Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

+8
rumianek :)
Nitka
aniaffff
Nieznajoma
mama33
Joliczka
maxine-fee
Flaszka
12 posters

Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Flaszka Sro 09 Wrz 2009, 15:55

ja zakładałam halkę mamy, siadałam na parapecie i udawałam księdza odprawiającego mszę

czy ktos mnie przebije??
Flaszka
Flaszka
 
 

Potrafię : jezdzic na nartach
Wiek : 48
Jestem z: : Warszawa
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 85


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 16:25

Mi babcia opowiadala ze jak juz chodzilam to z kaczkami na podworku pilam wode i jadlam z jednego korytka Ogólna radość

Zbieralam jagody i sprzedawalam przed domem w sloikach :)szkoda tylko ze kupujacych nie bylo :(

Jezdzilam na wielki rynek i sprzedawalam ksiazki do szkoly jak skonczyl sie rok szkolny i potrzebowalam nowe do nastepnej klasy LOL
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 16:26

A i zapomnialam bardzo lubialam podjadac ziemie z kwiatkow :)czesto buzi nie wytarlam i cala czarna bylam i babcia krzyczala LOL
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Joliczka Sro 09 Wrz 2009, 16:35

A ja to miałam manie wbijania gwoździ gdzie popadło! Wszędzie gdzie szłam to z młotkiem!!!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by mama33 Sro 09 Wrz 2009, 17:10

Joliczka napisał:A ja to miałam manie wbijania gwoździ gdzie popadło! Wszędzie gdzie szłam to z młotkiem!!!
Joliczka ja też uwielbiałam wbijać gwoździe!
A poza tym moim ulubionym miejscem zabaw było drzewo lipa na którym mogłam siedzieć całymi dniami! Lubiłam skakać jak małpka z gałęzi na gałąź nawet tańczyłam na nim! No i jeszcze jedno zdarzało się że nie chciało mi się z niego schodzić to nawet siusiu potrafiłam zrobić na tym drzewku O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Nieznajoma Sro 09 Wrz 2009, 17:17

mama33 napisał:
Joliczka napisał:A ja to miałam manie wbijania gwoździ gdzie popadło! Wszędzie gdzie szłam to z młotkiem!!!
Joliczka ja też uwielbiałam wbijać gwoździe!
A poza tym moim ulubionym miejscem zabaw było drzewo lipa na którym mogłam siedzieć całymi dniami! Lubiłam skakać jak małpka z gałęzi na gałąź nawet tańczyłam na nim! No i jeszcze jedno zdarzało się że nie chciało mi się z niego schodzić to nawet siusiu potrafiłam zrobić na tym drzewku O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!

obie mnie powaliłyście na ziemie O nie mogę! O nie mogę! ja tez uwielbiałam całymi dniami skakac po drzewie i bawilismy sie z bratem w policjantów i zlodzieji kiedys go przywiazałam do drzewa i zostawiłam na kilka godzin przypomniałam sobie o nim jak mama sie wieczorem o niego pytała oczywiscie udałam ze nic nie wiem i szybko polecialam go odwiazac ale sprawa sie rypsła bo brat mnie wkopal i mama zabroniła sie w to bawic O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by aniaffff Sro 09 Wrz 2009, 23:54

Wszystkie jesteście cudowne. Brawo!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Nitka Czw 10 Wrz 2009, 00:00

No czytam, czytam i Zbiorowe wtulenie
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Nieznajoma Czw 10 Wrz 2009, 00:07

i nie wiem czemu ale dusilam mamie kurczeta jak byly małe i robiłam im takie male trumny Cicho! sadystka ze mnie była O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by mama33 Czw 10 Wrz 2009, 01:17

Jeszcze mi się coś przypomniało i też w roli głównej wystąpiło drzewo!Jak byłam mała powbijałam gwoździe w drzewo w kształcie twarzy były oczy, nos no i usta i udawałam że to mój chłopak i się całowałam z tym drzewem O nie mogę! wiem wiem dziwne to trochę ale już z tego wyrosłam i teraz całuję się tylko z mężem O nie mogę!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by rumianek :) Pią 25 Wrz 2009, 02:08

Moja mama kroiła do zupy ziemniaki na bardzo duże kawałki. Ja z bratem i siostra podczas obiadu robiliśmy zawody, kto połknie w całości największego ziemniaka i ...potem nas gardła bolały Hah
Pewnie dlatego warzywa do zupy kroję w bardzo drobna kostkę - trauma z dzieciństwa Zakręcony
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by aga_nes Pią 25 Wrz 2009, 10:28

Nieznajoma napisał:i nie wiem czemu ale dusilam mamie kurczeta jak byly małe i robiłam im takie male trumny Cicho! sadystka ze mnie była O nie mogę!

Ło matko!!Straszne rzeczy piszesz!!Mam nadzieję,że już z tego wyrosłaś..?!!(hiihii)

Ja byłam grzeczna,najmłodsza wiec jak były dwie czekolady ,to siorki dostawały jedna na pół a ja drugą cała..mściły się czasem na mnie i jak mam szła do sklepu..to zamykały mnie w tapczanie i po nim skakały..suczyska ;-) dałam im pózniej popalić jak urosłam!! Zły śmiech Darth Vader Darth Vader Darth Vader Darth Vader
A co wspominamy z mamą do tej pory..to dziury w ścianach..do których wszadzałam palucha i lizałam,nie wiem czemu strasznie mi to smakowało..mama się smiała,ze zapotrzebowanie na wapno sobie wyrównywałam:-)))
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Marzena i Maja Pią 25 Wrz 2009, 12:44

My z siostra w przedszkolu schowalysmy sie pod koldra i bawilysmy sie w fryzjera efekt ponac byl powalajacy.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by rossi82 Pią 25 Wrz 2009, 13:28

Moja mama powtarza mi często że kiedy byłam mała byłam straszną łobuzicą i miała ze mną trzy światy.
Przez pewien czas, zainspirowana przez starszego brata, strasznie chciałam być karateką. Za przykładem brata zrobiłam sobie nawet specjalny sprzęt do treningów. Znalazłam na dworze jakiś solidny, długi i gruby badyl, obkleiłam szkotką i trenowałam na kolegach z podwórka. Niestety pobiłam syna sąsiadów i mama wyperswadowała mi karate ale za to przez dłuższy czas żaden chłopak z okolicy mi nie dokuczał Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Mama i corcia Pią 25 Wrz 2009, 13:32

A ja z racji tego ze wychowalam sie na wsi kochalam pole z kukurydza mojego sasiada.
Ja moj brat i nasi znajomi z niecierpliwoscia czekalismy az ta kukurydza urosnie taaakaaa duza i wtedy wpadalismy do srodka i robilismy mieszkanie...wydeptujac kukurydze.Bylo kilka pokoi,kuchnia,lazienka i oczywiscie wszystko z wyposazeniem takim jakie nam sie udalo wyniesc z domow O nie mogę! .W lazience pamietam byly tylko dwa wiaderka,jedno dla chlopcow a drugie dla dziewczynek i oczywiscie papier toaletowy.W pokojach materace,spiwory,koce,byl nawet stolik a za telewizor sluzyl karton po nim O nie mogę!
Robilismy tak chyba ze trzy lata pod rzad i zawsze nam sie udawalo.Pole bylo ogromne,kukurydza bardzo wysoka wiec nikt nic nie widzial a potem jak juz przychodzilo do scinania to wynosilismy wszystko i pamietam zawsze sasiada ktory strasznie przezywal na jakas zwierzyne ze mu kukurydze niszczy.
Jednak niestety ktoregos razu sie wydalo Bardzo smutny
Siedzimy sobie w najlepsze kiedy to zawital do nas totalnie nieproszony gosc a byl to wlasciciel kukurydzy ktory to postanowil sprawdzic co za zwierza mu niszcza kukurydze i wtedy sie dzialo,o matko jak ja sobie to przypomne jak on nas zaczal po tej kukurydzy z widlami gonic,kazdy spierniczal w inna strone,ja ucieklam do domu a ze kibelek byl najblizej to wlecialam do niego i sie zamklam na klucz i za nic w swiecie nie chcialam wyjsc,sasiad o wszystkim powiedzial w domu i miala bym przerabane jednak na moje szczescie klucz sie zaciol i nie moglam sie otworzyc i siedzialam tak kilka godzin a jak juz wyszlam i zobaczyli taka malutka, biedna,roztrzesiona i straszliwie zaplakana dziewczynke to zaczeli mnie przytulac i z kukurydza mi sie upieklo LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe? Empty Re: Co robiłyście dziwnego jak byłyście małe?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach