Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

4 posters

Go down

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!! Empty Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

Pisanie by Izula85 Nie 20 Wrz 2009, 23:57

Hej nie wiecie moze czy w ciązy mozna wybrac sie na baseny termalne i czy jest to bezpieczne?Wybieram sie własnie na wycieczke z pracy w czwartek i troszke sie nie pokoje bo nie wiem .zdaje sobie sprawe ze za goraca woda odpada i odpada jacuzzi czyli bomelki i wibracja które moga spowodowac skurcz ale delikatne pływanie porozciaganie sie w wodzie to chyba nie zaszkodzi??Piszcie mamusie doświadczone bo bedzie mi razniej jak bede wiedziec!!!! Pływam na kole
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!! Empty Re: Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

Pisanie by aminka Pon 21 Wrz 2009, 01:07

Bardzo goraca woda nie jest wskazana z tego co wiem, ale temperatura jak w normalnym jacuzzi czemu nie. My mamy w domu i caly czas w ciazy z niego korzystalam. Wylegiwalam sie do woli korzystajac ze wszystkkich mozliwych opcji babelkow i masazy LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!! Empty Re: Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

Pisanie by anulaaa33 Pon 21 Wrz 2009, 09:07

Ja myśle że powinnaś swojego lekarza prowadzącego zapytać on chyba zna każdą pacjentke i wie co dla niej będzie dobre a co nie Ale bajeer!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!! Empty Re: Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

Pisanie by Nieznajoma Pon 21 Wrz 2009, 21:53

woda nie moze przekraczac zbytnio temperatury ciala moj lekarz powiedzial ze 40 stopni to stanowczo za duzo i zebym unikala ale 36 i 38 moze byc nie wiecej -to opinia mojego lekarza LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!! Empty Re: Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

Pisanie by Izula85 Pon 21 Wrz 2009, 22:37

oki dzieki:)mysle ze troszke moge popluskac w tych chłodniejszych basenach
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!! Empty Re: Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

Pisanie by Nieznajoma Pon 21 Wrz 2009, 22:47

nie radze tylko z tym co jest 40 stopni bo lekarz mi to pdradzal bardzo ja tam bylam ale tylko nogi zanurzyalam wiec nic sie nie dzialo LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!! Empty Re: Bukowina Tatrzańska można czy nie???!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach