Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Opowiadania erotyczne

+7
sylwia
mama33
rossi82
Marzena
Triss
Marzena i Maja
Nieznajoma
11 posters

Go down

Opowiadania erotyczne Empty Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Wto 02 Cze 2009, 14:22

cos mnie dzis wzielo na erotyki ale znalazlam cos takiego Ogólna radość


\\\tylko nie weżcie mnie za jakąś erotomanke O nie mogę!

Spacer po lesie.
2003.10.05, 14:40

Zawsze bardzo lubiłam spacery po lesie, szczególnie latem, kiedy przed doskwierającym upałem można schronić się albo w falach morza, albo właśnie w cieniu leśnym. Tamtego lata pojechaliśmy w Góry Świętokrzyskie, wszędzie dookoła lasy, tylko lasy - istny raj dla mnie - pomyślałam. I owszem, codziennie wyruszałam na samotne spacery, na początku z Robertem, później już sama, gdyż on wolał "zalewać pałę".


Pewnwgo wieczoru, wybrałam się na przechadzkę, jak zwykle nie zapuszczałam się głęboko w las, gdyż ich ogrom mnie przerażał. Wcześniej nie znałam tamtych terenów. Nagle spomiędzy drzew wyłonił się Karol, z którym zaczęliśmy długą wędrówkę. Śmiejąc się i żartując zapuszczaliśmy się coraz głębiej i głębiej...


W pewnym momencie Karol przyparł mnie do pobliskiego drzewa i przywarł do mnie mocno swoim ciałem. Byłam bardzo zaskoczona i pewnie normalnie odepchnęłabym go, zwłaszcza, że miał dziewczynę, która została na polu namiotowym, ale pod wpływem wcześniej wypitego piwa nie protestowałam. Karol uklęknął i zaczął mnie całować, zdejmując, a dokładniej mówiąc - zdzierając ze mnie ubranie. Obsypywał moje ciało pocałunkami. Raz były to delikatne, subtelne muśnięcia ust, innym razem namiętne zachłanne pocałunki. Jego dłonie powędrowały na moje piersi. Czule pieścił je i ugniatał. Ustami krążył po brzuchu, zmierzał w kierunku mojego najczulszego punktu.


Karol rozchylił moje nogi. Wdarł się pomiędzy nie językiem. Brutalnie i pożądliwie. Błyskawicznie dotarł do nabrzmiałych i rozpalonych warg. Byłam tak mokra, że wydawało mi się, że soki płyną mi po udach. Poddałam się pożądaniu. Rozpięłam mu rozporek. Oczom moim ukazał się iście cudowny i trochę przerażający widok. Jego organ był potężny. Mimo iż wcześniej miałam wielu facetów, nie spotkałam się z tak dorodnym okazem. W pierwszej chwili pomyślałam, że niemożliwym jest, aby ten olbrzym wdarł się we mnie, że pęknę przy pierwszej próbie. Szybko jednak ochłonęłam i zapragnęłam mieć go w ustach. Uklęknęłam przed nim. Nieśmiało zaczęłam pieścić go językiem. Później ssać. Pochłonęłam go w ustach. Ledwie się mieścił. Ssałam coraz mocniej. Mój kochanek tego nie wytrzymał. Wyjął mi go z ust.


Mocno pchnął mnie na ziemię. Upadłam na brzuch. Uniosłam się na kolana wypinając pupę. Wtedy on szybko dopadł do mnie. Złapał mnie za biodra i potężnie uderzył. Jego penis wdarł się w moją wilgotną i rozpaloną szczelinkę. Czułam każdy centymetr jego lancy. Zdawało mi się, że pęknę, że zostanę od środka rozerwana na strzępy. On nie zważał na to, kolejnym mocnym pchnięciem wdarł się cały, tak że poczułam go niemal w gardle. Jęknęłam. On nic sobie z tego nie robił, jeszcze mocniej zaczął na mnie napierać. Wbijał się głębiej i głębiej. Myślałam, że oszaleję. Nie byłam w stanie pohamować krzyku, który wywoływały ból i rozkosz. Wsuną pode mnie i rękę i złapał mnie za pierś. Mocno ją ścisnął. Złapał sutka pomiędzy palce i zgniótł z całej siły. Jednocześnie mocniej i szybciej wbijał się we mnie. Przed oczyma zrobiło mi się ciemno, jęki więzły w gardle.


Wtedy dał mi odetchnąć. Wyszedł ze mnie, podniósł się podnosząc mnie jednocześnie za ręce. Obrócił mnie przodem do siebie, złapał pod pośladki i jak piórko uniósl do góry... tylko po to aby zaraz opuścić. Nabiłam się na jego penisa. Chwyciłam go za szyję. Przywarłam ustami do jego warg. Wykorzystał to szybko, wpychając język do moich ust. Jego ślina napłynęła mi do ust. Łapczywie zaczęłam ją wysysać. Karol za tyłek podnosił mnie i opuszczał, tak że jego penis wdzierał się we mnie. Wręcz zawyłam z rozkoszy. Podskakiwałam na jego penisie, tak że nabijałam się na niego coraz mocniej. Rzucałam głową jak oszalała, traciłam ostatnie szczątki świadomości. Nagle moim ciałem zaczęły targać spazmy, całe ciało przeszył dreszcz, w konwulsjach odpłynęłam. Poczułam jeszcze tylko żar wtłaczanej we mnie spermy, która wypełniała całe moje wnętrze. Wrzący płyn, jak z wulkanu zalewał mnie od środka, podtrzymując orgazm, orgazm jakiego nie doświadczyłam nigdy wcześniej.


Gdy ochłonęłam Karol wziął mnie tamtego wieczora jeszcze raz. Od tamtego dnia aż do końca pobytu pod namiotem chodziliśmy na leśne wypady. Za każdym razem przeżywałam ten sam wielki i potężny orgazm. Teraz zaś marzę, aby takie wakacje się powtórzyły.
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Wto 02 Cze 2009, 17:10

rozbawilo mnie zdanie ze sie nadziala na niego LOL
lubie takie opowiesci, troche pomarzyc, pofantazjowac.....
a potem okrutna swiadomosc ze nie mam z kim je realizowac.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Triss Wto 02 Cze 2009, 18:27

wy tu takie piszecie a moj maz w pracy
nieladnie kolezanki Płaczę
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena Wto 02 Cze 2009, 18:44

hmmm ciekawe opowiadanko LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Wto 02 Cze 2009, 18:52

mój tez w pracy wraca dopiero w piątek:)



no to jeszcze jedno LOL))


Zabawa w aucie..
2004.01.15, 19:27, Mariusz

Zawsze lubiłem ostre imprezki, po których lądowałem w łóżku jakiejś fajnej dziewczyny.

Pewnego dnia wybrałem się na imprezkę do znajomych często przebywałem,znów zobaczyłem ją tą która zawsze pożądałem po kryjomu .Była w krótkiej spódniczce byłem juz od dawna na nią napalony.Odczasu do czasu puszczała oczko i rózne teksty. Zaczeła sięimprezka , był alkohol,muza ,wreszcie zdycydowałemsię do niej podejśc i prosić o taniec zgodziła się zaczeliśmy coraz mocniej sie przytulać alkoholrobił swoje moję dłonie wedrowały po jej jedrnych posladkach spodobało się jej to .Włozyła mi reke w spodnie i juz wiedziałem ze na tym się nie skonczy ja byłem juz troszeczkę podpity a ona strasznie napalona.


Nasze ządze wźieły góre nad naszymi ciałami , zaproponowała zebysmy wyszli z mieszkania na podwóze godziłem sie na wszystko , powiedziała ze ma auto w poblizu i czy mam ochote na mała przejazczkę odpowiedziałem odrazu ze ta .Wiec wsiedliśmy do auta i pojechalismy w miasto zaproponowałem ze pokaze jej miejsce z którego widac całem miasto zgodzila sie więc pojechalismy na wzgóze za miastem.W czasie jazdy całowałem jej szyje usta i zaczełem jej wkładac raczkę pod spódnice widziałem usmiech i roskosz na jej twarzy. Dojechalismy na wzgóze rozłozyłem swój i jej fotel przytuliłem się do niej mocno,a ona do mnie,zaczłem ją namietnie i stanowczo całowac zaczełem ja rozbierac najpierw,spódniczkę potem blizeczke a na koniec majteczki i stanik,potem sie rozebrałem i zaczełem ja lizać po całym ciele.


Sutki stercały były nabrzmiałe włozyłem jej reke między uda jej dziurka była mokra i goraca zaczełm jej tam figlowac słyszałem pojekiwanie . Połozyłem sie na siedzieniu i się odpręzyłem ona zaczeła figlować swoim mokrym języczkiem po moim ciele było mi wspaniale czółem roskosz chciałem krzyczeć ale nie chciałem okazywac swojej słabości. Zaczeła schodzic coraz nizej i nizej zaczełe lizać mojego nabrzmiałegopenisa lizała główkedelikatnie,za chwile zaczeła go ssac delikatnie po chwili było mi wspaniale bardzo chciałem eksplodowac w jej ustach zgodziła się na to,ale chciałem jeszcze jej dziurki zwiedzić więc kazałem jej sie wypiąć tyłem do mnie zrobiła to z roskoszą jeździłem penisem po jej rozpaklonych wargach delikatnym głosikiem prosiła zebym był delikatny ale nie zwracałem na jej słowa uwagi,zaczaełem lizac mokra goraca dziurke piszczała bardzo głosno i namietnie było wpsaniale mójogier był nabrzmiały twardy i napalony na jej ciało , z impetem wbiłem sie w jej rozpalona dzureczkę krzyczała z ekstazy.


Ostro wbijałem swojego ogiera w jej cipeczke nie mogłem sie powstrzymac zeby w niej nie eksplodować,mój cżłonek wbijał sie coraz mocniej i coraz głebiej krzyczła nie mogła opanowac swojego ciała, zaczeła krzyczec zebym to robił coraz mocniej więc robiłem to na co mielismy ochote powiedziłem ze zmienie dziurkę i włozyem jej swojege zaganiaczaw jej jedrna pupę, na poczatku krzyczała z bólu więc wkładąłem bardzo delikatnie zeby nie zniechecić jej. Po paru chwilach mój ogier wchodził w jej dupke bardzo swobodnie było wspaniele jedna rekąpieściłem jej piersi a dróga mokrą cipeczke powiedziałaze chce sama sie ponasadzac zgodziłem sie wyszlismy z samochodu kaza ła sie połozyc na masce zrobiłem to z pokorą nasadziła sie na mego penisa jeździła jak oszalała bez opanowania bawilismy sie tak chyba przez 20 minut az dochodziłem do wytrysku wiec jej o tym powiedziałem odpowiedziała mi ze chce moje soki miec w sobie nie wiedziałem co ma na mysli,zesła ze mnie i wźieła go w usta ssała łapczywie a natomias bardzo delikatnie juz nie mogłem sie powstrzymac od wypuszczenia soków z siebie zaczełem eksplodowac,było cudownieprzełkneła kazda kropelke mojej spermy a potem lizałamojego ogiera jeszcze przes chwilke.


Od tamtej pory zabawialismy sie na jeszcze 100 róznych sposobów ale o tym w nastepnym opowiadaniu napiszcie jesli chcecie wiedzieć.......


Autor Mariusz
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena Wto 02 Cze 2009, 20:53

no a mój wróci późno i już do niczego pewnie nie będzie się nadawał
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 00:14

nakarmić odświeżyc i będzie jak nowy O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Sro 03 Cze 2009, 00:17

Nieznajoma napisał:nakarmić odświeżyc i będzie jak nowy O nie mogę!
LOL
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by rossi82 Sro 03 Cze 2009, 00:25

Wy tu pitu pitu-opowiadania erotyczne a mój chłop śpi Spać
Mi to już tylko zostało delikatnie smyrać klawiaturę i o Panu Mietku marzyć Pejczykiem
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 00:26

smyraj smyraj O nie mogę! twoje teksty mnie czasami powalaja naprawde O nie mogę! wielki szacun LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by mama33 Sro 03 Cze 2009, 00:31

rossi82 napisał:Wy tu pitu pitu-opowiadania erotyczne a mój chłop śpi Spać
Mi to już tylko zostało delikatnie smyrać klawiaturę i o Panu Mietku marzyć Pejczykiem
rossi jesteś po prostu niesamowita O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Mamy coś ze sobą wspólnego mój małżonek też sobie chrapie w najlepsze! Może i ja sobie troszkę pomarzę o Panu Mietku Pejczykiem
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 00:33

mama33 nie zapomnij posmyrac klawiatury O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by sylwia Sro 03 Cze 2009, 01:28

moj maz te z spi niestety😢
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena Sro 03 Cze 2009, 09:15

ale miałam sny po tych opowiadaniach Żartowniś
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by rumianek :) Sro 03 Cze 2009, 12:02

No nie wytrzymam - smyranie klawiatury O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
A ja się pochwalę, że miałam bardzo przyjemny wieczór i takiż poranek, żeby na dłużej zapamietać Sex Jak nic to nic, a potem hurtowo odrabiamy LOL
a co do opowiadań, to mam dodana do zakładek stronkę http://pieprzyk.com.pl/index.php - coś do pooglądania i do poczytania - polecam
Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by rossi82 Sro 03 Cze 2009, 12:17

[quote="rumianek LOL Jak nic to nic, a potem hurtowo odrabiamy LOL
[/quote]

Ja też chcę hurtem, jaaa teeeżżżż Pejczykiem
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Sro 03 Cze 2009, 12:20

Rumianek fajna stronka z fajnym adresem tylko po co im te kwadraciki czarne na zdjeciach Nie rozumiem
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Triss Sro 03 Cze 2009, 12:37

ladnie ladnie kolezankii
przez was moj maz wczoraj musial ciezko po pracy popracowac:P:P
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 12:44

przez nas??? no co ty ja nikogo nie namawiam Sex sama bede musiala poczekac do weekendu bo chlop w delegacji Wściekły
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 12:53

Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" />

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 12:54

Opowiadania erotyczne Forgirls2004lg
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 12:55

chciałam zeby obrazek byl wiekszy ale cos mi nie wyszlo Hah
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 12:57

Opowiadania erotyczne Forgirls2004lg

mam nadzieje ze teraz sie uda Hah
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 12:59

opowiadanie les
W pokoju panował półmrok. Przysłonięte zasłony i nastrojowo przyćmione światła tworzyły specyficzną atmosferę. Z magnetofonu sączyła się spokojna muzyka. Na stole stały dwa kieliszki z niedokończonym, czerwonym winem. Siedziałyśmy właśnie nad książkami z angielskiego. Jutro zaliczenie, więc postanowiłyśmy wraz z Anną wszystko dokładnie powtórzyć.

- Muszę na chwilę wyjść - powiedziała moja najlepsza przyjaciółka i bezszelestnie wymknęła się z pokoju. Ania, podobnie jak ja, miała dwadzieścia trzy lata i studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Była bardzo piękną blondynką. Gdybym była facetem, stwierdziłabym, że ma piękne długie nogi, zgrabną pupcię i jędrne, pełne piersi. Przerwałam rozmyślania i wróciłam do lektury nudnej książki. W pewnym momencie raczej wyczułam niż usłyszałam, że wróciła do pokoju. Instynktownie spojrzałam w jej kierunku i doznałam szoku. Ania stała przede mną zupełnie naga. Nigdy jeszcze nie znalazłam się w takiej sytuacji, ale na jej widok poczułam ciepło w okolicach krocza, które powoli emanowało w górę.

Pochyliła się nade mną i delikatnie pocałowała mnie w usta. Jej pocałunek podziałał zniewalająco. Był taki inny w stosunku do tych, które do tej pory zaznałam. Wino i atmosfera w pokoju, spowodowały, że zaczęłam się rozluźniać. Ania wzięła moją rękę i położyła na swojej piersi. Delikatnie ją przesunęłam i poczułam jak twardnieją jej sutki. Nasze usta spotkały się ponownie. Lecz tym razem nie rozstały się tak szybko, gdyż język Ani wtargnął do środka i zaczął pieścić mój. Poczułam się cudownie. Nawet nie zauważyłam kiedy zaczęłam całować się z Anią, jakby to było najzwyczajniejszą rzeczą w życiu. Nasze podniecenie rosło.

- Czy kiedykolwiek robiłaś to z kobietą ??? - zapytała. Równocześnie jej dłoń przesunęła się na moje, jeszcze ukryte pod bluzką piersi i zaczęła rozpinać guzik po guziku. Chwilę później bluzka wylądowała na podłodze. Ręce Ani powędrowały na plecy i w parę sekund uporały się z moim stanikiem.

- Nie. - odpowiedziałam poddając piersi namiętnym pocałunkom Ani. Po chwili obie wylądowałyśmy na miękkiej kanapie w sypialni. Teraz ja postanowiłam przejąć inicjatywę. Moje ręce spełzły w kierunku ud mojej przyjaciółki. Po chwili zastanowienia wsunęłam palec w jej rozgrzane łono.

- Ohhh. - jęknęła, a ja zaczęłam energicznie wsuwać i wysuwać palec. Ania jęczała coraz głośniej, jej oddech stawał się coraz bardziej nieregularny. Jej podniecenie wyraźnie rosło. Kiedy sobie to uświadomiłam, sama bardzo się podnieciłam. W pewnym momencie głowa mojej przyjaciółki znalazła się w pobliżu mojej rozgrzanej szparki. Poczułam ciepły, wilgotny język na moich udach, który przesuwał się do ich wewnętrznej strony i w kierunku mojej muszelki. Nastąpiła chwila przerwy, a następnie Ania wsunęła swój śliski języczek do środka. Zalała mnie fala rozkoszy. Ania namiętnie mnie lizała. Jej delikatne palce co chwilę rozchylały płatki mojej różyczki, a jej natrętny język świdrował mnie nieustannie. Świat wokół mnie wirował tysiącem barw. Miałam wrażenie, że za chwilę eksploduję. Nawet nie miałam sił zastanawiać się nad faktem, że kobieta potrafi dać tyle rozkoszy innej kobiecie. To było coś wspaniałego. Moja przyjaciółka zmieniła pozycję. Jej język nadal wwiercał się w moją szparkę, ale jednocześnie tuż koło moich ust znalazła się jej nabrzmiała cipka.

"Nareszcie będę mogła się Ci odwdzięczyć." - pomyślałam i bez namysłu niemalże połknęłam jej muszelkę. Przez ciało Ani przebiegł dreszcz, co podziałało również na mnie. Zaczęłam energicznie ssać i lizać jej wargi sromowe. Ania nie przestawała w swoich pieszczotach. Napięcie rosło gwałtownie. Czułam, że za chwilę eksploduję. W pewnym momencie poczułam, że moje serce wali jak oszalałe, a przez całe ciało przetacza się fala gorąca. Krzyknęłam, nie potrafiąc stłumić w sobie uczucia doskonałego szczęścia. Ania przeżyła orgazm w tym samym momencie.

Opadła na poduszki obok mnie i wtuliła się w moje ciało. Nastąpiła długa chwila błogości i bezsilności. Leżałyśmy przytulone do siebie, patrzyłyśmy sobie głęboko w oczy i uśmiechałyśmy się do siebie. Bawiłam się sutkiem Ani, delikatnie przesuwając po nim palcem, naciskając lub okrążając go. Na powrót stał się twardy. Teraz było to dla mnie najnormalniejszą rzeczą. Przedtem brało mnie obrzydzenie na samą myśl o dwóch kobietach uprawiających razem seks. - Wow ! Pierwszy raz i szczytowałyśmy razem - powiedziała Ania, ze szczególnym naciskiem na "pierwszy" - Mam nadzieję, że to nie ostatni raz. - Było mi z tobą cudownie !!! Jeszcze żaden facet nie dał mi tyle radości w łóżku...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Sro 03 Cze 2009, 13:41

Och ale bym pomacala taka dupe jedrnal meska!
Opowiesc przeczytam pozniej bo mi tu Maja wchodzi na glowe i sie skupic nie moge.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Mama i corcia Sro 03 Cze 2009, 19:51

Uslinilam sie jak malolata,nawet z otwartymi oczami widze jak zajmuje sie tym tyleczkiem LOL
Jestem tak wyposzczona ze juz nawet nie musze oczu zamykac a zamiast zrenic mam wlasnie ta dupcie LOL LOL

Ach jak ja dopadne chlopa to jutro wolne se wezmie bo nie bedzie w stanie isc do roboty LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena Sro 03 Cze 2009, 21:00

ja też już się nie mogę na swojego doczekać mam nadzieję że przed północą wróci... a jeśli nie to rano będize Sex
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Sro 03 Cze 2009, 23:02

hmm jak juz tak tu w temacie to moze Wy napiszecie jakies swoje opowiadanie erotyczne?
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 23:13

ze szczegółami ?? Hah
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Sro 03 Cze 2009, 23:29

jak kto lubi.
Ja tam nie mam problemu z rozmawianiem o seksie, nie ma w tym nic wstydliwego.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 23:33

moze sie skusze ale jeszcze nie teraz bo mi sie nawet pisac nie chce zaraz chyba wezme laptopa do łozka i cos moze sie poucze z tego pj LOL ale znając mnie to pewnie nie bo po co Ogólna radość
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Sro 03 Cze 2009, 23:34

Idz i poucz sie troche!!!
Ale potem wroc tu!!!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 23:39

no własnie odciągnac sie od was nie moge dzis sobie jeszcze odpuszcze poprosiłam siostre zeby mi przelala troche kasy chyba w poniedziałek pojade sie zapisac ---jakie badania sie robi??placi sie cos za to -wiem ze to w innym temacie powinno byc no ale..
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by aniaffff Sro 03 Cze 2009, 23:41

Na prawko? Dopiero weszłam na forum i zaczęłam od tego wątku to nie wiem?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Flaszka Sro 03 Cze 2009, 23:42

ciekawe co moj powie na "zabawe w aucie" Hah
Flaszka
Flaszka
 
 

Potrafię : jezdzic na nartach
Wiek : 48
Jestem z: : Warszawa
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 85


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Flaszka Sro 03 Cze 2009, 23:43

Marzena i Maja napisał:jak kto lubi.
Ja tam nie mam problemu z rozmawianiem o seksie, nie ma w tym nic wstydliwego.
ani ja !
Flaszka
Flaszka
 
 

Potrafię : jezdzic na nartach
Wiek : 48
Jestem z: : Warszawa
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 85


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Sro 03 Cze 2009, 23:48

Ale bajeer!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Cze 2009, 23:49

no to dawac ja to pewnie skopie cały tekst jak napisze bo nie umiem opowiadac:D moze jutro cos naskrobie tylko które?? Hah
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Mama i corcia Czw 04 Cze 2009, 00:34

No wlasnie i tu mam ten sam problem-ktore no i jak to opisac ale moze co wymysle jednak dopiero po powrocie z PL bo teraz troche brak czasu.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Triss Czw 04 Cze 2009, 19:08

widze ze wieczorami takie fajne rozmowy chodza a ja chodze szybko spac Żartowniś
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Nieznajoma Czw 04 Cze 2009, 19:14

Triss no to musisz sie zalapac na 1 wieczorek O nie mogę! śliczna twoja niunia super zdięcie
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Mama i corcia Czw 04 Cze 2009, 20:14

Triss tak jest zapraszamy na dzisiejszy wieczorek,pijemy dalej od wczoraj,bedzie wesolo LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Triss Czw 04 Cze 2009, 20:41

zostane i co??
jak maz wroci z pracy szuce sie na niego??
gotowy uciec do taty LOL
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Triss Nie 07 Cze 2009, 23:47

i cicho sie zrobilo w tym temacie
a moze szkoda
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Marzena i Maja Pon 08 Cze 2009, 02:02

mysle ze to chwilowa cisza przed orgi......burza Ogólna radość
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Opowiadania erotyczne Empty Re: Opowiadania erotyczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach