Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

+11
aminka
bywalec1
Nieznajoma
motylek.2
dagolis
sylwia
Armelia1
mama33
anulaaa33
Mama i corcia
aniaffff
15 posters

Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by aniaffff Sro 28 Paź 2009, 00:45

Ja sie przyznaje że to coś pomiedzy to ja.
Nie pamietam kiedy ostatni raz sie zalałam, chyba ze trzy lata temu. Potem ciąża, półtoraroczne karmienie a teraz? Wódki nie pijam wcale i chyba pić nie będę, na sama myśl mi się cofa do kieliszka. Lubie słodkie trunki, nie często bo zazwyczaj a właściwie zawsze robie za kierowce co najwyżej w domu z mężem piwko albo jak ktos sie trafi winko lub nalewka.

Na forum pozwalam sobie na wieksze pijaństwo ale to tylko wirtualne więc...
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Mama i corcia Sro 28 Paź 2009, 01:47

aniaffff napisał:Ja sie przyznaje że to coś pomiedzy to ja.
Nie pamietam kiedy ostatni raz sie zalałam, chyba ze trzy lata temu. Potem ciąża, półtoraroczne karmienie a teraz? Wódki nie pijam wcale i chyba pić nie będę, na sama myśl mi się cofa do kieliszka. Lubie słodkie trunki, nie często bo zazwyczaj a właściwie zawsze robie za kierowce co najwyżej w domu z mężem piwko albo jak ktos sie trafi winko lub nalewka.

Na forum pozwalam sobie na wieksze pijaństwo ale to tylko wirtualne więc...



Aniafff pozwol ze zacytuje Twoja wypowiedz ale nie bede pisac bo kropka w kropke napisala bym dokladnie to samo.
Z jednym tylko wyjatkiem..ja karmilam rok.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by anulaaa33 Sro 28 Paź 2009, 03:12

Ja też nie pijam.
Wódki absolutnie,choć ostatnio byłam tak wkurzona że pojechałam do psiapsiółki i na odstresownie zrobiła drinki i tak to 0.7 poszło O nie mogę!
Ale to pierwszy raz chyba od 5 lat cos mocniejszego wypiłam a tak to tylko redsika czasem leszka od święta..

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by mama33 Sro 28 Paź 2009, 12:49

Ja też wódki nie znoszę kiedyś na studiach próbowali mnie nauczyć pić czystą po jednym wypitym kieliszku skończyło się to w kibelku!
Jak już coś biorę alkoholowego do ust to jest to redsik malinowy ale kiedy to było Pomysły
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Armelia1 Sro 28 Paź 2009, 13:17

kiedyś głownie piwko od "święta"wódka ale jak już to tylko parę kieliszków czystej-w drinkach Nie! od jakiś 5 lat praktycznie zero % czasami jakiegoś smirnoffa-takie drinki w butelkach się piło a teraz całkowite zero alkoholu-ciąża i karmienie
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Armelia1 Sro 28 Paź 2009, 13:18

więc kiedyś po między a obecnie abstynencja O tak!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by sylwia Sro 28 Paź 2009, 14:45

ja lubie piwko i drinki za czysta nieprzepadam teraz karmie wiec .....
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by dagolis Sro 28 Paź 2009, 16:06

nie przepadam za alkoholem a wódki nie lubię!!
ale od czasu do czasu jak mam ochotkę to wypiję jakieś piwko z sokiem a okazjonalnie kieliszek czegoś kolorowego LOL
w maju mi się skończyła ok 2-letnia abstynencja LOL

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by motylek.2 Sro 28 Paź 2009, 18:43

A ja za wódką nie byłam nie jestem i nie bede nie lubie pić.
Jedyne co z męzem wypijemy to raz w miesiacu piwo. Ale najczesciej pijemy Piwko Karmi Poema Di Caffe. A drinki hmm raz pamietam wypiłam dzina z tonikiem i nic wiecej. Ale czasem spróbuje tez jakis kremów.
Z mleka skondensowanego i spiytus badz wódka.
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Nieznajoma Sro 28 Paź 2009, 19:46

ja wódki nie pijam jak cos to slodka typu wisniówka a teraz to juz tylko moge czasami pifko wieczorem ale ostatnipo nawet i tego nie pijam choc dzis przyznam kupilam dwa O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by aniaffff Sro 28 Paź 2009, 23:41

Widzę że same przeciwniczki wódki, ja sie przyznaje że w czasach młodości i pierwszych imprez pijałam wódkę ale zawsze kończyło sie nad kibelkiem. Głowa moja nie do picia jest stworzona tylko do myślenia... hihihi
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Mama i corcia Sro 28 Paź 2009, 23:50

To tak jak ja tez w czasach mlodosci nie gardzilam wodka a powiem wiecej ze ja ja lubialam i pilam zawsze bez przepitki bo poprostu mi smakowala.Dzisiaj zastanawiem sie czy ja wtedy mialam wogole kubki smakowe Pomysły
Jeszcze pare lat temu jak przyjechalam pierwszy raz tutaj odwiedzic mojego obecnego meza to siedzielismy sobie wieczorkami i pili wodeczke Zakręcony dokladniej wsciekle psy.
Dzisiaj jest to dla mnie nie do pomyslenia,jak widze ze ktos pije to zamykam oczy albo sie odwracam bo mi sie robi niedobrze.
Jedno przyznam tylko ze zawsze uwielbialam i uwielbiac bede Tekile i nawet przed wyjsciem na disco z malzem opedzlowalismy sobie buteleczke politrowa i sie nie opilam Hah ,chyba bylam w za duzym stresie O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by aniaffff Czw 29 Paź 2009, 00:04

Mmmmm Wściekły pies ...
Bez przepitki nie pijałam ani też z gwinta ale za to raz polali mi dla niby żarty czystego spirytu. O Matko myslałam że mnie wypali.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Mama i corcia Czw 29 Paź 2009, 00:09

No nie zle,tragiczne zwlaszcza jak sie nie wie co sie pije.

Pamietam jak mnie kiedyc moj"madry" brat uczyl pic spirytus a ja glupia dalam sie namowic.
Skonczylo sie tym ze po chyba dwoch kieliszkach i po zarzyg....calego pokoju zaniosl mnie do luzka a mama jak wrocila z pracy (bo to bylo w polodnie) powiedzial jej ze spie bo bardzo boli mnie glowa O nie mogę!
Mial nauczke bo musial sprzatac O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Do dzis mi to wypomina O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by aniaffff Czw 29 Paź 2009, 00:12

Znaczy sie oblałas lekcję O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Mama i corcia Czw 29 Paź 2009, 00:15

aniaffff napisał:Znaczy sie oblałas lekcję O nie mogę!


Dokladnie tak i to odrazu Zakręcony
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by anulaaa33 Czw 29 Paź 2009, 10:05

Mama i corcia napisał:To tak jak ja tez w czasach mlodosci nie gardzilam wodka a powiem wiecej ze ja ja lubialam i pilam zawsze bez przepitki bo poprostu mi smakowala.Dzisiaj zastanawiem sie czy ja wtedy mialam wogole kubki smakowe Pomysły
Jeszcze pare lat temu jak przyjechalam pierwszy raz tutaj odwiedzic mojego obecnego meza to siedzielismy sobie wieczorkami i pili wodeczke Zakręcony dokladniej wsciekle psy.
Dzisiaj jest to dla mnie nie do pomyslenia,jak widze ze ktos pije to zamykam oczy albo sie odwracam bo mi sie robi niedobrze.
Jedno przyznam tylko ze zawsze uwielbialam i uwielbiac bede Tekile i nawet przed wyjsciem na disco z malzem opedzlowalismy sobie buteleczke politrowa i sie nie opilam Hah ,chyba bylam w za duzym stresie O nie mogę!

Historia choć by wzięta z mojego życia wszystko się zgadza Żartowniś
Jedyna różnica że nie lubie tekili

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by bywalec1 Czw 29 Paź 2009, 10:53

Zdecydowanie pomiędzy!!!
Ja pije ale z umiarem. A wiadomo, że alkohol pity z umiarem nie szkodzi.
Nawet w dużych ilościach O nie mogę!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by sylwia Czw 29 Paź 2009, 16:16

bywalec cos zadko zagladasz do nas
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Ale jaja!

Pisanie by bywalec1 Czw 29 Paź 2009, 17:02

sylwia napisał:bywalec cos zadko zagladasz do nas

Fakt, biję się w piersi. Ale prowadzę obecnie walke na śmierć i zycie (wirtualne oczywiście) na innym forum dla kobiet. Pewnie wreszczie dostanę tam bana i wtedy bedę miał wiecej czasu dla n-z-m LOL

Przy okzaji - przepraszam że rzucę pytnie nie na temat. Jakbyście zareagowaly na wieść że np. jedna z naszych moderatorek jest facetem który udaję kobietę?? Bulwers byłby duży prawda?? A dokladnie taka sytuacja ma miejsce tam! Gościu pod męskim nickiem świntuszy sobie w najlepsze na dziale erotycznym a oficjalnie jako moderatorka pryncypialnie poucza mnie i innych piszących tam panów co nam wolno a co nie.
Normalnie "Seksmisja" jak nic! O nie mogę! na razie go nie zadenuncjowałem ale tytułuje go juz "Jej Ekscelencją" O nie mogę!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by aminka Czw 29 Paź 2009, 17:18

Ja kiedys za czasow studenckich cos popijalam, ale od dawna juz nic absolutnie w ustach nie mialam. I nie chce miec. Zyje mi sie z tym swietnie, a jak widze dookola co alkohol robi z ludzmi to mi sie smutno robi.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by anulaaa33 Czw 29 Paź 2009, 18:34

bywalec1 napisał:
sylwia napisał:bywalec cos zadko zagladasz do nas

Fakt, biję się w piersi. Ale prowadzę obecnie walke na śmierć i zycie (wirtualne oczywiście) na innym forum dla kobiet. Pewnie wreszczie dostanę tam bana i wtedy bedę miał wiecej czasu dla n-z-m LOL

Przy okzaji - przepraszam że rzucę pytnie nie na temat. Jakbyście zareagowaly na wieść że np. jedna z naszych moderatorek jest facetem który udaję kobietę?? Bulwers byłby duży prawda?? A dokladnie taka sytuacja ma miejsce tam! Gościu pod męskim nickiem świntuszy sobie w najlepsze na dziale erotycznym a oficjalnie jako moderatorka pryncypialnie poucza mnie i innych piszących tam panów co nam wolno a co nie.
Normalnie "Seksmisja" jak nic! O nie mogę! na razie go nie zadenuncjowałem ale tytułuje go juz "Jej Ekscelencją" O nie mogę!


Oszzzzz Ty zdradzasz nas Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę i jeszcze raz Lanie na gołą dupę wracaj tu do nas szybciutko bo jak się baby rzucą to ........ O nie mogę! Kruszynka z Ciebie zostanie O nie mogę! Boję sie!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by MamaM Czw 29 Paź 2009, 20:28

abstynencja ...od dwóch lat:)
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by rossi82 Czw 29 Paź 2009, 22:56

Kiedyś raczej ,,pomiędzy'' choć bywało że imprezy kończyły się totalnym apogeum alkoholowym Hah
Teraz z racji karmienia abstynencja ale.... naciągana Hah Hah
Pozwalam sobie na piwko od czasu do czasu i dobrze mi z tym.
Pijemy!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by rossi82 Czw 29 Paź 2009, 23:01

bywalec1 napisał:
sylwia napisał:bywalec cos zadko zagladasz do nas

Fakt, biję się w piersi. Ale prowadzę obecnie walke na śmierć i zycie (wirtualne oczywiście) na innym forum dla kobiet. Pewnie wreszczie dostanę tam bana i wtedy bedę miał wiecej czasu dla n-z-m LOL

Przy okzaji - przepraszam że rzucę pytnie nie na temat. Jakbyście zareagowaly na wieść że np. jedna z naszych moderatorek jest facetem który udaję kobietę?? Bulwers byłby duży prawda?? A dokladnie taka sytuacja ma miejsce tam! Gościu pod męskim nickiem świntuszy sobie w najlepsze na dziale erotycznym a oficjalnie jako moderatorka pryncypialnie poucza mnie i innych piszących tam panów co nam wolno a co nie.
Normalnie "Seksmisja" jak nic! O nie mogę! na razie go nie zadenuncjowałem ale tytułuje go juz "Jej Ekscelencją" O nie mogę!

Na szczęście ja nie muszę się golić Hah
A seksmisja fajny film, wesoły, się dzieje...no LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by gonialbn Czw 29 Paź 2009, 23:45

czasem podpijam mężowi piwo,ale ostatnio to karmi malinowe lub wino różowe
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by rumianek :) Pią 30 Paź 2009, 13:15

rossi82 napisał:Kiedyś raczej ,,pomiędzy'' choć bywało że imprezy kończyły się totalnym apogeum alkoholowym Hah
Teraz z racji karmienia abstynencja ale.... naciągana Hah Hah
Pozwalam sobie na piwko od czasu do czasu i dobrze mi z tym.
Pijemy!

To tak jak ja O tak! tylko to piwko to karmi Hah Tęsknię czasem za moim ulubionym białym winem, dżinem z tonikiem i szarlotką... Impreza!!
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by bywalec1 Pią 30 Paź 2009, 15:45

anulaaa33 napisał:
Oszzzzz Ty zdradzasz nas Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę i jeszcze raz Lanie na gołą dupę wracaj tu do nas szybciutko bo jak się baby rzucą to ........ O nie mogę! Kruszynka z Ciebie zostanie O nie mogę! Boję sie!

AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Anty KOBIETA MNIE BIJE!!!!!!!! Płaczę
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by dagolis Pią 30 Paź 2009, 16:04

bywalec1 napisał:
anulaaa33 napisał:
Oszzzzz Ty zdradzasz nas Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę Lanie na gołą dupę i jeszcze raz Lanie na gołą dupę wracaj tu do nas szybciutko bo jak się baby rzucą to ........ O nie mogę! Kruszynka z Ciebie zostanie O nie mogę! Boję sie!

AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Anty KOBIETA MNIE BIJE!!!!!!!! Płaczę

O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
cd. SEKSMISJI. jeśli już o biciu mówimy:
"Jadwiniu, proszę natychmiast uwolnić tatusia...", "a pamiętasz jak Cię po pupce klepałem"....

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Dzień dobry! Zastałem Jolkę??

Pisanie by bywalec1 Pią 30 Paź 2009, 16:28

O nie mogę! O nie mogę!
Fragment mojego wczorajszego maila do Jej Ekcelencji:

"Cześć [imie męskie]!

Na wstępie mojego maila pragnę Cię serdecznie …… OP.....LIĆ!!!! (w oryginale bez kropek) Uczynię to słowami Maksia z filmu „Seksmisja” (lekko
sparafrazowanymi):

"To taka z ciebie Ekscelencja! To one [kafeteryjne feministki] mnie o mało
nie wykastrowały, a ty cycki sobie będziesz, cyganie, przyprawiał! Ogólna radość:D
[…] Ty!, a jakżeś ty się tu uchował? Ogólna radość:D:D
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy? Empty Re: Pijaństwo? Abstynencja? Coś pomiedzy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach