Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Zadbane paznokcie.

4 posters

Go down

Zadbane paznokcie. Empty Zadbane paznokcie.

Pisanie by Kasieńka Pon 09 Lut 2009, 09:59

Dziewczyny czy dbacie o swoje paznokcie? Malujecie je same, czy chodzicie do kosmetyczki? Używacie odżywek do paznokci? Jakiej firmy lakiery są Waszym zdaniem najlepsze?

Ja zacznę. Lubię dbać o swoje paznokietki zarówno u rąk, jak i u nóżek. Bardzo lubię mieć zrobiony manikiur francuski, ale kolorowo też jest ładnie. Paznokcie u nóg latem są pomalowane cały czas i zmieniam kolor w zależności od tego w co się ubiorę. Ale jak nie chcę za dużo się narobić, to też robię manikiur francuski. Odżywki do paznokci stosuję np. odżywka wapniowa, albo przeciw rozdwajaniu się paznokci. Efektu za dużego nie ma po tych odżywkach, ale trudno.
Kasieńka
Kasieńka
 
 

Wiek : 46
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 491


Powrót do góry Go down

Zadbane paznokcie. Empty Re: Zadbane paznokcie.

Pisanie by MAjax Pon 09 Lut 2009, 10:42

ja maluję głównie na kolor, czasem francuski ale nie mam na tym punkcie hopla, maluję jak mnie wena najdzie :laugh: Przeważnie w niedzielę wieczorem, żeby starczyło na początek tygodnia a potem albo do weekendu starczy albo zmywam i mam paznokcie au naturel. Do kosmetyczki na manicure nie chodzę bo mi kasy szkoda. Na stopach szpony maluję tylko latem, nie wiem tylko jak będzie w tym roku jak mi brzuch będzie zasłaniał stopy :laugh:
A jeśli chodzi o lakiery to kupuję golden rose mini, nie są najgorsze, a odżywki stosuję od czasu do czasu avona ale guzik pomagają
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Zadbane paznokcie. Empty Re: Zadbane paznokcie.

Pisanie by aniaffff Pon 09 Lut 2009, 11:58

Ja lubie zadbane paznokcie i bardzo lubie długie ale ostatnio coś nie moge zapuścić. Najczęściej jeśli maluję to na francuski, u nóg tylko latem. Teraz mi sie nie chce. Do kosmetyczki nie chodzę i odżywek nie stosuję, do odzywek trzeba systematyczności a u mnie z tym nie bardzo.
Podoba mi się jak kobieta ma zadbane paznokietki ale nie lubię takich szponów.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Zadbane paznokcie. Empty Re: Zadbane paznokcie.

Pisanie by Go?? Pon 09 Lut 2009, 12:19

ojeju mi sie nie chce nawet nie mam lakierow a kiedys mialam jopla na punkcie paznokci a teraz mi sie nie oplaca bo ciagle mocze dlonie i zanim by mi wyschnal to bym go jakos zdrapala jakbym musiala cos robic moje kochane dziecko ma wyczucie kiedy w najnieodpowiedniejszym momencie mnie wolac

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Zadbane paznokcie. Empty Re: Zadbane paznokcie.

Pisanie by Nieznajoma Sro 11 Lut 2009, 15:49

ja mam świra na punckie paznokcji teraz mam krótkie ale dawniej nosilam dluzsze wiadomo nie szpony ale zeby było ich troszke teraz jak mi sie uda to tez zapuszcze odzywek mam kilka ie pamietam z jakiej firmy ale bez odzywki nie wyjde nigdzie musze miec wymalowane a po drugie przy odzywce panokcie sa duzo mocniejsze jednak mimo jak sie caly czas siedzi przy garach a ja mam na dodatek bardzo slabe i miekkie paznokcie
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Zadbane paznokcie. Empty Re: Zadbane paznokcie.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach