Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

+6
maxine-fee
aniaffff
gonialbn
Nieznajoma
Mama usunęła swój profil
Lenka12_12
10 posters

Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Wto 13 Paź 2009, 19:07

chce mi sie wyć,płakać krzyczeć! Płaczę Bardzo smutny Anty Wściekły Jestem bardzo przygnebiona.oprócz tego że jestem gruba to jeszcze nic mi sie nie układa nie mam kasy a to juz główny powód żeby sobie pobeczeć,na skróty rzecz biorac do porodu mam 4 miesiace a ja nie mam nic i nie zapowiada sie zebym cos kupiła-no bo niby za co.nawet nie mam do kogo gęby otworzyć żeby sie wyżalić bo nie mam znajomych.tą która miałam to tydzień temu dała mi tak popalić ,bez powodu zaczeła wyciagac na wierzch jakieś bzdury co mnie zraniły do tego stopnia ze nie moge jej tego wybaczyć!jeszcze do tego okropna pogoda i juz mam doła na amen!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Mama usunęła swój profil Wto 13 Paź 2009, 19:38

Lenka12_12 chyba każda z nas ma jakiegoś doła,pogoda jest straszna .ja walcze z dołem by mnie nie złapał,uciekam przed nim Smutek a mąż jak Cię wspiera ,bo z tymi chłopami różnie bywa Anty

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Wto 13 Paź 2009, 19:49

całymi dniami pracuje a jak wraca to pyta dlaczego znowu sie nie odzywam tylko mam nerwa i czy mam tak źle skoro siedze w domu i nic nie musze robić!on nigdy mnie nie rozumiał i nie zrozumie! Smutek
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Nieznajoma Wto 13 Paź 2009, 20:08

Lenka proponuje posiedziec z nami na forum u nas zawsze ktos poratuje w takiej chwili a powiedz skad jestes i czwego ci najbardziej potrzeba dla dziecka czego nie masz?? moze jakos wspomozemy;)

co do dola to akurat chyba taka pogoda i jakos chyba kiepsko z lepszym nastrej ja dzis tez humod do dupy ale wzielam sie za sprzatanie i zamiast myslec o głupotach myslałam gdzie co ulokowac zeby mialo rece i nogi własnie niedawno skonczylam musisz znalesc najlepszy sposob na twojego zeby cie satysfakcjonował i nie musiala myslec;)

chlopem sie nie przejmuj zaden nas nie zrozumie:E glowa do góry dziele piwkiem dla ciebie bezalkholowe albo kakao moge zrobic;) głowa do góry i koniec doła zasypiemy;)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Wto 13 Paź 2009, 20:31

Co do wyprawki dla dziecka to nie mam nic ale nie pisze dlatego by ktos mi pomógł tylko pisze dlatego bo mnie to boli jednak wielkie dzieki za szczerą chęć niesienia pomocy!moja rodzina mieszka kilka set kilometrów dalej i dlatego tez tak trudno mi jest na co dzień!mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzień!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Nieznajoma Wto 13 Paź 2009, 20:58

na pewno bedzie lepiej;) jakby cos to pisz smiało;) na pewno sobie poradzisz kochana my kobiety silne baby jestesmy a nie-zle-mamy to juz wogóle góra LOL co do rodziny to wiem co czujesz bo ja mieszkam z tesciami ale oprócz tego do rodzinki tez mam kawalek:(
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Mama usunęła swój profil Wto 13 Paź 2009, 21:24

Lenka12_12 znasz płeć już dziecka??? W ciąży

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by gonialbn Wto 13 Paź 2009, 23:05

jak dobrze pamiętam to ma być chłopak
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by aniaffff Wto 13 Paź 2009, 23:12

Lenka głowa do góry, będzie lepiej, jak nie jutro to pojutrze.
Brak kasy jest problemem dla wielu z nas, ciągle na cos brakuje. Trzeba wziąść sie w garść i cos wykombinować. Masz mało pieniedzy i nic dla dzidziusia. Idz do szmateksu i kupisz tam naprawde super wyprawke za małe pieniądze. Przeciez łóżeczko czy wózek też może być używany. Może od kogos znajomego?
Z chłopem to juz bardziej skomplikowane bo nie wiemy o co chodzi ale jak zawsze polecam rozmowę. W Tobie terz buzują hormony to musi zrozumieć że przeżywasz wszystko jeszcze mocniej. Może sie jakos dogadacie i znajdziecie jakies rozwiązanie.
Juz niedługo będziecie w trójke i powinnaś sie cieszyć na ten czas a nie sie zamartwiasz.
Buziole.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by maxine-fee Wto 13 Paź 2009, 23:58

Lenka dokladnie tak jak Aniafff pisze ,ja tez wszystko kupilam w lumpku lub na rynku z uzywanymi LOL i jestem zadowolona .

Nie trzeba kupowac nowych rzeczy ,najlepiej jak zaczniesz po pare rzeczy na miesiac kupowac a przez 4 miechy ci sie uzbiera LOL

Glowa do gory bedzie dobrze
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Mama i corcia Sro 14 Paź 2009, 00:41

Gliowa do gory.
Aniaffff bardzo dobrze napisala.
Jutro napewno bedzie lepiej.
Odwiedzaj nas jak najczesciej tylko mozesz a zobaczysz ze z nami dolek minie szybciutenko i na wszystko bedziesz patrzec w NIE-ZLYCH-BARWACH LOL czyli bardzo,bardzo pozytywnie Zbiorowe wtulenie Zbiorowe wtulenie
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Sro 14 Paź 2009, 12:39

Jesteście cudowne Nie-złe mamusie!Potraficie podnieść na duchu nawet najbardziej zbitego człowieka!Co do wyprawki macie racje z kupowaniem rzeczy uzywanych!Dzisiaj znowu pada wiec nie poprawie sobie humoru na cacy doputy dopuki nie zobacze choć małego słoneczka!DZiękuje za wsparcie!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Sro 14 Paź 2009, 12:44

...Bo Ona nie ma Wacka....A tak apropo ja od 28 września smiem twierdzić ze mam!Gonialbn masz dobrą pamięć!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Mama usunęła swój profil Sro 14 Paź 2009, 12:47

a to chłopczyk:)czyli jak mój bedzie wyrastać z ciuszków to moge Ci dawać po moim synku bo róznica bedzie 4 miechy,jak chcesz:) Baba rządzi!

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Sro 14 Paź 2009, 12:56

Jesteście niesamowite nie moge znaleźć słów by opisac to jak jest mi lżej!Ja jak chyba każda mamusia chce aby dziecku niczego nie zabrakło ale nie chce nikomu sprawiać problemów i kłopotów moim życiem i wogóle! Dzięki
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by aniaffff Sro 14 Paź 2009, 23:04

Daj spokój, jaki problem? Jestesmy tu miedzy innymi żeby razem rozwiązywać nasze problemy. Ciesze sie ze udało nam sie Cię chociaz troche rozweselić. Jak tylko będziesz mogła to marsz pobuszować po szmateksach i koniecznie pochwal sie co kupiłaś.
Wózek i łóżeczko też chcecie kupić?

Gdzie mieszkasz Lenka?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Triss Sro 14 Paź 2009, 23:14

hey lenka
na pewno ci przejdzie jak przytulisz swoje szczescie do siebie
takie malenkie cialko a daje tyle radosci
rzeczy na pewno dostaniesz i jeszcze zdazysz pokupic
jezeli jeszcze pamietam to gniazdowanie
co do tuszy to zeszczuplejesz w przeciwienstwie do mnie
dzis wlasnie jedna kobieta powiedziala mi ze strasznie jej mnie szkoda bo jestem gruba
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by aniaffff Sro 14 Paź 2009, 23:45

Na przykład znalazłam cos takiego na allegro http://www.allegro.pl/item778075369_lozeczko_uzywane_materac_warszawa.html
Za 110+30 za przesyłke masz łóżeczko z materacem. Nie wiem czy planujesz kupić ale można coś znalezć tanio i to całkiem w niezłym stanie.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by sylwia Czw 15 Paź 2009, 14:30

Lenka mam nadzieje ze jest juz lepiej Ja tez kupowałam niektore zeczy dla dzidzi uzywane i byłam bardzo zadowolona nie ma co sie oszukiwac zeczy dla dzieci sa bardzo drogie a i tak dziecko moze raz bedzie je miało na sobie albo nawet nie, wyprawka sie nie martw powoli wszystko skompletujesz A maz zadko ktory nas rozumie no i inna sprawa ze podczas ciazy ma sie takie wahania nastrojow ze czasami wszyscy maja cie dosc tak bylo w moim przypadku dalam ostro popalic siostrze mezowi i tesciowej oczywiscie ale wszystko mi sie upieklo bo to nie mialam kontroli nad swoim zahowaniem Będzie dobrze jeszcze tylko 4 miesiące i bedziesz miała najwiekszy skarb ktory wszystko Ci wynagrodzi
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by rumianek :) Czw 15 Paź 2009, 15:45

Lenka nie martw się! Myśl tylko o tym, że za kilka miesięcy przytulisz do siebie swoje maleństwo. Najważniejsze jest, żeby dzidziuś urodził się zdrowy, a reszta ...jakoś się ułoży. Dasz radę!
Dziecko tak naprawdę nie potrzebuje wiele, tylko mnóstwo miłości i czułości. Poczucia bezpieczeństwa nie zapewnisz mu przecież stosem nowych ciuszków czy bajeranckimi akcesoriami.
Zaglądaj do nas jak najczęściej, będziemy Ci przesyłać pozytywną energię nie-złych mam Zbiorowe wtulenie Ogólna radość
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by aniaffff Czw 15 Paź 2009, 21:31

[quote="rumianek LOL"
Zaglądaj do nas jak najczęściej, będziemy Ci przesyłać pozytywną energię nie-złych mam Zbiorowe wtulenie Ogólna radość[/quote]

Zapraszam na ciacho! Rumianku I love you.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Czw 15 Paź 2009, 21:56

Jeszcze raz napisze:JESTESCIE K O C H A N E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A OPRÓCZ TEGO MACIE RACJE!Dzisiaj dzieki wam mam humor taki ze Hej!Byłam w lumpeksie(szmatexsie)i wykupiłam cały zapas ubrań dla dziecka hiihii zartuje kilka rzeczy ale dają szczęście!Oprócz tego znajoma która spotkałam zaprosiła mnie na kawe i dostałam dawke szcześcia o której pisała Tris i Rumianek!Jej 2,5 letnia córka wykrzyczała że chce malować halbami(farbami)a ja miałam jej namalować motyla i złożyć kartke zeby go odbić!jednak ja szybciej sie znudziłam tym malowaniem katrek i pomalowałam sobie nos na czerwono po czym Julia pomalowała swój nos później cała twarz a ja brałam z niej przykład!umazałyśmy sobie gęby po uszy i byłyśmy szcześliwe!Na dodatek zadzwoniła druga znajoma z nowina ze sie pomartwiła o moja wyprawke dla dziecka i wycyganiła od psiapsiółki cały kram rzeczy po jej synku!Nawet chce mi porzyczyć kołyske i kojec! Ale bajeer! Ogólna radość Radość Na różowo chyba przesadziłam z tym tekstem ale nie mogłam tego nienapisać!Buźiale dla was wszystkich!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by aniaffff Czw 15 Paź 2009, 22:07

No widzisz, to super wiadomości.
Jak tylko zacznie Cie łapać dołek to pisz szybciutko a my Cie wyciągniemy z niego. Pisz także co sie u Ciebie dzieje i jak przygotowania do przyjścia na świat Twojego synusia.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Triss Czw 15 Paź 2009, 22:52

lenka bedzie dobrze
po prostu w ciazy szaleja tez chormony
ja niestety znowu nie jestem w ciazy
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Lenka12_12 Pią 16 Paź 2009, 13:17

Też tak myśle ze bedzie dobrze a z wami napewno dam rade!pierwsza próba zaliczona!Ja o swojego malucha walczyłam cztery lata a gdy straciłam juz nadzieje i poszłam do lekarza po rade on poinformował mnie o pecherzyku ciążowym!W toalecie publicznej robiac test ciązowy poplakałam sie ze szczescia ze bede mama i na dodatek teraz wiem ze NIE-ZŁA MAMĄ!POZDRAWIAM WAS!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by sylwia Pią 16 Paź 2009, 13:24

widzisz wszystko dobrze sie układa i napewno bedzie tak dalej glowa do góry w końcu jesteś NIE ZŁĄ MAMĄ
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by aniaffff Pią 16 Paź 2009, 23:50

Zapraszam na ciacho! za pozytywne myślenie.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła Empty Re: chyba mam doła-a nawet napewno mam ogromnego doła

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach