Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

czarna seria

+6
Mama i corcia
Marzena i Maja
dagolis
mama33
Nieznajoma
rossi82
10 posters

Go down

czarna seria Empty czarna seria

Pisanie by rossi82 Wto 16 Cze 2009, 17:27

Baby ja już nie wiem co się dzieje. Czy coś jest nie tak ze mną czy z młodym. Od trzech dni Piernik zalicza jakieś poważne wypadki. Przedwczoraj ujechał na swoim gilu ( na marginesie to leje mu się z nosa aż po pas........... znooowu :/ ) i gwizdnął głową w podłogę, wczoraj zleciał z łóżka a przed godzinką biegł do mnie i nie wyhamował, przekopyrtnął mi przez nogę i walną głową w panele. Te wcześniejsze wypadki skończył się tylko na pokwękiwaniach bo lądował na bardzo grubej wykładzinie. Za to ten dzisiejszy mnie przeraził do tego stopnia że już chciałam dzwonić po pogotowie. Upadając młody wyglądał tak jakby miał sobie kark skręcić. Biedak wył jakby aż się zanosił, ma solidną śliwę na głowie ale gnaty całe. Ze zmęczenia płaczem zasnął mi na rękach, teraz co chwila latam żeby patrzeć czy śpi i czy nic złego się nie dzieje.
Nażarłam się strachu i pisząc tego posta nadal się jeszcze trzęsę. I wściekam się sama na siebie bo już po przedwczorajszym upadku obiecałam sobie dokładniej go pilnować i mam, dzisiaj przewrócił się o mnie Płaczę
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by Nieznajoma Wto 16 Cze 2009, 17:52

rossi to nie tylko twoj taka czarna seriwe zalicza wczoraj roksana spadłaby na glwe z krzesła i w ten sam sposób wygladal jak twoj dzisiaj szczescie w nieszczesciu ze zdazyłam ja złapac za noge i szybko pociagnac do góry bo nie chce myslec jakby sie to skonczylo badz silna i obserwój małego u mnie jest tylko mała śliwa na szczescie a zachowanie takie same czyli biega i wspina sie gdzie popadnie przy czym absolutnie niuwaza niestety chyba to dopiero poczatki naszych wypadków..... przytulam cie mocno
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by mama33 Wto 16 Cze 2009, 17:55

Wszystko z Tobą i z małym jest jak najbardziej w porządku! Bardzo Ci współczuję ale zobaczysz jak się obudzi to pewnie już nie będzie o tym pamiętać -dzieci to mali twardziele!!!
Rossi niestety z dzieciaczkami jest tak że nie da rady ich pilnować non stop mój też czasem przewraca się nawet na prostej drodze ! Nie możesz się winić o to że go nie dopilnowałaś im starsze tym bardziej ruchliwe i ciekawskie są nasze maluchy i czasem nie można nadążyć za nimi!
Bardzo mocno Was tulę i jak się synuś obudzi to daj znać jak się czuje
Uściski Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by dagolis Wto 16 Cze 2009, 18:56

rossi, bardzo mi przykro, mam nadzieję że po pobudce już nie będzie nic pamiętał a Ty nie wiń się o te nieszczęścia. Niestety dzieci w tym wieku zaczynają chyba dopiero tak naprawde poznawać świat i jeszcze im to trochę zajmie zanim nauczą sie że np. bieganie bez patrzenia pod nogi skończy się upadkiem, skakanie po łóżku grozi spadnieciem z niego lub uderzeniem w ścianę, że stawanie na krzesłach też grozi upadkiem itp. niestety w wielu takich wypadkach nie jesteśmy w stanie ich uchronić bo przecież nie przywiążemy ich do siebie. Oni pewne rzeczy wkrótce sami zrozumieją a my musimy uzbroić się w cierpliwość, środki uspakajające i pomagać im to wszystko pojąć żeby jak najszybciej zakumali o co chodzi.
trzymam kciuki za Twoje nerwy i wytrwałość w znoszeniu tego wszystkiego. bądź dobrej myśli że za jakiś czas juz tak nie będzie ale wtedy zacznie się kolejny etap...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by Marzena i Maja Wto 16 Cze 2009, 22:56

Rossi tule mocno i zgadzam sie z dziwczynami, nie masz za co sie obwiniac.
Bez siniakow i guzow dzieci sie nie naucza poruszac sie bezpiecznie po tym swiecie i na szczescie cialo takiego malca jest bardzo dobrze "przystosowane" do tej nauki.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by Mama i corcia Wto 16 Cze 2009, 23:54

Rossi dokladnie dziewczyny maja racje nie masz sie co obwiniac.Ja wiem ze to sie tak fajnie mowi a jest inaczej bo sama przezylam kilka chwil grozy z ta moja mala szalona kruszynka(raz to doslownie myslalam ze sie zabila a to wszystko przy mojej nodze) i wtedy tez sie obwinialam ze zle jej dopilnowalam serce bolalo mnie w takich chwilach strasznie i nie raz plakalam razem z nia i to tak ze ona predzej uspakajala sie ode mnie.Jednak wiem ze nie da sie upilnowac dziecka chociaz bysmy sie bardzo staraly takie maluszki zawsze cos wykabinuja ale to nazwijmy taki ich urok.Dopoki nie zaboli to nie wiedza czym to grozi.No i oczywiscie czasem sie naucza a czasem niestety nie.Jednak nam mamusia nie pozostaje nic innego jak poprostu to przetrwac i tylko starac sie o to zeby wszystkie krzywdy byly jak najmniej grozne.Wbrew pozorom nasze szkraby sa twarde.
Tule Cie mocno i Twojego Pierdzielka rowniez i koniecznie napisz jak minela reszta dnia. Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by Nitka Sro 17 Cze 2009, 00:04

Rossi.. Ja nie mam dywanów także wiem jak to mogło wyglądać.
Pewnie, że masz wyrzuty sumienia. Każda matka by miała, ale oczy wkoło głowy nie ma żadna.
i widzisz - dziewczyny piszą, że to się zdarza...
Mój mały kilka razy walnął główką o panele (zachwiał sie do tyłu) i ja płakałam głośniej od niego. Dzwoniłam na pogotowie, bo nie mógł się uspokoić. Tam mi mówili, że jeśli nie uciekają mu oczy, nie wymiotuje, nie ma drgawek itp to tylko obserwować.
Do tej pory jak mi się przypomni jakiś wypadek to mam ochotę krzyczeć z bezradności.

Rossi babolku tulę mocno i uszy do góry
mały już zapomniał
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by aniaffff Sro 17 Cze 2009, 00:12

U nas to samo co u Ciebie Rossi. W sobote i w niedziele Filip przeżył chyba z cztery poważne upadki. Ma taki traktorek do popychania, pcha go z całej siły biegnąc. Zawadzała się o coś łycha z przodu i Młody robił przez niego fikołki. Ja nie widziałam tego ani razu ale płacz był niesamowity. Po pięciu minutach znów traktor w ruchu...

Rossi tulę Zbiorowe wtulenie
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by rossi82 Sro 17 Cze 2009, 19:04

Dziękuję wam za słowa otuchy Zbiorowe wtulenie
Na szczęście niczym poważnym się nasz wypadek nie skończył i jak młody się obudził to już nie pamiętał. Za to mam trzy światy z gilem który go nęka bo nie dosyć że dziecko marudne to jeszcze go matce sprzedało i męczymy się oboje.
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by aniaffff Sro 17 Cze 2009, 20:53

rossi82 napisał: nie dosyć że dziecko marudne to jeszcze go matce sprzedało i męczymy się oboje.

To po co kupowałaś??? Chciałas dać dziecku zarobić.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by Marzena i Maja Czw 18 Cze 2009, 00:04

MIMiMIC:
Cieszymy sie ze Pierdzielowi nic groznego sie nie stalo i na siniaku sie skonczylo a gila wystaw na allegro moze ktos kupi 1+1gratis
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by aniaffff Czw 18 Cze 2009, 00:07

Marzena i Maja napisał:MIMiMIC:
Cieszymy sie ze Pierdzielowi nic groznego sie nie stalo i na siniaku sie skonczylo a gila wystaw na allegro moze ktos kupi 1+1gratis

Nie działa! wirtualne buziaki
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by aniaffff Czw 18 Cze 2009, 00:11

Myslałam że ten ludzik całuje monitor a teraz tak patrze i on chyba wali głową w ekran! Marzena tak czy siak całusek posłany.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by MAjax Czw 18 Cze 2009, 08:20

Aniafff ten znaczek to "nie działa" Ogólna radość
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by rossi82 Czw 18 Cze 2009, 14:36

hihi jesteście rewelacyjne LOL
Zaraz wystawiam nasze gile.... może zrobię złoty interes Zbiorowe wtulenie
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by karolutka Sob 20 Cze 2009, 10:36

kazdy wypadek boli bardzo ale taka natura mlodziezy naszej....
karolutka
karolutka
 
 

Potrafię : wszystko po troszkę :)
Wiek : 41
Jestem z: : Wrocław
Dzieci : Olga :) 30.01.08

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 193


Powrót do góry Go down

czarna seria Empty Re: czarna seria

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach