!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by aniaffff Pon 17 Sie 2009, 16:06

A nie boisz się że będą Go chcieli nastawic przeciw Tobie?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 16:24

Nie boję się tego bo sam na sam z nimi nie zostanie! I to nie dlatego że mogliby coś o mnie opowiadać tylko po prostu nie ufam im i boję się że mogłoby się mu coś stać bo oni nie są skorzy do pilnowania a poza tym nakarmili by go ciastami lizakami i dżemem prosto ze słoika
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by rumianek :) Pon 17 Sie 2009, 16:30

Mama współczuję Uściski
Gratuluję szybkiej reakcji telefonicznej zanim emocje opadły O tak! Będą wiedzieli, że muszą brać Cię na poważnie, bo znasz swoją wartość i masz świadomość swoich praw. Też uważam, że tylko konfrontacja może rozwiązać cokolwiek, jeśli do tych ludzi cokolwiek dotrze Kto tam?
Jeśli nie, to nie ma co próbować na siłę, bo to "walka z wiatrakami". Wtedy to już tylko ograniczenie kontaktu do absolutnego minimum może coś dać....
Nie zazdroszczę też Twojemu małżowi Nie! Musi się czuć bardzo niezręcznie...
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Nieznajoma Pon 17 Sie 2009, 16:57

mama wiem co przechodzisz bo sama wczoraj dowiedziałam sie tez kilka rzeczy na swój temat co mówiła moja tesciowa i przebeczałam połowe nocy dobrze ze janusz mnie pocieszył bo bym sie chyba załamała norlmalnie luszie potrafia byc tak falszywi i obłudni i zakłamani ze poprostu nie mam pojecia jak tak mozna spokojnie zyc...nie przejmuj sie nimi chociaz to sie tak mówi pojedz na niedzielny obiadek do tesciów i powiedz co ci lezy na sercu a o ciazy im nie wspominaj bo narazie sama sie musisz upwenic ...dokoncze pozniej bo mała mi szklanke rozbiłam..
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Marzena Pon 17 Sie 2009, 16:58

Oj współczucia... nawet nie wiem co napisać bo kilka razy miałam podobne sytuacje tylko nie z teściami ale też bliskimi osobami... Powiem tylko tyle że szkoda zdrowia i nerw a przede wszystkim małej fasolki..
trzymaj się
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 17:13

Nie podoba im się to że przy każdym spotkaniu nie rzucam im się na szyję mam po prostu taki charakter nie jestem wylewna i nie uśmiecham się sztucznie gdy nie ma powodu to stwierdzili że jestem zimna i wyniosła! Wg nich esteśmy samolubi bo nie dzielimy się swoim synem z jej córunią!Większość to ta córunia mąci mieszka 500 km od nas rzadko się widujemy ona z rodzicami też ale mają codzienny telefoniczny kontakt gdzie wszystkie żale sobie mówią zwłaszcza to że tak kocha Pawełka ( a do nas nigdy nie dzwoni nie zapyta czy jest zdrowy jak się chowa) tylko wszystko załatwia przez rodziców! A potem oni z żalem i pretensją do nas czemu do niej nie dzwonimy...!
Najlepsze było to że ich córcia i ja mamy w ten sam dzień urodziny to dali popalić mężowi że tylko wysłał do niej sms urodzinowego a przecież mógł sam przyjechać do siostruni która była akurat szczęśliwym trafem na urlopie u rodziców! W sumie co siostra zadąsana ważniejsza jest od żony i od jej urodzin no i do pracy też przecież nie musiał iść w ten dzień tylko powinien wsiąść w samochód rzucić wszystko i lecieć osobiście złożyć życzenia siostrzyczce!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by sylwia Pon 17 Sie 2009, 18:13

Mama33 współczuje teściów co to są za ludzie nigdy chyba takich nie zrozumiem bo nawet mi sie nie chce są zapatrzeni w siebie i wredni jednym słowem dobrze że zadzwoniłaś do nich bo teraz wiedzą że jesteś ważna dla męza który mimo ich zakazu wszystko ci powiedział mam nadzieje że im teraz głupio a z tymi urodzinami to też przegieli wiadomo że siostra jest ważna ale teraz najważniejsza jesteś Ty bo jesteś żoną a powiedz oni zawsze tak sie zachowywalli czy teraz im coś odbiło. I nie denerwuj się tak bardzo bo dzidzi to nie pomoże a tylko zaszkodzi . Teraz wydaje mi się że bedą Cie unikać albo będą bardzo mili a i ciekawi mnie czy odwarza się na spotkanie twarza w twarz tchórze jedni
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Mama usunęła swój profil Pon 17 Sie 2009, 18:32

mamcia wal (sorki z a wyrażenie)za przeproszeniem Teściów po co Ty się kobieto tym przejmujesz nie masz innych zmartwień?? ,mieszkasz z nimi?? żywią Cię??? wiec Niech ci to lotto!!a co do testu hhhhhhmmmmmmmmm przeważnie są pewne oj matko świeta kolejna ciaża na forum HURRA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żartowniś Żartowniś

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by gonialbn Pon 17 Sie 2009, 18:47

Uściski
to na pocieszenie
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 18:48

Jak do nich zadzwoniłam to im wygarnęłam że jeśli coś do mnie mają to niech mi to powiedzą w twarz a nie oczerniali mnie jeszcze niesprawiedliwie mojemu mężowi! Powiedziałam im wtedy że chcę się spotkać i porozmawiać jeszcze tego samego dnia! Teściowa odmówiła a jej ton głosu był taki służbowy bez jakichkolwiek ludzkich uczuć (dziwi mnie trochę bo rozmawiając z mężem to płakała -dla mnie to grała ofiarę co jej nie wyszło)!Teraz z perspektywy czasu stwierdziliśmy z mężem że chodzi im o to bym się do nich dostosowała powinnam się zawsze uśmiechać i im przytakiwać! A Grzesiek miał za zadanie delikatnie mi uświadomić bym się zmieniła ! Chyba troszkę byli w szoku bo Grzesiek nie zrobił po ich myśli mówiąc mi o wszystkim w ten sposób udowodnił im i mi że mnie kocha i jest całkowicie za mną! No i postanowił też że wprosimy się do nich w weekend bo tak dalej nie może być!
Sylwia pytasz czy im teraz dopiero odbiło czy tacy byli zawsze!
Niestety zawsze coś im nie pasowało to np że wigilię spędzamy u mojej mamy a nie u niej, że się spóźniamy, że mąż podczas naszego wesela za mało zajmował się siostrą, że jego siostra nie została świadkową , że nie została chrzestną .... mogłabym wymieniać bez końca ale to sobie zostawie na weekend dla teściów!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 19:01

Arminka30 napisał:mamcia wal (sorki z a wyrażenie)za przeproszeniem Teściów po co Ty się kobieto tym przejmujesz nie masz innych zmartwień?? ,mieszkasz z nimi?? żywią Cię??? wiec Niech ci to lotto!!a co do testu hhhhhhmmmmmmmmm przeważnie są pewne oj matko świeta kolejna ciaża na forum HURRA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żartowniś Żartowniś
Jesteś niesamowita chętnie bym ich waliła bo tylko do tego się nadają ale nie chcę ze względu na męża zrywać z nimi( choć po cichu o tym marzę)
Dziękuję wszystkim dziewczynom za wsparcie i pocieszenie Zbiorowe wtulenie Dzięki teraz naprawdę tego potrzebuję!Jestem niestety taką osobą że wszystko przeżywam to złe bo szkodzę samej sobie a po innych to spływa!Szkoda że oni nie widzą u siebie żadnych wad ale na pewno niebawem parę im uświadomię i to będą fakty a nie jak w ich przypadku przypuszczenia które w większości nigdy nie będą w stanie udowodnić bo to ich chore wymysły!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Nieznajoma Pon 17 Sie 2009, 20:26

mama33 naprawde wsółczuje i wiem co czujesz ale kochanie nie przejmuj sie i wez to luzem naprawde powiedz im co myslisz ja bym na twoim miejscu powiedziała ze jesli do nich przyjedziesz to tylko ze wzgledu na meza i dziecko bo nie chcesz zeby inni cierpieli przez wasze nieporozumienia a ze ty bedziesz tam tylko po to zeby pilnowac dziecka i dotrzymywac męzowi towarzystwa a jesli nie bedziesz mile widziana wtedy nie bedziesz przyjezdzac wogóle ....

a co do testu i 2 kresek BARDZO GRATULUJE!!!!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 21:14

Nieznajoma właśnie miałam taki zamiar bo nie sądzę żeby coś do nich mnie tak przekonało że zapomnę co o mnie powiedzieli!
A co do tych kreseczek to i w jednym i drugim teście jedna z kresek była słabiutka choć mam nadzieję że to się potwierdzi ! Jak będę pewna to będę się już cieszyć na całego!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Mama usunęła swój profil Pon 17 Sie 2009, 21:20

początek ciąży zawsze są słabiutkie Żartowniś Żartowniś Żartowniś Żartowniś ale będziemy świętowaćLOL

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Marzena Pon 17 Sie 2009, 21:26

powiem tylko tyle też mam problem ze szwagierką która próbuje rządzić moją rodziną ale od pewngo czasu powiedziałam STOP i staram się olewać wszystko co mówi.... Dobrze że mój mąż chociaż trochę zrozumiał jaka ona jest...
Mówię ci daj spokój i ciesz się że masz takiego męża który staje za tobą murem....
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 21:28

Arminka30 napisał:początek ciąży zawsze są słabiutkie Żartowniś Żartowniś Żartowniś Żartowniś ale będziemy świętowaćLOL
Jak się okaże że tak to chyba z tego szczęścia zaproszę Was wszystkie na imprezkę taką rzeczywistą ! Ach jakby było fajnie spotkać się z Wami! Kwiat
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Marzena Pon 17 Sie 2009, 21:35

no to już termin musimy zacząć ustalać LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 21:40

Marzena napisał:powiem tylko tyle też mam problem ze szwagierką która próbuje rządzić moją rodziną ale od pewngo czasu powiedziałam STOP i staram się olewać wszystko co mówi.... Dobrze że mój mąż chociaż trochę zrozumiał jaka ona jest...
Mówię ci daj spokój i ciesz się że masz takiego męża który staje za tobą murem....
Marzenko pewnie że dam z tym spokój tylko najpierw muszę się z nimi spotkać i wygarnąć im wszystko to co mnie boli nie mogłabym tak tego zostawić!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Nieznajoma Pon 17 Sie 2009, 21:43

i popieram cie w zupełnosci najpierw im wygarnij co ci lezy powiedz ze masz zal do nich o to ze nie potrafili ci powiedziec prosto w oczy to co ich boli tylko udawali przez tyle lat to naprawde smutne ale sama wiem cos na ten temat...po wszystkim jak ochloniesz ladnie nam zdasz relacje a my ci zawiwatujemy:) nie przejmuj sie i mam nadzieje ze mąż stanie przy tobie murem i tez im cos powie od siebie bo jemu tez na pewno musi byc bardzo przykro...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Marzena Pon 17 Sie 2009, 21:50

Nie no pewnie że nie zostawiaj tego musisz powiedzieć co ci leży na sercu i to im wcześniej tym lepiej troszkę ci ulży... trzymamy kciuki
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 17 Sie 2009, 22:17

Zbiorowe wtulenie Dziękuję Wam Kochane Laseczki
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by anulaaa33 Pon 17 Sie 2009, 23:05

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze że najwięcej problemów nie przysparzają obcy,znajomi,koledzy TYLKO RODZINA.
U nas to samo teściowa siostra od małza zazdrośni o to nawet że się kochamy z mężem i to u nas widać a oni nawet za rączke się nie chycą zazdrośni jak coś kupimy jak gdzieś jedziemy!! Bożeszzzz święty skąd się bierze ta zawiść ludzka!!!!!!!!!
Ciekawe tylko czy się z tego spowiadają!!
A najlepsze jest że to zawsze pada na takich świętoszków co wiecznie do kościoła a poza już nie umieją się zachować.
Zbiorowe wtulenie Was bo ja też niestety też duuużo przebeczałam przez cudowną rodzinke!!
I powiem Wam Wam że każdy mówi że z rodzinką to się dobrze jedynie na zdjęciu wychodzi dokładnie jak mówi przysłowie!!
I to czasem nie zawsze!! O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Mama i corcia Pon 17 Sie 2009, 23:11

Mama33 bardzo mi przykro z powodu tesciow i wiem co czujesz.Mialam ze swoja tesciowa kiedys naprawde bardzo nieprzyjemne przejscia.Bardzo przykre slowa na mnie opowiadala Wszystkim znajomym do okola tylko nie mnie a ja w ciazy w 4 miesiacu dowiadywalam sie po kolei co ona opowiada na moj temat i jak bardzo mnie nienawidzi i ze zrobi wszystko zeby mnie rozdzielic z jej synusiem.Jednak bardzo sie zdziwila kiedy to maz stana w pelni za mna a nie za nia i powiedzial jej ze jesli mnie nie przeprosi to juz go nigdy wiecej nie zobaczy i wiem ze on wcale nie zartowal.
Tesciowa siadla ze mna i porozmawialysmy jak przystalo na doroslych ludzi.Nie bylam w stanie jej wybaczyc tych wszystkich pomowien ktore opowiadala na moj temat i nie wybaczylam do dzis,jednak stosunki nasze teraz sa naprawde dobre.Co jak co jest to matka mojego meza wiec wolalam z nia porozmawiac i wszystko wyjasnic niz pogniewac sie smiertelnie i miec potem wyzuty ze prze ze mnie Grzesiek nie mialby kontaktu ze swoja mama a wiem ze wlasnie tak by bylo.
Kochana rozmowa w oczy jest najlepszym rozwiazaniem.Powiedz co myslisz na ich temat dokladnie wszystko,niech wiedza ze nie zwiniesz ogona pod siebie i ze dalej beda mogli po Tobie jezdzic.Trzymaj sie dzielnie i nie daj poniesc sie emocja. Zbiorowe wtulenie
Co do dwoch kresek to jestem przekonana ze to ciaza. LOL Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 12:25

Drugą noc już śni mi się ten sam sen jak przeprowadzam rozmowę z Teściami co za koszmar!
Nie wiem czy będę umiała bez nerwów z nimi porozmawiać chyba za duży ze mnie wrażliwiec! Gdybym nie miała podejrzeń że jestem w ciąży to chybabym przed wizytą łyknęła sobie ze 2 tabletki uspokajające a tak to muszę jakoś sobie radzić!
Kochane Moje dziękuję Wam że mogłam się Wam wyżalić i za to że jesteście Zbiorowe wtulenie
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by sylwia Wto 18 Sie 2009, 12:33

Tylko nie denerwuj sie zabardzo bo wiem ze bez nerwów nie da rady ale musisz pamietać ze teraz chyba nie jestes sama
A kiedy wybierasz sie do gin zeby potwierdzic W ciąży
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 12:54

Jeśli to ciąża to ma ok 2 tyg to chyba ginekolog nie jest w stanie jej jeszcze zobaczyć ale idę za tydzień!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by sylwia Wto 18 Sie 2009, 13:12

trzymam kciuki mam nadzieje ze lekarz tylko potwierdzi i bedziemy mieli kolejnego bobaska
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 13:13

to zrób test beta hcg on ci powie w 100 %a kosztuje jakies 25zł podobno
a tabletki moge lyknac za ciebie zebys była spokojniesza kochaniutka glowa do góry i nie daj sie to oni sie powinni stresowac a nie ty Uściski trzymam kciukaski kochana
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 13:18

Nieznajoma napisał:to zrób test beta hcg on ci powie w 100 %a kosztuje jakies 25zł podobno
a tabletki moge lyknac za ciebie zebys była spokojniesza kochaniutka glowa do góry i nie daj sie to oni sie powinni stresowac a nie ty Uściski trzymam kciukaski kochana
Jutro właśnie miałam zamiar zrobić sobie test beta Nieznajoma w ogóle jak czytam Twoje niektóre wypowiedzi to tak jak byś mi w myślach czytała!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 13:25

do usług Pokłony! moze idziemy tym samym torem O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 13:29

Może i racja Kwiat
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 13:30

Baba rządzi! bo my kobiety wszystkie jestesmy takie same----jakbym faceta cytowała O nie mogę! O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 13:32

No święta racja Ale bajeer!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 15:00

Tak mi się coś przypomniało podobno według Teścia jest takie przysłowie : Jak traktuje się swoich teściów tak samo traktuje się swojego współmałżonka ! Według mnie to totalna bzdura Bez komentarza!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by maxine-fee Wto 18 Sie 2009, 17:43

Mama 33 to ja juz GRATULUJE bravo kochana LOL
Teraz uwazaj na siebie i sie mi tutaj nie denerwuj LOL olej ich sorry za wyrazenie ale nie warto sie denerwowac ,sa ludzie i ludziska (
Moja tesciowa tez jest zdrowo poj*** a nieraz taka kochana ze do rany ja LOL ech ja tam zawsze prawym uchem wpuszczam a lewym wypuszczam po co mi sie nerwowac .
Wtedy jak poronilam to trzeba bylo w koncu powiedziec i tesciowej ,nie oczekiwalam ze mnie przytuli ale mile slowo bylo by na miejscu a ona na to "no to musisz uwazac a nie tak poraniac bedziesz "
Hallo pierniczy jak bym juz 10 raz poronila :( takie one sa te wstretne mamuski O nie mogę!
Kochana to chyba jeszcze na Marcoweczke sie zapiszesz LOL
A mi wpadl nowy pomysl do glowy ;)
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by rumianek :) Wto 18 Sie 2009, 19:44

mama33 napisał:Jeśli to ciąża to ma ok 2 tyg to chyba ginekolog nie jest w stanie jej jeszcze zobaczyć ale idę za tydzień!

Ja pierwszy test tez zrobiłam po ok.2 tygodniach - kreska była tak blada, że ledwo było ją widać LOL Trzymam kciuki!!!
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by rumianek :) Wto 18 Sie 2009, 19:46

maxine-fee napisał:Wtedy jak poronilam to trzeba bylo w koncu powiedziec i tesciowej ,nie oczekiwalam ze mnie przytuli ale mile slowo bylo by na miejscu a ona na to "no to musisz uwazac a nie tak poraniac bedziesz "
Hallo pierniczy jak bym juz 10 raz poronila :( takie one sa te wstretne mamuski O nie mogę!

Maxine Uściski Po prostu scyzoryk się w kieszeni otwiera na brak serca, empatii i bezmyślność niektórych ludzi Co? Kto tam?
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by rossi82 Wto 18 Sie 2009, 22:56

Mama33, dziewczyny już chyba wszystko napisały. Ja po prostu przytulam z całych sił i trzymam za Ciebie kciuki Zbiorowe wtulenie
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by aga_nes Pon 31 Sie 2009, 15:36

Mamo33,przede wszystkim gratuluje dwóch kreseczek..oby następne testy były bardziej wyraźne!! Gratuluję też Ci wspaniałego męża,który jest po Twojej stronie i potrafi Cię bronić nawet przed swoimi rodzicami..uwierz ,że są i tacy co nawet po ślubie słuchają swoich rodziców.. Co do teściów..to proponuje "załatwić " ich na obojętność..mężowi też doradź,ze jak zacznie się jakiś następny temat..niech ignoruje rozmowę,albo powie coś na odczepne"Ta,jasne"po czym niech zmieni temat,np."mamo ,masz jeszcze te grzybki w occie?"
Po jakimś czasie znudzi im się to ,myślę ,że robią to bo widzą Twoją i męża reakcje i nie wiadomo czemu sprawia im przyjemność ranienie Was..Oni się już pewnie nie zmienią,więc nie ma co walczyć a przede wszystkim szkoda nerw..szczególnie teraz.Dbaj o siebie teraz,a jak będziesz chciała się wygadać to wal na forum..Ja jestem tu nowa..ale widzę ,że atmosfera przyjacielska i każdy Cię wysłucha i doradzi
Ściskam wirtualnie i pozdrawiam,aga
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by mama33 Pon 31 Sie 2009, 16:27

aga_nes napisał:Mamo33,przede wszystkim gratuluje dwóch kreseczek..oby następne testy były bardziej wyraźne!! Gratuluję też Ci wspaniałego męża,który jest po Twojej stronie i potrafi Cię bronić nawet przed swoimi rodzicami..uwierz ,że są i tacy co nawet po ślubie słuchają swoich rodziców.. Co do teściów..to proponuje "załatwić " ich na obojętność..mężowi też doradź,ze jak zacznie się jakiś następny temat..niech ignoruje rozmowę,albo powie coś na odczepne"Ta,jasne"po czym niech zmieni temat,np."mamo ,masz jeszcze te grzybki w occie?"
Po jakimś czasie znudzi im się to ,myślę ,że robią to bo widzą Twoją i męża reakcje i nie wiadomo czemu sprawia im przyjemność ranienie Was..Oni się już pewnie nie zmienią,więc nie ma co walczyć a przede wszystkim szkoda nerw..szczególnie teraz.Dbaj o siebie teraz,a jak będziesz chciała się wygadać to wal na forum..Ja jestem tu nowa..ale widzę ,że atmosfera przyjacielska i każdy Cię wysłucha i doradzi
Ściskam wirtualnie i pozdrawiam,aga
Aga dziękuję Ci bardzo Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by aga_nes Pon 31 Sie 2009, 16:38

:-)) Polecam się na przyszłość..a co do teściów to mam na stanie ex i obecnych i uwierz tez musiałam sobie z nimi radzić;-)
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

Ale mi jest ciężko na sercu! Empty Re: Ale mi jest ciężko na sercu!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach