Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

sobota 22.08

+3
anulaaa33
Mama i corcia
mama33
7 posters

Go down

sobota 22.08 Empty sobota 22.08

Pisanie by mama33 Sob 22 Sie 2009, 12:35

Co dziś porabiacie? Bo ja niestety nic szczególnego siedzę sobie w domu bo pogoda za oknem deszczowa Pada deszcz
Mieliśmy jechać dziś rozmówić się z teściami ale odłożyliśmy to na inny termin chyba muszę trochę ochłonąć i tak już do tej pory za dużo nerwów mnie to kosztowało!
Życzę Wam miłej słonecznej i udanej soboty Kwiat
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by Mama i corcia Sob 22 Sie 2009, 12:59

A u mnie jakos tak smutno dzisiaj ale to przez ta wiadomosc wczorajsza i pogoda za oknem tez do du...
O 15stej ma przyjechac znajoma,mam nadzieje ze nie bede taka smutna chodzic bo bedzie niezrecznie.

Mama33 z jednej strony dobrze ze jeszcze nie jedziecie bo nie masz stresu ale z drugiej pewnie i tak cala chodzisz w nerwach bo zastanawiasz sie caly czas jak to bedzie jak juz do nich zajedziecie i zaczniecie rozmowe.Mysle ze najlepiej zalatwic to jak najszybciej i miec juz to juz z glowy.W kazdym razie myslami jestesmy z Toba Zbiorowe wtulenie
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by anulaaa33 Sob 22 Sie 2009, 13:10

A ja się wzięłam za sprzątanko małż w pracy potem znowu na 20 na dodatkową a mamuśka będzie siedzieć z dziewczynkami dziś jakoś nie mam ochoty na gości ostatnie dni miałam ich pełno więc narazie starczy trzeba odetchnąć.Także wieczorkiem otwieram redsika Pijemy! Może któraś nie-zła mamuśka też się przyłączy LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by mama33 Sob 22 Sie 2009, 13:22

Chętnie bym wypiła sobie redsika bo to jedyne piwko jakie lubię ale niestety muszę się wstrzymać z alkoholizowaniem się !
M&C Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty sobota 22.08

Pisanie by anulaaa33 Sob 22 Sie 2009, 13:25

mama33 napisał:Chętnie bym wypiła sobie redsika bo to jedyne piwko jakie lubię ale niestety muszę się wstrzymać z alkoholizowaniem się !
M&C Uściski

W przyszłym roku sobie odbijesz Żartowniś będziemy świętować pępowe Baba rządzi!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by aniaffff Sob 22 Sie 2009, 13:56

mama33 napisał:Chętnie bym wypiła sobie redsika bo to jedyne piwko jakie lubię ale niestety muszę się wstrzymać z alkoholizowaniem się !

To wypijemy dzisiaj wieczorem za Twoje, Wasze zdrowie.

U mnie tez jakos pochmurno, mam nadzieję że sie nie rozpada bo pranie mi sie suszy na dworze. Już właściwie posprzątałam i teraz gotuję obiad.
Jutro mamy zamiar pojechać do Zoo, jeszcze Filip nie był.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by justyna82 Sob 22 Sie 2009, 16:47

A ja posprzątałam i się nudze z dzieciaakami,wieczorkiem na urodziny do synka mojego brata .A jutro gril ze znajomymi u nas ,troche popracuje.Za tydzień jedziemy na pokazy lotnicze do Radomia ,pomysł mojego meza
justyna82
justyna82
 
 

Potrafię : gotowac
Wiek : 42
Jestem z: : ŁOWICZ
Dzieci : Zuzanna i Ernest

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 190


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by Nieznajoma Sob 22 Sie 2009, 16:49

ja tez z rana sie wziełam za sprzatanie pózniej z malzem oglądalismy autka bo chcemy sobie sprawic Land Rovera freelander tylko jestesmy na etapie poszukiwania i jeszcze odkladania kasy ale mysle ze do 20tys cos znajdziemy narazie szukamy dobrego typu powoli i sie nie spieszymy tak moze do roku czasu kupimy hehe o ile nie wyjdzie cos innego w planach-co do planów ostatnio odwiedziła mnie kolezanka ze szkoly-klasy zaczełam mówic ze maierzamy sie podniesc z domem i szukamy rzeczoznawce co by popatrzył czy wytrzymaja sciany itp i wiecie zaproponowala mi swojego ojca powiedziala ze go potpyta bo on sie na tym zna narazie ja wstrzymalam ale z mezem myslimy zeby go faktycznie sprowadzic na plany brakuje nam 2 tysiące bo kosztuja okolo 6 normalnie porazka ale jakby to juz ruszylo to i pewnie reszta by poszła w ruch....w sumie bardzo dobrze bo juz mam dosc kiszenia sie w 1 pokoju na dodatek jakas mała kuchnie planuje wstawic Tak
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by anulaaa33 Sob 22 Sie 2009, 20:38

Nio to zdrowie babeczki Pijemy! miał być redsik ale coś mnie naszło na leszka z soczkiem LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by aminka Sob 22 Sie 2009, 21:24

Ja dzis zabalowalam ze spaniem... obudzilysmy sie z moja cora o 11 !!! Potem poszlysmy na dlugi spacer i male zakupki. Po powrocie troche pranka, sprzatanka i ogarniania domu.
Zrobilam tez gruntowny przeglad i porzadek w szafach mojego dzieciecia. Wyrzucilam wszystko co za male, letnie rzeczy na bok jak polecimy niedlugo do E. Wreszcie wiem co ma, co jeszcze potrzebuje i z jakiej rozmiarowki, a czego nie.
Teraz siedze chwile tutaj, a w kuchni szykuje sie spagetti LOL Jeść!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

sobota 22.08 Empty Re: sobota 22.08

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach