Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

+4
MAjax
agnese
dagolis
Nitka
8 posters

Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Nitka Pon 12 Sty 2009, 01:48

Wiecie, szukam w necie jakiejś fajnej, szybkiej i skutecznej diety. I nie znajduję. Albo menu z kosmosu (karczochy) albo jakieś durne wyliczanie.
I dochodzę do wniosku, że najlepiej ograniczyć słodkości, jeść więcej warzyw zamiast np. chleba, nie słodzić itp.

Tylko czy się uda?
Postanawiam także nie jeść kolacji, w ogóle pić dużo wody i trochę się poruszać, a z tym najgorzej.

Ktoś dołącza?
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by dagolis Pon 12 Sty 2009, 01:59

Nitka trzymam za Ciebie kciuki. ja niestety nie umiem się ograniczyć i jak mi sie czegoś zachce to nie ma zmiłuj się i musze zjeść ( gorzej jak kobieta w ciąży) a bez słodkości to ani rusz !!! Obżarty!
A chyba najlepszą dietą to jest dużo ruchu ale na to trzeba mieć chęć i czas :( a to nie zawsze jest. Już kilka razy postanawiałam zacząć ćwiczyć ale na gadaniu się skończyło. Wściekły

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Nitka Pon 12 Sty 2009, 02:12

ano właśnie, ja nawet czasem ćwiczę sobie, ale właśnie.... "czasami"
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by dagolis Pon 12 Sty 2009, 02:25

jaki wniosek.......................?????????????
do naszej mobilizacji trzeba dołączyć ćwiczenia !!!!!!!!!!!!
na pewno wszystkim wyjdą na zdrowie. Żartowniś
a co jest najlepszym ćwiczeniem na spalanie kalorii..........??????????????
Sex

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by agnese Pon 12 Sty 2009, 03:00

co do kolacji to zdecydowanie musze przestać jesc tak pozno kolo 11 w nocy razem z mezem bo wtedy wraca z pracy
co do ruchu tez by mi sie przydal bo siedze na dupie albo ganiam jAk glupia po chałupie
wode na szczescie pije i to duzo
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by MAjax Pon 12 Sty 2009, 09:26

Mnie pomogło jak przestałam jeść po 18-tej (zazwyczaj wcześnie się kładę spać) i zaczęłam pić dużo wody - ok. 1,5 litra na dzień (powinno się więcej ale już i tak latałam Toaleta co pięć minut). Niedużo wtedy schudłam ok 1-2 kg., ale zmniejszył mi się brzuch i lepiej się czułam. Próbowałam też ćwiczenia 6 weidera, ale po 3 tyg. jak pomyślałam że znowu mam robić te same ćwiczenia to mi się rzygać chciało i zaprzestałam Co?
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Mama usunęła swój profil Pon 12 Sty 2009, 10:52

dagolis ja identycznie kurcze za dużo słodyczy jem człowiek paskudny jak świnia a przed okresem to katastrofa zabiła bym dla slodyczy hehhheheheeh :laugh:

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by kika4333 Pon 12 Sty 2009, 12:01

Dziewczyny dość dobra jest dieta kopenhaska, próbowałam 2 razy ale jedyny problem jest taki, że na początku kręci się w głowie i jest człekowi nie dobrze. Tu kończyłam właśnie dietkę, ponieważ bałam się że coś mi się stanie. Ale muszę wam powiedzieć, że stosowała ją moja znajoma nawet wytrwała, bardzo schudła tylko po tej diecie nie można wrócić do poprzednich nawyków żywieniowych bo kilogramy wrócą z nawiązką.

Laseczki po co wam jakieś dietki i tak jesteśmy pięęęęęękne, wkońcu jesteśmy mamusiami. Żartowniś Zbiorowe wtulenie
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by agnese Pon 12 Sty 2009, 12:50

kika masz racje jestesmy takie jakie jestesmy Żartowniś
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Go?? Pon 12 Sty 2009, 13:33

ja duzo schudlam po ciazy ale po prostu nie mialam czasu jest i teraz mam anemie...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by agnese Pon 12 Sty 2009, 14:44

na co marzenko nie mialas czasu na jedzenie :think:
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Go?? Wto 13 Sty 2009, 13:15

niestety mialam cesarke i problemy z rana wiec ciagle spalam z dzieckiem albo wolalam sie nie ruszac jadlam nieraz z musu zeby miec pokarm...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Go?? Wto 13 Sty 2009, 13:16

ale to nieistotne. ja wam powiem ze najlepiej znalezc jakis sport ktory sie lubi albo areobik nie ma to jak cwiczyc w towarzystwie

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by dagolis Wto 13 Sty 2009, 15:12

dieta??? ćwiczenia ??? ja nie umiem się ograniczyć z tymi słodyczami. wczoraj przyjechał do nas znajomy przywiózł mi ptasie mleczko a dzisiaj już nie ma pół opakowania bo zeżarłam. Mniam Dobrze że moja mała nie ma zatwardzeń po moich czekoladkach . a co do ćwiczeń to mam zamiar zapisać się na basen z małą a przybieram się do tego jak sójka ... za morze bo to albo się nie chce albo kasy brak. i tak ciągle.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by MamaM Wto 13 Sty 2009, 15:41

basen popieram, zwłaszcza jeżeli może na niego zabierać swoją córcię. U mnie niestety nie ma basenu dostosowanego dla dzieci więc czekamy z utęsknieniem na wiosnę a i tak musimy dojeżdżać do parku wodnego, żeby korzystać wspólnie z wody. u nas jest za zimna woda no i chlorowana. fajnie masz, że możecie sobie razem z córcią popływać.
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Marzena i Maja Wto 17 Lut 2009, 00:41

ja od prawie tygodnia nie jem po 17 no moze 18 jak jest zle a i bywalo ze od obiadu o 14 nie jadlam.
jem z malych talerzy i misek.
na poczatku pilam przed kazdym posilkiem szklanke wody z octem jablkowym ale juz mnie cofa od zapachu. teraz pije sama wode.
od tego nie jedzenia mnie wciaz muli i to mi ulatwia niejedzenie
a tak to kolacyjka byla o 23 a w dzien tez za trzech
mimo to ze karmie i karmilam nie malo to nie schudlam a przytylam od porodu
po porodzie wazylam tyle co przed ciaza a teraz waze wiecej niz w ciazy
dlaczego? po porodzie jak mi sie apetyt wlaczyl tak nie moglam go wylaczyc
no i te nerwy od klutni i niewspierania mnie partnera
mam nadzieje ze dam tak jeszcze rade z miesiac jesc malo
no i ten ruch..... jak sniegi zejda to sie wygramole z tej nory mojej.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal Empty Re: Dieta ach dieta, koniec z hurtem, czas na detal

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach