Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

boję się

+13
Triss
kika4333
aminka
aniaffff
Mama i corcia
rossi82
Marzena i Maja
Caroline
aga_nes
Nieznajoma
anulaaa33
rumianek :)
gonialbn
17 posters

Go down

boję się Empty boję się

Pisanie by gonialbn Pią 25 Wrz 2009, 00:41

Wielu rzeczy boje się w życiu,ale najbardziej przeraża mnie automatyczna myjnia samochodowa.W życiu sama nie pojadę umyć samochodu,strasznie się boję siedzieć w środku i patrzeć na te wielkie szczoty.Na drugim miejscu są parkingi w centrach handlowych zwłaszcza piętrowe od razu czuje się jak w horrorze,zwłaszcza jak jest mało samochodów,mam wrażenie,że ktoś mnie zaatakuje.
A wy czego się boicie?
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by rumianek :) Pią 25 Wrz 2009, 02:00

Też bałabym się siedzieć w samochodzie podczas mycia, dlatego zawsze z niego wysiadam i przyglądam się z boku, jak go te szczoty czochrają LOL

Boję się załatwiać sprawy w banku (nawet przez telefon) Pomocy! Po prostu paraliżuje mnie, jak mam dowiedzieć się czegoś np. w sprawie kredytu. Wydaje mi się, że nic nie zrozumiem, z tego, co do mnie powiedzą. Zawsze chodzę z małżem i to on się wszystkim zajmuje.

Boję się ciemnych zaułków i nawet drogi przez moją wieś po ciemku nie przejdę spokojnie Nie! Jak wracałam do domu, zawsze mężuś po mnie wychodził, a jak był w tym czasie w pracy, to dzwoniłam do niego i przez całą drogę rozmawiałam z nim, rozglądając się panicznie na wszystkie strony... Boję sie!

No i boję się pająków bleee... Po zmroku nie wejdę do stodoły, w której składujemy drewno na opał, choćbym miała zamarznąć w chałupie Co?
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by anulaaa33 Pią 25 Wrz 2009, 08:56

A ja jak jestem na dworcu w Katowicach to mam wrażenie że zaraz podleci jakiś ćpun i mi wszczyknie coś mój małż sie z tego śmieje ale raz przechodziłam tam w podziemiach i powiedziałam nigdy więcej byłam po.....
Tragedia...A pajęczyne mam za oknem od dwóch tydni i jej nie zmiote czekam aż to małż zrobi.Nie znosze robactwa i nie nadaje się do spania pod namiotem.
Mam wrażenie że zaraz mnie wszystkie robaki oblezą.....kurcze pisze o tym i już mnie wszystko swędzi Co?

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Nieznajoma Pią 25 Wrz 2009, 10:04

anulaaa33 napisał:A ja jak jestem na dworcu w Katowicach to mam wrażenie że zaraz podleci jakiś ćpun i mi wszczyknie coś mój małż sie z tego śmieje ale raz przechodziłam tam w podziemiach i powiedziałam nigdy więcej byłam po.....
Tragedia...A pajęczyne mam za oknem od dwóch tydni i jej nie zmiote czekam aż to małż zrobi.Nie znosze robactwa i nie nadaje się do spania pod namiotem.
Mam wrażenie że zaraz mnie wszystkie robaki oblezą.....kurcze pisze o tym i już mnie wszystko swędzi Co?

w sumie ja sie boje pająków ale anulaaa co do tego dworca jak ja tam raz miałam przesiadke to myslalam ze ze strachu umre kolezanka sie rozpłakala bo jakic cpun chcial na działe i ją dotknął boze co my sie wtedy strachu najadly od tej pory nie wysiadam w katowicach na dworcu wogóle staram sie katowice omijac:D
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by aga_nes Pią 25 Wrz 2009, 10:13

Pająków i wszelkiego robactwa-tego chyba najbardziej!Ostatnio ktoś na pająki polecił mi lakier do włosów,ponoć okleja robala i wysycha razem z nim;-) Ja wcześniej nawet zabić się brzydziłam..a jak musiałam bo wylazł np.gdześ w pobliżu łóżeczka dziecka to dostał tak,ze rozbryzg był na metr(hhiiihiiihii)a ja przez pół godziny po tym jeszcze się trząchałam i drapałam.Paskudztwo!!!!!!!!!!!!!111
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Caroline Pią 25 Wrz 2009, 10:58

aga_nes napisał:Pająków i wszelkiego robactwa-tego chyba najbardziej!Ostatnio ktoś na pająki polecił mi lakier do włosów,ponoć okleja robala i wysycha razem z nim;-) Ja wcześniej nawet zabić się brzydziłam..a jak musiałam bo wylazł np.gdześ w pobliżu łóżeczka dziecka to dostał tak,ze rozbryzg był na metr(hhiiihiiihii)a ja przez pół godziny po tym jeszcze się trząchałam i drapałam.Paskudztwo!!!!!!!!!!!!!111



Aga-Podpisuje sie w 100% pod tym postem.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Marzena i Maja Pią 25 Wrz 2009, 12:36

Ja sie boje os i pszczol i bakow bo mam uczulenie i nie wiem do konca co mi moze sie stac jak mnie jedno takie dziabnie.
Ale Maje bronie przed tymi, no i z daleka mi nie przeszkadzaja ale jak sa blizej niz pol metra i kraza wokol mnie lub Maje to Pomocy!
A pozatym bardzo sie boje ciemnosci i bycia samej w domu w nocy, boje sie ze ktos nam wejdzie do domu ze ktos mi cos zrobi, w skrocie mowiac ze ktos przekroczy moja granice bezpieczenstwa.
Jak jest ciemno w domu to idac np do lazienki mam wrazenie ze zaraz ktos mnie zlapie albo ktos jest w lazience i mnie wystraszy. Co?
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by rossi82 Pią 25 Wrz 2009, 13:35

anulaaa33 napisał:A ja jak jestem na dworcu w Katowicach to mam wrażenie że zaraz podleci jakiś ćpun i mi wszczyknie coś mój małż sie z tego śmieje ale raz przechodziłam tam w podziemiach i powiedziałam nigdy więcej byłam po.....

Rozumiem, przez kilka lat skracałam sobie drogę do pracy przez dworzec Bez komentarza!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by rossi82 Pią 25 Wrz 2009, 13:37

Boję się wszystkiego co lata bądź wysoko skacze. Mam na myśli owady. To taka trauma z dzieciństwa. Kiedyś wplątał mi się we włosy motyl i byłam przerażona. Do teraz boję się nawet biedronki a owady mogą sobie być ale na obrazku Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Mama i corcia Pią 25 Wrz 2009, 13:40

Mowiac o myjni nigdy sie ich nie balam dopoki nie poszlam na film "Oszukac przeznaczenie"-do myjni juz nie wjade O nie mogę!

A tak naprawde potfornie boje sie pajakow,kiedys nawet glos stracilam ze strachu,to straszne bylo,wydawalo mi sie ze krzycze ale zaden dzwiek sie nie wydobywal.Dluzszy czas nie moglam dojsc do siebie.

Ciemnosci boje sie ale jak musze gdzies przejsc to ide bo wiem ze nie mam innego wyjscia.
No i przerazliwy lek wysokosci i to od niedawna bo nigdy wczesniej nie mialam.Strach wtedy tak mnie paralizuje ze zamieniam sie w slup i nawet nie drgne.Jednak nie boje sie wysokosci np.w wesolym miasteczku jesli wsiadam na jakies szalone rolerkostery,one wtedy zasowaja szybko i zupelnie nie rusza mnie wtedy wysokosc.Ostatnio nawet zaszalalam sobie na takim co z gory ludzi widac nie bylo Co?

I boje sie szaf,tak szaf zwlaszcza jesli musze je otwierac w nocy po ciemku.Jednak ten lek jest uzasadniony ale o tym w innym watku napisze.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

boję się Empty boję się

Pisanie by anulaaa33 Pią 25 Wrz 2009, 13:48

rossi82 napisał:Boję się wszystkiego co lata bądź wysoko skacze. Mam na myśli owady. To taka trauma z dzieciństwa. Kiedyś wplątał mi się we włosy motyl i byłam przerażona. Do teraz boję się nawet biedronki a owady mogą sobie być ale na obrazku Hah

Ja też się boję biedronek nawet Uściski O nie mogę! wszystkiego co jest mi obce i co się rusza O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by aniaffff Pią 25 Wrz 2009, 14:07

Najbardziej to boje sie myszy, juz kiedys pisałam Wam o tym więc nie będę sie rozpisywać.

Od niedawna bardzo boje sie wypadku, jak jadę samochodem to wszędzie widze miejsce skąd może wyjechać jakiś samochód, rowerzysta. Przeżywam męki na miejscu pasażera jaki za kierownicą.

Nie poszłabym też sama w nocy na cmentarz, wierze w duchy i to chyba stąd ten lęk.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by aminka Pią 25 Wrz 2009, 15:19

Ja nie bede oryginalna. Cos co mnie o paraliz przyprawia to oczwiscie pajaki... Zeby bylo zabawniej mieszkamy w lesie i latem jak jest wszystko pootwierane to wlaza na potege. Co kilka dni latam z odkurzaczem i zamiast podlog oczyszczam z pajeczyn sufity, sciany i wszystkie mozliwe zakatki. Zima jest lepiej, ale tez od czasu do czasu wylaza. Brrrr... Co?

Boje sie tez byc sama w domu wieczorem, a jeszcze jakby byla do tego burza to juz nie wiem... Bardzo smutny
No wlasnie, burzy tez sie boje, ze jakis piorun strzeli w dom, albo gdzies blisko, w koncu to las... Pomocy!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by kika4333 Pią 25 Wrz 2009, 19:29

aminka napisał:Ja nie bede oryginalna. Cos co mnie o paraliz przyprawia to oczwiscie pajaki... Zeby bylo zabawniej mieszkamy w lesie i latem jak jest wszystko pootwierane to wlaza na potege. Co kilka dni latam z odkurzaczem i zamiast podlog oczyszczam z pajeczyn sufity, sciany i wszystkie mozliwe zakatki. Zima jest lepiej, ale tez od czasu do czasu wylaza. Brrrr... Co?

Boje sie tez byc sama w domu wieczorem, a jeszcze jakby byla do tego burza to juz nie wiem... Bardzo smutny
No wlasnie, burzy tez sie boje, ze jakis piorun strzeli w dom, albo gdzies blisko, w koncu to las... Pomocy!


Aminka ja mam ten sam problem z pająkami, czasami mi się śnią wtedy jak się budzę to muszę sprawdzić czy nie mam jakiegoś pająka pod poduszką. Strachy
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Triss Pią 25 Wrz 2009, 20:21

moj maz chcial miec w domu ptasznika
ja nie zgodzilam sie ze wzgledu na dziecko ale pajaki nie sa dla mnie tak straszne jak szczury
a wogole top mam straszny lek wysokosci
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Armelia1 Pią 25 Wrz 2009, 20:32

Pająki i wszelkie robactwo-raczej obrzydzenie niż strach
przeraża mnie sytuacja jak jestem sama w domku a jest burza,grzmoty i takie tam Boję sie! ale jak jest ktoś ze mną to z miłą chęcią i na balkon wyjdę podziwiać hmm...dziwne co??
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by mama33 Sob 26 Wrz 2009, 01:24

Ja się boję wysokości nie wyszłabym na 10 piętrze na balkon !
Boję się też cmentarzy po zmroku.Kiedyś z koleżanką wracałam do domu o północy przez stary cmentarz po prostu chciałyśmy sobie drogę skrócić a po drugiej stronie tego starego cmentarza był cmentarz nowy z którego właśnie w tym czasie wyszedł jakiś człowiek i tak się go wystraszyłyśmy że zaczęłyśmy tak biec że zatrzymałyśmy się dopiero po 3 km
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Marzena i Maja Sob 26 Wrz 2009, 01:35

moze to zabrzmi dziwnie ale boje sie ze sie wystrasze, boje sie strachu
Lek jest nielogiczny ale bywa bardzo prawdziwy dla odczuwajacego.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by mama33 Sob 26 Wrz 2009, 01:41

Marzena i Maja napisał:moze to zabrzmi dziwnie ale boje sie ze sie wystrasze, boje sie strachu
Lek jest nielogiczny ale bywa bardzo prawdziwy dla odczuwajacego.
Wcale to dziwnie nie brzmi! Odkąd jestem w ciąży to właśnie coś takiego odczuwam !
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Marzena i Maja Sob 26 Wrz 2009, 01:44

Uściski
mam swiadomosc ze to w mojej glowie ale nie wiem jak sobie z tym poradzic i jak to pokonac a co mnie najbardziej interesuje skad sie to wzielo.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by mama33 Sob 26 Wrz 2009, 01:55

Może brakuje Ci takiego poczucia bezpieczeństwa nie wiem Marzenko!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Marzena i Maja Sob 26 Wrz 2009, 02:02

Mysle ze masz racje, ale co zrobic by zdobyc poczucie bezpieczenstwa?
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by mama33 Sob 26 Wrz 2009, 02:08

Poczucie bezpieczeństwa dla mnie daje moja rodzina którą stworzyłam razem z mężem!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by pestka Sob 26 Wrz 2009, 20:25

A ja boję się o swoje dziecko, tzn. o jego przyszłość - najbardziej boję się, że spotka na swojej drodze nieodpowiednie osoby, które będą potrafiły go zmanipulować, bardzo źle na niego wpłynąć; boję się też, że nie będzie np. szczęśliwy; no nie wiem, jakąś taką obsesję mam od momentu jak się urodził, echchcc

Poza tym mam wielgachny lęk wysokości, jest tak duży, że nie jestem w stanie ruszyć się z miejsca jeśli już znajdę się na wysokości,paraliżuje mnie na maksa ;)
pestka
pestka
 
 

Potrafię : ryczeć ze śmiechu sama z siebie, zakręcić się bardziej niż igła z nitką ;)
Wiek : 46
Jestem z: : Gdynia Moje Miasto :)
Dzieci : Jeden Wspaniały Synek :D

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 81


http://www.magicznykufer.shop-it.pl/index.php

Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by MAjax Wto 29 Wrz 2009, 20:48

mama33 napisał:Odkąd jestem w ciąży to właśnie coś takiego odczuwam !

Coś mnie ominęło, Mama33 gratulacje wielkie Uściski
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by MAjax Wto 29 Wrz 2009, 20:49

z powodu ciąży oczywiście a nie lęku Baba rządzi!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

boję się Empty Re: boję się

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach