Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Do Dagolis

3 posters

Go down

Do Dagolis Empty Do Dagolis

Pisanie by aniaffff Pią 21 Sie 2009, 00:23

Pisałas Kochanie że widziałaś się z Zwierzaczkiem, pisz co u nich. Szkoda że już z nami nie piszę. Brakuje mi jej.

Napisz oczywiście także jak się udał Wasz wyjazd. Za tobą też bardzo tęskniłam.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by dagolis Pią 21 Sie 2009, 12:23

aniaffff Uściski
no więc zaczynając od początku.
najdłużej byliśmy w Bochni(40km od Krakowa) i stamtąd jeżdziliśmy na jednodniowe wypady: m.in. do Zakopanego, do Krynicy Górskiej i oczywiście do Nieznajomej Pijemy!
poodwiedzaliśmy też trochę mojej rodzinki. potem Był Kraków, następnie Dąbrowa Górnicza i na koniec Warszawa i Zwierzak LOL
niestety od Zwierzaka wróciliśmy wcześniej niż planowaliśmy bo nasza malutka dostała kataru a do tego doszły jej ząbki i okropnie marudziła w nocy a teraz i my jesteśmy chorzy ....
Jednak ogólnie było super,Natalia nie miała problemów z zaklimatyzowaniem się w nowych miejscach, do wszystkich odważnie dawała cześć na powitanie, przesyłała całuski.Była zafascynowana górami. wjeżdżając na Jaworzynę Krynicką aż piszczała ze szczęścia. myślałam że będzie marudna a ona była bardziej wytrwała od nas i wszystko ją ciekawiło. potem wkleję jakieś zdjecie.
A Zwierzak to ciągle nie ma jak posiedzieć. jak magdusia nie śpi to nie ma jak za bardzo pisać a jak Madzia śpi w dzień to przeważnie ona śpi z nią bo jest padnięta. A jak wraca z pracy mężuś to przechwytuje komputer i ona nie ma już jak. A co u niej.... :
w poniedziałek wróciła do Warszawy po 3 tygodniowej nieobecności( była u teściów a potem u rodziców). na razie nie wybiera się do pracy i siedzi z malutką w domku. A w niedzielę będą sie bawić na weselu więc jak byliśmy u nich to wyskoczyliśmy na zakupki po kreację LOL zakupy sie udały a sobie przy okazji też kupiłam buciki Tak
Nie wiem kiedy się teraz zobaczę ze Zwiarzakiem ale na pewno jeszcze dzisiaj bedę z nią przez telefon rozmawiać to jej przekażę że brakuje jej tu na forum.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by aniaffff Pią 21 Sie 2009, 13:12

Dzięki za odpowiedz.
Szkoda że Wasze wakacje musiały się wczesniej zakończyć bo Natalia dostała kataru ale z tego co piszesz to bawiliście sie dobrze.
Zbiorowe wtulenie
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by Mama i corcia Pią 21 Sie 2009, 23:11

Dagolisku przeslij Zwierzaczkom pozdrowienia od nas i caluski i powiedz zeby od czasu do czasu do nas wpadla chociaz na chwilke bo brakuje tu Zwierzaczka Płaczę
Ubolewam nad tym ze nie udalo nam sie spotkac ale ja siedzialam prawie dwa tygodnie na dzialce u przyjaciol pod czestochowa i nie bylo mnie w DG,jednak mysle ze nastepnym razem jak tylko sie zgramy w terminie to sie spotkamy koniecznie:)
Ciesze sie ze mieliscie udane wakacjie,szkoda tylko ze sie zakonczyly choroba ale co uzyliscie to Wasze a z opisu widac ze bylo swietnie.Wracajcie szybko do zdrowia. Zbiorowe wtulenie
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by dagolis Sob 22 Sie 2009, 10:25

M&c pozdrowienia na pewno prześlę Zwierzaczkowi LOL
i ciągle ją namawiam żeby chociaż na chwilkę zajrzała tu do nas.
A my w DG byliśmy też króciutko bo niecałe 2 dni.
I też żałuję że nie udało nam się z Wami spotkać ale tak to już czasem bywa. Miejmy nadzieję że jeszcze będziemy mieć taką okazję żeby wypić razem kawusię. Radość
A co do naszego zdrówka to Natalia trzyma sie z nas najlepiej bo ma tylko niewielki katar ale nic po jej zachowaniu nie wskazuje na złe samopoczucie. Od rana biega po mieszkaniu w dobrym nastroju.. ja jestem zakatarzona i w dodatku jeszcze dostałam okres wrrrr!!! za to mój mąż jest w najgorszym stanie. kaszle, kicha i ogólnie wszystko go boli i jest na antybiotyku.Mimo to dzisiaj jedziemy do Tykocina na "Biesiadę Miodową" i potem na grilla do rodziców. mam nadzieję że choroba minie po naszej wyprawie. Hah

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by aniaffff Sob 22 Sie 2009, 10:56

Dobrze że Natalia czuje się lepiej, szkoda że Was złapało choróbsko.
Zdrówka życzę.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by dagolis Sob 22 Sie 2009, 11:34

aniaffff napisał:Dobrze że Natalia czuje się lepiej, szkoda że Was złapało choróbsko.
Zdrówka życzę.

Dzięki Dzięki Dzięki

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by Mama i corcia Sob 22 Sie 2009, 12:52

Dagolis najwazniejsze ze Natalka czuje sie dobrze a Wam zobaczysz jak szybko przejdzie po dzisiejszej wyprawie.Podobno na chorobe najlepszy jest ruch.
LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Do Dagolis Empty Re: Do Dagolis

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach