Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

jak opanować nerwy przy bliźniakach

+4
Nieznajoma
rossi82
Mama usunęła swój profil
ila26
8 posters

Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Pon 13 Lip 2009, 17:20

wysiadam nie daję rady przy bliźniakach (3latka) łagodnie, krzykiem a czasami przekleństwami, nerwy mi puszczają coraz częściej
poradźcie proszę

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by Mama usunęła swój profil Pon 13 Lip 2009, 17:23

Ciężko doradzić,kazde dziecko jest inne nie znam Twojej sytuacji czy mieszkasz sama z mężem i dziecmi ,czy z teściami rodzicami,napisz jak możesz nam coś wiecej a poza tym witaj na Forum u Nas!!!hey Baba rządzi!

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Pon 13 Lip 2009, 17:34

jesteśmy rodziną 4 osobową mamy opiekunkę która jest super dla dzieci pracujemy na zmiany i czasami brakuje czasu jak się przyjdzie z pracy do domu około 19h trzeba ugotować wyprać i coś zrobić.

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by rossi82 Pon 13 Lip 2009, 17:43

Moja siostra ma czteroletnie bliźniaki, dwóch chłopców. Serdecznie ją podziwiam bo ja za moim jednym Piernikiem czasem nie nadążam a jej dzieci są o wiele bardziej żywe Hah
Wierze Ci że też czasem masz pas, to normalne. Pewnie nawet święty czasem by wyszedł ze skóry.
W każdym bądź razie przynajmniej masz w domu wesoło i na stówkę nie narzekasz na nudę. Wydaje mi się że trzeba myśleć pozytywnie żeby nie zwariować. Przytulam mocno i wierzę że będzie dobrze, na szczęście (lub nie, zależy jak leży:P) dzieci szybko rosną Uściski
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Pon 13 Lip 2009, 17:47

dzięki wielkie aż się poryczałam, jestem w pracy, poniedziałki to najgorsze dni tygodnia dobrze ze nikt nie widzi jak łzy lecą
pozdrowienia Zbiorowe wtulenie Zbiorowe wtulenie

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by rossi82 Pon 13 Lip 2009, 17:53

A bo to tak jak w tym filmie ,,Jak ja nie lubię poniedziałku,, O nie mogę!
Ja osobiście uważam że piątki są najprzyjemniejszym dniem tygodnia bo już na horyzoncie widać weekend Kibic
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Pon 13 Lip 2009, 17:56

tak zgadzam sie z tobą ale jak świeci słońce a u mnie za oknem ulewa ściana deszczu masiakra może do 18h przestanie Pada deszcz

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by Nieznajoma Pon 13 Lip 2009, 18:16

ja zawsze podziwiam rodzicow którzy maja blizaki Pokłony! Pokłony! Pokłony! ja bym chyba nie dała rade LOL
kazdy ma gorsze i lepsze dni ja tez przy mojej córci czasami wysiadam ale przewaznie jak mam złe dni cos mnie drazni albo mamy ciche dni niestety zawsze w takich sytulacjach cierpia dzieci nawet gdy staramy sie poprostu nerwy wysaidaja
glowa do góry jutro juz bedzie lepiej LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Pon 13 Lip 2009, 18:24

dzięki nie wiem co jutro mnie spotka mówi się jaki poniedziałek taki cały tydzień i to u mnie się sprawdza Nie działa!
pozdrowienia

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by sylwia Pon 13 Lip 2009, 18:28

poniedziałki sa straszne wszyscy maja gorsze dni i niestety musimy sobie jakos radzic
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by sylwia Pon 13 Lip 2009, 18:29

ila26 napisał:dzięki nie wiem co jutro mnie spotka mówi się jaki poniedziałek taki cały tydzień i to u mnie się sprawdza Nie działa!
pozdrowienia

jutro bedzie lepiej jak bedziesz myslec ze jutro bedzie tak samo to tak bedzie trzeba byc dobrej mysli i sie samemu nie dołowac
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by mama33 Pon 13 Lip 2009, 18:33

A ja bardzie nie lubię niedzieli bo niedziela kojarzy mi się z końcem weekendu !
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by Mama usunęła swój profil Pon 13 Lip 2009, 18:36

Wiecie babki moja najlepsza przyjaciółka ma trojaczi ( trzech chłopców) i jednego wiekszego syna 10 lat czyli ma 4 synów,i powiem wam ze sobie lepiejz tymi trojaczkami radziła jak ja z jednym,bo jedynaki są rozwydrzone i rozpieszczone,a ona trojaczki tak zdyscyplinowała i wychowuje bosko ,a mój mi na głowe wchodził Hah to też zależy od dzieci ,czy od małego mają kolki czy spią w nocy,podrosną bąble i bedzie Ci lżej choć 3 latka to są juz takie fajniutkie.Babeczki ogladacie nieraz na discawery 8 plus dwa?? o tej lasce co ma 2 córki bliżniaczki i szescioraczki,fajne bardzo fajne dzieci kurcze zdyscyplinowane aż mi nieraz szczena opada Hah a mój taki rozwydrzony ehhhhh Hah

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Pon 13 Lip 2009, 18:49

moje dzieci nie mają łatwo jestem ostra a czasami i łagodna jak są super dzieci prawie słodkie:poducha: , ale ostatnio dały nam tak mocno popalić że oboje wyszliśmy z siebie okropność, kochamy nasze dzieci i cieszymy się że je mamy tylko żeby były grzeczne (marzenie)

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by mama33 Pon 13 Lip 2009, 18:53

Arminka30 napisał:Wiecie babki moja najlepsza przyjaciółka ma trojaczi ( trzech chłopców) i jednego wiekszego syna 10 lat czyli ma 4 synów,i powiem wam ze sobie lepiejz tymi trojaczkami radziła jak ja z jednym,bo jedynaki są rozwydrzone i rozpieszczone,a ona trojaczki tak zdyscyplinowała i wychowuje bosko ,a mój mi na głowe wchodził Hah to też zależy od dzieci ,czy od małego mają kolki czy spią w nocy,podrosną bąble i bedzie Ci lżej choć 3 latka to są juz takie fajniutkie.Babeczki ogladacie nieraz na discawery 8 plus dwa?? o tej lasce co ma 2 córki bliżniaczki i szescioraczki,fajne bardzo fajne dzieci kurcze zdyscyplinowane aż mi nieraz szczena opada Hah a mój taki rozwydrzony ehhhhh Hah
Arminka ja oglądam i czasem to mi oczy wychodzą na wierzch bo ja z jednym sobie czasem nie radzę ale tak jak napisałaś to zależy od charakteru dziecka!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Pon 13 Lip 2009, 18:56

miłego wieczoru pozdrowienia niestety nie posiadam internetu w domu tylko w pracy jak nikt nie widzi to zaglądam buziole dla wszystkich małych i dużych Zakochać się

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by Mama usunęła swój profil Pon 13 Lip 2009, 19:30

mama33 wiesz ale to napewno jest nasza wina bo jedynaki to są hehe sama wiesz wychuchane wydmuchane jak byśmy mieli wiecej naraz dzieci hehhe to by inaczej sie chowały,a tak to my tjutju..... LOL ale najważniejsze że są zdrowe!!!!!!!!!!

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by Nieznajoma Pon 13 Lip 2009, 20:53

Arminka30 napisał:mama33 wiesz ale to napewno jest nasza wina bo jedynaki to są hehe sama wiesz wychuchane wydmuchane jak byśmy mieli wiecej naraz dzieci hehhe to by inaczej sie chowały,a tak to my tjutju..... LOL ale najważniejsze że są zdrowe!!!!!!!!!!


dokladnie u mnie tesciowa leta za mała jakby była z porcelany Mam to gdzieś! Mam to gdzieś!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by anulaaa33 Pon 13 Lip 2009, 21:19

Hehe widzę temat jak dla mnie LOL A ja Wam powiem że ja podchodze do tego na luzie,każdy mówi jak dajesz radę z trójką dzieci ale daje i to jak większość widzi super ;) Nie rozpieszczam ich bo nie da się każdego nosić i spełniać zachcianek a najlepszym sposobem jest 5 minitówka wyjść i przyjść za 5 min ja nie wydzieram się i nie bije bo uważam że to też nie sposób,a dodam że jak jedna płacze to druga jest grzeczna a jak pierwsza się zmęczy to następna zaczyna i tak w kółko LOL i nie chciałabym żeby moje dzieci miały wspomnienia z dzieciństwa takie jak ja że jak coś źle zrobie to klęcze na drewnie tyle ile mam lat!! Bez komentarza! Chciałabym żeby moje dzieci małe wspomnienia jak na dziecko przystało zabawy beztroski bo dzieciństwo minie a żal do rodziców zostanie.A jeżeli ktoś wprowadza nonstop nerwową atmosfere w domu no to niestety dziecko takie nerwowe także zostanie na lata.I dodam że nikt mi nie pomaga oprócz mamy która przyjedzie co jakiś czas na 1 dzień Radość A w domku latam jak motorynka i jeszcze znajde czas co by troche do małża się potulić Bitwa!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by Mama i corcia Pon 13 Lip 2009, 23:43

Podziwiam mamy z wieksza iloscia dzieci niz jedno.Tak jak wiekszosc i ja nie raz wysiadam,mam niestety ciezki charakter i jestem bardzo nerwowa i jak tlumacze setke razy a ta i tak nie slucha tylko robi swoje to poprostu krzycze bo juz nie mam sily prosic a potem ide gdzies i placze bo mi nerwy puszczaja i mam straszne wyzuty.Dzieje sie tak rzadko ale sie dzieje niestety.Jednak zdaje sobie z tego sprawe ze taka jestem i powoli zaczynam uczyc sie cierpliwosci.I tak bylo dzisiaj,zrobilam Jessi salatke owocowa,ona zjadla dwa kawalki a potem powoli zaczela przechylac miske patrzac na mnie wiec ja jej mowie spokojnie zeby tego nie robila a ona z usmiechem wywalila cala na dywan.Wiec poprosilam grzecznie zeby pozbierala a ona ze nie i poleciala gdzies wiec poszlam za nia wzielam na rece,kucnelam na podlodze i tlumaczylam dlaczego chce zeby to zebrala.Oczywiscie Jessi wpadla w chisterie ktora trwala okolo 15 minut i az sie dziwie ze nikt nie wezwal policji a ja przez ten caly czas delikatnie i spokojnie dalej jej mowilam zeby pozbierala owoce spowrotem do miseczki.Po tych 15 minutach splajtowala,ladnie pozbierala wszystko i sie mocno do mnie przytulila i bylam dumna z siebie bardzo ze wytrzymalam a nie zebralam sama krzyczac na nia.
I czasami naprawde nie moge pojac dlaczego nerwy sa silniejsze wlasnie w takich sytuacjach niz moja ogromna milosc do niej

Nie rozumiem
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by mama33 Wto 14 Lip 2009, 00:03

Mama i Córcia brawa za cierpliwość naprawdę na nie zasłużyłaś Brawo! Brawo! Brawo! !
Ja podobnie jak Ty jestem za nerwowa i czasem już nie daję rady ! Codziennie uczę się cierpliwości i tłumaczę sobie żeby nie stracić jej no i czasem jednak nie wychodzi i krzyczę na osóbkę którą kocham najmocniej w świecie i dla mnie wtedy jest to osobista porażka ! Potem w kącie płaczę że jednak moje nerwy wzięły nade mną górę!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Wto 14 Lip 2009, 07:32

dzięki za wam za to wielkie
jest tak jak napisała anulaaa33 jedno grzeczne drugie krzyczy, jedno spało drugie nie i tak na zmianę czasami nie było chwili spokoju, jakoś to wytrzymywałam jak były mniejsze, ale teraz przychodzą im do głowy takie pomysły że ja po prostu wychodzę z siebie
jak były malutkie te moje kochane dzieci wytrzymywałam i byłam cierpliwa sama sobie się dziwiłam że tak długo mogę ale teraz jestem przerażona że puszczają mi nerwy,
na razie muszę trochę popracować
buziole papanki Kwiat

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by anulaaa33 Wto 14 Lip 2009, 10:08

Ja nie zamieniłabym nigdy moich dziewczyn i nawet to że mam trójke mnie nie zniechęca do próby o synka LOL Tylko mój gin się śmieje że po ciążach mnogich są często ciąży mnogie a 5 dzieci to już za dużo małe przedszkole Ogólna radość
A co do cierpliwości to mój mi mówi że powinnam założyć szkołe, mój po prostu jest wniebowzięty że tyle potrafie przetrzymać jak widzi jak np.moja koleżanka potrafi o najdrobniejszy szczegół krzyczeć po swoich dzieciach i bić je po pupie,biedactwa są już takie wystraszoneże jak ona wstaje to się trzęsą całe LOL Ale niestety nie podziele się tą cierpliwością bo jeszcze przyda się na lata Kibic
Buziolki Uściski

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by anulaaa33 Wto 14 Lip 2009, 10:23

ila26 napisał:dzięki za wam za to wielkie
jest tak jak napisała anulaaa33 jedno grzeczne drugie krzyczy, jedno spało drugie nie i tak na zmianę czasami nie było chwili spokoju, jakoś to wytrzymywałam jak były mniejsze, ale teraz przychodzą im do głowy takie pomysły że ja po prostu wychodzę z siebie
jak były malutkie te moje kochane dzieci wytrzymywałam i byłam cierpliwa sama sobie się dziwiłam że tak długo mogę ale teraz jestem przerażona że puszczają mi nerwy,
na razie muszę trochę popracować
buziole papanki Kwiat

ila26 według mnie powinnaś docenić również fakt że masz zdrowe dzieci i nie mają żadnej wady bo wtedy tak naprawdę dopiero zaczynają się schody.Niektórzy wogóle nie zdają sobie sprawy ze szczęścia które ich spotkało-moja Wikusia ma rozszczep wargi i podniebienia i czekają ją przynajmniej 3 operacje. Trzeba patrzeć jak dziecku wciskają sonde co chwile gdzieś do lekarzy jeździmy,problem z karmieniem wychodzącym jedzeniem z nosa - uwierz że ludzie mają większe problemy niż niegrzeczne dzieci bo każde dziecko jest niegrzeczne na swój sposób.I też zachodziłam w głowe dlaczego akurat moje dziecko musi urodzić się z wadą,dlaczego to mnie musiało spotkać ??!
A jednak tłumaczyłam sobie w ten sposób że Bóg wolał mnie dać takie dzieciątko bo się nim zajme i będe je kochać a nie innej matce która by nawet na operacje nie poszła a znam bardzo duzo takich przypadków.
Mam nadzieję ,że przyjdzie chwila kiedy naprawde siądziesz i pomyślisz jaką jesteś szczęściarą że masz zdrowe dzieci!!Bez wad !! Bo to chyba w życiu najważniejsze
Uściski

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by anulaaa33 Wto 14 Lip 2009, 10:31

Aż się poryczałam jak to pisałam Płaczę Ojoj niektórzy naprawde nie zdają sobie sprawy z tego jakie problemy mają takie maleństwa bezbronne....
Ja bym dała wszystko żeby moje dziecko było NIEGRZECZNE w zamian za to że nie będzie miało tego rozszczepu i nie będe musiała patrzeć na jego ból i strach po operacji do każdego lekarza..

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by anulaaa33 Wto 14 Lip 2009, 10:41

A skoro już się wgłębiliśmy w ten temat to powiem również że znam baaardzo dużo mam bliźniaków:jedni są z rozszczepem kręgosłupa miały operacje zaraz po urodzeniu, jedne są niewidome,a jedne znowu są niepełnosprawne gdyż urodziły się w 24 tygodniu ciąży i jak sobie pomyśle że przez 4 miesiące walczyli w szpitalu o ich życie a mama w ani jednym momencie nie powiedziała że ma dość że dziękuje Bogu za to że przeżył mimo tego że kalectwo zostaje im na całe życie to się cieszę że moja Wikcia ma "tylko" ten rozszczep bo w porównaniu do tego co mogliśmy mieć to jest cud

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by ila26 Wto 14 Lip 2009, 11:23

dzięki wszystkiego dobrego dla małej trochę otrzeźwienia dobrze robi to wszystko wiem tylko nerwy czasami są większe niż to co nas otacza
dzięki jeszcze raz wam wszystkim buziole Kwiat

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by anulaaa33 Wto 14 Lip 2009, 11:27

ila26 napisał:dzięki wszystkiego dobrego dla małej trochę otrzeźwienia dobrze robi to wszystko wiem tylko nerwy czasami są większe niż to co nas otacza
dzięki jeszcze raz wam wszystkim buziole Kwiat

Uściski I głowa do góry szczęściaro LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by mama33 Wto 14 Lip 2009, 12:03

anulaaa33 napisał:
ila26 według mnie powinnaś docenić również fakt że masz zdrowe dzieci i nie mają żadnej wady bo wtedy tak naprawdę dopiero zaczynają się schody.Niektórzy wogóle nie zdają sobie sprawy ze szczęścia które ich spotkało-moja Wikusia ma rozszczep wargi i podniebienia i czekają ją przynajmniej 3 operacje. Trzeba patrzeć jak dziecku wciskają sonde co chwile gdzieś do lekarzy jeździmy,problem z karmieniem wychodzącym jedzeniem z nosa - uwierz że ludzie mają większe problemy niż niegrzeczne dzieci bo każde dziecko jest niegrzeczne na swój sposób.I też zachodziłam w głowe dlaczego akurat moje dziecko musi urodzić się z wadą,dlaczego to mnie musiało spotkać ??!
A jednak tłumaczyłam sobie w ten sposób że Bóg wolał mnie dać takie dzieciątko bo się nim zajme i będe je kochać a nie innej matce która by nawet na operacje nie poszła a znam bardzo duzo takich przypadków.
Mam nadzieję ,że przyjdzie chwila kiedy naprawde siądziesz i pomyślisz jaką jesteś szczęściarą że masz zdrowe dzieci!!Bez wad !! Bo to chyba w życiu najważniejsze
Uściski
Podziwiam takie osoby jak Ty dzielna i ciepła z Ciebie mama Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

jak opanować nerwy przy bliźniakach Empty Re: jak opanować nerwy przy bliźniakach

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach