Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

4 posters

Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by muminek80 Czw 21 Sty 2010, 20:40

Mamusie, potrzebuję pilnie obuwie profilaktyczne dla mojego synka do chodzenia po domu, rozmiar 26 i więcej. Teraz nosi rozmiar 25, a nóżka szybko mu rośnie. Może być w kolorach dziewczęcych. Nam to nie przeszkadza. Ważne żeby miał usztywnioną piętkę.

muminek80

Wiek : 44
Jestem z: : wielkopolski
Dzieci : synek

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 2


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by Aurelia Czw 21 Sty 2010, 21:32

Nie posiadam takich bucików Nie!
Aurelia
Aurelia
 
 

Wiek : 45
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : 2

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 79


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by mama33 Czw 21 Sty 2010, 21:35

Ja posiadam ale niestety rozmiar 24 czyli też za bardzo nie pomogę
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by anulaaa33 Czw 21 Sty 2010, 21:39

ja również jestem na kupnie tego rozmiaru zamówiłam już w sklepie

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by muminek80 Czw 21 Sty 2010, 23:50

szukałam w internecie takich bucików, ale ceny są za wysokie jak dla mnie. dlatego szukam używanych od dobrych ludzi. Wystarczy że muszę kupić wkładkę dekoślawiącą za 30 zł. to już duży wydatek dla mnie. A nóżka mojemu synkowi teraz szybko rośnie.
anulaaa33 a jakiej firmy buciki zamówiłaś w sklepie? i w jakim sklepie? no i za ile?

muminek80

Wiek : 44
Jestem z: : wielkopolski
Dzieci : synek

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 2


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by anulaaa33 Pią 22 Sty 2010, 01:16

w sklepie ze sprzętem reh.zamówiłam z Daniela kosz ok 70 zł niecałe nawet z wkładką supinującą

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by mama33 Pią 22 Sty 2010, 01:25

anulaaa33 napisał:w sklepie ze sprzętem reh.zamówiłam z Daniela kosz ok 70 zł niecałe nawet z wkładką supinującą
to niedrogo bo ja zapłaciłam w zeszłym roku w sklepie ortopedycznym za buciki profilaktyczne 80zł
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by anulaaa33 Pią 22 Sty 2010, 01:27

jeszcze z z jednej firmy były za 200 zł ale babka powiedziała ze niczym sie nie różnią tylko firmą

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by mama33 Sob 23 Sty 2010, 02:55

muminek80 napisał:szukałam w internecie takich bucików, ale ceny są za wysokie jak dla mnie. dlatego szukam używanych od dobrych ludzi. Wystarczy że muszę kupić wkładkę dekoślawiącą za 30 zł. to już duży wydatek dla mnie. A nóżka mojemu synkowi teraz szybko rośnie.
anulaaa33 a jakiej firmy buciki zamówiłaś w sklepie? i w jakim sklepie? no i za ile?
Mi się wydaje że takie buciki profilaktyczne to niestety ale powinno się kupować nowe! Bo te już używane są w specyficzny sposób ukształtowane przez poprzedniego właściciela a nie jest to dobre dla dziecka które będzie je potem używać !I zamiast pomóc to mogą bardziej zaszkodzić!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by anulaaa33 Sob 23 Sty 2010, 14:16

Dokładnie przeciez bucik jest zdeformowany po czyjejs nóżce a jednak rózne są stópki....

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by mama33 Sob 23 Sty 2010, 14:18

anulaaa33 napisał:Dokładnie przeciez bucik jest zdeformowany po czyjejs nóżce a jednak rózne są stópki....
właśnie o to mi dokładnie chodzi! I dlatego nie założyłabym swojemu synkowi bucików po innym dziecku bo mogłaby one mu bardziej zaszkodzić niż pomóc !
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by anulaaa33 Sob 23 Sty 2010, 14:23

Nam babka w ośrodku naopowiadała że te buty takie drogie i w ogóle zaszłam do sklepu a tam niespodzianka a chciała nam dac takie po kimś ale jak one wyglądały normalnie jak szmata były już u kresu wytrzymałości i jak dziecko ma w tym chodzić

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka Empty Re: Przyjmę obuwie profilaktyczne dla synka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach