Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

na pokojowej stopie

Go down

na pokojowej stopie Empty na pokojowej stopie

Pisanie by Nieznajoma Wto 31 Mar 2009, 14:26

wczoraj chwie z małz smsowalam powiedziałam mu co mi lezy i ogólnie napisalam ze jestem przerażona tym co sie dzieje miedzy nami itp chyba dostrzegl ze juz mam tego dosc ciagle kłutnie nie wiadomo o co pretesnje tez bezpodstawne on chce posiedziec w domu bo jest zmeczony ja chce sie wyrwac z niego bo mam juz dosc tego siedzenia tutaj.faktycznie oboje jestesmy winni bo obije jestesmy uparci jak osiołki wkoncu dwa byczki sie dobrały dobrze ze roksana jest chcoaiz z innego znaku bo jakby znowu był 3 byczek to byłoby nieciekawie:LOL

wiec tak postanowilam w ta sobote w sumie mamy zajeta janusz jedzie do szefa a ja zachacze o siostre jego w niedziele dam mu odpoczac a w tygodniu o ile bedzie pogoda to sie wybiore z roksi do mojej kochanej kumpeli a przy okazji po recepte bo mi sie konczy LOL

na nastepny tydzien no wiadomo swieta janusz bedzie w domku to dam mu odpoczac choc jeden dzien rezerwuje dla mojej rodzinki w odwiedziny:)

ale tak sobie mysle ja pod koniec kwietnia mam urodziny janusz 2 tygodnie pożniej chcialabym zaplanowac jakis maly wypadzik gdzies na weekend bez nikogo tylko my w trójeczke mam nadzieje ze juz pogoda bedzie dopisywac myslalam na poczatku o krynicy ale teraz w sumie sie zastanawiam gdzie by tutaj ciut dalej pojechac:) ale tez zeby nie zeszlo pół dnia:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach