Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Rajd po mieście

5 posters

Go down

Rajd po mieście Empty Rajd po mieście

Pisanie by Nitka Sro 07 Paź 2009, 11:29

Po raz kolejny wkurzam się jeżdżąc po ulicach Warszawy.
Wczoraj:
1. Auto wyjechało mi na skrzyżowanie, choć ja miałam zielone. Pisk opon, gwałtowne hamowanie. Dobrze, że jechałam sama.
2. Jakiś inny ktoś tak zastawił mi auto, że musiałam namanerwować się jak na okręcie, żeby wyjechać. Brak wyobraźni po prostu.
3. Nagminnie widzę brak kierunkowskazów u taksówkarzy, którzy zmieniają pasy lub nagle skręcają.
4. Ludzie parkują wszędzie, nawet tuż przy przejściu dla pieszych, co uniemożliwia np. wyjazd tuż przy takim przejściu z podporządkowanej - nie widać ani drogi ani pieszego.

Powinnam pracować w drogówce chyba.
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Rajd po mieście Empty Re: Rajd po mieście

Pisanie by Marzena Sro 07 Paź 2009, 13:01

Nitka ale się uśmiałam z tą drogówką Ogólna radość ja się chyba przyzwyczaiłam już to tych którzy nie dają kierunków itp najgorzej mnie wkurzają motocykliści którzy pojawiają się niewiadomo skąd jak np zmieniasz pas... już kilka razy bym wjechała na takiego i to najgorsze jest to że jedzie sobie taki z prędkością światła jakby mu życie było niemiłe!!!
a jeśli chodzi o parkowanie to u mnie w mieście raz się wkurzyłam na maksa bo jakiś gościu zaparkował na chodniku autem typu jeep zajął cały chodnik że ja nie mogłam z wózkiem przejść więc odkręciłam nakrędkę z koła i powietrze raczej mu zeszło nie czekałam na efekt a nakrędkę wyrzuciłam niech się nauczy a dodam że tam jest zakaz parkowania!!!!
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Rajd po mieście Empty Re: Rajd po mieście

Pisanie by gonialbn Sro 07 Paź 2009, 13:53

Porównując styl jazdy w PL i w Ire uważam,że w Polsce jest tragicznie wszyscy uważają się za doskonałych kierowców,zero kultury,a taksówkarze to największe buraki na drogach.Tutaj kierowcom dużo brakuje do ideału ale mają więcej kultury i są uprzejmi dla siebie.A,że nie używają migaczy to mnie do szału do prowadza,gdziekolwiek na świecie.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Rajd po mieście Empty Re: Rajd po mieście

Pisanie by dagolis Sro 07 Paź 2009, 14:11

no tak, jazda po mieście faktycznie nie należy ostatnio do przyjemności... nie tylko w Warszawie chociaż tam to już chyba wogóle przerąbane jest.
mnie jeszcze wkurzają kroki na drogach i chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję....

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Rajd po mieście Empty Re: Rajd po mieście

Pisanie by Mama i corcia Sro 07 Paź 2009, 14:34

A ja to wogole podziwiam tych co jezdza po Warszawie.

Dwa razy tam bylam autem tylko i nie chce juz byc nigdy wiecej Hah jako kierowca oczywiscie.Rondo takie duuuze to ja wtedy siedem razy na okolo objechalam za nim udalo mi sie wyjechac tam gdzie trzeba.

Jesli chodzi o Austrie to jest ok.Oczywiscie sa ewenementy jak wszedzie ale najbardziej denerwuja mnie samochody na drogach ktorymi tutaj mozna jezdzic bez prawa jazdy.Sa takie male i rozwijaja predkosc max.40-50km.na godzine,no chyba ze ktos sobie go podrasuje nielegalnie to wtedy tak 70km, i jedziesz np.za takim i szlak Cie trafia bo nie wyprzedzisz bo akurat jest zakaz albo jada z naprzeciwka jak szaleni jeden za drugim,no i oczywiscie "przemily" kierowca w takim aucie za hu....nie zjedzie Ci bardziej na prawo zeby dac Ci mozliwosc szybkiego wyprzedzenia tylko jedzie sobie srodkiem pasa albo wogole przy samej lini.Boszszsz co ja sie wtedy nawyzywam Anty O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Rajd po mieście Empty Re: Rajd po mieście

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach