Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

+9
Nieznajoma
mama33
bywalec1
Mama i corcia
agnese
gonialbn
anulaaa33
Flaszka
Nitka
13 posters

Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nitka Pon 14 Wrz 2009, 21:58

Uwaga, proszę o uważne przeczytanie. Będzie krótko.

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.
Jednakże - łamanie zasad współżycia społecznego oraz Regulaminu powoduje, że niektóre wątki są usuwane. Kiedyś byłam wierna zasadzie, że nic nie kasuję. Ale nikt nie chciałby aby Nie-Zła Mama stała się miejscem do kłótni. Pisanie wiadomości do mnie lub moderacji z prośbą o odblokowanie tematów będą ignorowane. Obraźliwe treści - upubliczniane na portalu zgodnie z regulaminem.
Proszę umiejcie odróżnić kłótnię od wymiany różnych zdań. Bo przecież nie każdy lubi kremówki, prawda? Zapraszam na ciacho!

Jeżeli to nie jest jasne - proszę przeczytać jeszcze raz.

Jako administrator apeluję o to, by waśnie i spory prywatne załatwiać prywatnie.
Zawsze znajdzie się trol, który będzie chciał narobić hałasu, ale będzie skutecznie banowany. Nawet jeżeli czyjaś racja jest ewidentna - prywata to prywata i koniec. Forum to nie sąd. Choć zupełnie rozumiem, że można dać się ponieść emocjom. Jesteśmy tylko ludźmi.
Choć rejestrowanie się na Forum pod kilkoma różnymi nickami to rzecz niepoważna. To dziecinada. A miałyśmy już taki przykład, i to nie jeden.

Każdy uczestnik ma prawo wyrazić swoje zdanie. Nawet jeżeli jest ono zupełnie inne od pozostałych. Bez tego forum nie ma prawa bytu, bo jeżeli wszyscy będą się zgadzać ze wszystkimi to nuda będzie.
WSPÓLNIE MAMY SIĘ ZGADZAĆ TYLKO CO DO TEGO, że tutaj obowiązuje
REGULAMIN
Dlatego piszę po raz kolejny - przeczytajcie go uważnie. I to jest jedyna rzecz, co do której nie ma "ale".

Jeżeli widzicie, że gdzieś się "kroi" nieprzyjemna sytuacja - ZGŁASZACIE POST DO MODERACJI - te zgłoszenia są kierowane do mnie. Nikt z uczestników forum (poza Moderacją) nie wie kto zgłosił post.

Nie-zła Mama właśnie niniejszym otwiera okno i wpuszcza świeże powietrze.

Czy ktokolwiek zgodzi się ze mną?
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Flaszka Pon 14 Wrz 2009, 22:48

Ja sie zgodzę - wywlekanie spraw osobistych to duzy nietakt i warto to usuwac, bo inaczej bedziemy mialy burdel siostry!!!!
Flaszka
Flaszka
 
 

Potrafię : jezdzic na nartach
Wiek : 48
Jestem z: : Warszawa
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 85


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty To jest forum

Pisanie by anulaaa33 Pon 14 Wrz 2009, 22:51

Flaszka napisał:Ja sie zgodzę - wywlekanie spraw osobistych to duzy nietakt i warto to usuwac, bo inaczej bedziemy mialy burdel siostry!!!!


A burdelów w naszym kraju dostatek więc następnego nie trzeba otwierać O nie mogę! Brawo!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by gonialbn Pon 14 Wrz 2009, 23:16

Tak,tak my jesteśmy porządne kobity.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by agnese Pon 14 Wrz 2009, 23:39

porządne kobity z nas i co jak co ale porządek musi być
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Mama i corcia Pon 14 Wrz 2009, 23:48

Dokladnie zgadzam sie z Nitka. O tak!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Również się zgadzam z Nitką!

Pisanie by bywalec1 Wto 15 Wrz 2009, 00:26

Przed nami zadanie: nauczyć się pięknie rożnić. Bo na razie albo się nie rożnimy (lub udajemy że się nie różnimy) albo się różnimy ale nie jest to piękne O tak! [na dłuższą chwilę popadł w filozoficzną zadumę]
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nitka Wto 15 Wrz 2009, 00:29

hha, to jest to
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by mama33 Wto 15 Wrz 2009, 00:44

Ach mi już się w głowie miesza od tego wszystkiego! I tak szczerze to teraz jak się rejestruje u Nas jakaś nowa osoba to tak sobie myślę czy to aby nie kolejna odsłona osoby która tu coś mieszała wcześniej! Nie rozumiem
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by anulaaa33 Wto 15 Wrz 2009, 10:30

Niteczko a czy nie można zamknąć forum i wpuszczać osoby tak jak na niektórych jest że bedziemy wszystkie decydować czy wpuszczać czy nie?? Pomysły

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nieznajoma Wto 15 Wrz 2009, 10:33

mama33 napisał:Ach mi już się w głowie miesza od tego wszystkiego! I tak szczerze to teraz jak się rejestruje u Nas jakaś nowa osoba to tak sobie myślę czy to aby nie kolejna odsłona osoby która tu coś mieszała wcześniej! Nie rozumiem

tez mam takie odczucia zreszta po wczorajszych wiadomosciach do mnie mysle ze nie ja jedna prawda??
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Caroline Wto 15 Wrz 2009, 10:35

to i tak ktos jak bedzie chcial to wejdzie na forum.
Powstawia fotki (posciagane z netu-np) jako swoja rodzina, napisze o sobie ladnie i i tak wpuscimy.
To tylko internet, po prostu takie typy trzeba ignorowac.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nieznajoma Wto 15 Wrz 2009, 10:37

zawsze sie znajdzie jakis trol
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty to jest forum

Pisanie by anulaaa33 Wto 15 Wrz 2009, 10:41

Nie wiem jak tam jest ale chyba każda z nas broniła by swego Ogólna radość
Ale to że śledząc no to już nieładnie, a wszystko przez konto na nk Bójka!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nitka Wto 15 Wrz 2009, 12:11

taaaak NK winna wszystkiemu, zło w czystej postaci
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty to jest forum

Pisanie by anulaaa33 Wto 15 Wrz 2009, 12:21

Nitka napisał:taaaak NK winna wszystkiemu, zło w czystej postaci

To jakaś aluzja??

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nieznajoma Wto 15 Wrz 2009, 12:36

dziewczyny dajcie spokój kto nie chce byc na naszej klasie sam o tym decyduje nikt nikogo nie zmuszal do zapraszania wiec nie miejscie do nikgo zalu..... w sumie anulaaa mysle ze ta osoba wlasnie tak tu trafiła ale to juz nie ma mniejszego znaczenia jesli bedzie chciała namieszac to i tak to zrobi a na pewno to zrobi jeszcze niejednokrotnie...

znam dana osobe nie od dzis nie wypowiadam sie w jej kwesti od samego poczatku dobrze-ona o mnie tez mysle ze wpisujac sie tutaj pod innym pseudo samo o niej swiadczy ze miala cos na celu nie chodzi mi o inne dane tylko o ilosc dzieci itd po co klamac od samego poczatku tu jestem i byłam szczera zreszta wczoraj przesledziłam watki co sie wypowiadala i duzo rzeczy mimo wszystko cytowała o osobach które zna osobiscie ale udwała głupia i zapewne miala nie-zła-zabawe z tego LOL jesli kogos to bawi to prosze bardzo tylko po co bo nic w jej zyciu sie nie dzieje i szukac skandalu??dawniej w rodzinie teraz na portalach jak dla mnie to dziecinada..... to tyle co chciałam napisac
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Konto na Naszej-klasie

Pisanie by anulaaa33 Wto 15 Wrz 2009, 12:42

Nieznajoma napisał:dziewczyny dajcie spokój kto nie chce byc na naszej klasie sam o tym decyduje nikt nikogo nie zmuszal do zapraszania wiec nie miejscie do nikgo zalu..... w sumie anulaaa mysle ze ta osoba wlasnie tak tu trafiła ale to juz nie ma mniejszego znaczenia jesli bedzie chciała namieszac to i tak to zrobi a na pewno to zrobi jeszcze niejednokrotnie...

znam dana osobe nie od dzis nie wypowiadam sie w jej kwesti od samego poczatku dobrze-ona o mnie tez mysle ze wpisujac sie tutaj pod innym pseudo samo o niej swiadczy ze miala cos na celu nie chodzi mi o inne dane tylko o ilosc dzieci itd po co klamac od samego poczatku tu jestem i byłam szczera zreszta wczoraj przesledziłam watki co sie wypowiadala i duzo rzeczy mimo wszystko cytowała o osobach które zna osobiscie ale udwała głupia i zapewne miala nie-zła-zabawe z tego LOL jesli kogos to bawi to prosze bardzo tylko po co bo nic w jej zyciu sie nie dzieje i szukac skandalu??dawniej w rodzinie teraz na portalach jak dla mnie to dziecinada..... to tyle co chciałam napisac


A czy ja powiedziałam coś innego.Wyraziłam swoje zdanie o koncie ogólnym.Nikomu nie każe się przecież z niego wypisywać stwierdziłam tylko tyle że ja się z niego wypisuje.

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by mama33 Wto 15 Wrz 2009, 12:44

Ach dziewczyny dajmy już sobie z tym spokój przytulmy się Zbiorowe wtulenie i koniec
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by anulaaa33 Wto 15 Wrz 2009, 12:45

A Zbiorowe wtulenie to ja się moge w nieskończoność O tak! Radość
Kto jeszcze?? O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by mama33 Wto 15 Wrz 2009, 12:48

Przytulenie to najlepszy sposób na rozładowanie stresu i emocji więc do dzieła Zbiorowe wtulenie
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by anulaaa33 Wto 15 Wrz 2009, 12:51

Ja tam od stresu i emocji jakoś na odległość ale tulić się moge całe dnie oczywiście z moimi domownikami O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by mama33 Wto 15 Wrz 2009, 12:58

Ja też uwielbiam przytulać się do swoich bliskich tego to nic nie przebije Ale bajeer!
Anulaaa Zapraszam na ciacho!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nitka Wto 15 Wrz 2009, 13:07

anulaaa33 napisał:
Nitka napisał:taaaak NK winna wszystkiemu, zło w czystej postaci

To jakaś aluzja??

aluzja? to moje złośliwe zdanie. Czy nie chodziło o to, żeby każdy mógł się wypowiedzieć?
To nic osobistego
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nitka Wto 15 Wrz 2009, 13:09

anulaaa33 napisał:Niteczko a czy nie można zamknąć forum i wpuszczać osoby tak jak na niektórych jest że bedziemy wszystkie decydować czy wpuszczać czy nie?? Pomysły
Nie.
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Pawkali Wto 15 Wrz 2009, 13:11

Nitka napisał:
anulaaa33 napisał:Niteczko a czy nie można zamknąć forum i wpuszczać osoby tak jak na niektórych jest że bedziemy wszystkie decydować czy wpuszczać czy nie?? Pomysły
Nie.
popieram od tego jest admin
Pawkali
Pawkali
 
 

Potrafię : gotować
Wiek : 46
Jestem z: : Gniezno
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 30


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Somsiadka Wto 15 Wrz 2009, 13:21

Pawkali napisał:
Nitka napisał:
anulaaa33 napisał:Niteczko a czy nie można zamknąć forum i wpuszczać osoby tak jak na niektórych jest że bedziemy wszystkie decydować czy wpuszczać czy nie?? Pomysły
Nie.
popieram od tego jest admin

Wiem! A może wszystkie będziemy nitkami?
300 nitek na forum, wszystkie bedziemy decydowac o wszystkim, co?

hahaha

jak dla mnie dobrze jest
forum ma smaczek, jest super, a ze są kłótnie to wiadomo - baby to baby

no naprawde dajcie spokoj, nitce na pewno jest przykro
Somsiadka
Somsiadka
 
 

Potrafię : Zjesc kilo lodow na raz
Wiek : 44
Jestem z: : Zielona Góra
Dzieci : Hanuta i Bartek

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 194


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Spinacz Wto 15 Wrz 2009, 13:32

Nitka napisał:
anulaaa33 napisał:
Nitka napisał:taaaak NK winna wszystkiemu, zło w czystej postaci

To jakaś aluzja??

aluzja? to moje złośliwe zdanie. Czy nie chodziło o to, żeby każdy mógł się wypowiedzieć?
To nic osobistego

Rozumiem Cie nitus. Wcale nie nk jest winna. Tylko ludzie. My, wy,oni, one....
itd
To ludzie robia sobie przykrosci.
a Twoje zlosliwe zdania uwielbiam!
Spinacz
Spinacz
 
 

Potrafię : całkiem nieźle fotografować
Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Dzieci : Julek, Oliwka, Zuza

Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 312


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Nitka Wto 15 Wrz 2009, 13:36

mama33 napisał:Ach mi już się w głowie miesza od tego wszystkiego! I tak szczerze to teraz jak się rejestruje u Nas jakaś nowa osoba to tak sobie myślę czy to aby nie kolejna odsłona osoby która tu coś mieszała wcześniej! Nie rozumiem
należałoby zapytać: czy jest jakieś forum gdzie nie ma troli?
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by mama33 Wto 15 Wrz 2009, 13:41

Nitka napisał:
mama33 napisał:Ach mi już się w głowie miesza od tego wszystkiego! I tak szczerze to teraz jak się rejestruje u Nas jakaś nowa osoba to tak sobie myślę czy to aby nie kolejna odsłona osoby która tu coś mieszała wcześniej! Nie rozumiem
należałoby zapytać: czy jest jakieś forum gdzie nie ma troli?
Mogę bez zastanowienia odpowiedzieć nie ma takiego forum!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Somsiadka Wto 15 Wrz 2009, 13:42

mama33 i za to dostajesz ode mnie nie tylko ciacho ale i kawę!
Somsiadka
Somsiadka
 
 

Potrafię : Zjesc kilo lodow na raz
Wiek : 44
Jestem z: : Zielona Góra
Dzieci : Hanuta i Bartek

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 194


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by mama33 Wto 15 Wrz 2009, 13:52

Ciacho chętnie schrupię Dzięki
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos. Empty Re: To jest Forum dyskusyjne i każdy ma prawo zabrać głos.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach