Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Alez jstem wsciekła na siebie

3 posters

Go down

Alez jstem wsciekła na siebie Empty Alez jstem wsciekła na siebie

Pisanie by Majka Sob 06 Cze 2009, 21:41

wczoraj byłam młodemu pobrac krew bez skierowania u nas w przychodni.Miałam kilka specjalistycznych badan ktore zleciła prywatnie pediatra ,i mowie kobiecie ze to bez skierowania a ta ze dosc duzo bedzie kosztowac ale nei wie ile bo ona tylko w zastepstwie przyjmuje ,nie potrafiła w cenniku znalezc poszczegolnych badan :( wiec mowi do mnie ze troszke sie spieszy bo zaraz konczy i czy nie mogłaby zapisac to ze od rodzinnego lekarza a ja w tym samym dniu podejde po skierowanie ,mowie jej ze raczej nie choc ewntualnie moge zapytac rodzinnego o to bo i tak bede jeszcze raz w przychodni po południu.I ona zapisała to jako ze skierowaniem -a tu klops lekarz odmowił wystawienia skierowania Nie! Ta pielegniarka mowiła ze wrzaie czego abym nie mowiła ze juz badanie poszło tylko jak odmowi to dowidzenia i dziekuje .A teraz ja bede sie w poniedziałek tłumaczyc ciekawe jak ja teraz to zamieszania wytłumzacze wsciekła jestem ze jednak sie nie uparłam na zapłate Smutek
wiem ze tak ludzie robia niekiedy bo słyszałam aby nie płacic ale ja chyba zbyt uczciwa jestem Płaczę spac nie moge wrrrrrrrrrr
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

Alez jstem wsciekła na siebie Empty Re: Alez jstem wsciekła na siebie

Pisanie by sylwia Nie 07 Cze 2009, 00:34

nie zazdroszcze ci masz troszke nieciekawa sytuacje wina tej pani na zastepstwie ktorej nie chcialo sie poszukac cen a tlumaczyć niestety bedziesz sie Ty a lekarz dla dziecka to juz mogł skierowanie wypisac
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Alez jstem wsciekła na siebie Empty Re: Alez jstem wsciekła na siebie

Pisanie by dagolis Nie 07 Cze 2009, 10:08

ach z tą naszą służbą zdrowia. tylko zebrać ich wszystkich do kupy i tyłki im przetrzepać. Lanie na gołą dupę

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Alez jstem wsciekła na siebie Empty Re: Alez jstem wsciekła na siebie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach