Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

+5
sylwia
Armelia1
anulaaa33
aniaffff
Madzioreczek
9 posters

Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Madzioreczek Pią 19 Lut 2010, 11:18

Witajcie dziewczyny, mam do Was takie pytanko.
Jak nauczyć dziecko żeby samo zasypiało w łóżeczku. Może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby.
Mojej córki, a ma już 7 miesięcy nie mogę do teraz tego nauczyć.
Wrzeszczy w łóżeczku na pół osiedla, kiedyś myślałam, że ją tak przetrzymam, ale znowu wygrała i wzięłam ją na ręce, a co raz cięższy z niej klocek, więc to usypianie na rękach to co raz trudniejsze.
Co prawda mam chustę do noszenia i czasem ją w niej usypiam, ale najlepiej byłoby jakby sobie zasypiała sama w swoim łóżeczku..... Spać
Madzioreczek
Madzioreczek
 
 

Potrafię : Gotować ;) i śmiać się z samej siebie ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Rzeszowa
Dzieci : 1 - Aleksandra

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 41


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Madzioreczek Pią 19 Lut 2010, 11:21

A dodam jeszcze, że już było tak jak miała z 5 miesięcy, że sama jakoś tak od siebie zaczęła zasypiać bez noszenia, ale pojechaliśmy do rodziców na kilka dni, tam też ładnie zasypiała, ale po powrocie się jej odmieniło i od tamtej pory nie ma szans na takie zasypianie.
Madzioreczek
Madzioreczek
 
 

Potrafię : Gotować ;) i śmiać się z samej siebie ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Rzeszowa
Dzieci : 1 - Aleksandra

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 41


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by aniaffff Pią 19 Lut 2010, 11:50

Najłatwiejszy sposób tylko że wymaga duuuuzo cierpliwości to - przeczekac O nie mogę!
Mój synek też nie zasypiał sam, teraz często mu sie to zdarza a wcześniej tylko na rękach. Nie uczyłam go na siłę bo do 1,5 roku usypiał przy cycu a potem bujałam. Sam dorósł do tego że należy zasypiac w łóżeczku. Wiem u nas trochę to zajeło ale u Was może szybciej. LOL
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by anulaaa33 Pią 19 Lut 2010, 12:06

Moje wszystkie dziewczyny zasypiają tak samo dale im mleko i wkładam do łóżeczka zasypiają same...
ale mysle ze najlepszą metoda jest przeczekanie płaczu,moze zajmij sie w tym momencie czyms ,ostatnio byłam u kolezanki wieczorem i tez pytała co ma zrobic zabrałam ja do kuchni mały popłakał i w koncu usnął troche to trwało ale usnął sam LOL moje tez nie chciały same spac a teraz nie chca ze mna na łóżku czasem kłade sie obok ale nie usna musza w swoich łóżeczkach i nie moga nikogo obok widzieć

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Armelia1 Pią 19 Lut 2010, 12:41

u mnie też córa od początku zasypia sama i nie miałam z tym problemu LOL po prostu dostała cyca przy którym zasypiała a ja ją odkładałam do łóżeczka LOL teraz przy cycu rzadko zasypia więc dostaje buzi,tulimy się,modlitwa i spać LOL
czasami się zdarza,że Nadia marudzi,płacze,wierci się itp.wtedy dostaje buzi i ją kładę z powrotem i tak w koło aż się zmęczy albo uzna,że z mamą i tak nie wygra i w końcu zasypia Tak
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by sylwia Pią 19 Lut 2010, 14:55

moja tez usypiała sama ale jak pojechaliśmy do Polski to jej sie odmienilo teraz musze sie z nią kłaść i wtedy ze mną usypia
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Nieznajoma Pią 19 Lut 2010, 15:32

u mnie długo zasypiala sama od 4 miesiaca do puki nie zaczeła wstawac w łozeczku wtedy juz nie bylo zlituj sie musialam ja uspyac kolo siebie kladalm ja na lozku dostawa pieluszke cumel i obracalam ja na bok bo tak uwielbiala zasypiac kiedy zasnela przenosilam ja do lozeczka pozniej sama w kojcu usypiala dlugi czas teraz raz zasnie raz nie zalezy jak bardzo jest zmeczona dzis akurat sama sie polozyła powyrzucała wszytsko z taapczanika nie ma nawet podusi i spi z pieluszka tylko O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by MamaM Pią 19 Lut 2010, 15:38

Nieznajoma napisał:u mnie długo zasypiala sama od 4 miesiaca do puki nie zaczeła wstawac w łozeczku wtedy juz nie bylo zlituj sie musialam ja uspyac kolo siebie kladalm ja na lozku dostawa pieluszke cumel i obracalam ja na bok bo tak uwielbiala zasypiac kiedy zasnela przenosilam ja do lozeczka pozniej sama w kojcu usypiala dlugi czas teraz raz zasnie raz nie zalezy jak bardzo jest zmeczona dzis akurat sama sie polozyła powyrzucała wszytsko z taapczanika nie ma nawet podusi i spi z pieluszka tylko O nie mogę!
Nieznajoma nawet mnie nie denerwuj!!! Twoja Mała jest boska!!!! ja jak swojego nie wysiedzę, nie wyleżę to nie ma spania!!!
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Nieznajoma Pią 19 Lut 2010, 15:43

boska ale tylko czasami O nie mogę! niekiedy daje tak popalic ze masakra nieraz sie usypia 2h wiec rózowo tez nie jest ;)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Mama i corcia Pią 19 Lut 2010, 19:06

U mnie od poczatku nie bylo problemu, byl cyc z czasem butla i buziaka i wychodzilam a ona sobie zasypiala i wlasnie tak jak u innych dziewczyn zmienilo sie po dluzszym pobycie w PL i niestety bez mamusi czy tatusia nie bylo mowy o zasnieciu,wiec zawsze ktores z nas sie z nia kladlo do luzia i tak zasypiala,na szczescie nigdy nie usypialismy jej na rekach.Potem wyeliminowalam butle bo na lezaco jej sie nie odbijalo wiec zauwazylam ze sie meczy,bo ja tak rwalo jak na wymioty a tu zamiast jej sie odbic to ciaglo do gory no i oczywiscie zabki ktore myjemy juz po mleczku.
No i teraz gdzie juz sie chwalilam przetlumaczylam jej wszystko i znow cudnie zasypia sama Żartowniś Butle wypija w pokoju,pobiega chwilke na odbicie,potem myje zabki i zaprowadzam ja do luzia,dostaje buziaczka,wyznajemy sobie milosc i wychodze a ona zasypia Żartowniś Żartowniś

Madzoreczku ja mysle ze w tym wieku to za bardzo nie wytlumaczysz ale mysle ze powinnas przetrzymac,ciezkie ale najskuteczniejsze.Moze na poczatek nie zostawiaj jej calkiem samej ale usiadz z boczku zeby wiedziala ze jestes.Na poczatek jak uda jej sie zasypiac nie na Twoich rekach to i tak bedzie to dla Ciebie ogromny sukces. Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Madzioreczek Sob 20 Lut 2010, 02:20

Dzięki wielkie dziewczyny. Ola to twarda sztuka, ja za miętka jestem żeby słuchać 2 godziny ten krzyk, ale kiedyś będzie trzeba, bo plecki już nie takie młode, a pasuje jeszcze siły zbierać na kolejnego dzidziorka Ale bajeer!

Także zabieram się ostro od jutra za małą tresurę
Dzięki
Madzioreczek
Madzioreczek
 
 

Potrafię : Gotować ;) i śmiać się z samej siebie ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Rzeszowa
Dzieci : 1 - Aleksandra

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 41


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Mama i corcia Sob 20 Lut 2010, 02:22

A my bedziemy trzymac kciuki Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Triss Sro 24 Lut 2010, 22:20

a ja nie przetrzymalam placzu i usypiam ale i spi ze mna w luzku z tym ze mi wygodnie bo daje jej jesc w nocy
pozatym chce spac a inaczej ala by mi nie dala cala noc
zreszta i tak dobrze mi spac z dzieckiem
maz spi oddzielnie to jego wybor
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku Empty Re: Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach