Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

nivea krem ochronny na słońce faktor30

5 posters

Go down

nivea krem ochronny na słońce faktor30 Empty nivea krem ochronny na słońce faktor30

Pisanie by sylwia Pią 12 Cze 2009, 14:57

Mam pytanko do Mam które go stosowały lub stosują zauważyłam że moja Wiki ma strasznie suchą skóre na twarzy odkąd zaczełam smarować jej buźke tym kremem ale dodam że używam dużo kosmetyków nivea i po żadnym tego nie było
Czy wy drogie Mamy też miałyście taki problem
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

nivea krem ochronny na słońce faktor30 Empty Re: nivea krem ochronny na słońce faktor30

Pisanie by mama33 Pią 12 Cze 2009, 18:44

U nas nie było takiego problemu a używaliśmy go prawie dwa lata! Wydaje mi się że krem ten bardziej nawilża skórę ale to chyba też zależy od maluszka! Jedyne co mi się w nim nie podobało to jest to że strasznie ciężko się rozsmarowuje! Teraz kupiłam mleczko ochronne na słońce faktor 50+ też z serii nivea baby hipoalergiczne dla dzieci powyżej 6 m-ca życia! Jestem bardzo z niego zadowolona i rewelacyjnie się rozsmarowuje mogę śmiało go polecić!!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

nivea krem ochronny na słońce faktor30 Empty Re: nivea krem ochronny na słońce faktor30

Pisanie by Triss Pią 12 Cze 2009, 22:18

ja mam problem bo trudno kupic cos z duzym faktorem dla dzieci ponizej roku
kupilam dax moj maz poleca ta firme
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

nivea krem ochronny na słońce faktor30 Empty Re: nivea krem ochronny na słońce faktor30

Pisanie by gonialbn Pią 12 Cze 2009, 23:25

Ja zaczełam stosotawć mineral cream bebe ROC factor 40,poleciła mi pani w aptece
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

nivea krem ochronny na słońce faktor30 Empty Re: nivea krem ochronny na słońce faktor30

Pisanie by karolutka Nie 14 Cze 2009, 09:29

sylwia napisał:Mam pytanko do Mam które go stosowały lub stosują zauważyłam że moja Wiki ma strasznie suchą skóre na twarzy odkąd zaczełam smarować jej buźke tym kremem ale dodam że używam dużo kosmetyków nivea i po żadnym tego nie było
Czy wy drogie Mamy też miałyście taki problem
podpisuje sie pod tym Olga tez ma sucha skore po tym kremie- zwlaszcza na policzkach!
do tej pory wladciwie wszystko mamy z nivea- najlepiej chyba sprawdzil sie krem na kazda pogode ale on ma tylko faktor 4 .....
karolutka
karolutka
 
 

Potrafię : wszystko po troszkę :)
Wiek : 41
Jestem z: : Wrocław
Dzieci : Olga :) 30.01.08

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 193


Powrót do góry Go down

nivea krem ochronny na słońce faktor30 Empty Re: nivea krem ochronny na słońce faktor30

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach