Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Ostatnia niedziela września

+6
rossi82
aminka
Mama i corcia
aga_nes
Izula85
anulaaa33
10 posters

Go down

Ostatnia niedziela września Empty Ostatnia niedziela września

Pisanie by anulaaa33 Nie 27 Wrz 2009, 09:28

Dzień dobry babeczki.Zapraszam na Poranna kawka Ciasto poleżało przez noc doszło do siebie także z chęcią się podziele Zapraszam na ciacho! PYCHOTKA
Od rana się objadamy Kibic tylko gdzie ja to spale Pomysły

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Izula85 Nie 27 Wrz 2009, 10:39

Zapraszam na ciacho! Hej ja dzis też bede spalac tłuszczyk LOL hihih iwczoraj miałam prażone a dziś planuje spacerek na świeżym powietrzu i troszkę ruchu a popoułudniu mam szwagierkę wiec pewnie bedzie ostatni wrzesniowy grill mniamiiii Ciao! pozdrawiam
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by aga_nes Nie 27 Wrz 2009, 12:27

..ja leże w wyrku zasmarkana..pogoda za oknem łóżkowa więc żadnej motywacji do jakiegoś działania...a dobre ciacho to bym zjadła..o spalanie niech mąż się zatroszczy(hiihii)
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Mama i corcia Nie 27 Wrz 2009, 13:56

U nas pogoda istnie upalna,jest poprostu cudownie.
Ciacho tez wczoraj pieklam tylko ze ja ze sliwkami wiec jesli ktoras ma ochote to juz serwuje LOL

Obiadek mam juz prawie gotowy,Jessi poszla lulac a ja nie moge sie doczekac wyscigu F1.
Po polodniu napewno gdzies wybedziemy bo szkoda by bylo zmarnowac takiej pieknej pogody.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Mama i corcia Nie 27 Wrz 2009, 15:32

Cholera alez jestem zla Zły śmiech wlasnie zrabalam sobie obiad.

W czasie oczywiscie ogladania Formuly poszlam do kuchni zeby dolac wina do sosu i patrzac w telewizor wlalam nie tego wina co trzeba i bede miec teraz sos o smaku pomaranczowym sos Płaczę Płaczę Płaczę
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by aminka Nie 27 Wrz 2009, 17:56

U nas pogoda przecudna. Ponad 20 stopni i slonce! Przepiekna jesien! Jesień
Pospalismy sobie dluzej, potem pojechalismy jak zawsze na mini golfa i do mini zoo LOL Mala miala radoche jak nie wiem, a najbardziej podobaly jej sie sowy, chodzila i powtarzala huu huu, huu huu... Łapię motylka Spacerek z psem
W drodze powrotnej wstapilismy na rynek, zakupilismy cala mase jogurtow, serkow i monte, mniam Jeść!

Teraz siedze po obiadku. Mala spi, malz tez poszedl sie zdrzemnac, a ja zaraz zrobie sobie pyszna Kawkę mam!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by rossi82 Nie 27 Wrz 2009, 19:57

A mi się dzisiaj nie chce niiiic Hah
Od rana łażę i ględzę, chłop ma mnie dość. Uperdliwy mam dzisiaj nastrój i pewnie tak mi już zostanie do wieczora. Dobrze że ten wieczór już niedługo bo mi strasznie śpiąco.
Młodemu robię dzisiaj dzień dziecka i nie będę go kompać, mam nadzieję że mi to wynagrodzi szybkim pójściem do łóżka Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by gonialbn Nie 27 Wrz 2009, 21:05

Nam udał sie dzień byliśmy nad morzem na spacerze,Amelka przesiadła się na spacerówkę,kupiliśmy pieska którego można nauczyć imienia dziecka i radosci z tego wiele zwłaszcza dla rodziców.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Mama i corcia Nie 27 Wrz 2009, 23:36

Wiec bylismy po polodniu na bardzo dlugim spacerku.
Jessi jak zawsze ze smoczkiem.W drodze powrotnej poszla z tatusiem na mostek popatrzyc na rzeke i nagle zrobila tfu i smoczek polecial do rzeki oczywiscie Jessi najpierw usmiechnieta ale za chwile minka posmutniala i mowi do taty" choc,wez fuja(smoczek hi hi)" no a gdy tatus i ja wytlumaczylismy ze juz nie ma smoczka i nie bedzie bo sama go wyplula i poplyna razem z woda to nastapila rozpacz jakich malo,juz do samego domu plakala.W domu sie juz uspokoila i zapomniala o smoczku wiec szybko pochowalam inne.Nadeszla pora spania a tu nigdy mowy nawet nie bylo zeby usnela bez niego ale ja chcialam sprobowac i nie gledzac juz dluzej napisze ze poprostu sie udalo Żartowniś Żartowniś Żartowniś
Zapytala tylko raz o niego a ja zaraz powiedzialam ze nie ma bo.... i wiecej sie nie domagala i pieknie zasnela.
Moja kochana dziewczynka,mam nadzieje ze juz tak zostanie ale nie chce zapeszac Tak
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Marzena i Maja Pon 28 Wrz 2009, 00:16

MiC super!!!! Mam nadzieje ze Jessi juz nie bedzie prosic łzami o fuja a nawet jak to zebys ty nie zmiekła.
Sciskam mocno!!!!
Dzien mialam dzis pracowity, przesegregowalam zabawki Maji i odlozylam wór jako niemowlece, beda czekac na nastepne dziecko.
Zrobilam tez gruntowne porzadki w sypialni, zmiana poscieli, wyławianie róznych ciekawostek z po łózka,...
Potem obiad.
Super sie dzis bawilam z Maja, ktora mi bardzo pomagala.
Ach bylabym zapomniala mialam sie wam pochwalic.
Rano dalam Maji pudlo z zabawkami na łózko zeby miala czym sie zajac i ja mogła jeszcze podrzemac, jak sie w koncu wywloklam z lozka powiedzialam do Maji ze pojde siku a jak wroce pochowamy zabawki i sie przebierzemy (pudelko bylo starannie oproznione), wracam z lazienki a po tajfunie zero sladu.
Moje kochanie pozbieralo wszystkie zabawki bez mojej prozby o to, jaka jestem dumna z niej, a ona jaka dumna jak ja pochwalilam.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Mama i corcia Pon 28 Wrz 2009, 00:35

Mam nadzieje ze nie zmiekne Hah ale sobie nic nie obiecuje bo jak zrobi te swoje minki i bedzie prosic tymi zaplakanymi cudownymi oczkami to nie wiem Hah

M&M ucaluj Majunie mocno ode mnie i pochwal za to ze byla taka grzeczniutka i posprzatala sama zabawki.
Przydala by mi sie zeby nauczyla tez Jessi bo moje to zostawia pobojowisko po sobie i ani mysli posprzatac,czasami robi to ze mna ale ja tysiac ona jedna i to jej cale sprzatanie LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Nieznajoma Pon 28 Wrz 2009, 09:50

no to moze ja wam opisze co nieco:) w sobote mąż czyscił druga strone dachu jeszcze 1 sobota i mysle ze bedzie skonczone LOL
w niedziele zrobil mi szybka pobódke Sex ppozniej jak sie pozbieralismy to szybkie sniadanko i na zakupy niestety w niedziele chcoc staram sie unikac wypadów na zakupy w niedziele przy kasie miła niespodzianka polowa kasy zostala w portwelu-nie bierzemy juz pampersów ale to w innym wątku sie zaraz pochwale LOL no i w sumie mielismy umówionego kumpla ze przyjdzie i sobie cos wypijemy tak wiec po zakupach i obiedzie zabralam sie za robienie pizzy i dzowni zeby jechac do krynicy bo jeszcze kumpel przyjechal do niego z dziewczyna i 2 siostrami wiec powiedzialam zeby przyjechali no bo nie zostawie pizzy zeby sie zepsula-zjedlismy pizze Roksana sie obudziła za ten czas ogarnelam mieszkanie i pojechalismy do Krynicy sie przejechac bylo fajnie Roksana zachwycona wyjezdzajac na góre parkowa chcoc spodziewałam sie wiekszych atrakcji Ogólna radość no ale .... pozniej skoczylismy na doooobre lody i duze kumpel wziła 4 galki i nie mógł dojesc Ogólna radość no i pochodzilismy jeszcze troche i wrocilismy do domciu roksana padła szybciutko:) a janusz sie troszke zasmarkal i pojechał chory do pracy moje biedaczysko napakowalam mu lekóww które sama sla siebie kupiłam ale mi juz w sumie przeszlo LOL tak wiec niedziela mineła nam miło i cieplo:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by aniaffff Pon 28 Wrz 2009, 16:34

MiC właściwie przypadkiem ale to naprawdę dobre okoliczności do pożegnania ze smoczkiem. daj znać jak dalsze usypianie bez fuja.

MiM brawo dla Mai, ja moge tylko pomarzyć żeby Młody sam cos posprzatał bo nawet jeśli zaczyna to szybko konczy i jest jeszcze wiekszy bałagan jak był.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Ostatnia niedziela września Empty Re: Ostatnia niedziela września

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach