Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

+2
Nieznajoma
aminka
6 posters

Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by aminka Czw 23 Lip 2009, 22:57

Czy uzywa ktoras z Was? Ja mam w lazience 2 umywalki i jak wiadomo czesto sa one polaczone w calosc nazwijmy to "blatem" (na pewno wiecie o co mi chodzi). No wiec dokladnie odkad tu mieszkam czyli prawie 3 lat walcze z kamieniem na tymze w naszym przypadku granitowym blacie oraz wokol kranow itp. Jako, ze jestem niedowiarkiem i nie wierze w moc reklam i srodkow w nich zachwalanych nie kupowalam nigdy cilitu. I to byl blad!!! Po odwiecznej walce i uzyciu juz wszystkim mozliwych istniejacych na rynku srodkow siegnelam poto wlasnie cudo LOL Spryskalam i po dokladnie 5 zaleconych tam minutach przetarlam szmatka i... oczom wlasnym nie wierzylam. Stalam i gapilam sie jak nie wiem na co LOL Normalnie wszystko lsnilo i ani grama kamienia!! Tak mi sie spodobalo, ze wszystkie lazienki wypucowalam LOL Nic tylko mi cale popoludnie na szorowaniu zeszlo, hehe
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Re: Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by Nieznajoma Czw 23 Lip 2009, 23:02

tak ja kiedys zwalczałam brodzik u tesciów przed samym slubem kupilismy cilit bang własnie i maz poodkrecał brodzik a tesciowa siedziała i szorowala to po załozeniu był jak nowy naprawde działa ale ja wtedy byłam w ciazy wiec osobiscie nie mogłam bo to okrutnie smierdzi i wiadomo jakies tak kwasy i hemikalia nie chciałam ryzykowac no i trzeba bardzo uwazac zeby nasze szkraby tego nie wziely LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Re: Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by mama33 Czw 23 Lip 2009, 23:14

aminka napisał:Czy uzywa ktoras z Was? Ja mam w lazience 2 umywalki i jak wiadomo czesto sa one polaczone w calosc nazwijmy to "blatem" (na pewno wiecie o co mi chodzi). No wiec dokladnie odkad tu mieszkam czyli prawie 3 lat walcze z kamieniem na tymze w naszym przypadku granitowym blacie oraz wokol kranow itp. Jako, ze jestem niedowiarkiem i nie wierze w moc reklam i srodkow w nich zachwalanych nie kupowalam nigdy cilitu. I to byl blad!!! Po odwiecznej walce i uzyciu juz wszystkim mozliwych istniejacych na rynku srodkow siegnelam poto wlasnie cudo LOL Spryskalam i po dokladnie 5 zaleconych tam minutach przetarlam szmatka i... oczom wlasnym nie wierzylam. Stalam i gapilam sie jak nie wiem na co LOL Normalnie wszystko lsnilo i ani grama kamienia!! Tak mi sie spodobalo, ze wszystkie lazienki wypucowalam LOL Nic tylko mi cale popoludnie na szorowaniu zeszlo, hehe
Aminka powinnaś wystąpić w reklamie Ale bajeer!
A cilit bang naprawdę działa też się o tym przekonałam tylko teraz ze względu na to że to straszna chemia już tego nie stosuję!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Re: Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by Ewa Tomczyk Pią 24 Lip 2009, 00:41

ja tez naleze do niedowiarkow reklamowych mam tylko zaufanie do vanisha, bo go testowałam i ten w plynie odplamiach i tez testowałam ten w proszku do dywanow- oba mnie nie zawiodły. niestety nie testowałam cilit'a ale dobrze wiedziec ze nie jest przereklamowany
Ewa Tomczyk
Ewa Tomczyk
 
 

Potrafię : wciąż nieodkryte możliwości:)
Wiek : 34
Jestem z: : Radomia
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 3
Postów : 84


Powrót do góry Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Re: Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by aminka Pią 24 Lip 2009, 00:54

Ewa Tomczyk napisał:ja tez naleze do niedowiarkow reklamowych mam tylko zaufanie do vanisha, bo go testowałam i ten w plynie odplamiach i tez testowałam ten w proszku do dywanow- oba mnie nie zawiodły. niestety nie testowałam cilit'a ale dobrze wiedziec ze nie jest przereklamowany



Oh, wlasnie zapomnialam zapytac o Vanisha!!!Dzieki za info, bo przymierzam sie do kupna LOL Chodzi mi glownie o ten do dywanow...
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Re: Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by aniaffff Pią 24 Lip 2009, 01:05

Ja też polecam Vanish, używam często bo chłop ciągle coś plami. O Młodym nie wspomnę.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Re: Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by Pawkali Pią 24 Lip 2009, 16:20

Vanish jest super - nawet z buraków ostatnio doprałam spódnice!
Pawkali
Pawkali
 
 

Potrafię : gotować
Wiek : 46
Jestem z: : Gniezno
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 30


Powrót do góry Go down

Cilit Bang - naprawde dziala!!!! Empty Re: Cilit Bang - naprawde dziala!!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach