Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Ala boi sie ludzi

+4
Mama i corcia
rossi82
Marzena
Triss
8 posters

Go down

Ala boi sie ludzi Empty Ala boi sie ludzi

Pisanie by Triss Wto 26 Maj 2009, 08:33

moje dziecko ostanio placze na widok obch ludzi
malo tego czasem placze na widok mojej macochy z rozpuszczanymi wlosami albo w czapce
w srode nie dala sie zaszczepic bo tak strasznie plakala lekarka stwierdzila ze cos ja boli a w samochodzi sie uspokoila
bylam tez u mojej ciotki na imieninach i mala tak plakala ze myslalam ze to jakas choroba a jak wrocilam do domu to spokoj
pamikara z tej mojej malej nie wiem czy jej tak zostanie
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by Marzena Wto 26 Maj 2009, 09:01

Triss nie przejmuj się to taki okres mój Mati też tak miał(gdy wchodziłam na bazarek po zakupy zaczynał płakać i przestawał gdy wychodziłam ) w czwartym miesiącu dzieciaczki już doskonale poznają bliskich a obcy to dla nich "nowość" zobaczysz minie jej to. Cierpliwości
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by rossi82 Wto 26 Maj 2009, 12:25

My też przez to przechodziliśmy. Też bałam się że moje dziecko jak dorośnie będzie Anty
Ale to wszystko minie, u nas już minęło. Teraz Piernik jest bardzo towarzyski LOL
W każdym bądź razie swoje przez te jego strachy przeszliśmy..... raz rozwrzeszczał mi się na przystanku kiedy jakiś starszy pan chciał mu dać batonika. Darł się jakby go obdzierali ze skóry a łzy płynęły jak grochy aż zalały całą kurteczkę. Musiałabyś widzieć minę tego gościa który w gruncie rzeczy przecież nie chciał źle. Wystraszył się chyba bardziej niż Piedziel hehe LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by Mama i corcia Wto 26 Maj 2009, 13:17

Tak dokladnie u nas bylo to samo,do tego stopnia ze wystarczylo ze tylko ktos obcy na nia spojrzal to byl zaraz placz i to straszny.W sklepie zrobila mi podobnie co Pierdziel Rossi,babuszka taka staruszka pomarszczona podeszla do niej z wielkim usmiechem a ta jak nie ryknie tak babcia az odskoczyla,lzy jej stanely w oczach i mnie zaczela przepraszac ze ona nie chcial jej wystraszyc,prawie mi sie babcia rozplakala,no mowie Wam tak mi bylo glupio jak nie wiem.Tlumaczylam jej ze Jessi teraz tak ma a dodatko jest zmeczona.
A najgorsze juz bylo jak poprosilam moja mame zeby przyjechala z Polski do nas zostac z Jessi bo chcielismy z mezem isc bardzo na koncert.Chcialam zeby mama przyjechala kilka dni przed koncertem zeby Jessi sie oswoila ale mama raz ze nie mogla a dwa ze stwierdzila ze przeciez babcie to ona pozna no i niestety bardzo sie mylila.Wyjechalismy po nia na dworzec,mama wysiada z pociagu ja mam Jessi na rekach daje buzi mamie a ta oczywiscie w placz ale to tak sie rozplakala ze z Wiednia o nas jest jeszcze 80km drogi to przeplakala cala a moja mama zreszta tez ze jej wnusia sie boi ale jak jej tlumaczylam przez tel ze tak moze byc bo jej dawno nie widziala to mi nie wierzyla.Na szczescie na drugi dzien juz sie przyzwyczaila,a zreszta nie miala wyboru bo w poludnie wyjezdzalismy juz na koncert.Dzwonilam co chwile ale juz bylo wszystko super.
No i tak z czasem jej przeszlo tak ze Triss naprawde nie masz sie co martwic,minie tak szybko jak przyszlo a potem bedzie taka towarzyska jak moja,pojdzie do kazdego bez wyjatku Kibic
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by aminka Wto 26 Maj 2009, 13:34

Tak maja te nasze brzdace. Amira to na poczatku plakala nawet jak widziala swoje rodzenstwo. Przychodzili raz na 1-2 tygodnie i ona byla za mala zeby spamietac. Zawsze byl ryk - szczegolnie jak widziala brata, ktory dodatkowo nosi okulary... Co ciekawe jak byla calkiem malusia (5-6 tygodni) opiekowala sie tez nia moja mama. Potem mama wyjechala i zobaczyla ja dopiero po kilku miesiacach, a ta sie ucieszyla!! Ona ja chyba bardziej wyczula anizeli rozpoznala z wygladu, bo to przeciez niemozliwe.

Ale najlepsze bylo wczoraj!!! Jak mala slyszy tylko klucz w zamku to od razu jest: tata, tata, tata i leci jakby ja cos opetalo. I wczoraj tez: slyszy, ze ktos idzie,no to moze byc tylko tata, leci do niego, nagle STOP, zwrot o 180 stopni i z placzem do mnie. Ja az zwatpilam, ze moze malz z kims przyszedl albo co, tu sie okazalo, ze on byl u fryzjera!!!! Fakt ostatnio wlosy mu urosly bardzo, do tego ma krecona czupryne, a tu nagle krociutenko ostrzyzony... Biedne dziecko wystraszylo sie wlasnego ojca LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by aniaffff Wto 26 Maj 2009, 13:44

Triss widzisz prawie każde dziecko przechodzi ten okres. U nas mamy go do tej pory. Jak ktoś się nie spodoba Filipowi to nie da na siebie spojrzeć. Dzisiaj czekaliśmy w samochodzie na tatę i zajrzała przez okno kuzynka... o matko jaki był płacz. Potem na zakupach spotkaliśmy moją ciotkę ( której zresztą powinien się wystraszyć ) , wzięła go na ręce dał jej buziaka i było ok. W niedzielę pojechaliśmy na taką imprezę u nas na wsi i był taki płacz że hej...
Mogłabym wymieniać w nieskończoność. Mam nadzieję że szybko mu to minie bo czasami człowiek nie wiem jak sie zachować.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by Mo24nis Wto 26 Maj 2009, 14:04

Moj syn mial to samo nawet jak moj maz sie golil i wystarczylo ze nalozyl pianke na dziob to maly juz go nierozpoznawal i byl placz przejdzie jej
Mo24nis
Mo24nis
 
 

Potrafię : Spac caly dzien :D
Wiek : 40
Jestem z: : Czestochowa
Dzieci : Mateuszek :* i drugie w brzuszku :*

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 733


http://www.bobasy.pl/mo24nis,814818,fotka.html

Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by Marzena Wto 26 Maj 2009, 15:49

a mój Mati dzisiaj mnie nie poznał!!!! Mnie mamy która jest z nim 24h na dobę - kupiłam sobie okulary przeciwsłoneczne takie większe on spał w tym czasie jak się obudził ja zaglądam do wózka bo chcę mu dać pić a ten w ryk dopiero jak je zdjęłam to się uspokoił.
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by Marzena i Maja Sro 27 Maj 2009, 00:11

prawie kazde dziecko przechodzi taka faze.
moja rada: tulic, nie karcic, nie pchac dziecko na sile do do innych ludzi, przeczekac.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Ala boi sie ludzi Empty Re: Ala boi sie ludzi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach