Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

+10
gonialbn
agnese
sylwia
anulaaa33
aminka
aniaffff
maxine-fee
mama33
Nieznajoma
Nitka
14 posters

Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by Nitka Sro 09 Wrz 2009, 15:48

I za co on był?

ja się przyznaję: NIE DOSTAŁAM Tak Tak Tak Tak Tak
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by Nieznajoma Sro 09 Wrz 2009, 15:51

ja tez nie bo nie mam prawka jeszcze O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by mama33 Sro 09 Wrz 2009, 16:03

Ja nie dostałam bo też nie mam prawka ale mój szacowny mąż jak jechał z nami to dostał 200 zł mandatu za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 16:19

Ja tez nie bo nie mam prawka LOL
Ale moj juz pare dostal i ostatnio mu autko odcholowali :( wrrrrrrrr stanol na chwilke doslownie pare minut jakas menda zadzwonila i juz byli :( i taka przyjemnosc 16o euro wrrrrrrrrrrrrr
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by aniaffff Sro 09 Wrz 2009, 16:31

Ja dostałam - 100zł za brak pasów i łysą oponę.
Mąż dostał 400 zł za wypadek z jego winy.
Oba jeszcze nie zapłacone, pewnie poczekamy jak nam zabiorą ze zwrotów za Pity.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by aminka Sro 09 Wrz 2009, 16:58

Ja powinnam dostac juz kilka razy, ale zna sie kogos tu i tam.. (to jeszcze w PL) tu w DE nie dostalam.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by anulaaa33 Sro 09 Wrz 2009, 17:42

Ja nie dostałam Ogólna radość i mąż również z racji wykonywanego zawodu.A gdyby nawet to nie miałby za co bo jeździ ostrożnie LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by sylwia Sro 09 Wrz 2009, 22:54

ja nie dostałam
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by Nieznajoma Sro 09 Wrz 2009, 22:55

mój mąz raz dostał ale juz nie wiem za co :_)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by agnese Sro 09 Wrz 2009, 23:10

a mój to raz dostal za czerwone światło w Niemczech i miał zakaz jazdy po Niemczech przez miesiąc
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by gonialbn Czw 10 Wrz 2009, 00:26

Dostałam za parkowanie w niedozwolonym miejscu.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by Marzena Czw 10 Wrz 2009, 11:07

a ja dostałam za przekroczenie prędkości... tak jeszcze byłam młoda LOL jechałam swoim kochanym opelkiem no i na dozwolonych 50km/h jechałam 100km/h... zjeżdzałam właśnie z górki a tu nagle widzę policjanta i lizaczek... dgyby stał radiowóz to bym zauważyła ale niestety policjant był na motorze :( w każdym razie przy trwających ponad pół godziny negocjacjach dałam mu 50 zł i pojechałam dalej. Może nie powinnam się do tego przyznawac... LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by Mama i corcia Czw 10 Wrz 2009, 12:03

Ja zostalam raz zatrzymana i normalnie powinni mi wtedy zabrac prawko.
Jechalam po psiapsiolke a bylam bardzo spozniona wiec gnalam sobie 120 w terenie zabudowanym Bez komentarza! (mlode i glupie) no i wyskoczyl mi pan z lizaczkiem,jednak za nim do mnie to dotarlo to zatrzymalam sie daleko,daleko,daleko za nim.No i siedze w tym aucie bo przeciez nie wolno wysiadac bez zgody,wiec tak czekalam dobrych pare munut az pan policjant do mnie podejdzie(pod gorke bylo).Szczescie w nieszczesciu ze mnie na radar nie wzial.Kazal mi wziac dokumenty i isc z nim do radiowozu.
Wiec wysiadam a bylam w naprawde skromnej mini,szpileczkach i bardzo wydekoldowanej bluzce no i ide ten kawal drogi z policjantem.No i na moje szczescie trafilam na dwoch zboczkow(tak wiem fajnie to zabrzmialo)bo w radiowozie byl drugi.Usiadlam tam sobie,sprawdzili mi dokumenty,pogadali cos od rzeczy a ja sie tylko slodko usmiechalam no i stwierdzili ze tym razem dostane tylko slowna nagane,wiec grzecznie bardzo podziekowalam i poszlam ten kawal do samochodu usmiechnieta od ucha do ucha.
Jednak jak to potem do mnie dotarlo ze moglam sie nie wyplacic lub stracic prawko jak by inn byli to mi sie juz dnia odechcialo.
Ja sobie nie wyobrazam swojego zycia bez prawka,Kocham jezdzic.
Oczywiscie z wiekiem dotarlo do mnie ze nie ma co szalec na drodze i jestem bardzo przepisowym kierowca LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by dagolis Czw 10 Wrz 2009, 16:27

ja nie dostałam( bo jeszcze nigdy mnie nie zatrzymali) ale na pewno dostanę przy najbliższej okazji jak mnie policja zatrzyma- za nie zmienienie danych w prawku :( ale jakośmi nie po drodze nigdy do złożenia tych dokumentów...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Mój pierwszy raz...

Pisanie by bywalec1 Czw 10 Wrz 2009, 22:05

anulaaa33 napisał:Ja nie dostałam i mąż również z racji wykonywanego zawodu.A gdyby nawet to nie miałby za co bo jeździ ostrożnie LOL

Masz męża policjanta?? Kibic

Ja dostalem kilka ale recydywistą nie jestem.
Pamiętam swoj pierwszy: marcowy wieczor, śnieg pada wielkimi platami a ja - od 2 dni szczęsliwy posiadacz swojego pierwszego malucha - zasuwam bez światłe przez Plac Zbawiciela.... O nie mogę!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by aniaffff Pią 11 Wrz 2009, 00:01

dagolis napisał:ja nie dostałam( bo jeszcze nigdy mnie nie zatrzymali) ale na pewno dostanę przy najbliższej okazji jak mnie policja zatrzyma- za nie zmienienie danych w prawku :( ale jakośmi nie po drodze nigdy do złożenia tych dokumentów...

No własnie , ja mam inne dane w dowodzie i inne w prawku. Jak mnie zatrzymali ostatnio to sie gościu pytał ale nie powiedziała że to jest karalne.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by dagolis Pią 11 Wrz 2009, 10:47

aniaffff napisał:
dagolis napisał:ja nie dostałam( bo jeszcze nigdy mnie nie zatrzymali) ale na pewno dostanę przy najbliższej okazji jak mnie policja zatrzyma- za nie zmienienie danych w prawku :( ale jakośmi nie po drodze nigdy do złożenia tych dokumentów...

No własnie , ja mam inne dane w dowodzie i inne w prawku. Jak mnie zatrzymali ostatnio to sie gościu pytał ale nie powiedziała że to jest karalne.
no widzisz a mi powiedzieli że za niezmienienie danych grozi mandat także mnie trochę pocieszyłaś LOL ja w dowodzie mam inne nazwisko i adres zamieszkania a w prawku jeszcze stare dane....

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat? Empty Re: Czy któraś z Was dostała kiedykolwiek mandat?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach