Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Moduł "Przyjaciele"

+8
bywalec1
Mama i corcia
MamaM
anulaaa33
Lenka12_12
rossi82
aniaffff
Nitka
12 posters

Go down

Czy uruchomić na próbę moduł "PRZYJACIELE" ?

Moduł "Przyjaciele" Lvb1063%Moduł "Przyjaciele" Pvb10 63% 
[ 10 ]
Moduł "Przyjaciele" Lvb1019%Moduł "Przyjaciele" Pvb10 19% 
[ 3 ]
Moduł "Przyjaciele" Lvb1018%Moduł "Przyjaciele" Pvb10 18% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 16
 
 
Poll closed

Moduł "Przyjaciele" Empty Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Nitka Wto 02 Lut 2010, 23:56

Tak sobie myślę....

Opracowałam moduł zarządzania znajomymi na forum. Można by dodawać przyjaciół do swojego profilu itd. Jest tylko jeden szkopuł - zdaje się nie można zainstalować polskiego language packa co sprowadza się do tego, że będzie po angielsku.
Niby prościzna, ale np jak ktoś w ogóle nie zna tego języka to może się gubić.
Np.
"Add to my friends list" albo "Add to my foes list"

Zagłosujcie - uruchomić na próbę i będzie korzystał ten co chce?

Tak czy nie?
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by aniaffff Sro 03 Lut 2010, 00:00

Spróbowac mozna.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by rossi82 Sro 03 Lut 2010, 00:01

Jestem za, ciekawy pomysł.
Język nie powinien stanowić problemu, zawsze można przecież skorzystać z internetowego tłumacza i przy okazji czegoś się naumieć Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by aniaffff Sro 03 Lut 2010, 00:04

Ja rozumiem tylko słowo Friends O nie mogę! ale nie ma rzeczy niemozliwych. O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Lenka12_12 Sro 03 Lut 2010, 00:04

jestem za moze sie naucze troche angielskiego! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by anulaaa33 Sro 03 Lut 2010, 00:08

aniaffff napisał:Ja rozumiem tylko słowo Friends O nie mogę! ale nie ma rzeczy niemozliwych. O nie mogę!


a "my" Ci nic nie mówi O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by aniaffff Sro 03 Lut 2010, 00:13

Mówi mi że trzeba do shreka wracac. O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by MamaM Sro 03 Lut 2010, 00:44

Nitko,jestem za!
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Mama i corcia Sro 03 Lut 2010, 10:37

Ja tez jestem za Ale bajeer!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by bywalec1 Sro 03 Lut 2010, 15:35

A ja sądze że w obecnej fazie rozwoju forum nie jest to wskazane. Sprubuję uzasdnić swoje zdanie w punktach:
1. Z analizy listy użytkowników wg ostatnich odwiedzin i listy postów wynika że obecnie aktywnych uzytkowników w miarę regularnie odwiedzajacych forum jest ok. 40. Inni nie byli na forum jeszcze w tym roku lub sa nowymi uczestnikami mającymi na koncie tylko kilka postow i nie wiadomo czy się tu zaaklimatyzują. W tym stanie rzeczy tworzenie podgrup przyjaciół nie wydaje mi sie potrzebne.

2. Osobiście wszystkie nie-zle-mamy traktuję jak przyjaciół i nie chcialbym nikogo wyrozniac mimo ze z jednymi znam się lepiej, z innymi slabiej a jeszcze z innymi prawie wcale. Sam też nie chcialbym byc w ten sposób wyrozniany. Wolę gdy rozmowy na forum toczą sie w sposób naturalny. Instytuconalizowanie przyjaźni może wywołać nieporozumienia. (Patrz p.3)

3. Dodawanie na listę przyjaciół wiąże sie zapewne ze zgodą i wzajemnościa dodawanego. A wtedy może dojść do sytuacji:

- A zaprasza B na listę przyjaciół a ta odmawia. Despekt jest oczywisty jakiś uraz nieunikniony. Lepiej więc by jeśli B nie darzy sympatią A po prostu dyskretnie omijała ją w rozmowach na forum ale bez demonstracji.

- C zaprasza D. D też nie lubi C (jak B - A) ale nie chce robić jej afrontu i zaproszenie odwzajmnia. D ma dyskomfort w postaci nielubianej osoby na swojej liście przyjaciół.

- E i F się lubia i zostają przyjciółmi na swych listach. Ale po pewnym czasie coś sięmiedzy nimi psuje co odczuwa złaszcza E. E ma dylemat: utrzymywać ten stan rzeczy czy usunąć F z listy przyjaciół (jesłi jest przewidzaina taka opcja). Jeśłi usunie - przyjaźń zmieni się w antypatie.

4. Uważam że wystarczającą formą wyrażenia sumpatii dla kogoś w obecnym stanie forum są nasze ciacha Zapraszam na ciacho! Może kiedyś, gdy forum stanie sie liczniejsze listy przyjaciół wniosa coś pozytywnego. Obecnie wydaje mi się że nic.

Takie jest moje zdanie - jak zwykle pod prąd, ale taki już jestem Ale bajeer!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Nieznajoma Sro 03 Lut 2010, 15:42

bywalec1 napisał:A ja sądze że w obecnej fazie rozwoju forum nie jest to wskazane. Sprubuję uzasdnić swoje zdanie w punktach:
1. Z analizy listy użytkowników wg ostatnich odwiedzin i listy postów wynika że obecnie aktywnych uzytkowników w miarę regularnie odwiedzajacych forum jest ok. 40. Inni nie byli na forum jeszcze w tym roku lub sa nowymi uczestnikami mającymi na koncie tylko kilka postow i nie wiadomo czy się tu zaaklimatyzują. W tym stanie rzeczy tworzenie podgrup przyjaciół nie wydaje mi sie potrzebne.

2. Osobiście wszystkie nie-zle-mamy traktuję jak przyjaciół i nie chcialbym nikogo wyrozniac mimo ze z jednymi znam się lepiej, z innymi slabiej a jeszcze z innymi prawie wcale. Sam też nie chcialbym byc w ten sposób wyrozniany. Wolę gdy rozmowy na forum toczą sie w sposób naturalny. Instytuconalizowanie przyjaźni może wywołać nieporozumienia. (Patrz p.3)

3. Dodawanie na listę przyjaciół wiąże sie zapewne ze zgodą i wzajemnościa dodawanego. A wtedy może dojść do sytuacji:

- A zaprasza B na listę przyjaciół a ta odmawia. Despekt jest oczywisty jakiś uraz nieunikniony. Lepiej więc by jeśli B nie darzy sympatią A po prostu dyskretnie omijała ją w rozmowach na forum ale bez demonstracji.

- C zaprasza D. D też nie lubi C (jak B - A) ale nie chce robić jej afrontu i zaproszenie odwzajmnia. D ma dyskomfort w postaci nielubianej osoby na swojej liście przyjaciół.

- E i F się lubia i zostają przyjciółmi na swych listach. Ale po pewnym czasie coś sięmiedzy nimi psuje co odczuwa złaszcza E. E ma dylemat: utrzymywać ten stan rzeczy czy usunąć F z listy przyjaciół (jesłi jest przewidzaina taka opcja). Jeśłi usunie - przyjaźń zmieni się w antypatie.

4. Uważam że wystarczającą formą wyrażenia sumpatii dla kogoś w obecnym stanie forum są nasze ciacha Zapraszam na ciacho! Może kiedyś, gdy forum stanie sie liczniejsze listy przyjaciół wniosa coś pozytywnego. Obecnie wydaje mi się że nic.

Takie jest moje zdanie - jak zwykle pod prąd, ale taki już jestem Ale bajeer!

popieram
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Aurelia Sro 03 Lut 2010, 16:14

bywalec1
wkońcu się z Toba w czymś zgadzam Baba rządzi!
Aurelia
Aurelia
 
 

Wiek : 45
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : 2

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 79


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by aniaffff Sro 03 Lut 2010, 18:03

Przeciez chodzi o to żeby spróbowac jak to bedzie, jak nie bedzie nam sie podobało to nie.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by bywalec1 Sro 03 Lut 2010, 18:08

zapomnialem jeszcze o jednym argumencie na "nie" a więc dodaję:

5. Nowi uczestnicy: gdy nowy uczesntik /-czka zobaczy po zarejestrowaniu się że wszyscy "starzy" się tu znają i mają licznych przyjaciół moze nie starczyć jej determinacji by starać się o dołączenie do nich, uzna nasze forum za jedno z wielu netowych TWA (towarzystwo wzajemnej adoracji) i stwierdzi że nic tu po nim/niej. To moze byc hamulec dla rozwoju forum.
Zobaczie co jest teraz - jak dużo nowych się rejestruje, wita i zaraz ich nie ma. Po stworzeniu list przyjaciół zjawisko to moze się poglębić.

Listy znajomych mają racje bytu na portalach i forach (np. fotosik.pl) z duza liczbą uczestników. Tam pozwalają dobrać sie w grupy osobom o zbliżonych zainteresowaniach. Na n-z-m prawie nie ma jeszcze stałych topikow tematycznych a na te ktore są zainteresowani dotrą bez problemu.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by bywalec1 Sro 03 Lut 2010, 18:14

Aurelia napisał:bywalec1
wkońcu się z Toba w czymś zgadzam Baba rządzi!

Cieszę sie Aurelio LOL A jeszcze bardziej cieszylbym sie gdybym mógł siedowiedziec w czym wcześniej sie ze mna nie zgadzalaś.

Bo uwazam że forum jest m.in. po to by ludzie sie tu spotykali, rozmawaili, dyskutowali i szczerze prezentowali swoj punkt widzenia. Wymieniali opinie i poglądy- - oczywiscie z szcunkeim dla rozmowcow nawet tych z którymi sie nie zgadzamy. A więc ... wal śmiało! O nie mogę!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by aniaffff Sro 03 Lut 2010, 18:24

Bywalcu z punktem 1 i 5 nie zgadzam sie z Toba w innych masz sporo racji. Jesli ktos chce dołaczyc do forumowiczek to po prostu pisze żeby sie lepiej poznac. Dlaczego jest duzo osób które się rejestruja a nie piszą? Po pierwsze mysle że z powodu konkursów tak sie dzieje, wystarczy byc zarejestrowanym aby wziąśc w nich udział. Po drugie sa ludzie którzy szukaja czegos o konkretnym problemie jaki maja w danej chwili, sama tak kiedyś robiłam zanim sie tu zadomowiłam. Czytają i od początku nie maja chęci pisac razem z nami.
A nie wiem czy zauważyłes że TWA i tak juz jest bez listy.
Sa nowe osoby które sie lubi po kilku postach, uważam że z lista czy bez ktos kto tu nie pasuje, ma inne poczucie humoru, inne wartosci i poglad na zycie nie bedzie umiał sie tu zaklimatyzowac.
Pozdrawiam.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Mama i corcia Sro 03 Lut 2010, 19:12

Aniaffff no i jestem zmuszona dac Ci 2 ciacho w ciagu minuty LOL
Zgadzam sie z Toba w zupelnosci.

Ja jestem tu niebawem rok tak wiec nie od samego poczatku i jak tu trafilam tez juz duzo uczestniczek sie znalo i lubialo ze soba a jednak nie zrazilo mnie to wogole i teraz tez jestem w TWA Żartowniś
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by aniaffff Sro 03 Lut 2010, 20:17

Dzięki MiC
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Lenka12_12 Sro 03 Lut 2010, 20:39

powiem tak: zgadzam sie z troche z tym troche z tamtym tzn! na samym poczatku od zarejestrowania nie pisałam wcale lub bardzo mało!Szukałam towarzystwa i teraz wiem ze je znalazłam !wy NZM pomogłyscie mi przetrwac ten trudny okres jak ciąza teraz jestem juz ku koncowi i stwierdzam ze jak urodze to w miare mozliwosci czasowych bede tu zagladac i pisac napewno mniej ale bede!zawsze mozna spróbowac a czy to wyjdzie to sie okaze!warto postawic takze czas trwania tego okresu próbnego!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Lenka12_12 Sro 03 Lut 2010, 20:40

a jeszcze jedno: co do konkursów!szlak mnie trafia ze wygrywa ktos kto nie ma wogóle zadnych postów!nie zebym zazdrosciła komus wygranej tylko fakt ze rejestruje sie po to by cos wygrac a nie po to by być!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Aurelia Sro 03 Lut 2010, 21:18

Lenka12_12 obyś miałą czas i siłe na forum ,ja padam przy małym ,nawet nie mam czasu na dobry film,może Twoje dziecie będzie spało non stop bo mój ciagle ma kolki i trzeba niańczyć , a jestem sama z dziećmi jak zasypia w nocy to padam razem z Nim Powodzeni:)
Aurelia
Aurelia
 
 

Wiek : 45
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : 2

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 79


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Lenka12_12 Sro 03 Lut 2010, 21:32

Aurelia napisał:Lenka12_12 obyś miałą czas i siłe na forum ,ja padam przy małym ,nawet nie mam czasu na dobry film,może Twoje dziecie będzie spało non stop bo mój ciagle ma kolki i trzeba niańczyć , a jestem sama z dziećmi jak zasypia w nocy to padam razem z Nim Powodzeni:)
nie wiem jak to bedzie mam tylko nadzieje ze znajde czas i siłe na wszystko LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by rossi82 Sro 03 Lut 2010, 23:16

Se siedzę i se myślę...
Poniekąd zgadzam się z obawami Bywalca. Uważam jednak że powinniśmy dać szansę wykluć się pomysłowi Nitki. Jeżeli okaże się że forum jeszcze nie dorosło do tego pomysłu przynajmniej nie będziemy pluć sobie w brodę że nie spróbowaliśmy i ominęła nas fajna zabawa.


Lenka12_12 napisał:
Aurelia napisał:Lenka12_12 obyś miałą czas i siłe na forum ,ja padam przy małym ,nawet nie mam czasu na dobry film,może Twoje dziecie będzie spało non stop bo mój ciagle ma kolki i trzeba niańczyć , a jestem sama z dziećmi jak zasypia w nocy to padam razem z Nim Powodzeni:)
nie wiem jak to bedzie mam tylko nadzieje ze znajde czas i siłe na wszystko LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ech... uroki macierzyństwa Hah Trzeba myśleć pozytywnie, kolki kiedyś miną. Zresztą dzieciaki tak szybko rosną że ani się Aurelio obejrzysz a Twoja latorośl powie Ci żebyś poszła na kawę do kuchni i nie przeszkadzała w zabawie bo młody potrzebuje prywatności (tak niedawno zaśpiewał mojej znajomej pewien kochany trzylatek LOL )
Lenko... nie taki diabeł straszny Zapraszam na ciacho!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Armelia1 Czw 04 Lut 2010, 00:52

hmmm... Pomysły
a ja się raczej zgodzę z bywalcem choć TWA już jest to nie jest tak oficjalnie zdeklarowane a przynajmniej nie dla "nowych"
powiem szczerze mnie osobiście ciężko było by się przez to przebić jestem raczej osobą nieśmiałą i jak bym widziała,że takie grupki sie potworzyły raczej by mnie to hamowało Hah
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by anulaaa33 Czw 04 Lut 2010, 09:40

Lenka12_12 napisał:a jeszcze jedno: co do konkursów!szlak mnie trafia ze wygrywa ktos kto nie ma wogóle zadnych postów!nie zebym zazdrosciła komus wygranej tylko fakt ze rejestruje sie po to by cos wygrac a nie po to by być!


Brawo! Brawo! ZGADZAM SIĘ!!!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Aurelia Czw 04 Lut 2010, 11:01

Lenka12_12 masz kogoś do pomocy przy dziecku?? ja mam syna drugiego starszego jak mały zaśnie wieczorem to znowu siadam do lekcji starszego bo takie tematy zadają ze szok,rossi82
tak kolki mijają pomału ale znowu idą zabki dziasła bolą mały cały czas płacze,ja jestem przez czały tydzień lub dwa non stop 24 na dobe sama i można pierdolca dostac ,ale warto dla dziecka choćby sie przydałą pomoc nawet na godzinke dziennie:) bo wygladam jak strach na wróble LOL
Aurelia
Aurelia
 
 

Wiek : 45
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : 2

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 79


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Lenka12_12 Czw 04 Lut 2010, 11:05

póki co bede miec mamusie do pomocy a później mam nadzieje ze bede w stanie sie zorganizowac i poukładac sama!A decydujac sie na bobasa byłam swiadoma obowiazków jakie beda przede mna!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Lenka12_12 Czw 04 Lut 2010, 11:08

a co do lekcji starszego dziecka to bardzo dobrze Cie rozumie !Od samego poczatku trzeba odrabiac lekcje bo później to my rodzice mamy zaległosci i nie potrafimy pomóc dziecku!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Aurelia Czw 04 Lut 2010, 13:06

te 3 miechy najgorsze,dla mnie to był horror,maż był przez pierwszy tydzień to troszke pomógł,różne sa dzieci jedne non stop spia mój w dzień śpi po 10 minut,byłam u lekarza i mówi ze sa takie dzieci,spia po troszku i są wyspane :( ehhhhhhhhhhhhhh nieraz spi 3 minuty rekordzista ledwo położe to za chwilke wstaje,mój sztucznie karmiony ,i nie chce jesc mleka wiec nie najedzony to nie śpi LOL ma skaze białkowa mleko na recepte syfffffffffffff straszny ............ Co?
Aurelia
Aurelia
 
 

Wiek : 45
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : 2

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 79


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Mama i corcia Czw 04 Lut 2010, 13:08

Armelia1 napisał:hmmm... Pomysły
a ja się raczej zgodzę z bywalcem choć TWA już jest to nie jest tak oficjalnie zdeklarowane a przynajmniej nie dla "nowych"
powiem szczerze mnie osobiście ciężko było by się przez to przebić jestem raczej osobą nieśmiałą i jak bym widziała,że takie grupki sie potworzyły raczej by mnie to hamowało Hah


Kochanie jeden Twoj post i juz Wszystkie Cie polubilysmy Zbiorowe wtulenie
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by anulaaa33 Czw 04 Lut 2010, 13:20

Mama i corcia napisał:
Armelia1 napisał:hmmm... Pomysły
a ja się raczej zgodzę z bywalcem choć TWA już jest to nie jest tak oficjalnie zdeklarowane a przynajmniej nie dla "nowych"
powiem szczerze mnie osobiście ciężko było by się przez to przebić jestem raczej osobą nieśmiałą i jak bym widziała,że takie grupki sie potworzyły raczej by mnie to hamowało Hah


Kochanie jeden Twoj post i juz Wszystkie Cie polubilysmy Zbiorowe wtulenie
Dokładnie nawet wczoraj poruszułyśmy tą sprawe z Armelią i jakoś niby zagłosowałam na tak ale nie jestem do końca przekonana nowe osoby może to zrazić a po drugie jak Bywalec napisał są ciacha więc kolejna funkcja mogła by troszke zniechęcić co poniektórych
I jak dla mnie to troszke "dziecinne" Nie rozumiem
Ale oczywiście wszystko zależy od naszej Nici Hah

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by sylwia Czw 04 Lut 2010, 15:40

zawsze mozna sprobowac nie oceniajmy czegos czego jeszcze nie ma, jak bedzie i nam sie nie spodoba to wtedy napiszemy ze jest do kitu i tego nie chcemy a narazie moze dajmy szanse zaistniec nowej funkcji na forum i nie badzmy na nie wtedy gdy nawet tego nie ma
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by aniaffff Czw 04 Lut 2010, 15:42

Sylwia Zapraszam na ciacho! wyjełas mi to z ust.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by sylwia Czw 04 Lut 2010, 15:47

dzieki za ciacho
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Armelia1 Czw 04 Lut 2010, 15:49

Mama i corcia napisał:
Armelia1 napisał:hmmm... Pomysły
a ja się raczej zgodzę z bywalcem choć TWA już jest to nie jest tak oficjalnie zdeklarowane a przynajmniej nie dla "nowych"
powiem szczerze mnie osobiście ciężko było by się przez to przebić jestem raczej osobą nieśmiałą i jak bym widziała,że takie grupki sie potworzyły raczej by mnie to hamowało Hah


Kochanie jeden Twoj post i juz Wszystkie Cie polubilysmy Zbiorowe wtulenie
MiC kochana jesteś Uściski Uściski Uściski
a swoją drogą to siem cieszem Żartowniś Żartowniś Żartowniś
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Mama i corcia Pią 05 Lut 2010, 00:00

Armelia1 napisał:
Mama i corcia napisał:
Armelia1 napisał:hmmm... Pomysły
a ja się raczej zgodzę z bywalcem choć TWA już jest to nie jest tak oficjalnie zdeklarowane a przynajmniej nie dla "nowych"
powiem szczerze mnie osobiście ciężko było by się przez to przebić jestem raczej osobą nieśmiałą i jak bym widziała,że takie grupki sie potworzyły raczej by mnie to hamowało Hah


Kochanie jeden Twoj post i juz Wszystkie Cie polubilysmy Zbiorowe wtulenie
MiC kochana jesteś Uściski Uściski Uściski
a swoją drogą to siem cieszem Żartowniś Żartowniś Żartowniś




No i czerwienie sie Kłania się O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Moduł "Przyjaciele" Empty Re: Moduł "Przyjaciele"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach