Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

hmmm wesele w rodzinie

+2
Nieznajoma
Majka
6 posters

Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by Majka Wto 18 Sie 2009, 22:27

słuchajcie wynikła troszke głupia sprawa u mnie w rodzinie ,moj kuzyn sie zeni LOL niby nic nie normalnego ale....jest to w sumie bliski kuzyn choc nigdy zbyt dobrych czy tez wspaniałych relacji miedzy nami nie było jakos nie trzymalismy nigdy trazem widzielismy sie sporadycznie ostatni raz jakies 3 lata temu na weselu mojej sis :)ale do rzeczy....

zdziwilam sie ze bedzie nas tez zapraszał jak poinformowala o tym mojego ojca telefonicznie ciotka i przyjechali jest to rodzinka od strony ojca gdzie zwyczajem juz za samo zaproszenie daje sie ok 100zł nie powiem ze nas to ucieszyło ale dalam kase i myslalam ze na tym sie skonczy bo w sumie zamiaru na wesele isc nie mialam (nie mam co z robic z dziecmi a znimi wesele to wiecie nie zabawa) ,jak zaprosili jakos tak bez przekonania pojechali od razu do mojej sis i ona mi powiedziala ze oni stwierdzili ze my to raczej na wesela nie chodzimy i pewnie do nich tez nie przyjdziemy nie powiem ze mnie to troszke zabodło ale tymbardziej stwierdzilam ze nie idziemy bo zaprosili na pokaz czy co Bez komentarza! wczoraj mialam niby dzwonic ze nie przychodzimy bo maja lokal i musze znac liste ile osob idzie a on dziwnie ze mamy przyjsc itp tak normalnie gosciu mnie nagabywał ze az w szoku byłam nie mialam jak sie wykrecic Cicho! w koncu jakos bez przekonania powiedzialam ze mozliwe ze na msze pojdziemy .A dzis ojciec gada z ciotka a ta z pretensjami ze on i my mamy isc i wogole afere zrobila ze prawie by sioe pokłocili ale ojcu skonczyła sie karta Mam to gdzieś! okzało sie ze on musi uzbierac przynajmniej 100osob na to wesele bo lokal w ktorym robia to wyzsza połka i oni na mniej niz 100 osob nei zrobia przyjecia a niby kuzyn robi wesele na 120 osob (ale mysle ze wiecej) duzo osob odmowiło i teraz łapia i maja pretensje


ok oni byli i innych wiec niektorym wypada isc ja nie robilam wesela tylko skromne przyjecie (oni chyba nawet nei wiedzieli ze wyszłam za mąż) ,moze jeszcze bysmy poszli ale musze we wrzesniu wegiel kupic a tam w koperte musowo min 400/500 zł bo inaczej wysmieja lub obgadaja potem oj namiesząło sie ale sie przynajmniej wygadałam tylko ze nadal nei wiem co zrobic Nie rozumiem
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 22:47

a ja bym tym bardziej teraz nie poszla skoro afere zrobili niech sie martwią oni kogo prosic na wesele kogo nie ...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 22:49

100 zl za samo zaproszenie paranoja jak dla mnie Co? kto to wymyslił?? Mam to gdzieś!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by aniaffff Wto 18 Sie 2009, 23:32

Nieznajoma napisał:100 zl za samo zaproszenie paranoja jak dla mnie Co? kto to wymyslił?? Mam to gdzieś!

Dokładnie, co to za chory zwyczaj? Bez komentarza!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by sylwia Wto 18 Sie 2009, 23:58

tez uwazam ze 100 za samo zaproszenie to idiotyzm co to za zwyczaj i kto go wymyślił a na wesele bym nie poszła prosza bo zależy im na 100 osobach a nie na Was
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by Ewa Tomczyk Sro 19 Sie 2009, 00:21

popieram dziewczyny ze płacenie za samo zaproszenie to śmiech na sali
a jezeli nawet zdecydujecie sie isc na to wesele to nie dawaj kasy tylko kupcie młodym jakis prezent. w koncu licza na kase ale prezent zostanie im na pamiatke a kasa sie rozejdzie
Ewa Tomczyk
Ewa Tomczyk
 
 

Potrafię : wciąż nieodkryte możliwości:)
Wiek : 34
Jestem z: : Radomia
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 3
Postów : 84


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by mama33 Sro 19 Sie 2009, 02:06

Ja na Twoim miejscu na wesele bym nie poszła!Bo jakoś nie wydaje mi się to szczere po prostu chcą uzbierać na gwałt wymaganą liczbę gości !A z tą stówą za zaproszenie to dla mnie szok! Czyj to w ogóle wymysł pierwszy raz w życiu spotkałam się z czymś takim? Bez komentarza!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by Majka Sro 19 Sie 2009, 09:37

ta kasa za zaproszenie to w rejonia ojca dosc normalne a w jego rodzinie w szczegolnosci Bez komentarza! zawsze robilam tak aby mnie nie było tylko zeby ojcu zostawili i jakos udawało nam sie wymigiwac od dania za zaproszenie wiem ze to chore i wogole ale coz maja taki zwyczaj :( jak dowiedzialam sie od sis na drugi dzien ze tak kuzyn gadał ze my niby na wesele pewnie nie pojdziemy itp to mi sie głupio zrobiło bo moj M nawet myslał o pojsciu az głupio mi byo mu powiedziec ze tak gadał ten kuzyn bo to wyszło jasno ze zaprosili i od razu stwierdzili ze nie pojdziemy a ja przeciez nie odmawialam nawet M sie zapytał jak dojechac do koscioła ,wiec byłam w szoku jak zadzwoniłam zeby odmowic a on taki dziwnie namawiajacy ale pwoiem ze jakos dziwnie tak na chama namawiał teraz wiem dlaczego obawia sie ze zapłaca za 100 osob a przyjdzie z 60 i w sumei strata finansowa niezła.No do wrzesnia mam czas na dcyzje najwyzej sie obraza ale to musieliby na polowe rodzine i jeszcze z tamta to utrzymuja kontakt a z nami raczej nie no moze troszke ciotka z ojcem i na tym koniec ech rodzinka
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

hmmm wesele w rodzinie Empty Re: hmmm wesele w rodzinie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach